Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

zuzka82
21. dec 2007

vera ahoj...
asi zalezi, na koho natrafis...ja som mala dvojku a bola som spokojna...a stacilo, ze navstevy chodili k spolubyvajucej, a nie este k dalsej babe... 🙂 samozrejme aj zalezi, co bude volne... 😉 drzim prsty

vera113
21. dec 2007

A kedy si to stihla vybaviť, pred pôrodom alebo tesne v daný deň?? A s tými navštevami máš určite pravdu 😀

zuzka82
21. dec 2007

no aspon mne padlo vhod, mat aj pokoj a klud...budes si chciet aj oddychnut, budes ubolena, tu sa ti aj postel pospini, aj mlieko pretecie, aj zdola.... 😅 prepac za opis, ale takto to bude... 🙂
a pytala som sa na izbu, uz ked som dosla a som bola na Idobe porodnej...

vera113
21. dec 2007

Ej ha, čiže určite bude rušno... 😅 tak to aby som sa na to povypytovala...vďaka za radu 😵

zuzka82
21. dec 2007

za malo, uz nech to mas za sebou...vsetko pobalene??? 😵

vera113
21. dec 2007

Práve, že ešte nie a ani sa mi do toho moc nechce 😒 no budem musieť. Až teraz začínam mať z toho všetkého strach, doteraz som to akosi nepociťovala resp. som nemala na to čas myslieť 😝 Takže tam potrebujem všetko to čo je opísané na prvej strane???

zuzka82
21. dec 2007

momentik, mrknem... 😵

zuzka82
21. dec 2007

mne este narychlo nasi doniesli lobuciky na kojenie(niesu drahe), lebo som bola v koncoch...vlozky do podrpdy...a robili sme si potom na izbe aj cajik pre kojace mamicky...mali sme aj rychlovarnu konvicu

vera113
21. dec 2007

Tu ste si doniesli same predpokladam... 🙂

vera113
21. dec 2007

Takže môžem si to všetko zbaliť podľa "návodu" z prvej strany???? Ty to už máš za sebou, budeš to vedieť najlepšie... 😀

zuzka82
21. dec 2007

no nie, tu sme mali izbe.... 😉 aj mna to prekvapilo....

vera113
21. dec 2007

Ešte som chcela vedieť...skôr než si Ťa tam "nechali" bola si aj na nejaku obhliadku toho prostredia (pôrodnice, nejakej izby..)??? ☹ Ja som taký stresovak 😅

zuzka82
21. dec 2007

ano, co tam je napisane... 🙂 a tych kosiel si zbal fakt viac...teda ja som mala moznost, ze mi ich nasi brali kazdy den prat, lebo aspon ja som sa po porode pri kojeni dost zacala potit...
a poporodne vlozky kludne aj dva baliky ber..a esteee
daju ti na zaciatok pod seba, na plachtu taku podlozku....ja som si este aj doniesla svoje, lebo som chcela mat cisto pod sebou..predsa len ked sa postavis a tak,....takze odporucam...

vera113
21. dec 2007

Vďaka za rady, až ma oblieva pod už teraz.. 😅

zuzka82
21. dec 2007

😅 😅 no som ta nechcela vystrasit... 😅

vera113
21. dec 2007

V pohode...aspoň viem, čo ma čaká. 😉 Tak sa s tebou lúčim, idem buvať... 😔 Určite tu ešte nakuknem, ale ak by nie tak potom Ti prajem kráááááááásne sviatky, vlastne VÁM 😉

zuzka82
21. dec 2007

dakujeme pekne a napodobne celej tvojej rodinke a brusku tiez.... 😉

janka08
22. dec 2007

Tak vy ste sa tu vcera rozpisali 😀 Zuzka co ze tak neskoro ponocujes?

vera113
22. dec 2007

Ahoj Janka, vieš včera (aspoň ja) som už chytala nervozitu..tak ma Zuzina trošku upokojovala 😅

janka08
22. dec 2007

Ahoj Verka 🙂 Viem si predstavit.Ja som bola tiez velmi nervozna.Ale ked si teraz nea to spomenie tak sa uz iba zasmejem 🙂

janka08
22. dec 2007

Veri a ty ides rodit do KE??

zuzka82
22. dec 2007

cauteeeeee 😵
jani, ja stale ponocujem....maly zaspava okolo 8-pol 9 a potom ieco porobim a sup na kona.... 😅 vacsinou idem spat okolo pol noci, vtedy sa maly budi na prsko... 🙂

janka08
22. dec 2007

A niesi rano unavena??Malicky ti asi cez noc dobre spinka

zuzka82
22. dec 2007

no, tuto noc sa budil kazdu hodinu... 🙄 🙄 ja uz ked sa rozhybem, tak sa preberiem.... 😅

janka08
22. dec 2007

Zuzka no co ine nam ostava 😉 A odkial vlastne si???

zuzka82
22. dec 2007

janka, uz som aj chcela pisat do kosice - terasa, ale furt som sa zakecala v septembrovkach....blizko amfiku byvam, takze nie celkom terasa, ale blizko....
utekam chystat obed, neskor dorazim....ty kde byvas???
zatial papaaa 😵

vera113
22. dec 2007

Jani, no zberám sa rodiť v Košiciach...a teraz ma to až straší (lebo je to čoraz bližšie) 😅 Už ste kočky uložili miminka???

janka08
22. dec 2007

Veri to riadny kus dialky.Zuzka ved prid aj ku nam do terasy 😀 Ako ti spi malicky cez den?Veri a kde presnejsie byvas:

hodmon
22. dec 2007

Ahojte, chcela by som ist rodit do Sace. Bola som sa tam pozriet, ale bohuzial som sa nedostala na oddelenie.Chcela som sa pozriet ako to tam vyzera a pozistovat si nejake zakladne informacie. Bohuzial mi tam nejaka sestricka len povedala, ze mam prist v 37 tyzdni a dalej sa so mnou nebavila. Nasla som tam cennik za izby, ale ako sa mam rozhodnut aku izbu chcem, ked nemam sancu ich vopred vidiet? Viete mi niekto prosim vas poradit, ako by som sa na oddelení dostala k nejakym info?Nie som z Kosic a nabuduce by som sa tam aj chcela dostat , nielen skusit ci ma zas neodbyju. Zaroven sa chcem opytat, ci mate niekto skusenosti s MUDr.Sevcovicovou.Dostala som na nu odporucanie, ze ak do Sace, tak jedine za nou.

janka08
22. dec 2007

Ona je fakt velmi mila.Neviem ti poradit ako by si sa tam dostala.Moj nazor je nemocnica ako nemocnica.Ale sprcha na izbe je velke plus a aj to ze sme neboli na izbe piati ale len tri 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre