Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 no tak to by som sa bála ostať doma 🙂 a nemali ste niekde bližšie nemocnicu? prečo chceš rodiť v šaci?

jarimka
2. júl 2012

@kacenka78 tak ja som bola o 11:30 a boli sme 2 baby v čakárni ale ja som dohodnutá s doktorom ale s rána je veľa

jarimka
2. júl 2012

@zu2za3na no ja sa chystám na nové oddelenie na tu za 35 je tuším tak dúfam že bude voľná

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka držím ti palce, aby bola voľná 🙂

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na už prvého drobca som rodila v Šaci, kedže som našla lekárku - pôrodničku a mala na starosti rizikovu poradnu v Šaci, ktorej som dôverovala a chcela som chodiť k nej, v Presove som mala Dr., ktora zanedbala niektore vyšetrenia a nebola som spokojná s jej starostlivosťou, tak som subezne chodila do PO a od 24tt aj do Šace.... potom som po 3 rokoch po spontánnom potrate bola opať na kyretáž v Šaci a teraz automaticky opať, aj ked tá moja skvelá Dr. už v Šaci nepracuje ... voči Prešovu a nemocnici ako takej mám výhrady, bohužiaľ veľmi negatívne skúsenosti v rámci rodiny.... tak na odporúčania viacerých kámošiek, ktoré rodili v Saci, som sa teda pred 6 rokmi rozhodla aj ja vyskúšať to tam a ked som odtiaľ odchádzala, povedala som, že aj ďalších 10 detí porodím jedine v Saci 😀 😀 😀

jarimka
2. júl 2012

dúfam a dnes veľa žien rodilo ? ja by som chcela ja tu sálu aby aj muž bol pri mne ale ta je často obsadená

kacenka78
2. júl 2012

@jarimka tak obkukaj tú izbu, ak sa ti podarí tam dostať, tu by som teoreticky potom aj ja chcela, ak by bola volna, no zdá sa, že leto bude "perné" v Šaci.....

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 no tak to máte za sebou veľa toho, potom sa ti ani nečudujem, že chceš ísť do šace aj napriek tej vzdialenosti

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka aj ja by som chcela ,aby bol manžel pri mne...uvidíme, čo špitál dá 🙂

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na už som si zvykla, aj do poradne cestujem hodinu autom, povedala som si, že za dobrou starostlivosťou sa mi oplatí cestovať a viem, že som v dobrých rukách 😉 akurát teraz v tom teple je to náročnejšie, zajtra idem do poradne a beriem už aj manžela, lebo doteraz som si šoférovala sama....

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 ja som tiež šoférovala aj v deň keď som mala rodiť aj den predtým, ale vždy bol pri mne manžel...sama sa bojím totiž šoférovať lebo máme nové auto a nechcem riskovať, ešte sa tak zbehlo necítim🙂 sama som šla iba raz aj to vyzdvihnúť manžela z práce , keď mali oslavy...vtedy mi to šlo dobre ale nebolo na ceste veľa áut lebo už bolo veľa hodín...no tu po Košiciach sa bojím ísť sama

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na no do Košic ani ja si velmi netrúfam... pár krát som musela isť, ked som vozila ocka pravidelne do nemocnice a nik iný nemohol isť, ale to bolo strachu 🙂 pritom jazdím takmer každý deň, ale KE sú pre mna na jazdenie strašnééé 🙂

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 ono by to bolo aj v pohode ale šoféri sú tu neskutočne arogantní...už sa mi stalo, že aj keď som vyhodila smerovku, vôbec ťa nepustia do pruhu dobre, že ti hodinu nebliká a niektorí ani nevedia jazdiť, robia myšičky, chodia rýchlo, nedávajú smerovky a je tu veľa áut...no proste hrôza, človek si to tu vôbec neužije...buď to stojíš na svetelnej križovatke alebo niekde v kolóne

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na presne ako opisuješ .... takže preto nastupuje teraz manžel 🙂 ja sa ešte cítim ok na to, aby som zvládla 120 km zajtra, ale v tom teple pre istotu nebudem riskovať... a potom do Šace jedine s manželom.....

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 no jasné, na čo máme tých manželov, no nie? 🙂 to je ich povinnosť absolvovať aspoň tie posledné poradne s nami, však koniec koncov oni sú spolutvorcovia :DD

zu2za3na
2. júl 2012

@jarimka a čo je na tej izbe za 35? ja som pozerala ceny ale presne som nepozerala, čo všetko tam je

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na trefne napísané 😀 😀 😀 😀

no idem sa schladiť do sprchy, už neviem, kde sa mám schovať pred teplom...

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na pokial viem, tak to su tie krásne farebné nové izby, a sú pre dve mamičky....

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 ale pre dve mamičky máš aj za 10 eur a za 20 s chladničkou potom či ako to je 🙂 príjemnú sprchu...inak nedá sa to pozrieť niekde na ich stránke? ja som tam nič také nenašla

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na ano, to boli niekedy tie nadštandardne izby, v nich som bola.... ale tie su take klasicke s drevenym nabytkom.... tie nove dvojky su uplne ine, snazim sa najst foto, dievcata to tu vkladali, tak ked najdem, napisem, kde to mas hladat 🙂 na stranke to nenájdeš....

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na skus pozriet na stranky 271 a 272 tejto diskusie, tam su fotografie z tych novych izieb...

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 dobre, ďakujem, inak uvítala by som keby prerobili tú ich stránku, prečo to tam nemajú? však mamičky by si radi pozreli, čo nemocnica ponúka...kto tam chce ísť rodiť, tak proste ide nech to stojí čo to stojí

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na no to máš pravdu, na stranke nemáš aktuálny cenník, fotografie.... k informáciam sa dostaneme len tak, že sa pýtame na roznych fórach....

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 už si si dala tú sprchu, či ťa zdržiavam? čo sa týka tých izieb, vyzerá to ako niekde v dome nie v nemocnici :D kamoška tam rodila a mala izbu za 30 s chladničkou ale klasické biele postele, obyčajná postieľka...tak neviem, či to je tá istá nemocnica vôbec 🙂 alebo to bolo fotené asi tesne po pôrode

kacenka78
2. júl 2012

@zu2za3na a kedy rodila kámoška? tieto izby sú k dispozícii tušim od tohto roku, prerábali ich koncom r. 2011.... to čo vravíš ty, tak teraz sú to izby za 10-18 € (Predtým 15-30e).... k tomu sa ešte vo februári menil cenník smerom nahor.... a už idem do sprchy 😀 hned som späť

zu2za3na
2. júl 2012

@kacenka78 ona rodila pred siedmimi mesiacmi takže asi to ešte nebolo také úplne nové... no nečudujem sa, že sa cenník menil 🙂vyzerá to tam lepšie ako u nás doma :D

lucinkax
3. júl 2012

Ahojte, ako dlho ste cakali na poradni bez objednania ku konkretnemu dr.? Kedy je vhodne ist, hned rano ? je tam dost rodiciek? vdaka 😀

gabikapatrik
3. júl 2012

Ahojte som tu nová, pošlite mi niekto cez ip koľko sa dáva to dakovné 😉 , jeden pôrod sc už mám v šaci za sebou a teraz chem isť zas len tam 🙂 dakujem

sunny15
3. júl 2012

Baby,aj mna by zaujimalo kolko sa dava dakovne-respektive na akej sume ste sa dohodli s Dosedlom ked vam siel k porodu,bez zazmlubnenia-ip..dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre