Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

anicka9
12. mar 2012

@silvulik10 Ahoj, no treba mi ešte nejaké veci povybavovať, dokončiť, pokúpiť tak preto, tie 2 tt 😉 Tak v piatok si pobeháš po doktoroch ☹ ale keď to má byť v prospech malého, tak pre neho všetko, nie? 🙂 A ako si dopadla u internistu? prečo Ťa chce poslať poležať? My sa máme celkom dobre, už buntošíme pol hodiny hore 🙂 Mňa moja bambuľka ani tak nekopká, ale skôr sa s nejakou časťou telíčka vypuľuje na stranu 😀

teleranka
12. mar 2012

@anicka9 ajoj 🙂 kedy sem prides na dalsiu kontrolu? inak sranda, ze nekope, iba sa puci..moj robi rooodeo v brusku 🙂
jaaaj idu mi dať infuzku pomooooooc 🙂

anicka9
12. mar 2012

@teleranka Ahoj 😉 dnes idem na poradňu 😉 Nech pichajú poriadne 😀

silvulik10
12. mar 2012

@teleranka vieš to moje srdce a tep, tlak. Opúchajú mi ruky a nohy a za dva týždne som pribrala 7 kíl čo je abnormálne veľa, čiže zadržiavam vodu ☹ Počas 7mich mesiacov som pribrala dokopy 8 kíl a teraz počas 2 týždňov ešte 7, hrozné ☹

silvulik10
12. mar 2012

@anicka9 Ja už mám chvala bohu všetko prichystané. Dúfam, že do piatku vydržím a všetko bude v poriadku. K internistovi idem teraz pre papiere, už som nazlostená, lebo týždeň mi nebol schopný vypísať papiere a treba mi ich do Šace. Do nemocnice ma chce poslať môj gyndoš, nepáčia sa mu moje nohy a ruky, aj keď tlak nie je až taký vysoký a za dva týždne som probrala 7 kíl, čiže zadržiavam vodu a to nie je dobré, tak preto ☹ Ja neviem vôbec spať celú noc sa len otáčam, som hore už od 5:30. Aj môj malý stále vytŕča chrbátik aj zadoček a preťahuje ručičky okolo pupku 🙂 Ža vraj menej pohybov, stačí ak si chvíľku sadnem a už funguje, niekedy mám pocit, že vystrčí niečo cez pupok tak sa hýbe 🙂 Držím palčeky, nech bude dnes všetko dobré v poradni, prajem pekný deň 🙂 Ja teraz idem na interné...

ozujskova
12. mar 2012

ahojte zienky je na novom nadstandarte wifi? 😀

teleranka
12. mar 2012

@jjeanny nie je tu wifi, som na mobilnom nete. vizita ece nebola, netrpezlivo cakam 🙂
@anicka9 a o kolkej mas poradnu? č sa cistou nahodou nepojdem tamadial prejst, hehe 🙂

ozujskova
12. mar 2012

@teleranka poslala som ti internu spravu

zu2za3na
12. mar 2012

maminky, budúce mamičky, kolko ste platili za pôrod v šaci? myslím štandardný, nič nadštandardné, žiadny určený pôrodník. a ešte sa chcem spýtat, platí sa aj za to, že chce byt manžel pri pôrode???

anicka9
12. mar 2012

@silvulik10 Tak dúfam, že bude všetko v poriadku, a nebudú žiadne komplikácie. Malý huncút to asi bude 😉

anicka9
12. mar 2012

@teleranka Ahoj, už som Ti nestihla napísať, že o ktorej mám poradňu, lebo keď som zbadala ráno koľko je hodín, tak som sa hneď odhlasovala a utekala sa dať dokopy. Dnes ma doktor nepotešil, povedal, že pôjdem sekciou ☹ Chcela som rodiť normálne, ale čo už 😒 To vážne tam nie je wifi? No paráda 😲 Teraz musím pozisťovať, čo všetko si mám zbaliť, keď pôjdem sekciou.

silvulik10
12. mar 2012

@anicka9 uvidíme, ešte do piatku musím počkať. A čo sa stalo, že musíš ísť sekciou? Predpokladám, že ste sa už aj dohodli na termíne.

jjeanny
12. mar 2012

@anicka9 ahoj, veru - preco sekciou? 😕 a ako dnes bolo, zobral Ta hned?

anicka9
12. mar 2012

@silvulik10
@jjeanny Sekciou kvôli tomu, že malá má dvojcievny pupočník, termín mi ešte nedal, koncom týždňa mu mám napísať, predbežne sme sa dohodli, že v pondelok ráno mám prísť na 8,00 hod na predoperačné vyšetrenia. Baby môže byť, že keď ma pozeral, že mi nejak uvoľnil hlienovú zátku? lebo som bola na záchode a mala som na intímke hnedo-červený výtok. Tak dúfam, že to je ta hlienová zátka 😒

anicka9
12. mar 2012

@jjeanny bola som objednaná na 11,30 hod a tak ma aj zobral. Vyšetril ma zospodu, ultrazvuk mi nerobil, že nabudúce mi spraví a potom som išla na monitor a zmerali mi tlak.

anicka9
12. mar 2012

Kočky, neviete mi poslať náhodou kontakt na dr. Tótha ? @jjeanny, @silvulik10...Ďakujem 🙂

jjeanny
12. mar 2012

@anicka9 podla mna moze byt, uz si 38tt .. hlienova zatka moze odist aj par dni, tyzdnov - myslim predtym. Neviem. Ja Ti kontakt na Totha dat neviem, nevybavovala som si ho pri prvom , mal len akurat sluzbu.

anicka9
12. mar 2012

@jjeanny Tak dúfam, že keď to je hlienová zatka, že maličká ešte vydrží 😉 Nevadí, skúsim pozháňať kontakt niekde 🙂

silvulik10
12. mar 2012

@anicka9 No super ☹ Si v 38tt, takže hlienová zátka to byť môže, len aby ste vydržali do pondelka. Kontakt na Dr. Tótha neviem, neviem Ti pomôcť ☹ Držím palce, ozvi sa nám ako sa máte.

anicka9
12. mar 2012

@silvulik10 No dnes vlastne 37 tt sme začali 🙂 dúfam, že vydržíme a že malá bambuľka si tam ešte chvíľu ostane 😉 Nevadí, aj tak ďakujem. Ozvem sa baby, že ako 🙂

katkarv
12. mar 2012

@anicka9 mne odisla zatka 24h pred porodom ☹

teleranka
12. mar 2012

@anicka9 dnes ste zacali 37tt? tu v pase mas ze 38tt..ja som z tych tt permanentne jelen. niekto povie, ze 37+0 je uz 38tt, niekto, ze je to este 37t, ale ukonceny. joooj glupa som 🙂

katkarv
12. mar 2012

@teleranka ty si uz doma?

anicka9
12. mar 2012

@teleranka No hej ale dnes som začala 37 tt, tu to nejak pridáva 1 tt, Ja som tiež glupa niekedy z tých vecí ešte 😉

anicka9
12. mar 2012

@katkarv no tak dúfam, že môj prípad to nebude 😨

katkarv
12. mar 2012

@anicka9 citam ze aj tebe planuju sekciu,uz sa mi zda ze az vela sekcii sa robi v Saci,aj mne radia sekciu ☹

teleranka
12. mar 2012

@katkarv ajooj, este som v nemocke. inak povedali ti, ze kolko dni pred terminom by ti tu sekciu asi urobili? kedy ides zasa na kontrolu?

katkarv
12. mar 2012

@teleranka idem v piatok okolo obeda tak termin mam od 11.4 do 18.4. a len tak medzi recou hodil ze asi po velkej noci ze ma nenecha do konca trapit.Ale ja dufam ze sa mala este zazrakom otoci,radsej by som rodila prirodzene.A ty dokedy tam budes?

silvulik10
13. mar 2012

@anicka9 tie týždne počítajú podľa poslednej menštruácie, u mňa to sedí mám 1 deň rozdiel medzi 1 a 2 termínom /posledná menštruácia a USG/ Včera som mala prvú falošnú kontrakciu, len dúfam, že ich veľmi veľa nebude 🙂 Ešte 3 dni musím vydržať a dúfam, že nebudem musieť ostať v nemocke. Chcela som sa opýtať, meníš na Dr. Tótha? Ja som pri ňom rodila pred 10 rokmi, je to zlatý doktor 🙂

silvulik10
13. mar 2012

@katkarv Ahoj Katka, aj ja idem v piatok do Šace, síce trošička skôr ako Ty, ale možno ma zdržia a stretneme sa. mňa si objednali medzi 9 a 11 tou na prietoky k Dosedlovi, ale predtým by som mala ísť ešte na kardiológiu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre