Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rabiva
19. jún 2011

Prosim Vas ako prebieha to "zazmluvnenie"? Mam pisat mail vybranemu dr alebo volat do ambulancie a objednat sa ku konkretnemu doktorovi?? Prosim poradne, kludne aj do IP, vdaka 😎

janka196
19. jún 2011

@asandys drzim palce a neboj vsetko dobre dopadne 🙂

cervena_ciapocka
19. jún 2011

@janka196 no ja som bola v piatok na odber a ktovie či budú v utorok na poradni výsledky a nejaký výter mi robila už dávnejšie, ale to asi nebude ono, to čo chcú, to asi až teraz bude, tak hádam, kým pôjdem do šace na poradňu to všetko pozháňam 😅 a tiež som zvedavá čo mi povie, lebo väčšinou len stále skonštatuje, že všetko ok, no a ja sa tiež cítim ok, ale zdanie občas klame 😀

cervena_ciapocka
19. jún 2011

Baby čo ste tam už rodili, ako to je s nadštandardom? Koľko takých izieb majú? Ja by som chcela dvojposteľový nadštandard, lebo nechcem byť sama na izbe 😅 Vybavuje sa to až keď prídete rodiť? Aj ten nadštandardný pôrodný box by som chcela, majú ich viac?

janka196
19. jún 2011

@cervena_ciapocka oni chcu prave posledny vyter aj na nejakeho streptokoka som citala ze kocky pisali a to ja nemam, len nejake kultivacie ci co. no sak uvidime. hadam im nezrobi problem urobit si vlastny vyter no nie.
inak nadstandardna porodna sala je len jedna vraj. tu by som aj ja brala

cervena_ciapocka
19. jún 2011

@janka196 tak uvidím čo všetko mi dá doktorka.
Ja sa hlavne bojím toho, že budem na tej vzdychárni či ako sa to volá so ženami čo príliš a v kuse "jajkajú" 😅 mňa to strašne znervózňuje 😕 😅 no ale ktovie čo tam budem ja dokazovať 😀 😀

janka196
19. jún 2011

@cervena_ciapocka no hej to je pravda kazda inac znasame bolest. ja som tiez za ze by mala mat zena pri takych veciach viac sukromia

cervena_ciapocka
19. jún 2011

@janka196 ...... napokon podstatné je aby boli naše zázraky v poriadku a my tých pár dní prežijeme aj bez nadštandardu a súkromia 🙂

janka196
19. jún 2011

@cervena_ciapocka no ved to bez debat ale zas aj pekne spomienky na porod niesu na zahodenie 🙂

ttina
19. jún 2011

@asandys Ahojky...ja budem tiez rodit sekciou ale az 30.6..to uz asi budes doma🙂...ides ku konkretnemu lekarovi, alebo?..budes uspata uplne alebo iba ciastocne?

adjuskax
19. jún 2011

@asandys ahoooj! jeeej! takze sekcia 25.6? moze byt ze sa veru stretneme tam 😉 Ved uvidi sa 🙂 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo! 🙂

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomislava
20. jún 2011

čaute asandys ako si sa skontaktovala s dr.Dosedlom dik tomislava

adjuskax
20. jún 2011

@asandys Dosedla je srandista 😉 heheh

piacere
20. jún 2011

@tomislava ak nemáš možnosť osobne, napíš mu mail... na stránke Šace ho má uvedený... určite odpíše 🙂

tomislava
20. jún 2011

dik tak mu napíšem

kvietocek55
20. jún 2011

@janka196 xi xi tak to máš pravdu.. dáme epi a bude.. tiež by som chcela aby to prišlo troška skôr, ale to chce asi každá.. 🙂 najhoršie je asi to posledné čakanie. Daj potom vedieť ako ti dopadla tá tvoja prvá poradňa 🙂 ja idem až budúci pondelok 😉

@adjuskax no ja sa bojím toho, že presne takto dopadnem a budem tam čakať pol dňa, lebo vlastne ani na utz ani v ambulancii mi nepovedali presnú hodinu, len si ma tam zapísali. Tak uvidíme. Inak držím palčeky a daj potom info o pôrode 😉

@ingemor super fotočky, dúfam, že aj ja budem mať podobné..

kvietocek55
20. jún 2011

@rabiva no sranda.. ja som sa objednávala ešte minulý týždeň a zdvihol mi to nejaký chlap. Neviem vôbec či to bol doktor alebo kto to vlastne bol. Zapísal ma tam, ale ani mi poriadne nepovedal o koľkej tam mám vlastne prísť. Len povedal, že sú tam od rána 8.30 A už nič nehovoril o tom výtere, pritom viem že by ho asi trebalo. No idem tam asi zavolať, dúfam, že mi zodvihne sestrička. Keď tak ešte dnes zbehnem ku gyn nech výter urobí lebo výsledky sú až o týždeň. Ku svojmu gyn mám ísť presne deň po tej poradni v Šaci a asi až vtedy by mi robil ten výter.

cervena_ciapocka
20. jún 2011

@kvietocek55 ty ideš aj do šace a ešte aj k svojmu? Ja čakám, že ma moja už pošle do nemocnice rovno a potom už k nej nepôjdem 😕 dúfam, že som zas dačo nedoplietla, ... či už som sa mala objednať v šaci?

cervena_ciapocka
20. jún 2011

Baby, ako je to v Šaci s klistírom? Niekde som čítala, že ak ho žena chce, tak si ma nejaký ten prípravok sama kúpiť a priniesť. Je to tak? Povedia mi o tom na poradni či sa mám pýtať sama?

adjuskax
20. jún 2011

@kvietocek55 dakujem pekne. a veru tak ako si spomenula to posledne cakanie (tyzden, dva) je najdlhsie. Clovek uz by najradsej mal svojho drobca pri sebe a nie v sebe... Ale kvoli nim sa nam oplati cakat 🙂

adjuskax
20. jún 2011

@cervena_ciapocka ziaden klistir si nosit nemusis. spravia ti ho tam bez toho aby si si doniesla vlastny. mam tam porodnu sestricku znamu a ona mi to potvrdila. 🙂 takze pohoda 🙂

cervena_ciapocka
20. jún 2011

@adjuskax ok 🙂 lebo nerada by som bola keby že zabudnem alebo nemám a potom by mi ho nespravili 😅
... aj tak dúfam, že nič nedopletiem, lebo ja sa stále dakde zamotám 😀

adjuskax
20. jún 2011

@kvietocek55 ten vyter by ti mal urobit tvoj gyn. cca 35-36 tt. je to vyter na toho streptokoka. ale mne ho moj nestihol spravit takze mne ten vyter spravili az v saci. ale zase uz do sace by si mala ist s vysledkami z toho vyteru od tvojho vlastneho lekara...

adjuskax
20. jún 2011

@cervena_ciapocka nebojkaj, nic sa ty neboj. klistir ti spravia tam ci chces a ci nie 😉 😀 Teda ak stiihajuuu 😀

kvietocek55
20. jún 2011

@cervena_ciapocka no volala som teraz do šace aj k svojmu dr,, lebo som už z toho dosť popletená.. a keďže som z PO chcem to mať v poriadku aby som do tej šace zbytočne nelietala hore dole.. Tak sestrička v šaci mi pekne všetko vysvetlila a ten výter im stačí aj spred dvoch týždňov, ale volala som svojmu dr. a posledný som mala robený pred mesiacom, takže zajtra mi ho urobí a do piatku bude výsledok.

a čo sa týka tvojho gyn. tak k nemu kľudne môžeš chodiť aj do konca.. aj keď už budeš chodiť do nemocnice. Aspoň môj mi tak povedal. A klystír ti v nemocnici určite dajú.. Viem, že je nejaký, ktorý si robíš sama, sa volá Yal alebo nejak tak, ale to iba ak ty si ho chceš urobiť, že by ti to bolo nepríjemné v nemocnici.

@adjuskax 😉 jo už som si to obtelefonovala, takže zajtra idem na výter k svojmu gyn.

cervena_ciapocka
20. jún 2011

@kvietocek55 ja len preto sa pýtam, že keď sa už teraz chodí na kontrolu každý týždeň tak aby som nechodila na dvakrát aj tu aj tu ... už si musím aspoň tašku zbaliť 😅

kvietocek55
20. jún 2011

@cervena_ciapocka no do mňa už muž hučí, že si mám tašku chystať.. len mi ešte zopár vecičiek chýba, tak tento týždeň dokúpim a všetko nachystám na jednu kopu 🙂

cervena_ciapocka
20. jún 2011

@kvietocek55 ja už čosi po šuflíkoch mám, už len skompletizovať 🙂
a ako je to v šaci s vecmi pre bábo? Oblečenie stačí až na odchod domov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre