Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

jikol18
30. júl 2012

Prepáčte, že zasahujem do temy. Mohli by ste mi niektorá poradiť ako založiť diskusiu? Ďakujem

kacenka78
30. júl 2012

@sunny15 do poradne som isla konkretne za Dr. Tothom, najprv som na recepcii zaplatila poplatok 6 € za prenatalnu starostlivost, daju ti tam blocek, ktory ti sestricka potom prilepi na tehu preukaz.... potom mi sestra spravila poradnu - tlak, moč, nasledne som bola za doktorom, ktory ma prehliadol, v skratke pozistoval moj doterahsi priebeh tehu, choroby a pod... a tak som isla na CTG, vysledok opat pozrel Dr., zhodnotil, ze je ok a dohodli sme dalsi termin poradne .....

lucka87
31. júl 2012

@sunny15 ahoj tak dnes som bola na poradni a dr. bude na dovolenke do 14.teho... 😉

sunny15
31. júl 2012

@lucka87 dakujem pekne 😉 si ma potesila,lebo okolo toho terminu mam začať chodiť do poradne...tak som rada,že tam už bude... 😀
ako dopadla poradňa?

sunny15
31. júl 2012

@kacenka78 dakujem,aspon viem ako to tam chodí 😉
a budeš potom rodiť u dr.Totha vsak?pocula som o nom ze je dobry...

lucka87
31. júl 2012

@sunny15 poradna vsetko ok len malemu sa nejak nechce, vraj som ako beton zatvorena a ak sa to nezmeni tak do soboty urcite neporodim a je dost mozne ze ma neodrodi ani on kedze bude na dovolenke a do 14.teho cakat vraj nemozem 🙂 takze idem skusat nejake domace recepty aby som sa zacala aspon otvarat aby mi mohli vyvolat porod lebo ked nic tak cisarsky a to by som nevelmi chcela...uz aj placentu mam dozretu ked som spravne pochopila tak hadam sa maly rozhybe 🙂 tak asi tolko :D

danka2105
31. júl 2012

@sunny15 ahoj, pozeram ze mas termin v septembri ako ja, kedy zacinas chodit do Sace? uz si aj objednana u nejakeho lekara? ja by som chcela Dosedlu.

sunny15
31. júl 2012

@lucka87 fiiha,taaak to sa maly snad rozhybe...len mu pekne dohovaraj...skuste sexik,ale ten vraj zabera az ked sa pomilujete asi 3x za sebou...aby toho prostaglandinu bol dostatok na otvaranie krcka...ak vladzes skus slapat po schodoch,...a nevyvola ti porod ked uz budes po termine?nemyslim ze by ti mali robit sekciu,kvoli tomu ze si zatvorena...oni nato maju svoje metody ako to trosku posurit... 😉 jedine keby si mala aj po vyvolavacke nezrele porodne cesty a porod by nepostupoval tak vtedy by ti spravili sekciu...

sunny15
31. júl 2012

@danka2105 Ahoj,este zatial nie som objednana na poradnu do Sace,ale uz som pisala Dosedlovi mail,ze by som ho chcela za porodnika...tak cakam kedy mi odpise... 😉

lucka87
31. júl 2012

@sunny15 :D so vsetkym sa budem snazit co to da 🙂 tak vravel ze mi nema co vyvolat ked som uuplne zatvorena a ak sa nic neudeje tak mam prist o tyzden dal mi kontakt na jednu dr.ktorej mam zavolat a dohodnut sa s nou na pripadnej starostlivosti...hej tak oni vedia co robit a dufam ze sa to rozbehne samo a oni len dopomozu 🙂 myslela som si ze do terminu nepotiahnem a aha tu na fesaka :D ked sa mu bude chciet tak pride len by nemusel dlho rozmyslat :D

kacenka78
31. júl 2012

@sunny15 zrejme budem uňnho aj rodiť, ak sa nič nezmení 🙂 odporučila mi ho moja dr. a tak sa spolieham na jej výber, kedze ona sama v Šaci pred rokom a pol este pracovala a pozná svojich kolegov 🙂

danka2105
31. júl 2012

@sunny15 aj mne kamoska odporucila, ze mu mam napisat a dohodnut termin, tak vyskusam a uvidime 🙂

sunny15
31. júl 2012

@lucka87 taak snad sa trosku otvoris a potom to uz pojde ako pomasle 😉 mozno aj Dosedlu stihnes ked tam este do toho 7.8. bude 😉 a ktoru dr.ti on odporucil?
@kacenka78noo ved toto je dobre ak ti niekto niekoho odporuci a pozna ho osobne z pracovneho prostredia 😉
mne inac bola strasne sympaticka dr. Sevcovicova ci tak nejak sa volala...ale ona uz tam nepracuje...
@danka2105 jasne skus mu napisat...ale teraz aj tak bude mat dovolenku do 14.8. takze sa k nemu dostaneme az po tomto datume..

danka2105
31. júl 2012

@sunny15 ja som sa len bala, ci to uz nebude neskoro po 14-tom, preto som ti napisala 🙂 ale bude to akurat 36tt, a tak to tu citam ze baby zvyknu chodit do poradne, takze fajn 🙂

sunny15
31. júl 2012

@danka2105 nie nebude neskoro-lebo od 36tt by sme mali chodit kazdy tyzden do porodnice na poradne...takze to vychadza uplne v pohode 😉 mna caka sekcia-takze 4poradne tam urcite neabsolvujem...ratam ze 2-3

lucka87
31. júl 2012

@sunny15 no mozno stihnem 🙂 dal mi kontakt na dr. Falatovu ...nepoznam ju a ak by niekto mal s nou nejaku skusenost tak budem rada ak mi napise 🙂 skusim jej este dnes zavolat pre istotu aby som nahodou nevolala na poslednu chvilu a uvidime ako sa dohodneme a ci ju vobec budem potrebovat...ale istota je istota...

danka2105
31. júl 2012

@sunny15 ja by som mala rodit normalne, dufam...maly je uz otoceny aj dole hlavickou 🙂 v 36tt som este objednana aj u svojho lekara do poradne, asi uz aj po posledny krat 🙂

sunny15
31. júl 2012

@danka2105 aj ja som v 37tt objednana ku svojmu dr.na odbery...
ano urcite to je uz posledna poradna u neho-potom sa s nim stretnes az po 600nedeli 😉

@lucka87 myslim ze ona je v pohode...taka mladucka...skus jej zavolat a uvidis ci ju budes potrebovat 😉

lu17
31. júl 2012

@lucka87 Ahoj, je to zlata dr. uplne v pohode 😀 Nemusis sa obavat 😀

kacenka78
31. júl 2012

@sunny15 no prave Dr. Sevcovicova je moja gynekologicka 🙂 ked odisla zo Sace, dala som si ku nej kartu, hoci musim k nej dost cestovat, ale nevymenila by som za nic na svete 🙂 ona bola pri mojom prvom porode, tiez mi potom robila kyret, ked som potratila.... uzasna osoba....

sunny15
31. júl 2012

@kacenka78 skoda,ze odisla zo Sace...mne tiez robila kyret ked som potratila...bolo to o polnoci ked sme prisli s masivnym krvacanim-bola velmi zlata...vtedy som si povedala ze ked budem opät tehotna tak chcem pri nej rodit...ale potom som sa dopocula ze odisla pracovat inde...a kde ordinuje?

lucka87
31. júl 2012

@lu17 okej dakujem velmi pekne :D
@sunny15 no skusim skusim a uvidime co bude...vyskusam uz teraz zavolat nech uz mam nejaky termin na kontrolu o tyzden ak sa nic neudeje...a ak sa udeje tak asi o tom bude vediet 🙂

kacenka78
31. júl 2012

@sunny15 teraz ma ambulanciu v Gelnici

sunny15
31. júl 2012

@lucka87 jasne zavolaj jej...a presne tak ak sa porod rozbehne tak este stihas Dosedlu a ak nie tak aspon sa ona o teba postara 😉
@kacenka78 juuj tak to je teda daleko...ja tiez po porode budem hladat noveho gynekologa...

moukuska
31. júl 2012

ahojte napise mi niekto do IP ako je to s dr. Sevcovicovou ? potom co odisla zo Sace nemam o nej ziadne spravy ☹ a velmi mi aj ona aj dalsi super doktori zo Sace pomohli, vlastne mi zachranili babätko 🙂 ani som sa jej nestihla podakovat.

kacenka78
31. júl 2012

@sunny15 od nás do Gelnice je to cca 60 km a cesty tym smerom su na urcitych usekoch zle najma v zime, ale stoji mi to za dobru starostlivost, pocas tehu som aj kazde dva tyzdne k nej chodila kvoli problemom... takze daleko to je, ale aj do Sace to mam dalej - 80 km, tak akosi som si zvykla cestovať 🙂

sunny15
31. júl 2012

@kacenka78 noo tak to sa este da...hlavne ak si zvyknuta cestovat 😉

kacenka78
31. júl 2012

@moukuska mas IP

kacenka78
31. júl 2012

@sunny15 do polovice 8 mesiaca som si to odsoferovala vzdy sama, az od jula mi zacal robit sofera manzel ... 🙂 mala som kartu u inej lekarky v Presove, ale hned po prvom tehu som ju od nej brala prec, nebola som spokojna.... a teraz max.spokojnost 🙂

sunny15
31. júl 2012

@kacenka78 ja tiez nie som spokojna s dr. tak uz tu 1poradnu vydrzim plus vysetrenie po 600nedeli a berem kartu prec od neho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre