Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

rabiva
26. máj 2011

@kvietocek55 no neviem, mozno to u teba bude dlhsie trvat, my sme boli obj. o 7,15 rano kedze bol po nocnej a po mne boli este 2 ci 3 dalsie co cakali nanho, tak sa asi nechcel zdriavat 😕 inak bol v pohode 😎 nam urobil 3 fotky a su ozaj velmi pekne, viditelne 😉
No a mozno ze sa stretneme 😅 hadam tie 2M ubehnu ako voda, mna maly uz tlaci pod rebrami neviem kam sa chce prekopat 😅 😅

kvietocek55
26. máj 2011

@rabiva no ja som objednaná až na 12.45.. tak uvidíme. Teším sa aspoň na to, že uvidím malého konečne.. 😀

denne73
27. máj 2011

@kvietocek55 napísala som mu mail a poprosila ho či by sa ma neujal🙂

cervena_ciapocka
27. máj 2011

Prosím vás, ako to v Šaci funguje. Keď ma už lekárka na poslednej poradni u nej pošle na poradne do pôrodnice, a ja by som chcela rodiť v Šaci, kam mám vlastne ísť? Za kým?

kvietocek55
27. máj 2011

@denne73 píšem ti IP 😉

kvietocek55
27. máj 2011

@rabiva no tak som tam bola a prebiehalo to nejako podobne ako u teba.. všeho všudy možno 15 min. ale všetko pekne poukazoval, popísal, celkom sme sa aj nasmiali, vtipkoval tam so sestričkou.. V podstate spokojnosť.. ale hlavné je to, že je všetko v úplnom poriadku 😉 a samozriejme v 36 tt sa hlásiť v poradni...

@cervena_ciapocka no ak si si vybrala konkrétneho lekára, tak sa s ním dohodni, kedy za ním v tom 36 tt môžeš prísť a ak nie, tak sa objednaj normálne na poradňu do Šace. Na nete určite je číslo. To by malo byť v podstate všetko 😉

elannor
28. máj 2011

ahojte, prosím vás všetky, boli ste aj na 3Dcku v Saci??? ja sa tam chystám rodiť ale rada by som aj 3Dcko absolvovala, bohuzial sa tam neviem nijako dovolať, máte nejaký tip?

cukor
28. máj 2011

@elannor ......volaj po 12.hod. 🙂

ericka_f
28. máj 2011

chcem len pochvalit komplet vsetkych ako na porodnici, tak na oddeleni gynekologie a takisto aj na sestonedeli aki boli uuuuuplne uzasni,no s takym niecim som sa este nestretla,ludsky pristup, uzasni ludia a to vsetci do jedneho, obdivujem ich pracu a drzim im vsetkym palce nech ostanu vsetci aj nadalej taki skveli, My sme sa narodili 18. 3. 2011 ale stale na vsetkych myslim, mozno je to aj tym, ze som tam mesiac lezala a mala som moznost ich vsetkych spoznat. Jednoznacne kto nepojde rodit do Sace tak velmi olutuje, keby som nahodou este raz mala taku moznost tak ani nevaham. 🙂

elannor
28. máj 2011

@cukor Budem skúšať, ďakujem 😉

cervena_ciapocka
28. máj 2011

@kvietocek55 no na nete som našla toto : http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne... ale nie som múdrejšia 😅 😅 tie gynekologické ambulancie sú kde vlastne? Je tam napísané "Poliklinika Vstupný areál U.S Steel, 2. poschodie" to je normálne tam v nemocnici či ako?
Zatiaľ som neuvažovala či si niekoho konkrétneho vyberiem. A to keď by som si niekoho vybrala, platí sa to jeho zazmluvnenie vopred alebo až po pôrode.

kvietocek55
28. máj 2011

@cervena_ciapocka nie ty pôjdeš rovno do nemocnice.. to bude tá prvá ambulancia čo máš na tej stránke, je tam aj číslo tak tam skús zavolať, že sa chceš objednať do poradne v 36 tt, ale volaj tam už tak aspoň v 34 tt. Je to inak na 3 poschodí v nemocnici, ale to ti povedia aj na informáciách. Po telefóne ti určite sestrička všetko vysvetlí.

A čo sa týka toho zazmluvnenia, to ti neviem povedať, kedy sa platí, ale myslím si že vopred. Keby náhodou lekár neprišiel tak ti peniaze určite vrátia. Tak isto je to aj s epidurálkou, musíš ju mať dopredu zaplatenú.

abika26
28. máj 2011

@cervena_ciapocka gynekologicke ambulancie su na 3.poschodi.normalne vojdes cez ten hlavny paradny vxod,popri recepcii ku vytahu a na 3.p.a lekara ak chces myslim ze zmluva sa robi dopredu ale plati sa jasne ze az po porode.ale lekar podla mna skor privita individualne dojednanie 🙂

ingemor
28. máj 2011

@cervena_ciapocka ..suhlasim s abikou, aj podla mna je lepsie individualne dojednanie ako nejaka zmluva..a za epi sa neplati vopred, len treba ist na poucenie a zaplatit ten poplatok 1,20e..plati sa za vsetko az po porode pri odchode z porodnice..

cervena_ciapocka
28. máj 2011

@kvietocek55 @abika26 @ingemor aha, ďakujem ... už chápem 😅 a čo myslíte tým "individuálnym zajednaním" ? Viete pýtala som sa preto o to zajednanie, lebo som často aj mimo KE a je dosť možné, že porodím kde to bude najbližšie 😅

monmarke
28. máj 2011

som v 36 tt a v piatok som bola u svojho lekara a ten mi povedal, ze staci ist do porodnice len s tehotenskou knizkou, chcela by so rodit v Saci, ale ani som netusila, ze sa treba dopredu nejako objednavat, nejako som to nedomyslela, je to az take zle, ak by som tam v pondelok len tak prisla, ze by som tam rada rodila, myslite si ze ma vezmu? 😉

cukor
29. máj 2011

@monmarke ....ale od 36tt sa uz musí chodit do poradne do nemocnice kde chceš rodit.a do poradne sa nemusíš objednávat.

rabiva
29. máj 2011

@kvietocek55 no super, ze je vsetko v poriadku tesim sa 😉 yo a fajn vediet ze sa do poradne netreba objednavat, vdaka za info 😅

jankah77
29. máj 2011

@monmarke No, mna upozornila lekarka, ze do sace sa na poradnu treba objednat (a aj som sa objednavala). Takisto na USG pri prvej poradni som sa objednavala.

jankah77
29. máj 2011

@cervena_ciapocka Moja, na Vstup. areali USS v Saci je len poliklinika, tam maju ambulancie aj obvodni gyn. Samotna nemocnica je rovno v mestskej casti Saca. Tam je gyn poradna pre tehotne pred porodom na 3p.

jankah77
29. máj 2011

@cervena_ciapocka , @monmarke tel cislo na objednanie sa na poradnu: 0557234212

cervena_ciapocka
29. máj 2011

@jankah77 ďakujem 🙂

kvietocek55
29. máj 2011

@rabiva no ja neviem, ale povedal mi dosedla, že sa mám objednať..

rabiva
30. máj 2011

@kvietocek55 ahaa tak takto oki dik 😉 😉

monmarke
30. máj 2011

Ahojte, tak dnes som volala do Sace na prvu poradnu pre tehotne a doktorka ma objednala az na 8.6 , pritom to uz by som mala byt v 38 tt, ale zda sa mi to nejako neskoro, no mne povedala, ze je to OK, ze si mam len zavolat este na ultrazvuk, neni to podla vas predsa len neskoro? lebo ako maju uvedene aj na web stranke ma sa tam chodit od 36 tt.. a este vas prosim neviete telefonne cisto na to ultrazvuk, dakujem...

piacere
30. máj 2011

@monmarke 055/7234 184 číslo na ultrazvuk.... len či ešte funguje 😀

kvietocek55
30. máj 2011

@monmarke no keď ti tak povedala, tak tam takto choď.. ak by sa ti niečo nezdalo tak by som išla normálne ráno skôr bez objednania.. ale dobre vedieť, to už aby som sa objednala.., v ktorom si teraz tt?

abika26
30. máj 2011

baby rodili ste uz daktora pri dr.dosedlovi?ja by som xcela ale vobec netusim ako sa s nim dohodnut,ci cez nemocnicu alebo rovno pomimo a ked pomino on mi povie sumu co si pyta alebo je to na mojom uvazeni po porode.....?a neviete kolko berie?lebo som pocula ze 2x tolko co ini....no nikto mi nepovedal co tym myslel 🙂viem ze to moze zniet dost blbo co som teraz napisala ale vsetci vieme ako to funguje.....a bola by som velmi vdacna keby mi dakto poradil lebo uz som z toho nesvoja.....aj cez postu mozete.dakujem pekne

monmarke
30. máj 2011

@kvietocek55 teraz som v 36/1 tt , dakujem 🙂

monmarke
30. máj 2011

inak predsa mi to nedalo, tak som si tam volala este raz, ale tentokrat so mnou hovorila ina doktorka a ta predsa len usudila, ze je to asi neskoro, tak ma objednala na zajtra , tak som predsa len kludnejsia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre