Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 och,tak take nepoznam,ani nechcem....moje ak zaspali...a sa prebrali,tak na cumel,popr.som dala mlieko alebo trsoku pokolisala na rukach ...ale hranie nie to urcite......to ani nechcem take...ale pocula som su take deti...tak to by som uz pri mojich dvoch bola ziva mrtvolaaaaaaaaaaaa 😠

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj 😀 😀 hlavne ze su male v poriadku.....no on sa chcel hrat..ked mas vyse roka 😀 😀 mala som dost..vysvetlovala som mu ze je noc..a ze v noci sa spi...ale ta...bol hore spat nechcel...a tak smo bola hore s nim...poviem ti ze mala som co robit...mat take nespave dieta je fuska..ale pevne verim ze toto bude dobrucke xiixix sa ukludnujem 😎 a ty mas este 2,...tak to by si dopadla teda ixixix

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 tak na take nemyslim ani.... 😀 ☹ ved to rovno mozem si hodit 😀
ale keby som mala jedno take zle ako ty,ktore nechcelo spat...dalsie dieta by nehrozilo..... 😲

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj 😀 😀 ale ved to stale je jedno zivsie a druhe kludnejsie 😀 😀 ty mas 2 naraz..je to aj vyhoda s tym ze ti naraz vyrastu...xiixix ale mas s nimi aj co robit..fakt nezaviidim...🙂 ale potom to bude fajn..a ked budu starsie tak bude fajn lebo sa spolu pohraju...ten moj je sam..a preto teraz bude surodenec ehhe 🙂

cukor
2. jún 2011

@lusinkaj ...pozrela som si tvoj album..su zlatučké ale aké su rozdielne 😉 sranda,ze dvojičky ale uplne odlisné.ja som bola po cisárskom tiez rozšrubovaná.....ale fakt na to clovek rýchlo zabudne......a odvtedy som sa tiez poriadne nevyspala...aj ked uz spí stále čumim do tej postielky či je vsetko o.k.a stále ma bolia slabiny...zacalo to 2 mesiace pred pôrodom a stále ma bolia.a luto mi je za bruskom.bolo to krásne obdobie a je mi smutno ze to uz nikdy nezazijem.

lusinkaj
2. jún 2011

@cukor dakujem pekne...preco,ostavas pri jednom dieti?nechces viac? 🙂
no verumsu rozdielne vo vstekom,jedna je kludna,smejko...druha hyperka...sidlo,neposedneeeee 😀
@sammy244 presne tak je dost teraz prace s nimi,ale uz mam pokoj...uz by som viac nechcela...chcem uz konecne sa vyspat 😀

cukor
2. jún 2011

@lusinkaj ....no lebo mam uz 40 a aj toto je po niekolkoročnom úsili a bola som na IVF,KET,IUI a az 12 pokus vysiel....takze uz toto je pre nás zázrak.keby som mala tak 36 este by som sa na to dala ale teraz uz nie.

lusinkaj
2. jún 2011

@cukor aha,rozumiem...12tí pokus ivf sa vam podaril?panabeka...tak to dost....

cukor
2. jún 2011

@lusinkaj ...nie ...najprv som bola ivf,potom ket.......potom zase ivf....zase ket....nič nevyslo a strasne zle som to znášala,tak som povedala,ze skusime iui...ale dr.hovorili,ze je tu minimálna šanca....ale aj tak sme to chceli skusit......4. pokus vysiel ale potratila som a potom zase 4. pokus vysiel a dosli sme aj do ciela ale to som uz vedela,ze mam trombofíliu a celé tehu som pichala heparin.takze dokopy 12 pokusov a bolo to na mna fakt dost.

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj 😀 😀 tak mas dve to uplne staci..aj ked ja by som rada mala tri..ale uvidim este podla moznosti..mozno bude stacit aj 2 🙂))
@cukor tak to je super ze aspon toho jedneho anjelika mate 🙂 cenny pokladik...ale u nas tu v susedstve je tiez jedna a ma uz dokonca po 40ke..a tiez caka teraz prve babatko 🙂))

janka196
2. jún 2011

@sammy244 no tak uz aj ja mam prisne nakazane lezat :( dnes som bola naporadni tak maly sa uz riadne tlaci dole tak hrozi predcasny porod. chvalabahou ze sme sa dohodli a nedal ma do nemocky lebo by ma asi porazilo

inak baby ktore uz mate porod za sebou chcem sa opytat nosili ste si do porodnice aj nejaky domaci ubor alebo ste boli v nocnych koseliach ?? dakujem za odpovede. balim tasku a neviem teraz ci balit aj nejake teplaky

sammy244
2. jún 2011

@janka196 tak ja co som teraz lezala...tak som mala aj nocnu koselu ale aj kratasy aj teplaky..a po porode si daj len nocnu koselu...a poporodne nohavicky...pretoze to nebudes schopna si dat nieco na seba..mozno neskor natiahnes...tak ale bude horuco...cize nocne kosele si vezmi viac...a mozes nejake kratasy..ale volnee...alebo len nieco take na seba...

sammy244
2. jún 2011

@janka196 a ja maleho tiez citim uplne dolu.... 😕 a co..kedy ti povedali ze by to malo byt??ked skor???si aj otvorena??ja osm na prst...

janka196
2. jún 2011

@sammy244 dakujem, prave zvazujem ze nabalim len nocne kosele, sak to aj horuco bude urcite jak v pekle tam :(

janka196
2. jún 2011

@janka196 joj nastastie otvorena este niesom, ale volaco o krcku ze je skrateny uz a citil celu hlavicku uz dole. aj curat chodim kazdu pol hodinu dobre ze ne. ta vravel ze sa ani necuduje ked uz je tak nizko :(

sammy244
2. jún 2011

@janka196 no ano...po porode bud v tej ich..lebo to bude take..a potom uz mozes aj svoju...🙂 a vezmi viac aspon 4...pre istotu....radsej mat..ako nemat...a ides do sace?

janka196
2. jún 2011

@sammy244 no tri som si dnes kupila take na gomiky hore aby sa dalo aj kojit bez problemov. zatial som rozhodnuta pre sacu urcite ale zas neviem kvoli tomu novorodeneckemu zvazujem aj novu ale to len v pripade ze by fakt prisiel maly uz teraz. moj gyndak vravel ze ked podrzim do toho 36-teho tak uz bude relativne dobre

sammy244
2. jún 2011

@janka196 to povedal aj moj mne..ze ak vydrzim do 36tt...tak bude fajn...ak yb to prislo skor...idem do novej...a ak po tak asi saca...

janka196
2. jún 2011

@sammy244 presne aj ja som tak rozmyslala, no drzme si palce nech to ti nasi chlapcekovia este v bruskach vydrzia

sammy244
2. jún 2011

@janka196 presne tak..ked moj sa uz kdesi tlacil von....len nech si este pobudne v brusku... 😀 a my sa mozno este stretneme v saci...mame podobne terminy..a bude mozno skor.xixi a som pozerala tvoje fotky ty mas take malinke brusko 🙂 ako budes rodit..normalne ci sekcia?

lusinkaj
2. jún 2011

@cukor aha,uz rozumiem ale aj tak dost 😖
ale stalo,to zato,vsak? 🙂
@sammy244 veru,mam dve a tie mi stacia az-az...ani jedno naviac 😀 ak podratsu chcem sa vyspat 😀 a venovat sebe,konickom.... 🙂
@janka196 Ahoj,ja som Milkina spoluziacka-tvojej švagriny poznam ta od nej z fotiek 🙂
ano,staci len nocne kosele...a kedze je teplo,nic ine ti nebude treba 🙂

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj 😀 😀 ale casom isto este budes chciet etse mimi nie?

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 co????????ani nahodou.....mozno pride namna v 30tke ale urcite nie,tak sa na pohranie pojdem k niekomu...to je vsetko 🙂 😝

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj 😀 😀 😀 na pohranie hihi zlataaa

janka196
3. jún 2011

@sammy244 veru je to mozne 🙂 a rodit budem normalne teda o ziadnej sekcii nebola rec. dufam ze sa nic neskomplikuje. radsej by som normalne uvidime. malu som mala bez problemov.

@lusinkaj faaaak hehe sranda 🙂 a dakujem za odpoved.uz som si ich poprala takze pozehlim a fakt uz chystam tasku lebo ma ten moj gyndos riadne vystrasil :(

lusinkaj
3. jún 2011

@janka196 nono,ten svet je maly velmi 😀 tak drzim prsty aby vsetko dobre dopadlo....a mas vybaveneho dr.pri kom budes rodit? 🙂
@sammy244 tak,tak na pohranie....dve mi stacia...ja som povodne chcela jedno babo,ale kedze dve naraz nebol na vyber 😀 😀

janka196
3. jún 2011

@lusinkaj dakujem krasne, nemam vybaveneho ziadneho lekara a ani si vybavovat nebudem. nech ma odrodi kto bude mat sluzbu. vraj su tam vsetci velmi dobri lekari. tak dufam ze vsetko dobre doapdne 🙂

lusinkaj
3. jún 2011

@janka196 presne tak...sice ja som mala vybaveneho,ale to len kvoli dvojickam...predsa je to rizikove 😖
inac pekne mate vybrate...meno...aj dcerky... 🙂
aj k sebe pasuju.aj ked jedno ang.a slovenske 🙂

cukor
3. jún 2011

@janka196 ....urcite ti netreba teplaky...budeš rada,ze si len v nočnej košeli . 😉

cukor
3. jún 2011

@janka196
@sammy244 ....ja som uz od 28 tt. mala skratený krcok,aj som si týzden polezala v nemocnici a brala som magnezium a som to v pohode dotiahla do 38tt a mozno by sme to potiahli aj dalej len ja mam trombofiliu a uz aj krv nebola celkom v poriadku tak sa islo na vec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre