Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

teleranka
23. dec 2011

@noellia divne, ze ti nedali termin... a ty si sa na to ani neopytala? kedy tam mas ist najblizsie? budes si aj platit konkretneho lekara?

noellia
23. dec 2011

teleranka, pytala som sa ale ze este maju cas, ja som si myslela ze ked je tak zle ze to mozna aj skor, co by som aj uvitala🙂 ale nech je vsetko v poriadku myslim na babo, najblizsie tam pojdem 28, tak vtedy sa skusim este raz spytat , nie nebudem mat dohodnuteho nikoho, iba by som tu nadstandardnu izbu chcela ak bude neaka volna, dr mi povedala vtedy ze to staci ak sa budem blizit k terminu, tak neviem,

teleranka
23. dec 2011

@noellia som zvedava, co ti povedia 28meho. mozno ti uz daju aj termin. ja asi tiez nebudem nikoho "rzervovat", akurat budem dufat, ze bude volny nadstandard.

noellia
24. dec 2011

Kazdej mamicke a babatkam prajem stastne a vesele vianoce plne lasky a porozumenia,a vela vela zdravia.

anjelik32
24. dec 2011

Aj ja prajem každej mamičke a babetkam štastné a veselé vianoce a hlavne to zdravie a veľa,veľa lásky.

nomika
25. dec 2011

Ahojte chcela by som sa spytať na pana doktora Olšavskeho či niektora z vas už unho rodila ake su skusenosti dakujem

adika30
26. dec 2011

@luci79 Ahoj možem sa ťa spýtat na cenu izby?
🙂

noellia
26. dec 2011

nomika. Ahoj ja som rodila pred 2 rokmi pri nom, bol velmi mily, robil mi sice sekciu ale ja som bola snim velmi spokojna, aj s celym jeho pristupom. ja by som nebola proti ak by mi zasa on robil. ja len odporucam, vela zdravicka.

abika26
26. dec 2011

ja som v saci rodila cca pred polrokom a bola som spokojna,ak budeme mat druhe babo tiez tam s velkou pravdepodobnostou pojdem....ak mate niekto konkretnu otazku,kludne napiste rp.

adika30
26. dec 2011

@lucus25 Ahoj ja mam termín sc 13teho ráno a ty skadial si?

adika30
26. dec 2011

@miriam79 Ahoj ja mam sc 13 teho januara , a chcela by som sa ta spýtat celkovo ako dlho si tam ležala?kedy si išla domou?

noellia
26. dec 2011

adka ahoj to by zaujimalo aj mna, a kedy si mala termin porodu? pytam sa ze kolko dni ti naplanovali,ja mam termin 24 januara podla pm a cakam este kedy mi daju novy na sc.

denne73
27. dec 2011

@noellia ahoj ja som mala presne taky isty termin ak tyale pred rokom 😉 😉 😉 😉 . Nely sa vypytala na svet 23.1 o 20.35h. všetko šlo super hladko personál teda lekar a sestričky parada. Poležali sme si tam asi 5dni na 6 sme šli domov. Prajem všetko dobre 😉 😉 😉 😉

lubkatobi
27. dec 2011

@wcela vďaka za povzbudenie, wcela..

wcela
27. dec 2011

@teleranka ..u mna to prebiehalo tak,ze som mala prist na prijem 11.12. vecer...prisla som,prezliekla som sa,podpisala papiere,pozrela ma este porodnicka a potom som pomalicky isla na izbu...neskor vecer dosla sestricka spravila mi klystir...co so som nakoniec bola rada,lebo som to absolvovala pohodlne na svojej izbe..to bolo okolo 22hej vecer a od polnoci som uz nemala nic jest ani pit...rano ma cievkovali a potom sup na salu...okolo 7.30..7.50 bol uz maly na svete...nebolo to nic strasne,vsetko prebieha rychlo a ked ti ukazu babätko budes v takom mamickovskom tranze 😀 ..potom ma previzli na JIS-ku,tam som bola 24hodin...to bolo asi najneprijemnejsie, lebo sa nevies vobec pohnut,ledva napit vody...ale vydrzis...a potom uz ides na svoji izbu a ked chces mozes byt uz cely cas so svojim babätkom 🙂 ...ked budes mat nejaky problem,kazdy ti tam ochotne pomoze a vsetko vysvetli 😉

teleranka
27. dec 2011

@wcela no toto, ta jiska... a tam za mnou moze prist nejaka navsteva? alebo co ja viem, dovolia mi mat notebook , aby som mala kde pozerat filmy? alebo co..viem, ze budem unavena, ale 24hodin lezat...nevytrimem 🙂 a kedy ti dali dole tu cievku z mocovej rury a kedy ti vybrali kanylu zo zily? a infuzky tiekli cel&ych 24hodin nonstop?

wcela
27. dec 2011

@teleranka na tu jisku za tebou moze prist niekto najblizsi-ako manzel alebo mama a to tesne po porode,ale len na chvilku,potom aj tak cely cas budes len spat,budes dost unavena...a ano, infuzka ti bude tiect cely cas...a zbehne to rychlo...lebo fakt budes vycerpana a budes rada,ze si odychnes.mozes tam mat len osobne veci,ako mobil,zupan a hlavne svoju vodu a vlastne tam ani nic ine nepotrebujes kedze sa ani nepohnes 😒 cievku a kanylu ti vyberu po tych 24och hodinach a potom ta prevezu na tvoju izbu..to este budes trosku nanic...mna dost bolela hlava a aj cele telo...ale postupne sa to bude kazdym dnom zlepsovat,ked tak ti daju nieco od bolesti...neviem ako je to po normalnom porode...ale po sekcii to prebieha tak..

lubkaj38
28. dec 2011

@wcela ahoj mozem sa spytat v com si babo zobrala domou ci v autosedacke alebo vo vanicke? dakujem

nomika
28. dec 2011

Ahoj wcela chcem sa ta spytať to si mala ten cisarsky dohodnuty a kto ta odrodil tu cievku a kanylu ked ti vyberali tak to bolelo a jazva na druhy den dalo sa to vydržať

donalona
28. dec 2011

ahojte, ma tu niektora z vas termin koncom marca? ja mam 31.3, planovany cisarsky,ale mozno to bude aj skor. chcela by som nadstandard, vraj sa da zaplatit rezervacia izby ktoru si vyberiete, len to neviem najst na ich stranke. viete mi niekto poradit kolko asi vyjde sekcia s nadstandardom, zaplatatenim lekara ?neviem co sa este da vybrat.vdaka

tomynika
28. dec 2011

@donalona ja mam termin zaciatkom marca a zajtra idem do sace na ult tak sa chcem popytat o ten nadstandart ci sa da nejako objednat, tak som zvedava co mi nato povedia

donalona
28. dec 2011

@tomynika jej super, das mi potom vediet?

teleranka
29. dec 2011

@donalona
@tomynika
baby, ak budete nieco vediet ohladom rezervacie nadstandardu pri planovanej sekcii , dajte pls vediet. kolko asi vyjde vsetko dokopy, aj s lekarom? co sa da este priplatit?
pocujte a co tu noc, ked budete lezat na jiske? vtedy si nebudete platit nadstandard, nie?

cukor
29. dec 2011

@teleranka ...dopredu sa rezervovat izba nedá.ja som isla na sekciu v pondelok večer,spýtali sa ma či už chcem izbu,že je volná.tak som povedala,ze áno,na izbe som sa vybalila,sla som na sekciu.24 hodín som bola na jis-ke .tú noc mi aj tak započítali.aj ked som sa ohradila,ze som tam predsa nebola,to nevadí.už som bola na izbe.

wcela
29. dec 2011

@lubkaj38 my sme ho naobliekali,dali do autosedacky a este prikryli dekou 😉

wcela
29. dec 2011

@nomika ..ano ten cisarsky bol planovany...lebo maly sedel v brusku a vobec sa neotocil,odrodila ma Lenka Pankuchova...za nou som cely cas chodila aj do poradne,cievka a kanyla vobec neboli,ked ti ju vyberaju,mne akurat bolo neprijemne ked mi tu cievku dali...lebo som ju dost citila,ale potom som uz hned isla na salu,takze som o nej vobec nevedela 😉 k jazve...na druhy den sa este nevies poriadne vystriet,je to take bolave,ale da sa to vydrzat...mna strasne boleli krize,asi z toho lezania...takze tu bolest v bruchu som si az tak neuvedomovala...ale na 5-6 den uz budes normlane chodit,dvihnes babätko a nebudes citit bolest...aspon ja som to tak mala a na 7mi den ma nebolelo uz nic a fungovala som na 100% 😉

teleranka
29. dec 2011

@cukor ved to, ale zas na druhej strane, komu sa chce stahovat z izby do izby.. asi aj ja tam urobim, aj ked mi ju zauctuju, no co uz, skoda toho, ze sa musi 24hodin lezat na jiske.
@wcela @cukor cem sa vas baby este opytat, ak by som teda mala spinalku, nevedia mi aj tak dat nejaky oblbovak este pred cisarskym, aby osm mozno tak nestresovala a neskolabovala im tam?

tomynika
29. dec 2011

@donalona

@teleranka
kocky no izba sa neda objednat tak len pevne verim ze bude nieco volne 🙂

cukor
29. dec 2011

@teleranka ...aj ja som mala spinal a som tremistka a histerka ale tam sa to vsetko tak zbehlo,že ani neviem ako.a bola som celkom pokojná.neboj sa.

donalona
29. dec 2011

@tomynika maju tam vraj taku sluzbu, ze si zaplatis balisk , okolo 500 eur, ale opytam sa. ide o to, ze si vyberies vopred aku izbu chces a ked to na teba pride tak mamina, ktora je na tej izbe ti ju musi uvolnit, pokial ju nema tiez zabookovanu v baliku. v tom istom baliku je vraj aj epi, manzel pri porode, volny pristup manzela za zenou v akukolvek hodinu a postelk pre neho v tej izbe. ale b udem s este informovat ci to neni daky vymysel a dam vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre