Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

rabiva
11. júl 2011

@kuratko82 tak presne, i mne to povedal v takom zmysle 🙂

@cervena_ciapocka no oni su tam asi vsetci dobri, ja som tam lezala v 16tt prijimal ma Richnavsky a aj ten sa mi pozdaval, ale vraj je tak rozlietany ze si pacientky nepameta 😕 Mne pomohol vtedy isty dr co mal sluzbu, uz som bola tyzden po termine, ale tak nestastne 😠 ze som z toho zacala krvacat ked sme dosli domov tak rychlovka spat do Sace a tam si ma uz potom nechali... moja vtedajsia "dohodnuta" dr - Sevcovicova bola mimo KE, tak ma na druhy den poobede odrodil sluzbukonajuci - Luptak. Ale bol v pohode. Ale ten tam uz tusim nerobi porody.

cervena_ciapocka
11. júl 2011

@rabiva ešte robí, ale už asi len na "objednávku" ... a Richnavský to máš pravdu, chce sa každému venovať, ale nemá čas ... len minule na ultrazvuku ma ani poriadne nemohol pozrieť, lebo v kuse mu zvonil mobil a musel dačo riešiť.

alenuska11
11. júl 2011

ahojte, aj ja som tam dnes bola, sice už od pol osmej, lebo tak som bola objednaná,čítam,že už máte tesne pred pôrodom, tak držím palce...Potom napíšte aké to bolo, a ako sa o vás starali...

cervena_ciapocka
11. júl 2011

A ešte taká nepodstatná otázka 😝 síce trochu od veci ale ... dostali ste v Šaci po pôrode nejaký balíček ako sa dáva napríklad u gynekológa? Ak áno, dávajú to každému, alebo nie? Lebo napríklad u mojej gynekologičky som nič nedostala.

cervena_ciapocka
11. júl 2011

A ešte taká nepodstatná otázka 😝 síce trochu od veci ale ... dostali ste v Šaci po pôrode nejaký balíček ako sa dáva napríklad u gynekológa? Ak áno, dávajú to každému, alebo nie? Lebo napríklad u mojej gynekologičky som nič nedostala.

denne73
11. júl 2011

@cervena_ciapocka ano dostavali sme v januári taky baby vak. tašku s časopisom a rôznymi vzorkami 😉 😉 😉

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cervena_ciapocka
12. júl 2011

@asandys ty si rodila nedávno, bolo veľa pacientok? Jedna baba z inej témy čo tiež rodila zhruba vtedy ako ty, tak skoro ani posteľ pre ňu nemali, až na ďalší deň sa uvoľnilo miesto.

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cervena_ciapocka
12. júl 2011

@asandys no, dosť tam toho je ... stíhajú to tí lekári?

kuratko82
12. júl 2011

@cervena_ciapocka neviem presne ako to je s inymi lekarmi,ale myslim si,ze ked im povies,ze nechces rodit po termine,ze by ti to mohli splnit 🙂 ale to je len moj nazor,opytaj sa na to v poradni

cervena_ciapocka
12. júl 2011

@kuratko82 no tak keď sa to nerozbehne tak poradňu mám v pondelok a to je akurát medzi termínami, tak som zvedavá čo mi povedia.

kuratko82
12. júl 2011

@cervena_ciapocka aj ja som zvedava,daj vediet potom 🙂

cervena_ciapocka
12. júl 2011

@kuratko82 kedy máš termín? a ďalšiu poradňu?

kuratko82
12. júl 2011

@cervena_ciapocka termin mam 19.7. a poradnu zajtra,tak som velmi zvedava,ci sa nieco zmenilo za tyzden

ingemor
12. júl 2011

@cervena_ciapocka ..ahoj..postolky, ani bavlnene plienky sme nepotrebovali a ani nam tam nikto nic o tom nepovedal..a ked sme odchadzali, tak sa nas sestricka opytala, ci si malu oblecieme sami..a my, ze ano, takze nas ani nikto nekontroloval ako balime malu..cize to nie je asi vobec potrebne..

cervena_ciapocka
12. júl 2011

@ingemor ok 🙂 šak doma si s tým balením už nejak poradíme

zenabla
12. júl 2011

@cervena_ciapocka Ahojky, tak ja som tam baby bola vcera tiez, sedela som v kute pod oknom. Naozaj som mala ciapocka pocit, ze si tam dlhoooooooo. Ale to som nevedela, ze ja odidem o jednej. A vidim, ze mame spolocny termin, tiez 17.7. A mna tiez este objednali na 18. A doktorov tam tiez ziadnych nepoznam. Verim tomu, ze tam vsetci pracuju preto, ze su odbornici a ze to vedia. Tak sa este chvilu gulkajme, ved hadam to uz naozaj nebude dlho🙂

cervena_ciapocka
12. júl 2011

@zenabla ahoj 🙂 tak to sme tam sedeli spolu 😀 mne často nevadí čakať, ale vtedy sa mi chcelo táááák spať, to aj z toho tepla a potom ma už aj zadok bolel z tej lavičky 😅 😀 možno sa tam ešte v pondelok stretneme 🙂 ja som bola otvorená len na špičku prsta no a fakt som zvedavá kedy to príde.
Lebo čím dlhšie som doma, tým viac stresujem, ale keď som už bola v nemocnici ako napríklad v pondelok tak keby mi povedali že ostávam, tak sa len poteším 😅

kuratko82
13. júl 2011

no ja som bola dnes v poradni,otvorena na jeden palec a ak do soboty neporodim tak som sa na nedelu uz rovno objednala na vyvolavacku,nemam sice este po termine,ale uz je najvyssi cas, si myslim 🙂

cervena_ciapocka
13. júl 2011

@kuratko82 hej? tak ti povedali? a kedy máš termín? Aký lekár bol na poradni dnes?

kuratko82
13. júl 2011

@cervena_ciapocka termin mam utorok, a skor by som povedala,ze ja som lekarovi navrhla ten datum,ze 17.7. sa mi pacil 😀 a neviem kto tam bol,sa mi zda ze taky fuzkaty,no ku mne prisiel dosedla,sice som si pekne pockala,ale som rada,ze sme sa dohodli 🙂

cervena_ciapocka
13. júl 2011

@kuratko82 máš Dosedlu dohodnutého? Aj mne sa páči 17.7. 🙂 ja mám termín 17.7. a 19.7. no a poradňu medzitým .

kuratko82
13. júl 2011

@cervena_ciapocka hej som s nim dohodnuta... ale myslim si ze ked povies ze by si uz chcela tak ti tiez naplanuju presny datum a cas... mam prist normalne na prijem, napisal mi ze je to programovany porod a on niekedy medzitym pride...

cervena_ciapocka
13. júl 2011

@kuratko82 no veď uvidíme či porodím skôr, alebo tam ešte pôjdem na poradňu a tam sa už spýtam potom, že čo a ako, či mám ešte čakať alebo čo.

kuratko82
13. júl 2011

@cervena_ciapocka cize poradnu mas 18.7. ? no ja dufam,ze uz budem po 🙂

cervena_ciapocka
13. júl 2011

@kuratko82 hej 🙂 ach mám strach 😅

vierka0
13. júl 2011

ahojte, viete mi prosim povedat, co vsetko je v porodnici v šaci platene??

kuratko82
13. júl 2011

@cervena_ciapocka no aj mne uz zacina dochadzat,ze za par dni to bude a ze sa uz tomu nevyhnem 😲 snazim sa na to nemysliet...

kuratko82
13. júl 2011

@vierka0 hmm skoro vsetko, kukni link je to tam celkom dobre rozpisane http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=poro...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre