Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

blackcat8885
23. mar 2013

@sunny15 Kde si bola u ortopeda?Mne v Saci nekazali,na ortopedii vsetko uplne ok ale vraj balit preventivne do dalsej kontroly no moc sa mi do toho nechce

jarka721
23. mar 2013

@miriam79 Lendak je fakt super lekar 🙂 🙂 🙂

bonnie1
23. mar 2013

@blackcat8885 mne tiez tak ale my nebalime kvoli kolikam.

janulienkanuna
25. mar 2013

ahojte bude niekto z vas teraz tento tyzden rodit ??

zolinka131313
26. mar 2013

@piacere Mam presne takuto pozitivnu skusenost. Dosedla sa o mna stara od mojho 6tt. Som rizikova, kedze prve babatko som porodila mrtve v 6.mes. predcasne, takisto ma operoval (serklaz). Tiez mi povedal, ze mu mam volat kedykolvek a neplatila som nikomu nic a NIKDY ODO MNA ZIADNE PENIAZE NEPYTAL!!! Baby nie je to tu pekne takto rozoberat tieto veci, kto kolko komu dava. Na to su zakony a konkretnej osoby sa to moze tiez dotknut, ze sa tu siria taketo reci. Ak si niekto svojho lekara vazi a chce sa mu podakovat osobnym sposobom, je to kazdeho vec a nie je to ziadny uplatok, je to ako tu bolo spominane dakovne. Mna ked kamoska niekam odvezie, lebo sa mi zle uz soferuje, tiez jej za to kupim nieco, cim ju potesim a niekedy ju obdarujem len tak , lebo mam pekny den. Tak ak nejaky lekar zachranuje zivoty alebo privadza novy zivot na svet, tak si ho tiez mozme uctit a je na kazdom z nas, akym sposobom. Mna osobne by sa dotklo, keby o mne niekto pisal, ze beriem tolko a tolko. Nikdy neviete, kto to kedy cita, skopiruje mu to a posle do mailu. Ved tu mate aj svoje fotky, niektore aj udaje...Btw, jeho manzelka je pravnicka, ktora pred mesiacom porodila druhe babo. Je velka pravdepodobnost, ze si sem tam odskoci na Modreho konika tiez co to precitat....

mon77
26. mar 2013

@janulienkanuna mozno ja 🙂 ...

mon77
26. mar 2013

@zolinka131313 suhlasim s tvojim nazorom, nie je to pekne a je to kazdeho osobna vec ako sa kto podakuje ci uz lekarom, ucitelom ci kamaratom za pomoc

zolinka131313
26. mar 2013

@mon77 Presne tak a napr. ja keby som si to precitala sama o sebe, kebyze som lekarka, tak by sa ma to dost dotklo, ze o mne pisu taketo veci, ktore dokonca nie su overene. Hocco sa nemoze pustat len tak do eteru. Sme sice slobodna krajina, no platia tu aj urcite zakony. Zhodou okolnosti sme dnes na podobnu temu s primarom debatovali, ked som za nim bola, lebo mna obvinila jedna osoba z niecoho podobneho a pise mi anonymne spravy. Nie je to nic prijemne, hlavne, ked to s pravdou nema nic spolocne.

zolinka131313
26. mar 2013

@janulienkanuna Tak to vyzera, ze aj ja 🙂 teda dufam, ze uz 🙂

mon77
26. mar 2013

@zolinka131313, @janulienkanuna ... tak sa tam mozno stretneme 🙂 ... ja mam poradnu vo stvrtok, tak uvidime ci este vydrzime 🙂 nejake brutalne predzvesti sice nemama ale podbrusko a spodok ma uz od vcera dost intenzivne pobolieva ... tak mozno sa uz nieco zacina diat ... hurrraaa 😀

zolinka131313
26. mar 2013

@mon77
@janulienkanuna A pri kom rodite baby? NIeze sa pobijeme naraz v jeden den o porodnika 🙂))

mon77
26. mar 2013

@zolinka131313 ... ja pri panovi primarovi 🙂 ... tiez
rodila som pri nom aj dcerku a nedam nan dopustit ... uz sa tesim na porod (dufam, ze bude taky lahky a rychly ako ten prvy 🙂 )

zolinka131313
26. mar 2013

No aj ja pri primarovi 🙂) Povzbudila si ma, uz sa tak nebojim 🙂 Mozno si to rozmyslim a budem rodit bez PEDA

janulienkanuna
26. mar 2013

tak ja uz mam po termine, a ked neporodim do soboty tak v sobotu uz ostavam v nemocnici. ja som si ani nevybavovala pôrodnika, tak uvidim kto ma odrodi

kejtty
26. mar 2013

@zolinka131313
@mon77 aj ja pri panovi primarovi 😀

mon77
26. mar 2013

@kejtty 😀

kejtty
26. mar 2013

@mon77 😝

zuzkat
26. mar 2013

aj ja uz by som chcela tento tyzden porodit.....uvidim co mi zajtra povedia na poradni.... 🙂

sunny15
27. mar 2013

Ahoj kocky,ja som tiez rodila pri primarovi 😉 a bola som spokojna...bola som unho na usg v 20.a 30.tt..a potom sme sa dohodli na poradniach...kebyze si ho nevyberiem tak kludne by ma mozno nechali rodit spontanne aj ked to mohlo ohrozit aj mojho synceka-a dr.mi povedal na usg v 30tt ze to vyzera na sekciu lebo inac by mohlo nastat masivne krvacanie ale kebyze som ccela tak mozme skusit extremny porod...lebo niektore pacientky su ochotne riskovat....ale ja som mu samozrejme doverovala 😉 a dobre som spravila 😉 sice sekciu naplanoval 5dni pred termonom porodua sice som mala predtuchu ze dovtedy to nepotiahneme s drobcom a tak aj bolo maly sa vypytal na svet v 38/2tt...dr.som zavolala rano hned ako mi odtiekla voda a poobede mi spravil sekciu...potom sa na mna prisiel pozriet 2krat a s mm sa tiez po sekcii porozpraval...a vzdy bol mily a srandoval a dokonca este aj komplimenty hadzal 😀 takze vrelo odporucam. a este ked uz je tato tema -nikdy nepytal odomna ziadne peniaze...

sunny15
27. mar 2013

@zolinka131313 Dr.Dosedla je zenaty a ma deti?

zolinka131313
27. mar 2013

@sunny15 Ano 🙂 ma 2 deticky 🙂

danka2105
27. mar 2013

@sunny15 Ano moja je, teraz nedavno sa mu narodilo druhe babatko 😀

zuzulik171
27. mar 2013

ahojte baby..ja som tiez rodila v saci svoje druhe babo...rodil ma dr.,ktory v ten den nastupil .. takze som bola jeho prva 😀
Vrelo odporucam..

sunny15
27. mar 2013

@zolinka131313
@danka2105 cooo?ja som to ani nevedela...sice sme spolu vela kecali ale zas mna nikdy nezaujimal jeho osobny zivot,len profesionalny 😀 som si cisto myslela ze je slobodny 😀 😀 no toto 😀

zolinka131313
27. mar 2013

Ano, pan primar je ukecany 🙂) Teraz pred mesiacom sa mu narodilo druhe dietatko.

bonnie1
27. mar 2013

@zolinka131313 jej tak mu blahozelam. a nevies co ma? chlapceka alebo dalsie dievcatko?

zolinka131313
27. mar 2013

Chlapceka

nikkaa8
27. mar 2013

Jej pan Dr Dosedla je uz pan primar? Velmi prijemny LUDSKY doktor ,clovek! Rodila som pred necelymi 2rokmi. Som z Mi a stale som sa obavala ako to stihnem atd...a mi mala ulahcila strachy,neotocila sa dole hlavickou,tak som uz mesiac dopredu bola objednana na cisarsky rez! Doktora teda primara som mala dojednaneho,teda dohovorom.A bol 100percentny,dokonca aj vecer pred operaciou ked ma prijali,tak pri vysetreni ma jedna mila VACSIA doktorka svojimi Palciskami roztvorila na 2palce a znepokojila ,ze mozno ani do rana nevydrzim a teda asi nebudem mat dohodnuteho doktora. Ja prestrasena prvorodicka som sa strasne zlakla,aby to na mna neprislo sponntanne,lebo som sa bala,ze dole zadockom by som malu asi neporodila.Tak som zatelefonovala p.Dosedlovi a ten ma s kludom ubezpecil,ze vsetko je OK a keby nieco,volame si a dojde.A to bol prave po sluzbe! Ja som nastastie vydrzala,no vraj ta Doktorka dostala vyzrat! Chcem aj napisat,ze v porovnani s mojou doktorkou v Mi bol na neporovnanie! Pri nej som bola vzdy v strese,vzdy ma buzerovasla,ze som tucna,vela priberam a to som vazila okolo 76kg,no po navsteve v kosiciach som z ordinacie poradni vychadzala vzdy vysmiata,pretoze vkuse srandoval,jednal so mnou aj manzelom ako so seberovnymi,akoby sme sa poznali roky 🙂 Mne to velmi imponovalo a aj pomohlo,kedze som sa zozaciatku aj hanbila,ako chlapa gynek. Takze VRELO ODPORUCAM! Super CLOVEK,LEKAR,PORODNIK!!!! Prajem mu este vela vela uspechov a hlavne zdravie aj jeho milej rodinke!

blackcat8885
28. mar 2013

@nikkaa8 Suhlasim aj ja ho odporucam,bola som maximalne spokojna

adell34
28. mar 2013

@kejtty @zolinka131313 @mon77 ahojte, prosim vas, dr.dosedlu ste si oficialne zazmluvnili, alebo ste sa s nim iba dohodli? Tiez si ho chcem dohodnut a neviem ako to chodi..dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre