Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sammy244
1. jún 2011

@1talizmanik1 ved ja viem moja ze luptak je dobry lekar..ale aj v novej su dobri lekari...skoda ze uz neje ten porodnik co som rodila preve...ale nevadi..ak by som sla do novej..tak k rosakovej..ak do sace tak k luptakovi..ale rada by som sla do sace...

1talizmanik1
1. jún 2011

@sammy244 len je skoda, ze take palny si biju....

sammy244
1. jún 2011

@1talizmanik1 no riadne teda palky...ale ta ...co uz..

cukor
1. jún 2011

@sammy244 rodila som v šaci...tiez skôr ...38+1 a bola som spokojná.

sammy244
1. jún 2011

@cukor to je super..len aby som ja do toho 38tt vydrzala..tak nizko citim uz hlavu babatka ze mam strach..a teraz ma prvy syn tak rozculil ze mi tak stvrdlo brucho ze som sa az zlakla... 😒 tak hned lahnut som bezala...a mala si vybaveneho lekara?

1talizmanik1
1. jún 2011

@sammy244
@cukor inak je dobre svinstvo to vsimne....napr taky zubar si to nemoze povedat....

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sammy244
1. jún 2011

@asandys ano teraz som lezala v novej lebo to namna prislo skoro tak koli JISKE som sla tam..a aj prve babo som rodila v novej...teraz som sa rozhodla pre sacu..ale ked neviem ako to somnou bude vyzerat a ako dlho este vydrzim byt tehu...babatko citim uz dost nizko a to mi este len dnes zacal 35tt...ty si sa rozhodla spravne..dosedla je vraj jeden z najlepsich..ja som rodila normalne a aj teraz by som chcela..len som mala dost uzske porodne cesty..tak sa trochu aj bojim ze ako to teraz bude...ale radsej by som normalne...keby som bola uz aspon v nejakom 36tt....

cukor
1. jún 2011

@sammy244 ...mala som vybaveného lekára....primára....spokojnost maximálna.

sammy244
1. jún 2011

@cukor aj sestricky v pohode aj na sale a tak?? 🙂

cukor
2. jún 2011

@sammy244 ...rodila som sekciou,ale co som vnímala ludí čo boli na sále tak boli milí.aj po sekcii taká starsia milá sestrička mi doniesla malú ukázat a aj hodinu po sekcii na jis-ku mi ju doniesla aby sa prisala.jediné na čo mam vyhrady bolo to,ze malá bola dost spavá nakolko mala zltačku a prvé dni ju asi tak casto nepebalovali a bola dost zaparená.aj sme si to tam vydiskutovali.....chápem majú vela detí ale to by sa nemalo stávat.pondelok v noci sekcia a v piatok ma uz pustali domov.izbu som mala za 15 eur,boli sme dve čo ocenujem lebo sme mali väčší pokoj.v celku som bola spokojná.

sammy244
2. jún 2011

@cukor jej super potom...a ty si pridala aj fotku izby 🙂 pekne to tam je...ja teraz len lezim lebo hccem este nieco vydrzat...nechcem rodit skor :(( a este tiez zmeny pocasia na to...ach no...ak budem po 36tt budem spokojnejsia...male citim dost nizko aj brusko mam uz nizsie...tak preto viem ze to nebude na termin..pri prvom som sa otvarala skoro...a este som potom 4 dni prenasala..a teraz musim robit opak...aby som to donosila...to ze ste boli 2 na izbe to je fajn..lebo samej to je tak smutno...a predsa sa aspon mas s kym porozpravat 🙂 ak yvdrzim do 36tt tak uz idem do sace 🙂 chcem vyskusat tam ako to je tam..aby som mala s cim porovnat potom pri tretom ixxix a o tie babatka by sa mali starat viac ako vravis..chudatko malee..juj... a tak vlastne si platila potom len za tu izbu...a aj lekarovi???

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 ahoj,ides rodit do šace?? 🙂
@cukor ahoj,ako sa mas?dlho sme si nepisali...... 🙂

piacere
2. jún 2011

tak ja pridám foto obyčajnej (nie nadštandardnej) vzdychárne 😀

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj asi pojdem moja...rozhodujem sa...nad novou a sacou..lebo keby som este vydrzala 2 tyzdne tak po 36 tt uz staci len inkubaror...netreba jisku...tak neviem...🙂 a ako sa inak mas 🙂
@piacere 😀 😀 take farebne pekne je to tam...v novej su tam take svetlo zelene kachlicky 🙂

cukor
2. jún 2011

@lusinkaj ...ahoj...tak ty uz mas velké kočky...my máme zajtra 5 mesiacov.niekedy som unavená ale som velmi stastná že ju mám.o v porovnaní s tebou je to asi prechadzka ružovou záhradou.dve deti naraz je poriadna fuška.klobuk dole pred tebou.ako to zvládas a su dobré_?.nasa tazko zaspáva a aj dost neskoro,okolo22.hod.zatial len kojím,ale má uz 7 kíl,nôzky ma ako budzogáne.ako zubky?
@sammy244 ...neboj sa...vybavenie je tam a urovni a ty si uz 35tt....takzee babetko je uz dost vyvinuté a nová je lepsia pre extremnych nedonosencov ale ty si uz celkom v pohode.

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 vydrzis,preco by si nemala vydrzat...
a inac ta vzdycharen,na fotke vyzera pekne farebne,ale inac v skutocnosti otraaaaaas....lakovana stena cervena je.... 😖 a ako budes rodit?sekcia?

ingemor
2. jún 2011

@piacere ..ja to tam este velmi nepoznam-bola som tam len 3x, ale zda sa mi, ze cez tu farebnu izbu prechadzam na ctg, moze byt?

sammy244
2. jún 2011

@cukor lebo v novej je to tak ze oni snazia udrzat porod az do toho konca...neviem coho sa boja...pokial teda neprides na poslednu chvilu ze sa uz porod zastavit neda...dokonca babe v 37tt zastavili porod 😒
@lusinkaj a ty sa ako mas??male su zlate...pozerala som foto 😀

lusinkaj
2. jún 2011

@cukor DAKUJEME 🙂 ano uz mame 8m.sme velke kocky,bianka ma 2 zubky,karin sa tlacia...chodime po 4.roch...sedime same...sikulky... 🙂
veru mat jedno dieta je malinaaaaaaaaaaaaa 🙂
dve je narocne,ale kazda mama to zvladne,da sa to.... 🙂 som rada ze ich mam...strasne rychlo to leti,cize o chvilu mi budu papulovat 😀 😀

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 mame sa super...uzivame si male slecny nase...daju riadne zabrat,kedze su uz vsade odkedy chodi karin po 4roch,bianka ta lozi,ale uz pomaly zacne aj ona...ked zacnu chodit vtedy bude... 🙂

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj no preto neviem ci vydrzim lebo sa mi spustil porod v 33tt ..a mi ho zastavovali a dr povedal ze bude fajn ak vydrzim 2 tyzdne este...tak ja dufam ze aj viac...lezim s nohami hore...v nemocke som bola tiez...ta len preto 🙂
no niekedy je aj jedno dieta za styry...ako moj Samo....to dieta nespalo vkuse nieco...ja som padala z noh...ale dufam ze toto bude lepsie a kludnejsie 😀 😀 a rodit by som mala spontanne 🙂

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 aha,poznam to moje nie su kamosky so spankom 😀
malo spia,ak spia..budia sa velakrat...niektore noci boli strasne,bola som pri nich kazdu hodinu,na striedacku,raz jedna raz druha......
uz je to lepsie,len teraz nas trapia zubky..... 😠

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj no to teda ano...moj samo uz vylezie na stolicku a na uplne najvyssiu policku dosiahne..tak to uz nema vyznam davat nieco vyssie...taky je huncut...dufam ze sa trocha skludni ked bude mat surodenca 🙂 aku vahu mali tvoje malinkee ked sa narodili 🙂 v ktorom tt si rodila vlastne..normalne na termin?ci skor?

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj no ano ja som sa od porodu asi snad este nevyspala...akurat ked uz som nevladala...teraz az ked uz je starsi tak som ho dala spat aj k babke...ked som chodila do prace tak som sa potrebovala vyspat..ale on od narodenia..je nocne dieta...stacila chvila spanku a decko vyspate...jak duracel... 😒 a cez den...ani nehovorim...a ked zacal chodit...no parada... 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 rodila som 38tt...a mali Karin 2700 a Bianka 2150g.na dvojky krasne vahy a vsetko bolo v poraidku...mne nebolo nic posledny tt,zaidne boelsti,kontrakcie...ja by som este aj prenasala...ale su to dvojky tie sa rodia skor 1-2tt. 🙂
pekne meno ste vybrali... 🙂

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj ked som lezala teraz v nemocke tak rodila jedna baba dvojiky..spontanne..v 36tt...jedno malo vahu 3050g a to druhe 2400g....a este ich dali do inkubatora...neviem preco..tak ju obdivujem ze sla spontanne dvojicky 🙂) ale tak boli dobre otocene... 🙂 hej to aj ccisaraky sa robia skor...ale tak maly sa mi otocil tak som rada..lebo doteraz bol priecne...a dikyy 🙂) ja som chcela najprv patrika..ale v rodine mame uz dost patrikov..tak potom ze Jakub 🙂

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 u nas najtazsie boli prve 3-4m.potom sa to uz upravovalo,snazila som najst,navolit nejaky rezim....su dni ze som unavena jak peees...ale su dni,ze som hore aj od pol5 a som ok.ale to vsetko zalezi od pocasia,okolnosti....moje vstavaju tak okolo 4-6h.chci papat,kazdy den inak...potom idu este spat po 1,5h.tak snazim sa ist aj ja...ale niekedy pospia len pol.hodku a ja som vtedy koniec.....toto je najhorsie ze chces spat a nemozes.....

sammy244
2. jún 2011

@lusinkaj no moja to poznam..moj spal po hodinach sa budil..a ked prisiel vecer...zaspal neskoro...okolo 22 hod aj neskor...kedy ako..a uz o pol 2 nad ranom bol hore..a chcel sa hrat...lebo bol vyspaty..a hore bol do 5 rana...potom zaspal..a to sme uz o 6 vstavali 😒 a tak to slo dookola...ta si vies predstavit...vyzerala som ako zombie

lusinkaj
2. jún 2011

@sammy244 aj ja som mohla rodit spontanne obe boli pekne dole otocene,ale nechcela som,je tam velke riziko....bolela sekcia,velmi...ale uz zabudnute 😀
oni davaju do inkub.lebo su to dvojky....a predsa je to 36tt...aj moja Bianka bola v inkub.asi jeden den..a pritom nar.v 38tt....to je len lepsie pre dieta to mu neublizi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre