Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cervena_ciapocka
14. júl 2011

@sammy244 kedy je tam podľa teba lepšie rodiť, cez deň či v noci?

lucia1407
14. júl 2011

Ahojte baby ja idem zajtra do poradne a som objednana na 7:30.Chcen sa spytat ze co ste boli tak skoro aj vy objednane ako dlho ste tam cakali? Nejdem uz na ultrazvuk to som bola minule, ale na monitor a nemam ani ziadneho doktora dohodnuteho.dik 😉

cervena_ciapocka
14. júl 2011

@lucia1407 minule tam bola jedna pani tiež už tak skoro, a tiež nemala lekára dohodnutého. Monitor jej spravili hneď, ale potom ju vzali až o jedenástej.
Ale možno, že ty budeš skôr. Ono to záleží ako sa tam tí doktory striedajú, čo sa v ten deň vyskytne alebo keď sú tam pacientky čo majú niekoho dohodnutého tak tie idú mimo poradia.

tomislava
14. júl 2011

@asandys ahoj chcela by som sa ta opýtať že ked ťa prijali pred sekciou kde si bola na akej izbe či si bola na jiske zajtra mám nastúpiť a v sobotu rano sekcia

kuratko82
14. júl 2011

@cervena_ciapocka hej hej radsej tak,aj ja by som brala.... rychlo a bez EPI

amyy
14. júl 2011

@tomislava ahoj,mozem sa ta spytat,mas vybaveneho lekara a o ktorej ti bude robit sekciu

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomislava
14. júl 2011

@amyy ahoj mám vybaveného Dosedlu na čase sme sa nedohodli ale v sobotu ráno

tomislava
14. júl 2011

@asandys Dik za informácie budem rodiť u Dosedlu aspoň viem čo ma čaká 😉 manžela si nemala pri sebe ?

amyy
14. júl 2011

@tomislava aj ja idem v sobotu rano,ale normalny porod a tiez k nemu,drzim prsty

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amyy
14. júl 2011

@asandys dakujem

kuratko82
14. júl 2011

@amyy
@tomislava no pekne sa nam to hromadi,ja ho mam dohodnuteho na nedelu navecer... tak dufam, ze bude este nejaka volna izba 😀

amyy
14. júl 2011

@kuratko82 ja som pocula,ze je problem s izbami,vraj je skoro stale plno,tak sa tam vsetky stretneme

kuratko82
14. júl 2011

@amyy no to viem,ze skoro stale...tak som dufala,ze cez tento vikend nebude 😎 ale uz len tu sme 3... tak budem rada ak nejaku postel pre mna vobec splasia 😀

tomislava
14. júl 2011

@asandys dik za podoporu

tomislava
14. júl 2011

@kuratko82 @amyy no tak sa cez víkend stretneme 🙂

amyy
14. júl 2011

@tomislava tesim sa na vas a drzim vam prsty

amyy
14. júl 2011

@kuratko82 @tomislava neboj nieco bude volne,len nech nase deticky budu zdrave

ingemor
14. júl 2011

..ano, ja som spominala, ze na nadstand.sale sa pravdepodobne nerodi-vyzera nedotknuto 😉 ..bola som na nej, kym som sa neotvorila na 4cm a potom ma zobrali na normalnu porodnu salu, kde mi pichli epiduralku a uz som tam aj zostala, ale nastastie manzel mohol byt pri mne po cely cas, aj po porode, kym mi tiekla infuzia..

kuratko82
14. júl 2011

@amyy
@tomislava vy uz v nedelu budete mat po.... 🙂 by ste ma mohli prist podporit 😕

lucia1407
14. júl 2011

@ingemor Ahoj, chcem sa ta opytat ci na tej nadstandartnej sale je aj sprcha a wc ktoru vyuzivaju aj ine rodicky alebo iba ta jedna co si za tu salu zaplati?Lebo na ich stranke to je tak vseliako popisane ze sprchu mozes vyuzivat len v urcity cas tak neviem 😒

julienka
14. júl 2011

@lucia1407 na nadstandardnej sale je vsetko k dispozicii pre teba, nemal by to tam vyuzivat nik iny, pokial si ju platis. Sprchu, ktora patri k "vzdycharni" pouzivaju vsetky, ktore "vzdychaju" 😉))

amyy
14. júl 2011

@kuratko82 no ked nas pustia a ktovie ked nebudu izby mozno sa stretneme tam

kuratko82
14. júl 2011

@amyy a termin mas kedy? ty si chcela sobotu rodit? ci on ti navrhol? a kedy mas prist?

marmatu
14. júl 2011

Ahojte baby, včera som bola na druhej poradni v Saci. Bola som objednaná na 7:30. Do 9:00 sa nič nedialo (teda dialo ale nie s nami čo sme tam boli v čakarni - 4 mamičky) O 9:00 sestricka vzala knižky a zacali brat. O 9:00 zacinaju oficialne ordinovať tak asi preto. Normalne mi nevadi cakat, akceptujem že maju toho vela , ale teraz som bola nevyspata, nevedela som tam obsedieť na tej tvrdej lavičke a hlavne cely ten čas neordinovali - keby tam bola hoc aj plna cakaren ale vidim, že sa to tam hybe, ale takto!! Ale potom ma vzali ako druhu, dali ma na monitor (pocas neho som si citala cenník nadstandardov) potom ma hned vzali na vysetrenie a Dr.Lenďák bol taký milý, všetko mi pekne vysvetlil (aj bez toho, aby som sa pýtala,no a potom samozrejme odpovedal aj na moje otazky) a aj vysetroval velmi jemne. Sestricka bola tiež zlata, tak som im to cakanie odpustila. A navyse vsetko mame v poriadku - tak kto by sa ešte hneval. Potom som poprosila sestricku o prehliadku. Vzala ma a všetko sme prešli - vzdycharen,miestnosť na príjem, normálnu sálu, nadstandardnu salu, miestnost na osetrenie novorodencov po porode a potom sme sli na oddelenie sestonedelia a tam ma už zverila inej sestricke, ktorá mi ukazovala izby. tak samozrejme, že tie za 30 e boli najkrajsie (vo výbave je klima, chladnicka, varna kanvica, TV a su vymalovane na oranzovo a na stenach vysia obrazy a nabytok je taky vo farbe ceresna) Tie za 15 su vymalovan na bielo, biely nabytok, je tam kanvica. Vsetky izby nadstandardu za 15 aj za 30 maju soc. zariadenie (WC+sprcha) a su tam dve postele. V cenniku som citala aj o jednopostelovej za 20, ale tu mi neukazovala, a myslim, že mi ukazovala všetko, tak neviem, či ju maju. Videla som aj obyčajnu izbu, ta ma tiež vlastne soc. zariadenie ale hlavne 4 postele, pricom rozmerovo ide o rovnaku izbu ako su tie dvojky. No a samozrejme bola plna spoluobcaniek. Na vzdycharni lezali aj mamicky, ktore nemali izbu. A samozrejme že izby za 30 mali aj volne. Myslim, že tych za 30 je viac. Teda 2 za 15 a 4 za 30. Pokial viem tak na nadstandarde možete prijímat návštevy priamo na izbe.

Opäť sa mi potvrdilo, že personal super, no to čakanie je na figu.
Nabuduce ideme 22.7. na 8:30, ak dovtedy neporodim 🙂

ingemor
15. júl 2011

@lucia1407 ..na nadstandartnej sale su dve postele, tzn.,ze ju asi mozu vyuzivat dve rodicky, ked si ju zaplatia..je tam sprchovaci kut, ale wc tam nie je..pokial uz mas po klystire, tak ho ani potrebovat nebudes..pretoze mocit budes v sprche a hned sa aj osprchujes..posielam aj fotku zo saly, ale sprch.kut nemam sfoteny..

ingemor
15. júl 2011

@marmatu ..ja som mala izbu za 30e a pravda, navstevy sa mozu prijimat na izbe, dokonca aj jedlo prinasaju na izbu-nemusis chodit do spoloc.jedalne..teda vobec nemusis vychadzat z izby..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre