Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bboossoorka
22. okt 2011

@katkarv taki doktori su všade.....su proste ok lekari a su taki ktori beru porod ako každodennu strast....

julinkaaa11
22. okt 2011

@bboossoorka
ano, presne tak....v piatok sa ma pytal dr. ci uz mam vybrateho porodnika, ale vravela som ze nechcem si vyberat porodnika, tak bol z taky prekvapeny ...asi si myslel ( aspon som mala ten pocit) ze poviem suverene, ze beriem jeho 🙂 , ale mas pravdu, za tie peniazky moze mat mala tolko veci....takze toto uz mame poriesene 🙂

demografka
22. okt 2011

ahojte kocky, ja som svoje deti tiez odrodila v saci, obe sekciou, dcerku surne pre pupocnik, maleho planovane... obe boli v pohode, len teraz s epiduralom sa to neda porovnat... maleho mi ukazali hned ako ho pomerali, aj na jisku mi ho doniesli a na dalsi den ma presunuli na izbu a hned mi ho tam dali, s tym, ze ak bude nejaky problem mat zavolat a na noc mi ho vzali este, nech oddychnem... pristup lekarov bol dobry, profesionalny, neplatila som si nikoho, nemam tolko penazi a oni su za to plateni... najviac sympaticky mi bol mlady lekar, pediater, uzasny clovek... a aj ja som bola na nadstandarde, ale na tom za 10 ci 15€, uz nepamatam, izba cislo 6 myslim, postele klasicke nemocnicne, len klud... ale stalo to za to, kedze mohli prist ku nam navstevy na izbu... asi tolko od nas 😀

bboossoorka
23. okt 2011

@demografka a v novej to je ako s navštevami?

bboossoorka
23. okt 2011

@julinkaaa11 takže prave preto ja sa držim rad starych mam odrodim a mam s každim pokoj a ......

xclusive
23. okt 2011

Baby..na nete som nasla ,ze v Saci mamicka po porode ci uz to je sekcia alebo normalny porod...ostava 4 dni...a co ked mam babo zltacku???to aj vtedy ho pustaju?alebo pustia len mamicku a male tam nechaju alebo ako to je?

trnka77
23. okt 2011

@xclusive samozrejme ostáva aj mamička 🙂 s dieťatkom,kým hodnoty neklesnú

gabi8254
23. okt 2011

@xclusive ahoj, ja som pri prvom lezala dlhsie a to aj preto, ze jednak som mala problemy ja a jednak aj malinka musela na svet akutnou sekciou skor a okrem ineho mala aj silnu zltacku. skor isto domov nepustia, ked ma dietatko zltacku, musi byt ok a tiez musi aj pekne priberat. 🙂

xclusive
23. okt 2011

@gabi8254 Dakujem za odpoved....mne to bolo totiz velmi divne,ze pisu,ze pustaju po 4 dnoch...ja robim tiez v nemocnici v labaku a vidim,ze ak ma babo vysoky bilirubin tak tam ostava az kym mu neklesne...a samozrejme ostava aj mamicka...

katmi
23. okt 2011

v kazdej jednej nemocnici, ak ma babo zltacku, pustaju az vtedy,az mu klesne hladina bilirubinu v krvi... inak je vsade tie 4dni a nerata sa den porodu...

demografka
23. okt 2011

@bboossoorka k novej ti poviem asi tolko - robi mi tam kamarat a v tom istom case ako my tiez cakali male a isli rodit tiez inam, povedal, ze on by tam rodit nesiel... ale to je na kazdom, jasne, ze ak mas mat problem tak ho budes mat aj v saci, ale mne nesedi pristup lekarov v novej nemocnici, su strasne neosobni a neochotni... a s navstevami neviem ako tam je, ja som tam nebola...

demografka
23. okt 2011

my sme mali zltacku v norme a pustili nas domov v piaty den, v pondelok som porodila a v piatok sme sli domov... ako vravia kocky, kym nema dieta zltacku v norme tak domov nemoze...

kvietocek55
24. okt 2011

my sme tiež mali žltačku, ale takú slabšiu, porodila som v stredu a v nedelu nás pustili. Potom sa síce bilirubín zase zvýšil, museli sme brať lieky, ale zvládlo sa.. 😉

duplinka
24. okt 2011

Ahojte. Tak ja nastupujem do nemocnice v stredu a vo štvrtok mám sekciu. Zdá sa mi to trošku nefér, nakoľko si musím priplácať noc navyše, ale tak som rada, že idem o týždeň skôr, ako mi určili pôvodne. Ďalšie dve kámošky nastupujú v deň sekcie. Nechápem podľa čoho to určujú. Budem si platiť za izbu (napríklad nadštandard 😅 ) aj keď budem na jiske. Trošku nespravodlivé. No nič. Teraz už musím iba dúfať, že prežijem spinál a vety ako podajte mi skalpel 😀 a že maličký bude v poriadku. 😵

gabi8254
24. okt 2011

@duplinka myslim, ze lekarov velmi nebudes vnimat. skor ma zarazilo, ze si musime platit tu izbu - noc viac, aj ked budeme na jiske. mne tiez povedali ze mam prist den skor. mna tiez nastvalo, ked ma poslali na aro na konzultacku k anesteziologovi a musela som tam zaplatit ten sprosty manipulacny poplatok 1.20, aj ked do poradne som najprv platila 1.20 a potom na dalsi krat tych 6e... ja len dufam, ze nebudem musiet lezat na jiske dlhsie ako den, lebo problemy sa vyskytnut mozu... pri prvom som lezala na jiske od piatka noci do pondelka rana, skoro az obeda, kym ma previezli na izbu. a tiez mi slubovali ze uz ma pustia, izba rezervovana a jedna noc tiez preplatena kvoli jiske... a vtedy boli este polovicne ceny za izby. keby clovek vedel vopred ako to bude, mali by sme menej stresu, ze? 😀

gloria9
24. okt 2011

@duplinka ahoj mozem vediet preco mas sekciu?

duplinka
24. okt 2011

@gloria9 ahoj, sekciu mám kôly prvej sekcii a tiež kôly veľkému bábu. 🙂
@gabi8254 tak ja dúfam, že tam budem iba jeden deň. Je to pre nich dobrý biznis. No uvidíme. A verím tomu, že všetko dobre dopadne. 😉 😉 😉

gabi8254
24. okt 2011

@duplinka drzime palce 🙂 inak, ja mam tiez podla usg velke babo, ale mam aj teho cukrovku, tak to preto. ale vraj tam moze byt rozdiel aj pol kila na vahe, ked je velke babo, ze sa zle mera - aspon tak mi vysvetlila lekarka. tak som zvedava, akeho macka budeme mat 😀

cukor
24. okt 2011

@duplinka ....žiadne také vety ako podajte mi sklalpel určite nebudeš počuť.ja som tiež mala spinal a fakt to tak prebiehalo,že nijaké strašné reči okolo pôrodu neboli.

lenuska27
25. okt 2011

prosim vas nema niekto kontakt mobilny na pana prednostu frica do sace....potrebujem surne pleaseeee

sherynkamalinka
28. okt 2011

ja som tu len tak nakukla aby som vam oznamila ze duplinecka to uz ma za sebou a ma valibka 4750 a 52 cm 🙂 a su zdravucki

disala
28. okt 2011

@sherynkamalinka Gratulujem.Poriadny chlap ako sa patrí. 🙂 🙂 🙂

rabiva
28. okt 2011

@sherynkamalinka
@duplinka gratulka, ufff tak to je riadny valibuk, nech ste zdravi!! 🙂

katkapapacova
30. okt 2011

ahojte zienky.mam na vas par otazok, pomozete?mam ist na prietoky do sace, tam chcem rodit a moj doky mi dal vymenny listok aby som sla na prietoky tam kde sa chystam odit, treba sa tam objednat?a dalsia otazka mozem v saci rodit aj ked si nechcem nikoho zazmluvnit?musim mat niekoho zazmluvneneho???dakujem za odpovede

14petulka88
30. okt 2011

@katkapapacova Ahoj na prietoky sa musis objednat. a nemusis si nikoho zazmluvnit 🙂

katkapapacova
30. okt 2011

@14petulka88 ahoj, dakujem ti, no a nebude problem ze tam chcem rodit a nikomu nechcem davat peniaze do vrecka navyse???

14petulka88
30. okt 2011

@katkapapacova ale nie ja som tam rodila pred 3 rokmi a teraz 10teho a tiez som ani nemala nikoho vybaveneho a ani som nikomu nic do vrecka nedavala 🙂

katkapapacova
30. okt 2011

@14petulka88 dakujem za info, tebe aj malemu zelam vela zdravicka🙂

14petulka88
30. okt 2011

@katkapapacova Dakujem pekne ja ti prajem rychli bezbolestny porod a hlavne toho zdravicka 🙂

cervena_ciapocka
30. okt 2011

@katkapapacova ani ja som nikoho nevybavovala, aj som chcela, ale všetkých som videla vlastne prvý raz tak mi to prišlo divné prísť za niekym, že či ma odrodí. A potom som to vôbec neriešila. A nikomu som nič nedávala, ani potom, ani lekárom ani sestrám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre