Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@janka196 😀 ja som si kúpila skúmavky v lekárni. A čo vlastne z moču vyšetrujú? Lebo ja som doteraz na poradniach len takú paličku ocikávala a tam bolo asi 5 okienok, ktoré potom skontrolovala.

janka196
24. jún 2011

@cervena_ciapocka ja myslim ze asi cukor a mozno nejake bakterie. hej sranda bola. aj som sa kusa hanbila :D ale ta co uz radsej viac ako menej hehe

kvietocek55
24. jún 2011

@lucia1407 jo idem na prvú... aj sa celkom teším na ňu 🙂 som zvedavá strašne ako je na tom malinkatý.. lebo mám neskutočné pohyby a dnes ráno som normálne snáď cítila jeho hlavu.. resp. nechápem čo to bolo ale mám pocit že mi tam dole v podbrušku teda riadne tlačila.. alebo ktovie no, hádam sa nejako nepootáčal, lebo na utz som bola v 32 tt a bol už dole hlavou.

@cervena_ciapocka a to si normálne v lekárni mám pýtať skúmavku alebo nejakú nádobku na moč? tá skúmavka má aj vrchnák? ja totiž nenávidím keď sa mám ísť niekde do wc vyčúrať a potom s tým ísť cez celú chodbu, kde je milión ľudí.. radšej by som tiež doniesla svoj.

lucia1407
24. jún 2011

@kvietocek55 no aj moj je taky zivy, vzdy vecer ked si sadnem ku telke tak okolo 20:00 si tam asi robi diskoteku ci co 😀, raz ho citim na lavej potom na pravej strane , hore , dolu no je to sranda s muzom sa na tom vzdy smejeme 😀 ze co on tam vo vnutri stvara 😅

kvietocek55
24. jún 2011

@lucia1407 hej presne, normálne by som to chcela vidieť.. presne stále večer a potom aj ráno keď sa zobudím.. cez deň ma len tak "tlačí" pod rebrá a sem tam sa pohne 😀

lucia1407
24. jún 2011

@kvietocek55 len dufam ze ked sa narodi tak vecer bude pekne spinkat 🙂 a nebude sa predvadzat tak ako teraz 😎 .Ale hlavne nech su tie nase deticky zdrave a nech nam to dobre dopadne . Tak si zatial podme este uzivat tie nase bruska 😀 😀 lebo uz sa nam to krati ..

kvietocek55
24. jún 2011

@lucia1407 joj mi niečo hovor, ani uveriť tomu nemôžem, že pomaly o mesiac rodíme.. 🙂 na maľuška sa teším, ale aj to tehotenstvo mi teda bude chýbať..

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@kvietocek55 hej, ma taky zatlacaci vrchnak, dobre drzi. A pytaj si skumavku na odbery, alebo moc, stoji to okolo 14 centov.

kvietocek55
24. jún 2011

@cervena_ciapocka dobre super, hneď pojdem zajtra kúpiť nech mám na pondelok.. lebo k svojmu som stále nosila v nejakých fľaštičkách a dakedy mi to až trápne bolo.. 🙂

ingemor
25. jún 2011

..baby s tym mocom sa nemusite obavat..sestricka vam da plastovy jednorazovy poharik a vymocit sa pojdete v ambulancii-maju tam male wc s umyvadlom, je tam toaletak, mokre vreckovky a mydlo-nic strasne..vysetruje sa cukor, krv a hlavne bielkovina v moci..

cervena_ciapocka
25. jún 2011

@ingemor no mne bude viac vyhovovať keď prinesiem z domu 🙂 zatiaľ som mala moč v poriadku, akurát občas stopy krvi, ale to som mala aj pred tehu a nik nevedel prečo. Ale poradila mi jedna lekárnička bylinku (teraz neviem ako sa volá) vhodnú aj pre tehotné, je na prečistenie močových ciest a podobných problémoch a stačilo, že som si deň dva pred poradňou dala denne jednu šálku a odvtedy som nemala už nič.

ttina
25. jún 2011

@tomislava ano ked som pri nom bola tak zatial ano...uvidim ako bude pri sekcii....

tomislava
25. jún 2011

@ttina tak aby to bolo všetko v poriadku daj potom vedieť...

ttina
25. jún 2011

@tomislava ok dam..len ci ta tu este stretnem...🙂 ci uz nebudes v Saci....🙂 a mozem sa opytat preco ides sekciou?

tomislava
26. jún 2011

@ttina možno že budem v šaci kto vie sekciou idem lebo mala sa otočila nie je dole hlavičkou a ty si chcela sekciu?

cervena_ciapocka
26. jún 2011

Baby, ešte sa poinformujem. Kde presne je tá gynekologická ambulancia, poschodie a tak, označenie na dverách, nejaké záchytné body. Ale aj by som rada vedela, že kde na ten ultrazvuk, čo tam idem ešte pred poradňou.

ttina
26. jún 2011

@tomislava nie nie nechcela..ale skor musela...ale ved sa este mozno otoci....este mate trocha casu🙂 nie?

janka196
26. jún 2011

@cervena_ciapocka na tretom poschodi je vsetko. ako vystupis z vytahu das sa do lava a ultrazuk je chodba na pravo a poradna je rovno . teda dufam ze som to dobre napisala 🙂

tomislava
26. jún 2011

@ttina no ved uvidím ale necítim sa velmi dobre stále ma bolia kríže a mám tlak v podbrušku tak neviem do kedy vydržím

kvietocek55
26. jún 2011

a neviete mi babulky povedať, mám ísť do tej poradne nalačno? či sa môžem normálne naraňajkovať? a mám si zobrať so sebou aj sukňu? Idem zajtra..

ttina
26. jún 2011

@tomislava ..a co vravi lekar?...nevravi ze to bude skor?...

cervena_ciapocka
26. jún 2011

@kvietocek55 prečo sukňu? ja žiadnu nemám 😀 Podľa mňa sa môžeš najesť, nebudú robiť odbery 🙂

Baby dajú mi v poradni zoznam, čo si mám zbaliť potom do pôrodnice?
A ešte jedna vec, kde sa mám hlásiť keď to potom na mňa príde a budem musieť vyraziť napríklad v noci? Čiže kde je nejaký príjem rodičiek, alebo aj cez deň?

tomislava
26. jún 2011

@ttina uvidím co mi povie tento týždeň ..ale už by som to chcela mať za sebou

kvietocek55
26. jún 2011

@cervena_ciapocka no ja sukňu k svojmu gyndošovi stále nosím, keď idem na vyšetrenie si ju oblečiem v prezliekarni aby som tam nemusela d sr. debatovať s holým zadkom 😀 a toto čo si chcela sa tiež opýtam zajtra na poradni.. dám potom aj infošky 😉

ttina
26. jún 2011

@tomislava to ti verim..ja uz nemozem v noci tiez spat..a zacali mi trpnut ruky..dost to boli hlavne v noci☹

tomislava
26. jún 2011

@cervena_ciapocka veci čo je potrebné zobrať do pôrodnice sú vonku na nástenke ale má ich aj sestrička a keď to na teba príde tak je to na tom istom mieste kde je aj poradna tam je príjem rodičiek lebo ja som tam už bola raz v noci na pohotovosti....

tomislava
26. jún 2011

@ttina no ja tiež v noci nespím a ešte ked spím cez deň je to horšie lebo potom už o 2 hod som hore a rozmýšľam ako to všetko dopadne.......a ty už máš presný termín na sekciu?

cervena_ciapocka
26. jún 2011

@kvietocek55 tak hadam tam s nami budu debatovat pred alebo pi vysetreni a nechaju nas obliect 🙂

kvietocek55
26. jún 2011

@cervena_ciapocka xi xi no veď uvidíme, pre istotu tú sukňu vezmem 😉

ingemor
26. jún 2011

..joj baby, jak vam fajne..este nedavno som sa ja vyzvedala a citala si tu ako to tam chodi..inac vcera mi sesternica zijuca v Taliansku povedala (rodila tam pred rokom), ze maleho si prikladala k prsnikom nonstop, pretoze aj tam funguje rooming in a ze bradavky ju vobec neboleli, pretoze uz 3 mesiace pred porodom si ich natierala avent kremom (to jej tam poradili), aby sa posilnili, a ze to jej pomohlo.. tak to skuste tie co chcete kojit, mozno je to fakt dobra rada..ja keby som to vedela skor, mozno som sa nemusela teraz trapit s bolestivymi bradavkami ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre