Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

danka2105
6. sep 2012

@mravvcek 🙂 ja mám len tento, ten je pracovný a na tento odpisuje do dvoch dní väčšinou....jemineeeenky? už? juuj držím jej veľmi prsty...bože ona má taký termín ako ja a nášmu malému sa stále nejak nechce...

danka2105
6. sep 2012

@mravvcek a ty si ako dnes dopadla v Saci? dozvedela si sa nieco nove? 🙂

mravvcek
6. sep 2012

@danka2105 no ja som bola na predoperacnom,vsetko mam,ale lekar tam dnes nebol,vecer ma nocnu 🙂 takze mu musim pisat,ze kedy ma sekne,lebo netusim 😀

mravvcek
6. sep 2012

@sarah02 ja mam mobil nanho,ale sa bojim volat 😀

danka2105
6. sep 2012

@mravvcek Tak uz aspon mas vsetky vysetrenia, keby nieco 🙂 to je hlavne a termin sa uz da dohodnut aj mailom 🙂

mravvcek
6. sep 2012

@danka2105 ty ides 12.teho?

sarah02
6. sep 2012

@mrawcek neboj sa 🙂 ja ked som za nim isla tak som mala taky strach ,ze ma nevypocuje a vies co mi na to povedal ,ze nememu decku ani mater nerozumie 🙂 taky srandista.....vie urobit atmosferu tak aby ste sa obidvaja citili dobre.Zavolaj mu okolo 13hod a uvidis,drzim palce

danka2105
6. sep 2012

@mravvcek Ja neviem kedy idem, ja nejdem na sekciu 🙂 To sunny mala ist 12-teho. 🙂 V pondelok dalsia poradna, tak uvidime ci sa nieco zmenilo 🙂

mravvcek
6. sep 2012

@danka2105 aha 🙂

mravvcek
6. sep 2012

@sarah02 ja som mu chcela teraz volat do sluzby 🙂 ale normalne sa bojim 😀

maria.vinea
6. sep 2012

@mravvcek
Urcite ma nocnu?mna objednal na zajtra na deviatu

mravvcek
6. sep 2012

@maria.vinea hej dnes som tam bola a vraj ma sluzbu 🙂 sestricka mi povedala,ze mu mam zavolat vecer 🙂

maria.vinea
6. sep 2012

@mravvcek
Dufam ze sa nezmylil a zajtra odeviatej tam dosedla bude lebo ja uz som dnes nervozna maju si ma tam nechat a bez babetka domov nejdem

maria.vinea
6. sep 2012

@maria.vinea
Nocne su vsade od siedmej do siedmej ze?

mravvcek
6. sep 2012

@maria.vinea zajtra ta ide robit? Sekcia?Ci?

danka2105
6. sep 2012

@mravvcek Neboj, volaj mu, ved on je na to zvyknuty a uplne v pohode, ved je zlaty 🙂

maria.vinea
7. sep 2012

@mravvcek
No, som nazad doma, mal nocnu naozaj, no este mi dava sancu na prirodzeny porod do nedele, kedy uz pojdem na prijem. Uz naisto v nedelu ostavam. ☹

mravvcek
7. sep 2012

@maria.vinea a v nedelu ides na cisarak,ci?Jaj ty uz si 42tt.Moja zlata,a kde bol na ambulancii,alebo na usg?Ja som mu vcera volala vecer a napise mi mailik 🙂

maria.vinea
7. sep 2012

Uz som bola aj s taskou pripravena, ale povedal, ze maximalne desat dni po termine, ze uz je to hranica a nenecha ma dlhsie cakat, co som rada, videl jaka som nervozna... To cakanie ubija naozaj, ale co uz, malemu sa nechce dufam ze bude vela spinkat ked tu uz bude ako je pokojny v brusku...

maria.vinea
7. sep 2012

@mravvcek
Tu mi hodilo na modrom konovi 42 tyzden, ale som 41 tyzden... Da mi vyvolavacku a ked nic tak poubede cisarsky. Bol po nocnej ale este bol v ambulancii, kedze ma objednal. Kopec zien bolo ba poradni ale dnes som tam bola najkratsie teda, pol hodinku aj s monitorom 😉

mravvcek
7. sep 2012

@maria.vinea super 🙂 ty koxo jak to dokaze tak robit?Celu noc hore a potom este na druhy den....uff ja by som zaspala v polke nocnej 😀

sarah02
7. sep 2012

prave som sa vratila zo sace a musim povedat ,ze ked robil nocnu tak to na nom nebolo vidiet.ja som si urobila predoperacne a ked naz zbadal tak nas hned volal do vnutra.Bola tam jedna kocka ktora ide tiez rodit na sekciu tak nas zobral obidve naraz.Videla som tam strasne vela mamiciek,ktore cakaju az mi ich bolo luto,cisty blazinec.

tehulkake
7. sep 2012

@maria.vinea tak mozno sa v nedelu stretneme 🙂) lebo som mala pravidelne 4 min. kontrakcie ale sa neotvaram, tak ma poslali domov, ale ja dufam, ze to na mna do nedele pride, a ze to nie su poslickovia

mravvcek
7. sep 2012

@sarah02 a kedy mas nastup?Kedy ta bude robit?Dnes si mala unho poradnu?Kedy mas termin riadny?

maria.vinea
7. sep 2012

@tehulkake
kazdopadne som tam v nedelu o siedmej.

mravvcek
7. sep 2012

@maria.vinea v nedelu ma sluzbu?

sarah02
7. sep 2012

@mrawcek na prijem idem 12.9 a 13.9 mi bude robit sekciu.dnes som mala ist na predoperacne a ked som doniesla vysledky sestricke tak zavolala doktorovi a on nam este urobil ultrazvuk a na zaklade ultrazvuku napisal odporucanie na prijem.moj termin je 22.9.2012 ale budemi robit sekciu skor lebo maly je uz velke babo.uz ma skoro 4kg,placentu mam dozretu takze ide ma seknut 🙂lebo vyvolavacku mi nemoze dat kvoli prvemu porodu co som mala.

mravvcek
7. sep 2012

@sarah02 jaj tak vela stastia,nech to mate za sebou 🙂 ja cakam na termin sekcie,mne nerobil ani usg,ani som za nim nebola,mailom mi ma napisat,kedy budeme mat ten velky den .....

sarah02
7. sep 2012

skuste mu zavolat lebo dnes tam bola kocka z presova a ona mala termin 27.9.2012 a bude jej robit sekciu 17.9.2012.Dnes sme vysetrenie absolvovali spolocne tak sme sa mali casu o vsetkom porozpravat.Jej dal termin dnes ,ked pojdete do poradne tak si pytajte termin...aby ste vedeli na com ste.Doktor je uplne v pohode vsetko vysvetli

sarah02
7. sep 2012

@mrawcek skuste mu zavolat lebo dnes tam bola kocka z presova a ona mala termin 27.9.2012 a bude jej robit sekciu 17.9.2012.Dnes sme vysetrenie absolvovali spolocne tak sme sa mali casu o vsetkom porozpravat.Jej dal termin dnes ,ked pojdete do poradne tak si pytajte termin...aby ste vedeli na com ste.Doktor je uplne v pohode vsetko vysvetli alebo najlepsie je ist za nim osobne a dohodnete sa urcite.
a dakujem,drzim palce a vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre