Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

katkarv
5. apr 2012

@teleranka takze ty ma mozes skor navstivit v pondelok 🙂 Asi skusim spinalom,ak by sa im nedarilo napichnut tak budem chciet uspat.Nemam predoperacne,vraj mi v nedelu rano vezmu krv.Pocity?Uz sa velmi tesim na Adelku 🙂 vsetko ostatne je teraz mimo,ale myslim za strach namna dolahne pozdejsie.
@jjeanny toto neviem zatial ci pojdem na izbu 🙂 Ano ta vzdycharen je des,nic dostojne ziadne sukromie ☹

martinaf.
5. apr 2012

@jjeanny ahoj no ja som tiez pisala ci mozem k nemu chodit do poradni ale nepytala som sa brala som to ako pises automaticky, dalsiu kontrolu alebo skor uz ma objednal na predoperacne na 11.4. rano na 8:00 a ze potom dohodneme termin sekcie tak mu asi poviem ze by som chcela aby ju urobil on. ja mam termin podla MS 25.4. no a na prvej poradni u neho mi povedal ze najskor to urobime 20.4. / pocas tehu mam nejake komplikacie tak mi aj moj gyndos vravel ze tym ze nemam dobru jazvu po 1 SC tak ze ma odrodia tak 2 tyz. skor/ no podla predpokladov Dr. to ani tak skoro nevyzera 🙂 .. hmm tak neviem vsetko bude jasne az toho 11. 4. tak zatial tolko info co viem ...drzim prsty

martinaf.
5. apr 2012

@anicka9 dakujem ze odpoved najblizie uz budem mudrejsia tak uvidime ako dohodneme termin .. a zmenila si sama Dr. ci kedze ta museli rodit skor tak preto asi iny lekar ... tak drzim prsty a pekne sviatky v trojici 🙂

martinaf.
5. apr 2012

@teleranka ahoj prepac ze sa pytam /mas skoro taky termin ako ja 🙂 / Ty ides tiez na sekciu ??

kvila
6. apr 2012

@jjeanny
@mirka_aa
@katkarv
@teleranka
@anicka9
@martinaf.
ZENY, IDEM RODIT. UZ HODINU MAM KONTRAKCIE PRAVIDELNE, DRZTE PALCEEEE 😅 Mozete mi potom napisat napr. sms, vam odpisem, kde lezim a co a ako som to prezila
0908563684 Drzte sa. Erika (kvila)

mirka_aa
6. apr 2012

@jjeanny nehovoril kde mam ist takze asi nemam ist do tej novej...a mala by som ist prirodzene aj ked ja som z tych co by nemali nic proti keby som mala ist na cisarsky lebo porodu sa dost bojim :P ale tak je mi to jedno,hlavne nech je secko oki,nejak uz vyjst musi 🙂 a hemiltonov hmat mi nerobil,a ani by som to nechcela,vraj to fest boli,radsej pockam nech sa na svet vypyta sama .. :P

mirka_aa
6. apr 2012

@kvila waaaaw..tak super 🙂 vsetci drzime palce aj ked ty si to asi precitas ked uz bude po a budes si doma vychutnavat dalsie krasnucke vonave babätko 🙂

katkarv
6. apr 2012

@anicka9 chcem sa ta spytat na Jisku ti vobec nedoniesli Romanku na kojenie?

silvulik10
6. apr 2012

@katkarv Katka budem na Vás celý víkend myslieť. Držím Vám palce na rukách aj nohách. Ozvi sa ak bude niečo nové. Želám veľa síl a požehnané veĺkonočné sviatky.

silvulik10
6. apr 2012

@kvila Držím Ti moja palce, prajem veľa síííl k pôrodu. A potom sa ozvi čo a ako.🙂

silvulik10
6. apr 2012

Ahojte. U nás je všetko nezmenené. Želám každej z Vás požehnané Veľkonočné sviatky. Držte sa 🙂

jjeanny
6. apr 2012

@kvila Erika drzte sa , nech vsetko prebieha hladko - myslim na Vas .
@silvulik10 Aj Tebe a Tvojej rodinke krasne Velkonocne sviatky 😉
@mirka_aa ja by som tiez sla cisarsky 🙂 ale vsetko ma svoje pre a proti .
@katkarv Katka, dnes v noci ziadne kontrakcie?
@martinaf. 20ho mam termin ja 🙂 drzte sa aj vy , potom daj vediet ako na poradni. Na to predoperacne sa musi objednavat? Idem sice prirodzene, len ma to zaujima.

teleranka
6. apr 2012

@martinaf. Ahojky,ano,v pondelok nastupujem do nemocky a idem na sekciu. @kvila drzkajte sa!

teleranka
6. apr 2012

@silvulik10 ahojky, aj Tebe krasne prezitie sviatkov, vela dobrej nalady a rodinnej pohody, dobfe papanicko a malo vody 🙂 dufam,ze sa uz citis lepsie, opuchy ustupili.

jjeanny
6. apr 2012

@teleranka v pondelok Ti uz robi doktor sekciu, ci sa najprv ubytujes, ako to je? Budem na Teba mysliet .. a koniec-koncov .. mozno sa aj uvidime 😉

mexico_16
6. apr 2012

@teleranka Nadi drz sa budem na teba mysliet 🙂

teleranka
6. apr 2012

@jjeanny v utorok skoro rano sa ide na to. Katka ma prijem den predo mnou rano,sekciu neskor,najprv ju ubytuju,ak teda bude volne miesto.potom sa travi noc na jiske a potom navrat naspat na izbu,resp.na inu izbu.ak meditym sa uvolni ta izba,ktoru chces. Som zvedava,ci tam bude plnka alebo naopak poloprazdno. U teba ako,ziadna zmena od vcera?

teleranka
6. apr 2012

@mexico_16 dakujeeeem moja 🙂 dokonca som sa dala nahovorit na spinalku 🙂 akurat premyslam,ze ako je to s obleckom? Na operacku pridem vo vlastnom,tam ma vyzlecu,daju mi plachtu a potom v com budem ten jeden cen na jiske?

jjeanny
6. apr 2012

@teleranka tak snad bude volno , nech mate peknu izbu 😉 Ja ziadna zmena, tak to vyzera. Takze si sa rozhodla pre spinal, ja by som tiez tak volila, keby som sla sekciou.

teleranka
6. apr 2012

@jjeanny urcite je to lepsia volba pre maminku aj pre babatko. Inak ako budes travit vikend? Pocasie ako pozeram vselijake, ja som strasne nevyspata,asi sa dnes nikam nevytrepem,snad zajtra. Varite a peciete uz dobrotky velkonocne?

mexico_16
6. apr 2012

@teleranka na operacku pojdes v nocnej koseli,zupan,papuce a taska s vecami a tak sa vyzlieces dohola pred salou v jednej miestnosti a daju ti ich koselu len spredu na telo a tak sadnes na stol a ked napichne spinal tak ti rychlo vyzlece sanitar a lahas 😀 12 ludi minimalne a ty ako eva 😀 a tak ta daju na postel a hola ides na jis len zakryta pod plachtou a tak cely cas lezis na jis az ked ta prevezu sa obleces uz do svojej kosele 🙂

katkarv
6. apr 2012

@silvulik10 dakujeme 🙂
@jjeanny veru dnes v noci ani cez den nic,ale zo synom som tak mala ze tyzden predtym ako som porodila kontrakcie v noci tiez.
@mexico_16 Diky za info,aj mne sa zide.

martinaf.
6. apr 2012

@teleranka ahoj tak to potom drzim silno silno prsty nech vsetko dobre dopadne..ale este si uzi prijemne sviatky a oblievacka uz teda v nemocnici ... som netusila ze tak skoro ides na sekciu kedze tie terminy mame podobne... mozem sa este opytat ze ked ma 11.4. obj. na predoperacne odbery kedy asi najskor by mi dal termin sekcie?? U Teba to ako prebiehalo?? Uz som dost nervozna vsetko ma uz boli, nevladzem a bojim sa celkom aj ked uz jednu SC mam za sebou ..hmm

martinaf.
6. apr 2012

@kvila Erika tak drzim prsty nech vsetko dobre dopadne / hadam uz mas svoje babatko uz aj na svete a vo svojom naruci / verim ze ste to v pohode zvladli aj s babom a ze ste v poriadku ..

martinaf.
6. apr 2012

@jjeanny ahoj ja viem len tolko o predoperacnom co mi teraz povedali ked som bol a na poradni a na predoperacne objednavaju oni na ambulancii - rano Ta zavolaju na odbery na lacno a poslu na EKG a posielaju na ARO a potom davaju termin zakroku aspon takto mna informovali... prijemne stravene sviatky este s bruskom 🙂

teleranka
7. apr 2012

@martinaf. Dobre ranko. S tymi predoperacnymi je to tak,ako pises..ked pojdes 11teho,urcite ti uz da termin,baby tu pisali,ze cca tyzden po predoperacnych vysetreniach. Pokial nie je dovod,aby babatko slo von skor,nechavaju ho v brusku cim dlhsie. Juj velmi sa uz trapis? Mavas poslickov?´v noci vies spavat? Krasny dnik prajem 🙂

martinaf.
7. apr 2012

@teleranka ahoj tak ja neviem neviem ci este tyzden potom vydrzim cakat ☹ v noci nespim ako pises, chodim vela cikat, pichanie v podbrusku a mavam posledne mesiace strasnu zapchu, a teraz asi tri dni ma podolieva tak okolo pupka taka pichava bolest /myslim ze to bude zo zapchy ale neviem/ aj pijem aj glycerinove cipky pouzivam aj nic ☹ .. a taketo veci- bolesti a take vykyvy ma vedia vystrasit len aby sa nieco nestalo babatku alebo aj mne.... hmm... A ty preco ides uz teraz na sekciu asi musis ze ?? Aj Tebe pekny dnik este 🙂 aj ked vonku je tak veeelmi skaredo.

katkarv
7. apr 2012

@jjeanny
@mirka_aa
@teleranka
@anicka9
@martinaf. baby neviem ci viete ze vcera o 13:45h porodila @kvila syna Simonka 3300g a 51cm a su o.k. 🙂

teleranka
7. apr 2012

@martinaf. verim ti,ze sa velmi bojis a ukludni ta asi az pohyb babatka, alebo ked pocujes jeho srdiecko,ze? na zapchu skus lanove semiacka, denne aspon dve ,polievkove lyzice a mne pomaha aj zihlavovy caj. uz mame obe len par dni,neviem ako tebe,ale mne ubiehaju strasne pomaly... Aku mas skusenost s cisarskym inak,bolo to v pohodenn

teleranka
7. apr 2012

@katkarv ahoj katka,jeej,super spravicka! Ako sa citis,ake mas pocity? Myslis, ze ti budu robit aj klystir? Kazali ti,aby si uz zajtra nejedla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre