Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

fazulka_mala
15. jan 2013

@bonnie1 Ja som tiez nedavno menila lekara a kedze som tehotna, dala som si zalezat a skoncila som u Dr. Hoppana, kamoska lekarka mi ho odporucala a citala som o nom len dobre veci, ja sama som tiez spokojna.

Dievcata, ktore ste rodili v Saci, mali ste niektora porodny plan? Ako reaguje personal na to, akceptuju to resp do akej miery to akceptuju? Dakujem.

sendy111
15. jan 2013

baby ktore ste rodili cisarskym ako to vsetko prebieha?

bubus2211
16. jan 2013

@sendy111 Ahoj,ja som mala planovanu sekciu a mala som aj konkretneho doktora.Poobede na 14:00 som mala ist do Sace a o 16:00 mi robili sekciu.Nic take podla mna (ja som sa nebala vobec asi za to pisem to :-P ),ten de som uz dostala aj bolesti a to boli horsie ako sekcia a aj po sekcii.Na druhí den okolo obeda uz som bola na izbe a uz som aj chodila 🙂 Bolesti po sekcii ani som nemala take vazne 🙂

blackcat8885
16. jan 2013

Neviete či dávaju na pôrod košeľu alebo treba svoju?

danka2105
16. jan 2013

@blackcat8885 To neviem, ja som mala svoju vlastnu, aj baby to tu tak pisali ze mali vlastne kosele 🙂

14petulka88
16. jan 2013

@blackcat8885 Pokial nemas po ruke svoju daju ti ich 🙂 ja som pri oboch porodoch mala ich 🙂

monika1308
16. jan 2013

@blackcat8885 mne povedali že sa mám prezliecť a nedali mi ich košelu, tak som si automaticky natiahla svoju. 🙂

blackcat8885
17. jan 2013

@monika1308 Ja mám zbalené dve len mi ich je ľúto špiniť pri pôrode tak ale zrejme budem musieť 🙂

monika1308
17. jan 2013

@blackcat8885 pozri, veď keď tam prídeš tak sa opýtaš či ti nemôžu dať na pôrod ich košelu, ved na to ich tam majú.. ja som ale mala svoju starú, lebo som vedela že bude špinavá po pôrode 🙂

blackcat8885
17. jan 2013

@sendy111 Budeš mať sekciu?Lebo pozerám,že Ti ostáva 13dní.Mne 11 tak sa možno vidíme 🙂

sendy111
17. jan 2013

@blackcat8885 no dnes je to uz len 12 dni a ty ides tiez na sekciu?

ktokarov
17. jan 2013

Mile tehulky, ja som rodila vo svojej nocnej kosielke a do dnes ju pouzivam. Neostala na nej ani kvapka krvi. Na porodnej sale to nevyzera ako v mäsiarni 🙂 Co sa tyka Sace, tak supppper. Vrelo odporucam, ja som tam rodila pred 3mes. a som veeelmi spokojna so vsetkym.

ktokarov
17. jan 2013

Este co sa tyka porodneho planu, tak ho akceptuju. Ja som mala lekara vopred dohodnuteho a on mi vravel, ze porodny plan nepotrebujem, ze mu staci vsetko povedat v den porodu a on zariadi. A naozaj tak bolo,...
Drzim prsty

blackcat8885
17. jan 2013

@sendy111 Nie ale 27.1idem do nemocky a asimi dajú vyvolávačku

mirka_aa
17. jan 2013

aj moja kosielka je dodnes cista..sice po porode to vyzeralo tak ze skonci v kosi,ale vsetko slo vyprat..hlavne ten ich dezinfekcny roztok co striekaju pred kazdym pozretim ju zaspini,ale ide dole v poho...

sendy111
17. jan 2013

@blackcat8885 aha tak ja idem 28.1 do nemocky

pezs
19. jan 2013

@blackcat8885 mne dali na prijme ich košelu aby som si nezaspinila svoju, ale to zalezi od toho ktora sestra ta prijima a vyplnuje formulare. Viem ze niekomu neponukli, no mne ju dali ani som nepytala

bonnie1
19. jan 2013

mne nedali. rodila som v svojej
@blackcat8885

amy14
19. jan 2013

@blackcat8885 aj ja idem 27.1. do nemocky,mám už pobaliť aj tašku, tak uvidíme....o koľkej tam ideš?ja tam mám byť o 9h....ale mne už aj včera na monitore ukázalo kontrakcie,ale tak uvidím dokedy vydržíme...

blackcat8885
19. jan 2013

@amy14 Tak nakoniec som ešte včera dokimu volala a povedal,že mám prísť na kontrolu 24.1a uvidí sa či bude treba toho 27 alebo ešte počkáme.Ja by som to najradšej mala za sebou ten posledný januárovi víkend,nechcem aby ma nechali týždeň prenášať

amy14
20. jan 2013

@blackcat8885 no uvidíš ako na tom budeš....držím palce

alenka1111
21. jan 2013

Baby, ktore ste rodili prirodzene u Dosedlu,chcela by som sa vas opytat,ak ste s nim dohodnute,ze pri nom rodite ako to chodi?Ked mu zavolate,ze rodite a idete do nemocnice,pride hned aj on?Alebo mu zavolaju ked uz budete dostatocne otvorene a az potom dojde? 🙂 Pytam sa,lebo ja som mala taky problem.Porodnik,ktoreho som mala dohodnuteho prisiel az ked som uz rodila.Ide o Lendaka s ktorym som bola veeeeelmi spokojna,len mi vadilo,ze prisiel dost na poslednu chvilku,lebo mal v ten den ordinaciu v Turni.Kym on dosiel,nikto si ma tam vobec nevsimal.Podotykam od 3.00 do 18.00
Preto by som si chcela byt ista,ze ked zacnem rodit,ze tam moj porodnik proste pride a bude ma sledovat,alebo kontrolovat.Uz by som to este raz nechcela zazit.Mohla by som sa v takom pripade spolahnut na Dosedlu?Kedze je tam asi kazdy den?Prosiiiim o radu,aby som sa rozhodla spravne.Dakujem 🙂

zuzkat
21. jan 2013

@alenka1111 Ahoj Lendak este pracuje v Saci ma ta sluzby a kazdu stredu vysetruje svoje pacientky....tiez rozmyslam ci ho budem volat k porodu alebo nie...najlepsie by bolo keby vtedy sluzil 🙂

zuzkat
21. jan 2013

@alenka1111 podla najnovsich inormacii co viem tak Dosedla sa stal primarom a uz nesluzi robi iba stale ranne
🙂

bonnie1
21. jan 2013

@alenka1111 ja som pri nom rodila a mal dovolenku. starali sa o mna sestricky a on dosiel az ked mi pichli epi. spravil hmat ci co a do hodky som porodila..

alenka1111
21. jan 2013

@bonnie1 no,presne,aj u mna to tak nejak bolo.Takze z toho mi vyplyva,ze to mam uplne jedno pri kom budem rodit.Nikde nemam istotu,ze dohodnuty lekar sa o mna bude starat cely cas? 😒

alenka1111
21. jan 2013

Potom za co im vlastne platime?Za to,ze to dietatko pridu z nas len vytiahnut?ved to je uz to najmenej,nie? 😒

danka2105
21. jan 2013

@alenka1111 Tak to chodi asi vsade, oni maju asi najvacsiu zodpovednost keby sa nieco stalo.....asi zato im platime. Ja som rodila u Dosedlu, ale vyvolavackou, takze sme boli dohodnuty na presny termin....od siedmej rana do 14:30 sa pekne o mna staral, chodil ma kontrolovat a potom odrodil, ale vacsinu prace urobili aj tak sestricky 🙂 Zatial vsetky kamosky ktore u neho rodili povedali, ze ku porodu prisiel nacas....no neviem ake to bude teraz ked je primarom 🙂 drzim prsty pri vybere lekara 🙂

bonnie1
21. jan 2013

@alenka1111 vies co mne dali oxitocyn a starala sa o mna jedna velmi mila sestricka. a doktor bol stale na telefone..v podstate sa nic nedialo az na tie priserne kontrakcie..chodila ma kontrolovat lekarka co mala sluzbu.no a porod.som vdacna ze ma nenastrihol akoze len jed stich mam..ta co bola somnou na izbe ju zasivali tristvrte hodiny. dalsia mamicka tu ma zlu skusenost s inym lekarom..je pravda ze ja uz som v den porodu sedela a po par dnoch som aj zabudla ze som rodila 🙂

alenka1111
21. jan 2013

@bonnie1 tak to by sa mi paaaaciloooo,ja nechcem nastrih.ja mam na to horsie spomienky ako na cely porod.Ja som po porode mesiac nechodila,takze asi rozhodnute 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre