Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kajkovajanka
26. okt 2013

@dafy ahoj, ja som bola u dr. Richnavskeho minuly rok. bol mily, ochotny, ustretovy, nemam sa na co stazovat. akurat bol na mna trochu akcny 😀 , ale to bolo asi tou tehotenskou spomalenostou 😀 😀 . nakoniec som skoncila na sekcii a mam velmi dobru skusenost. ziadne problemy s jazvou alebo nejake komplikacie som nemala. chcela by som k nemu ist aj druhy krat, uvidime, ci ma bude moct zobrat, snad ano 🙂

zuzik22222
26. okt 2013

@emelia80 no v niecom mas pravdu,ked som isla na prijem,tak som sa mu dostala pod ruky,najprv kym vosiel do ambulancie a videl zeny v cakarni,tak si ich pekne poobzeral,a ked ma vysetroval tak k tomu sa ani nevyjadrujem,prehmataval ma a popri tom sa bavil so sestrickami,ze on potrebuje volno lebo ide niekam na oslavu a vobec sa mi nevenoval,ja som cakala,ze mi povie,ci sa uz otvaram a on:dajte mi volno idem na oslavu,nech ma zastupi ten a ten,mu zaplatim a ruka vo mne,ked to mam tak sprosto napisat,neprofesionalny,ked som uz lezala na izbe,tak sa ho pacientka nieco pytala a on ruka vo vrecku,ani sa na nu nepozrel,len tak jej odpovedal,setricka sa ho nieco pytala na vizite on nic,bavil sa s dalsou o niecom inom,tak nemam pocit,ze si vymyslas,ako nahle odisiel z izby vsetky 3 sme sa na seba pozreli a zhodnotili sme,ze je to debil, chodil namysleny,arogantny,dolezity,aky je on uzasny,ano mozno ako doktor je dobra,ale len sa nanho pozriete a vidite,neviem,ze tym,ze ma asi vela pacientek,tak mu stuplo sebavedomie,inac starostlivost pre porodom a samotny porod super,jedlo super a po porode hroza...len tolko

rikulienka
26. okt 2013

@zuzik22222 Už neraz platilo, že "pýcha predchádza pád" a najma v takom mladom veku.

emelia80
26. okt 2013

@zuzik22222
@rikulienka pozor dievcata, primar playboy tu ma este nejake fans, tak aby vas nezacali ohovarat, ze ste kratko registrovane a mozno ste aj nejake doktory/ky, ktore mu nepraju 😎 . Najma ta "leziaca v posteli" 😝 je moc zalaskovana 🙂! Skor mi vacsina z nich pripada ako jeho zname a rodina (vedie este aj kde presne parkuje v areali nemocnice), ktora mu to tu na koniku dobre strazi. Mozno nas aj daju vymazat z diskusie 😅 .

zuzik22222
27. okt 2013

@emelia80 tak nech mazu,co sa niekomu zle pocuva pravda?a este som si spomenula,co sa tyka Dosedlu,kolkokrat,ked tam boli mudr.falatova a mudr.kandŕacova,bolo ocividne ako ho zeru a on si bol toho vedomy,ach skoda reci,chvalabohu,ze som si porodnika nevyberala,a ze sa mi on nedostal pod ruky 😀

zuzik22222
27. okt 2013

@anaj247 ahoj,nemusis sa bat lekari su uzasni tak ako pocas porodu aj po porode,ktokolvek ta bude mat 🙂

bonnie1
27. okt 2013

@emelia80 to pise ta co este donedavna mala za profilovku nejaku cudziu kocku z ameriky ci odkial🙂 jedina co ohovara si tu ty 🙂

bianocka
27. okt 2013

@emelia80 No si ma pobavila 😀 To si myslela mna, ze "leziaca v posteli" ? 😀 Az teraz mi to doslo, kedze foto je zo vzdycharne pred porodom 😀
A ty si si tentokrat fotku odkial stiahla? Ta povodna americka bola super 😀
Mam tusenie, kto si, a uprimne sa cudujem, ako hlboko klesas v svojich vyjadreniach. Pochval sa, kde a pri kom budes rodit ty?

blackcat8885
27. okt 2013

@bianocka Si si dovolila ľahnúť pred pôrodom 😀 strašné
@emelia80 Ty si k Dosedlovi chodila ked vieš tak dobre aký je?Alebo to vieš len z počutia od nejakej nespokojnej pacientky?Každá ktorá ho spozná si aj sama utvorí názor.Ja som s ním bola spokojná a nie som jeho známa,prvý krat som ho videla na poradni

britt30
1. nov 2013

@sharlotta ....tak jednoznacne MUDR.Kandracovu!!!!!!!

liska111
2. nov 2013

Ahojte žienky, tie čo ste rodili u primára Dosedlu koľko ste mu dávali za pôrod? Poprosím do IP. Ďakujem pekne...

misinkad
17. nov 2013

Ahojte. Chystá sa niektorá z Vás okolo 25.2.2014 rodiť v Šaci?

jarushka1
19. nov 2013

@misinkad ja mám oficiálny termín 22.2., ale je možné, že to bude aj skôr a plánujem Šacu

palesandra
20. nov 2013

baby, ked ste mali dohodnuteho porodnika ale len tak neoficialne, tak ste mu volali aj hoci v noci ak to na vas prislo? mne je to take blbe budit ho....poprosim skusenosti...dakujem

sisi888
20. nov 2013

@sandra163 ...páčil sa mi ten koment...že my sme ich to naučili 🙂 súhlasím...pán doktor Dosedla je nepochybne výborný odborník, ale sláva mu trošku stúpla do hlavy, čo počúvam...vezie sa aj na tom, čo dokázal vybudovať v šaci bývalý prednosta...ale na to sa už zabudlo...

liska111
22. nov 2013

Ahojte žienky, v pondelok ma čaká prvá poradňa u Mudr. Dosedlu a ja neviem kam ísť. Ktorá dobrá duša mi napíše kde ma ordináciu? Ďakujem pekne

bianocka
22. nov 2013

@liska111 Ordinacia je tam, kde su vsetci doktori, nema ju osobitne. T.j. nizka budova, 3.poschodie, pri prijme rodiciek (pri porodnej sale).

liska111
22. nov 2013

@bianocka Jaj takže tam nikto nemá vlastnú ordináciu? Toto som nevedela,pretože som tam ešte nebola iba na tých Usg, čo robí.

bonnie1
22. nov 2013

@palesandra ja som svojho asi zobudila hoci bolo doobedie 🙂 mal dofcu nejake tri tyzdne ci kolko . som ani nevedela ale dobre lebo by som stresovala ze ci dojde. ved normalne zavolas resp. podla toho na co 🙂 ja som mu volala lebo som si nebola ista ci mi odteka plodova voda . poslal ma do sace. tam to skontrolovali a sestricka si ma pametala z poradne a ona sama mu zavolala co sa deje a ako to je. cize urcite sa necit trapne 🙂

misinkad
24. nov 2013

@jarushka1 A už si tam bola? Alebo kedy sa chystas?

jarushka1
26. nov 2013

@misinkad idem tam 18.12. na ultrazvuk v treťom trimestri, tak som zvedavá, plánujem si to tam poriadne omrknúť 🙂 a ty si na tom ako?

misinkad
26. nov 2013

@jarushka1 idem teraz v piatok do poradne ku svojej, tak sa jej opytam, ze co a ako...este nemam termin na usg v 3.trimestri, takze uvidime. ale tiez to tam chcem kuk, ze co..mozno sa tam ocitnem v tej dobe ako ty.

januska555
27. nov 2013

Ahojte baby v nedelu idem na prijem a zabudla som sa opytat v nemocnici ako to je s oblecenim pre babatko. Mam objednany nadstandard, je potrebne teda brat ho, alebo davaju oni svoje? Dakujem za odpoved

atka27
27. nov 2013

@januska555 oni davaju svoje, oblecenie pre babatko staci doniest az pred odchodom

januska555
27. nov 2013

@atka27 aha dakujem za odpoved. Plati to aj na tom nadstandarde? A s plienkami to je ako? Ked idem na sekciu tak prvy den maju babo oni kolko im potom mam dat plienok, nevies? A pre babo mi teda nic netreba? Dakujem za odpoved

atka27
27. nov 2013

@januska555 Ano, aj ja som mala nadstandard. Oni vzdy vecer po kupani babo prezliekaju do cisteho. Ak sa ti nahodou pogrcka, staci ked povies sestricke, donesie ti ciste. S plienkami je to tak, ze ked prebaluju oni, davaju svoje plienky, ked uz mas pri babo pri sebe, davas mu svoje plienky. Teda okrem plienok ti treba uz len krem na ritku (proti zapareninam), mozes zobrat aj nejake normalne bavlnene plienky a prip. deku, ciapocku a rukavicky ak by si mala pocit ze je babu chladno.

bonnie1
28. nov 2013

@januska555 da sa nadstandart objednat?

januska555
28. nov 2013

@bonnie1 ano da sa ja som si objednala kedze idem na planovanu sc. Ale povedali mi ze moze sa stat ze bude plno ale hned ako sa uvolni tak ma tam daju.

bonnie1
28. nov 2013

@januska555 aha. To Hej Ked je voľné ok. Ja som si myslela ze ti ju podrzia neviem kolko pred pôrodom 😉

januska555
28. nov 2013

@bonnie1 nie len si ma zapisala na tabulu a ked pridem v nedelu a bude volny tak ma ubytuju tam ak nie tak az ked sa uvolni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre