Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

14petulka88
30. okt 2012

@monculka Mala by som trafit 🙂 ja som tam rodila este ho rekonstruovali tak som ani nevedela kde presne to bude 🙂 a vcera mi tam porodila kamaratka tak ju chcem navstivit 😉

monculka
30. okt 2012

@14petulka88 trafis neboj🙂 drzim palce 😀

dominikuska
30. okt 2012

ahojte, ako dlho trvaju predoperacne vysetrenia? Ked 13.11 mi ich maju robit tak kedy bude potom sekcia? Nejako som bola dnes z toho mimo a zabudla som sa opytat 🙂 🙂

bubus2211
30. okt 2012

@dominikuska ahoj,budes mat spinalku?

monikamiskonatalka
30. okt 2012

@dominikuska ahoj, mne robili predoperačné lebo som išla na plánovanú sekciu. Poslali ma na ekg ( výsledok je hneď) a poučenie ARO ( to iba som odpovedala na otázky anesteziologa a podpísala poučenie). Asi mi brali ešte krv. To celé trvá tak cca 1 hodinu. Ja som nemala nič iné, aspoň myslím :-O

erika121o
30. okt 2012

@vierkass
dakujem za gratulaciu 🙂 neboj, zvladnes to v pohodicke 🙂 my si pomaly zvykame na novy rezim a obcas mam pocit, ze to tehotenstvo bolo naozaj lahsie 😀
malinka sa vola Auróra (bohyna vychadzajuceho slnka), cize je takym slnieckom v nasom okoli, aj ked niekedy poriadne hlucnym 😀
tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂 ak by si mala nejake otazky, tak pokojne pis, ak budem vediet, poradim 🙂

dominikuska
30. okt 2012

@bubus2211 ano spinal

bubus2211
30. okt 2012

ja zajtra idem na poradnu,tak isto budem mat sekciu a tak isto spinalku ale som si myslela ze len den pred operaciou to treba vybavit s anesteziologom a na interne predoperacne netreba ist lebo to neni celkova anesteza.tak neviem zajtra sa to opytam🙂

bubus2211
31. okt 2012

@dominikuska ahoj,ja dneska som vybavila vsetko,najprv trebalo ist na EKG a potom Aro pocenie som mala.V sobotu mam ist zase do nem. a asi uz tam ostanem,tak mam uz pripravit veci.Ty kedy mas termin?

sendy111
31. okt 2012

AHOJTE BABY CHCEM SA OPYTAT SOM TERAZ V 27 TYZDNI A CHCEM RODIT V SACI A ASI BY SOM SI ZOBRALA DOKTORA DOSEDLA TO SA MUSIM OBJEDNAT U NEHO NA PORADNU??ALEBO AKO TO FUNGUJE.

dominikuska
31. okt 2012

@bubus2211 ja mam termin 30. novembra. Drzim palce nech vsetko prebehne v poriadku 🙂 Moze byt, ze v sobotu uz budes mat drobceka na svete 🙂 .

mata884
31. okt 2012

@dominikuska ahoj..aj ja mam termin 30.11. .Mozno sa tam stretneme. 🙂. Tak drzim palce.

dominikuska
31. okt 2012

@mata884 ja ratam, ze 30teho uz budem davno doma 🙂 . Budem mat sekciu, 13teho mam ist na predoperacne vysetrenia a neviem kedy potom bude sekcia.

sandra163
31. okt 2012

@sendy111 ahoj, aj ja budem rodiť pri Dosedlovi. objednala som sa k nemu cez mail edosedla@nemocnicasaca.sk, keďže si v 27tt, tak ťa pravdepodobne objedná v 30tt na prenatálny skríning a potom ti povie, aby si sa mu ozvala (cez ten istý mail) keď budeš v 36tt. potom už k nemu budeš chodiť každý týždeň až do pôrodu a objednávať sa taktiež budeš každý týždeň na tomto maily. odpisuje každej, z toho nemaj strach, na pôrode sa s ním určite dohodneš..

sendy111
1. nov 2012

@sandra163 ja chodim este zatial ku svojmu a neviem kedy ma posle uz do sace ja v 32 tyzdni idem uz na matersku tak mozno potom az pojdem dosedla je dobry doktor?

sandra163
1. nov 2012

@sendy111 už som pri ňom raz rodila, a bola som veľmi spokojná. práve preto som si ho vybrala znovu. je to odborník, príjemný, veľmi milý a pohodový. zajtra k nemu idem na poradňu. mám z neho dobrý pocit a ak si prečítaš príspevky aj od ostatných žien, ktoré pri ňom rodili, tak nenájdeš asi jednu negatívnu reakciu. ja ho odporúčam 😉

14petulka88
1. nov 2012

Ako tak pozeram toho nasho Dosedlu nezivi praca v nemocnici ale mamicky :D

sandra163
1. nov 2012

@14petulka88 jeho prácou sú predsa mamičky nie?

14petulka88
1. nov 2012

@sandra163 Ja to myslim ako tym zazmluvnovanim 🙂 sak pri tolkyh mamiciek si nadstandartne zarobi 🙂 ale ja doprajem takym lekarom co si to zasluzia.

sendy111
1. nov 2012

@sandra163 tak drzim prsty nech vsetko dobre dopadne

sandra163
1. nov 2012

@14petulka88 tak to som si istá, že on ani jeho rodina netrú biedu 🙂 každá minca má však dve strany a ten jeho nadštandardný zárobok ide na úkor rodiny.. veď si predstav, keď má toľko pacientiek, koľko času mu ostane na rodinu? je fajn mať manžela lekára ale chce to fakt tolerantnú manželku 🙂

sandra163
1. nov 2012

@sendy111 tiež prajem krásne tehuľkovanie a aby všetko dobre dopadlo 🙂

14petulka88
1. nov 2012

@sandra163 Tak to je fakt, ale myslim ze je to z kazdym lekarom tak.. a manzelka musela vediet do coho ide 🙂

monika1308
2. nov 2012

Zdravím budúce mamičky. Ja tiež idem rodiť do šace, termín mám 8.12. a nezazmluvňujem si žiadneho lekára. Síce mám rodinného známeho ktorý tam robí gynekológa ale keď nebude mať v ten ďen aslužbu tak mi je jedno kto ma odrodí. Zatial všetko vyzerá tak, že budem rodiť prirodzenou cestou. Keďže som prvorodička tak neviem ako to chodí pri pôrode ale myslím že platiť lekárom za to, za čo im platí štát nemalé peniaze je trošku od veci. Veď je to ich práca za ktorú sú platený. Načo im dávať ešte bokom? No ale to je len môj názor... Len som sa stále nerozhodla či si priplatiť nadštandart alebo byť na normálnej izbe. Nerada vyhadzujem peniaze za luxus ktorý nepotrebujem.

monika1308
2. nov 2012

Mám ešte jednu otázočku. Snažím sa tam dovolať už celý týždeň a nikto mi to tam nedvíha. Tie ktoré ste tam chodili do poradne ako ste sa tam objednali? museli ste tam zájsť osobne? Lebo mne povedala známa že sa treba telefonicky objednať do poradne. Ale keď nezdvíhajú asi tam budem musieť zájsť osobne. Však?

adka_tkacik
2. nov 2012

Ahojte, ja pojdem rodit do sace tiez, mam termin 10.12., ale chcem rodit spontanne ak to bude mozne, kedy sa maly zacne pytat na svet vtedy tam pojdem, a nie na termin, kedy sa rozhodne lekar, aspon tak si to predstavujem, dufam, ze to tak aj vyjde.
Preto si tiez nebudem vyberat dopredu asi ziadneho porodnika, alebo viete mi niekto poradit, ak by som si oficialne zazmluvnila niekoho konkretneho pride do nemocnice kvoli mne napr. aj v noci ked to bude nutne? Dakujem. Zatial som tam este nebola, kedze poslednu kontrolu u svoho gynekologa mam este buduci tyzden.

magre
2. nov 2012

@14petulka88 Ja si nemyslim, ze si ich zazmluvnuje 😉

14petulka88
2. nov 2012

@magre Tak ako to urcite :D o to prenho lepsie 🙂

14petulka88
2. nov 2012

@monika1308 Ahoj tak ja som rodila pri poboch detoch tam.. pri prvej dcere som nemala ziadneho lekara a mala som obycajnu izbu bola som spokojna... pri synovi som tiez nemala ziadneho lekara ale mala som nadstandart lebo ina izba nebola volna ale tiez som bola spokojna 🙂

magre
2. nov 2012

Dievcata, este som sa chcela opytat... Uz sice do Sace idem rodit druhykrat, ma niekto skusenost s tym, ze by ste nemali po porode na nosenie nocnu koselu, ale normalne pyzamo na zapinanie vpredu? Tie kosele su sialene neprakticke... A uz nikdy viac som ich neobliekla, aj doma som bola v pyzame a v pohode kojila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre