Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

suzan280
4. jan 2010

noellia: manzel cakal na teba vonku? Vo vzdycharni nemohol byť pri tebe? Alebo ako to vobec to tam funguje? Ja som pocula,ze len v nadstandartnej izbe(vzdycharni) moze byť s tebou cely cas.

petronelka: u koho si rodila? mala si doktora vybaveneho? ja mam Dosedlu.

petronelka77
4. jan 2010

Suzan, rodila som u Dr. Lendaka a bola som velmi spokojna.

noellia
4. jan 2010

ahojte, chcem sa este nieco spytat ohlade rodneho listu dietata, kde ho treba vyzdvihnut v nemocnici alebo priamo na matrike??

garonka
4. jan 2010

noelia, gratulujem k babatenku 😉
ja viem, že z pôrodky by ste mali mať hlasenie o narodení babätka a stym drahy by mal ísť na matriku a tam vystavia rodny list 😉

noellia
4. jan 2010

garonka dakujem velmi pekne,..to je ta prepustacia sprava co som dostala z porodnice??

suzan.tak ked sme tam prisli ta nadstand.sala prave bola obsadena ale aj ked sa uvolnilo som si pytala ale neak im to preslo cez usami ci co, manzel cely ten cas od rana 8hod.do tej 7vecer cakal vonku, akurat ja som za nim chodila ako to bolo mozne, vtedy tam bol somnou ked mi pichli epi,..2 3 hod..a potom uz ma odvazali na salu, a kedze to bola sekcia tiez tam nemohol byt, skoda lebo mi mohol byt velkou oporou..

garonka
4. jan 2010

noeli to by mal byť papier hlasenie o narodení babenka aspoň švagrina to mala a s tym šiel braško na matriku a tam list vystavili lebo na matrike treba aj original sobašneho listu aj tu som to na nete niekde čítala, a nedali ti taky papier len prepušťaciu správu?

marunka71
4. jan 2010

Suzan280:My sa poznáme.Vedela som, že čakáte bábo, len som nevedela, že máme skoro spoločný termín.
Ja idem 7.1. na sekciu.

aeouliana
4. jan 2010

marunka71: pri prvom porode som mala plnu anestezu a teraz spinal. 😀 spinal je lepsi pola mna. horzne som sa toho bala, ale stalo to za to, ze som maleho pocula hned plakat a hned som ho aj videla. hned na sal mi ho aj prilozili na prsnik...aj dojcnie sa lepsie rozbehlo. 🙂

aeouliana
4. jan 2010

noellia: sobasny list si mala od Teba vziat uz pani v porodnici (oni vsetko poslu na matriku) a Ty uz tam ides len po rodny list a este jeden papier Ti tam daju (zabudla som ako sa vola.. k voli danovmu bonusu Ti to bude treba). 🙂

aeouliana
4. jan 2010

Marunka: tak Tebe sa to kraaati 😉 drzim palce vsetkym maminkam i cakatelkam... 😀

jawan
4. jan 2010

noelia: nemala si sobasny list v nemocnici zo sebou?? ked prisla k nam ta pani s matriky tak jej sme dali sobasny list ona to vsetko vypisala dala nam to skontrolovat a podpisat a ona to dala na matriku v saci a tam sme si to vsetko mali ist vyzdvihnut rodny list a aj papier ti tam daju na porodne tych cca 5000sk a este jeden ale uz neviem aky myslim ze manzel doniesol 3 papiere z matriky.

suzan280
5. jan 2010

ahoj marunka! Jaro mi potvrdil ,ze si Erikina svagrina.Len mi dve sa nepozname osobne.Drzim ti palce!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja idem presne v ten den do poradne na 14hod. ku Dosedlovi.Prajem vam vela stastia,zdravia,nech vsetko dobre dopadne!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Napis nam potom,a pridaj fotecky!!!

garonka
5. jan 2010

baby su ešte v šaci zakazane navštevy?

marunka71
5. jan 2010

GARONKA:Návštevy sú ešte zakázané, aspoň tam všade visia tie zákazové papiere.

suzan:Díky. Ja už asi budem o druhej po... teda si to aspoň myslím.Dosedla je dobrý, vybrala si si dobre.Robil mi amniocentézu.Ale už aj Tebe sa to kráti, Jaro sa už určite veľmi teší.Pozdrav ho.

garonka
5. jan 2010

marunka no to nieeeeee, dufam, že vo februari už budu navštevy možne ale pochybujem 😖

suzan280
5. jan 2010

marunka: diky odovzdam. Jaro je cely stastny.Asi v tom strese sme ochoreli obaja.Tecie nam nos ,ako keby nam zato platili.
Vy si date odobrat pupocnikovu krv? Aj ostatne babenky,co vy nato? 😅 😅 😅

No tie zakazane navstevy aj mna stvu! 😠 😠 😠

delina1
5. jan 2010

Mamicky cakatelky, mate este niektora termin 17.1.? 🙂

nedockava4
6. jan 2010

delina...ja mam 25.1., ale vyzera to na skor... 🙂

garonka
6. jan 2010

maminky , ktore ste rodili v šaci mali ste pre svoje poklady aj krem na zapareniny? a aky? viem že stačí vziať plienky, vlhčene utierky a čo ešte?

petronelka77
6. jan 2010

Garonka, ja som mala len zasyp,plienky,vlhcene plienky. Vecer o 19ej kupu babatka, okolo 21ej babatka nosia na izby.

garonka
6. jan 2010

peti ďakujem a aky zasyp si mala? a treba ho mať u seba? či aj nejaky kremik na zapareniny? a každý deň babenka kupu?

petronelka77
6. jan 2010

Ano, babatka kupu kazdy vecer, na 2 hodinky, zasyp som mala aviril baby, a babylove z dm-ky.

garonka
6. jan 2010

peti ďakujem ti za info 😉 a ozaj gratulujem k malinkemu je rozkošny 😉

petronelka77
6. jan 2010

Dakujem velmi pekne 🙂 , aj ty sa za chvilu budes tesit z babatka.
Este ked mozem poradit, zober si viac nocnych kosiel, ja som mala 4 a viac jednorazovych podloziek na postel.
Mne potom manzel nosil postupne, co som potrebovala, ale radsej som mu to doma pripravila, aby nemusel hladat 😉. Veci pre babatko a tvoje veci ti moze priniest den pred odchodom.
A mas uz porodnika?

cathuska
6. jan 2010

Garonka, SUDOCREM je super kremik, ja ho opuzivam u malinkej od narodenia a ani raz sme nemali zapareniny...odporucam...dnes sa vraj pudrik uz nedava....drzim palce baby 😉

cathuska
6. jan 2010

teraz citam Petronelka, ze ty davas pudrik, tak asi je to vec kazdej maminky, hlavne aby babatko bolo spokojne a kazda mamka vie co pre svoje...taksi garonka vyber 😉

garonka
6. jan 2010

peti čooooooooo to toľko košieľ sa tam zíde ? ja mam zatiaľ dve ale zajtra idem dokupovať veci tak dam si poradiť kupim si ešte dve 😉
ja sa pôrodu akosi bojím 😅
mam zajednaneho primara Tomašu 😉 da na mňa pozor 😉

cathuska no mam to ťažke vybrať 😕 ale hadam sa rozhodnem spravne, síce ja mam doma bepanthen ten si davam na bradavky lebo som ich mala suche, ale čítam že to je krem aj na detske zapareniny no uvidím.

marunka71
6. jan 2010

Milé kolegyne 😀 !Držte mi zajtra prsty - mám plánovanú sekciu.

petronelka77
7. jan 2010

Garonka, mne sa teda kosele zisli, bola som tam 9 dni.Mozno ti vystacia 2, zalezi kolko tam budes.
Marunka, drzim palce 🙂 .

garonka
7. jan 2010

Marunka možno to už maš za sebou ale držkam prstíky 😉

Peti ah jaj 9 dni? to hadam vydržím, malinky mal žltačku? ale je lepšie vziať viac košieľ ako potom manžela nahaňať aby nosil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre