Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lilly
26. mar 2009

bambina, ja som podlozky nebrala, sestricky mi dali, ked som ich poprosila.. zbytocne ti budu zaberat miesto
hankky, no mne tie kupovane prikrmy nie su az take sympaticke, aj ked niektore su vraj dobre.. no neviem, ci v nich je a ako ich robili.. no niekedy dam urcite aj taky, no radsej budem varit svoje.. nasi maju tiez zahradu, takze budem mat odtial nejaku zeleninu, nejaku aj kupim, alebo aj mrazenu...
adka.b, blahozelam k Viktorke, nech je zdrava a robi vam len radost 😵
deni, ja som tiez novembrovka, este ako tehu som si tam pisala, no potom som nestihala drzat s nimi krok, tak uz tam velmi nechodim, no obcas citam.. 🙂

andyika
26. mar 2009

tak hlasim, ze nova tema je vytvorena, a prikladam link
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

hankky
26. mar 2009

super andy 😎
pratam sa do novej temy a uvolnujem miesto tehulkam 😀

cka
31. mar 2009

no zienky....ked ste odisli, tak som tu ostala sama, tehulka....no ta co to???

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hankky
2. apr 2009

asandys, blahozelam k babatku 🙂 nech ste zdrave a stastne 😉

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cka
5. apr 2009

asandys, blahozelam...asi sen kazdej zenskej...ja sa tak obavam, co to vlasne bude, ze az. Mozes mi povedat, o aku ocnu vadu ide?? Lebo ja nosim dost silne dioptrie, ale este som sa o sposobe porodu nerozpravala s nikym, teda myslim v saci...uvidime.

ddmoxy
6. apr 2009

asandys......blahozelam....a som rada,ze aj ty mas super skusenost🙂🙂

dadka28
6. apr 2009

asandys..gratulujeme tiez..prajeme vam hlavne zdravicko a nech si na seba cim skor zvyknete..
tiez som rodila v Saci,mam v podstate fakt dobre skusenosti..no na 2sestricky,ale to je jedno nie?drzte sa 🙂

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cka
6. apr 2009

asandys..dakujem.
Ja sa tak obavam, ze az. Vobec neviem, co ma caka, a to je najhorsie. 🙂 Kazda hovori ine, ale kazda opisuje svoje pocity a bolest, a ja neviem, ako to bude somnou. 🙂 Takze bude veselo. Uvidime, co povie lekar, ked k nemu pojdem.

anika1804
11. apr 2009

Avojte holky...ma niektorá z Vás termín na 23apríl...ak ano tak sa ozvite,lebo si akosi pripadám,že som tu sama 😖

jankaborka
13. apr 2009

ahojte baby chcela by som sa spytat tie co ste v poslednej dobe rodili v saci,ked nechcem nadstandard ale obycajnu izbu,plati sa daco za izbu?a este ci moze byt babetko v porodnici oblecenie prinesene z domu plus vlastnu zavinovacku alebo musi mat ich nemocnicne,dakujem za odpovede

steva
13. apr 2009

ahoj jankaborka.aj ja budem rodit v saci.za obycajnu izbu sa neplati nic a ked dobre viem tak babatko oni oblecu do svojho a aj perinku daju oni.do svojho si ho oblecies az ked budete idchadzat domov.

jankaborka
13. apr 2009

ahoj STEVI vidim ze ty to uz mas za par,mojho manzela kolegu znama tam rodila pred 3 tyzdnami a za obyc izbu platila 200sk tak sa mi to zdalo velmi divne,preto som sem napisala.a mas vybaveneho nejakeho lekara?ze vraj su tam vsetci dobry kamoska mala vybaveneho a bola veeelmi spokojna,tak neviem ci to necham na nahodu, alebo nie a ty ako si na tom ?a odkial presne z Ke si???

steva
14. apr 2009

jankaborka ja nie som priamo s kosic.to sa mi zda divne ze platila za obycajnu izbu,este som o tom nepocula.ja asi budem rodit u dr. Lendaka,chodim k nemu aj na poradne.ci su tam vsetci dobri ,to neviem ja mam s niektorymi aj zle skusenosti a tak sa aj trochu bojim,ale to je asi normalne.a ty si prve kde rodila?

traktor
14. apr 2009

ahojte, aj ja sa pripajam, tiez budem rodit vsaci, u Dosedlu - teda ak to stihnem 😀 😀 .tiez by ma zaujimalo ako je to s platbami, nemam s tym ziadnu skusenost, rodit tam budem prvi krat. nikde som o tom nic necitala, tak neviem, dufam, ze pri odchode neodpadnem...

cka
15. apr 2009

ahojte kocky...ja chodim na predporodnu, ktoru vedie porodna asistentka a vravela, ze ak chces mat nadstandart salu porodnu, stoji to 750 sk, cca. a potom izbu, bud nadstandard alebo obycajnu. Ja som tam lezala na gynde na nadstandarde dvojke, a platila som 700sk za noc. Jednotka myslim stoji okolo 900 sk, neviem presne. Ak nechcete nadstandard salu, tak pri vas manzel nemoze byt, ak tam budu na obycajnej este aj ine zeny. Takze zalezi od toho, ci chcete tam draheho pri sebe.

traktor
15. apr 2009

tak ja by som nechcela byt sama na izbe - predsalen mam sa s kym porozpravat, je to tak veselsie - aspon pri predchadzajucich tehu mi to tak velmi vyhovovalo. no a manzela tiez nechcem pri sebe - on jev tom dost cintlavka, tak aby mi tam odpadol? 😀 😀 😀

johannka007
15. apr 2009

Caute baby. Chcela by som sa opytat ako je to s vybavovanim porodnika v Saci. Ja chodim na predporodnu k Dosedlovi a chcem ho aj k porodu. Uz som mu to aj navrhla a on suhlasil ale nejako sme sa este presne nedohodli. Treba vybavit nejake papiere aby to bolo oficialne alebo staci ked sa s nim dohodnem len ja indi vindi ? Niekde som sa docitala ze teraz sa uz porodnik vybavuje oficialne a plati sa 5000sk. Mozno je to hlupa otazka ale nemam s tym skusenosti a nechcem vyzerat ako nejaky magor a hlavne aby to nebolo trapne. Diki za odpoved.

jankaborka
15. apr 2009

cka:takze som to pochopila dobre?ked chcem manzela u pororodu,musim si zaplatit nadstandard salu za 750 sk a potom mozem ist na obycajnu izbu,ktora je zadarmo???

jankaborka
15. apr 2009

a este som zabudla,plati sa aj navyse daco ked mam manzela u porodu alebo to uz je v tych 750sk?

jancos
15. apr 2009

asandys, aj ja gratulujem k adamkovi, asi teraz nebues velmi stihat pisat, ale keby predsa, napis prosim, ci po cisarskom mohol byt u teba maly hned na izbe alebo ci ti ho nosili sestricky. a ked nebol hned,, kedy ti ho dali na stalo. vdaka

dadka28
15. apr 2009

jancos..ja som lezala v januari,boli som mnou dve kocky,co mali cisarsky..im doniesli babatka,ked sa na to citili..oni sa pytaju ci mozu doniest.prvych 24hod si na jiske,tam babo urcite nebudes mat..ale zas neviem urcite ci sestricky tam babo doniesli alebo nie.ale uz ked kocky prelozilli na izbu,tak mali babatka jedna na 2hy den,ta druha na 3i den.
Johanka,opytaj sa rovno dr.Dosedlu ze ako to mas urobit,on ti povie na rovinu,neboj.sa opytaj rovno,ze ked nebude mat sluzbu,ci vie dojst,ked budes rodit..takto neviem presne ako to robi,lebo mne vyvolaval porod a to na jeho smene..

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jancos
15. apr 2009

dakujem asandys a dadka. ja by som velmi chcela rodit niekde, kde budem moct mat babo od zaciatku pri sebe, samozrejme ze s manzelom, lebo po CS sa nemozes hned hybat. tak uvidim, ci nieco najdem. zatial to nie je surne, este sa len snazim otehotniet 🙂 ale z prveho porodu mam dost velku traumu, ze som malu nemohla mat pri sebe, tak preto uz teraz sondujem 🙂 este raz vdaka

jankaborka
16. apr 2009

asandys:dakujem za info ,fu tak to bude stat dost penazi,ale stoji to zato 🙂

cka
19. apr 2009

jankaborka...ano, tak som to pochopila aj ja, ze za nadstandard salu sa plati 750sk, ale v tom nie je este zaratana pritomnost manzela, a to neviemm kolko je, myslim ze okolo 400-500sk.
Asandys to vysvetlila spravne. Ja som lezala na dvojke, platila som 700sk, ale nebolo to na porodnickom, ale na gynekologickom, ale ceny su asi take nejake. My zatial planujeme tiez nadsandard salu, aj izbu, mozno aj dvojka by bola fajn, ale uvidim...jednotke sa branit nebudem. To zalezi od toho, co prave bude volne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre