Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

fabias
16. dec 2010

denne73 prajem Ti nech všetko dobre dopadne a o mesiac už držíš v náručí svoju Nellinku 🙂 Aj keď to už nepotrebujem stále ma to ťahá pozrieť sa do tejto témy čo nové v Šaci 😅 , len teraz už nemám toľko času pri našom malom čertíkovi 🙂

denne73
16. dec 2010

@fabias ďakovam moja. 😉 😉 😉

cukor
17. dec 2010

babenky ako dlho ste boli v nemocnici pri sekcii? a aj na normálnej izbe su babätká pri mamkách?neviem sa rozhodnut na aku izbu íst 😀

jonki
17. dec 2010

@cukor o den dlhsie ako po normalnom porode ak je vsetko oki. teda na piaty den sa ide domov...den porodu sa nerata je to nulty den. Na vsetkych izbach je to s detmi rovnako...ja som mala na plnom roomingu na vlastne vyziadanie cca 4 hodiny po porode....inak davaju neskor...a po sekcii este trosku neskor aby si zena mala sancu oddychnut a zotavit sa 😉

katka888
20. dec 2010

ahojte dievacata, mozete mi niektora napisat, ako ste boli spokojne s porodnicou v saci, ake su tam izby, klasicke aj nadstandardne, ci je na nich aj wc a aj sprcha a aky ste mali celkovy poyt? urcite sa to tu omiela dookola, no mne sa nechce citat tolko stran a hladat ... ☹ sa ospravedlnujem a dakujem za nove info 🙂

p.s. mala niektora z Vas dohodnuteho Mudr. Luptaka?

nice202
20. dec 2010

@cukor ahoj, ja som mala sekciu a domov som isla na na 4 ty den, v piatok rano mi ju spravili a v utorok rano som odisla.

kasperka1983
20. dec 2010

@katka888 , ja som pred rokom rodila v Šaci pri Luptákovi, možem len vrelo odporučiť 😉
Izby ja som bola na obyčajnej boli tam tri postele aj WC a sprcha, ja som bola spokojna
Teraz ale ževraj su už na obyčajnej 4 postele a to už si myslim je veľa, takže by som si asi zobrala najlacnejši nadštandard a aj návštevy nie su povolene na obyčajnej izbe a na chodbe býva dost cigánov a nedá sa tam ani dýchať, žial ☹
Ja som mala epidural a Luptáka tak preto som chcela obyčajnu izbu, lebo už aj tak som tam dost penazi nechala, ale pri druhom som povedala, že bud odrodim pri tom kto tam bude, ak tam bude Dosedla, Richnavsky, Linkech, Lendak aby som mohla byt na nadštandarde 🙂
Ak chceš ešte niečo vediet napíš, rada Ti poradím ak budem vediet, ale myslim si že v Šaci su všetci lekári výborní 🙂

katka888
20. dec 2010

baby, to maju naozaj cenu za epi 130-140 eur?
a ake su ceny izieb? nemate niektora link na aktualny cennik?

katka888
20. dec 2010

@kasperka1983
dakujem 🙂
pytam sa na Luptaka, lebo je to moj gynekolog.
a vazne aj tam su romky v takom pocte? ja som mala prvy porod v novej, mala som najdrahsiu nadstand , bola som sama, a bola to jedina izba s wc a kupelkou, takze to sa mi velmi pacilo.
a ako su vybavene nadstand v saci co sa tyka wc a kupelky? je na izbe oboje? a na tej nestandardke nieco je, alebo len na chodbe?
dakujem za odpovede

katka888
20. dec 2010

baby, trapne otazky, ale citam diskusiu do zadu.
v saci na nadstandardkach treba chodit jest do jedalne? v novej nosia jedlo na izbu, preto sa pytam

piacere
20. dec 2010

@katka888 áno, do jedálne

katka888
20. dec 2010

@piacere
dakujem, a ceny izieb a epi nahodou nevies? diky 😉

piacere
20. dec 2010

@katka888 ceny izieb sa odvtedy, čo som tam rodila menili, takže neviem... ja som bola na dvojke, vtedy za 700,-Sk... tuším... bola tam chladnička, sprcha, WC, televízor. Epi som nemala, ale na poučení mi bolo povedané, že cca 4000,-Sk. 🙂

kasperka1983
20. dec 2010

@katka888 aj moj je Luptak gynekolog, na neštandarde je Wc aj sprcha v izbe ale nemáš tam kde si vyložit veci, máš ich v taške celý čas
Romky maju zvlást izbu a maju tam 5 posteli, ale ked pride navštivit len 1 niekto na chodbu tak sa tam nedá existovat a ešte ked chceš aj ukázat babetko, už len preto by som nešla na obyčajnu izbu
Epi neviem už kolko stoji ceny dvihali a izby tiež neviem, ale na nich máš televizor a kanvicu naviacej a je tam jeden apartman a tam máš asi aj pripojenie na internet a tam si sama

aeouliana
20. dec 2010

@cukor: ja som sla domov uz po 4roch dnoch. v stredu na obed som rodila a v nedelu na obd som bola doma. 🙂

aeouliana
20. dec 2010

@katka888: ja som bola na nadstandardnej jednotke a jedlo mi nosili na izbu.

lauraespozito
20. dec 2010

@kasperka1983 chcem sa opýtať ked si mala vybaveného Luptáka platila si niečo jemu ?

aeouliana
20. dec 2010

@katka888: teraz rozmyslam, ci to nebol ten apartman..malo to dve izby (tu druhu som vobec nepouzila, len na odlozenie veci , kedze tam bola skrina). bola to jednotka vedla porodnej saly.

kasperka1983
20. dec 2010

@lauraespozito dala som mu lebo som s nim bola spokojná a prišiel mimo služby

lauraespozito
20. dec 2010

@kasperka1983 no ja som ho nestihla vybaviť lebo som porodila predčastne

zuzu1111
20. dec 2010

@katka888 - nadštandardné izby sú dve za 15eur a ostatné za 30eur, všetko sú dvojposteľové a potom je tam ešte jedna, kde je len jedna posteľ a tá je za 20eur a potom ešte ten apartmán vedľa pôrodnej sály, čo spomínala aeouliana, ale ten neviem koľko stojí, za epi sa platí 140eur, manžel pri pôrode 20eur a keď chceš nadštandardnú pôrodnú sálu tak 23eur.
Čo sa týka jedla, tak mne prvé dva dni nosili na izbu, lebo som pri pôrode stratila dosť krvi a keď som vstala z postele, hneď sa mi točila hlava, potom som chodila do jedálne. A posledné dva dni nám zas doniesli na izbu- jedna taká milá sanitárka (neviem, či nie preto, že sme sa raz so spolubývajúcou rozprávali so sestričkou, že škoda, že nie je zvlášť jedáleň pre cigánky alebo že prečo nemá nadštandard jedlo na izbe 😀 )
Keď ešte niečo chceš vedieť, pýtaj sa. 😉

katka888
22. dec 2010

@zuzu1111
dakujem 🙂

cukor
23. dec 2010

Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre,
by hojnosti ste mali stále.

Nový rok nech pomaličky
vsunie šťastie do kapsičky,
aby nespravili ste chybný krok,
pre celučičký ďalší rok.

...prajem pokojné a štastné vianoce.... 😉

denne73
23. dec 2010

Dievčata nehodi mi tu niektorá z vás zoznam veci do pôrodnice v Ke Šaca?? čo všetko mi tam treba? Konečne som začala baliť tašku 😀 😀 😀 😀

jonki
23. dec 2010

@denne73 flamenga ho pisala na strane 173 😉 a na prvej poradni ti sestricka da aktualny zoznam ale myslim ze to celkom sedi s tym spominanym 😉

cukor
23. dec 2010

@denne73 ...na poradni ti daju zoznam 😉

makaga
25. dec 2010

@cukor suhlasim daju ti na poradni..... 🙂 🙂

zdaria
27. dec 2010

@palesandra dakujem :=))))

zuzu_h11
27. dec 2010

ja som sa akurat vcera vratila z porodnice tak ak vas nieco zaujima kludne sa pytajte, somm prvorodicka a bola som taam 4 dni

cukor
27. dec 2010

@zuzu_h11 ...gratulujem ...krásne miery.........ako pôrod?napís ak budeš mat čas ako si rodila a pri kom.a aku izbu odporučas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre