Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

nice202
7. apr 2010

dnes som bola v saci. za nadstandardu porodnu salu sa plati 23 eur. prave tam bola jedna zena s muzom. maju tam pekny sprchovy kut. len sme nazreli. potom nam primar poukazoval izby. celkom v pohode, rozne cenove relacie.

nice202
7. apr 2010

aj na izbe co sme boli kuknut ( 2 postelova za 500 tusim ) tak tam bola mamicka aj s oteckom. bola celkom pekna, telka na izbe wc sprcha. namalovane steny na farebno

bombulka200
8. apr 2010

NICE ja ked som rodila pred ôsmimi mesiacmi tiež som mala dvojpostelovu a som platila 400 na noc žeby zvýšili ceny? 😀

lenik23
8. apr 2010

nikus 88 - ahoj, no tak sa tam mozno stretneme 🙂 , aj ked moj drobec sa akosi nechce otocit do spravnej polohy, tak neviem ci to nakoniec nebude sekcia 😖

nice202
8. apr 2010

bombulka200 asi ano 🙂 inflacia je svina 😎 nepametam si presn tie sumy. bolo ich vela za izby, kazda skoro nejak inak stala

zuzi44
8. apr 2010

karinka na obycajnu izbu navstevy nepustia,su tam 4 postele a postielky pre deti ledva sa tam da chodit nieto este navstevy kde by sa pomestili,mozes na spolocnu chodbu ist za navstevou aj s babom ale pocitaj ze tam bude kopa nasich "ciernych spoluobcanov" takze tam bude aj patričny pach 😝 na nadstandard moze navsteva za tebou,s tymi cenami maju izbu aj za 400 aj za 800 obe su dvojpostelove rozdiel je v nabytku
lenik neboj mozno sa este otoci spravny smerom aj mne sa mala nechcela najprv za svet otocit az sa otocila v 38 tyzdni,a ja som mala uz ist na sekciu

nice202
8. apr 2010

hej na obycajnu by som ani nesla. velka cernota 😎 pravda rozdiel bol v nabytku.

lenik23
8. apr 2010

zuzi44 aj ja stale dufam, ze sa mu to podari a natoci sa spravnym smerom 🙂 baby fakt je tam tolko"spoluobcanov", ja som predpokladala, ze ked je to sukromna, tak ich tam az tak vela nebude

zuzi44
8. apr 2010

hej sukromna ale cele okolie šace patri tam do nemocnice a nosia tam zachranky vsetky spoluobcianky,inak ony maju vlastnu izbu takze jedine sa s nimi stretnete na chodbe,alebo na predporodnom alebo v jedalni,ale niektore su celkom slusne

nice202
8. apr 2010

zuzi44 parada :D uz sa na nich tesim.

zuzi44
8. apr 2010

nice tes sa 😀 ale to je jedno v ktorej nemocnici ste ony su vsade hihi ☹

kejtty
8. apr 2010

Ja som rodila pred dvomi mesiacmi v Saci, mala som izbu za 800Sk nadstandardku, je tam sprcha, telka a myslim ze oproti ostatnym izbam je tam chladnicka akurat navyse. Tiez sme mohli prijimat navstevy od pol 1. az do vecera do 20.00 niekedy bol manzel pri mne cely cas a nikomu to nevadilo. Ale poviem Vam ze vy si izbu nevyberiete, pretoze je tam plno rodiciek, tak budete radi ked sa vam ujde ci za 400, alebo 800 na noc, ktora bude volna tak tu vam daju... Co sa tyka ciernoty, tak skoro vobec tam take neboli mozno zo vsetkych rodiciek ich bolo na jednej izbe akurat 4... myslim ze skor chodia do starej nemocnice rodit vacsina 🙂

lenik23
8. apr 2010

No to sa tesim, tak len dufam, ze ich tam bude co najmenej, lebo neviem ako by to zvladol moj muz -ma mensiu alergiu 😀

bombulka200
8. apr 2010

NICE no ja ked som rodila v auguste minulý rok tak ich tam bolo dosť a akurát som na prípravke vychytala jednu fajnu 17ročnu počiernu čo tam celý čas vyvreskovala celu noc teda no tak to bolo pre mna utešujuce kedže som bola prvorodička 😀

karinnka
9. apr 2010

A nadstandart si treba objednavat dopredu,alebo az po prichode do nemocnice? 🙂

zuzi44
9. apr 2010

Nadstandard sa neda dopredu objednať,ked porodíš povedia ti aka izba je voľna,ja ked som porodila ráno ešte nebola voľna izba ziadna na šestonedelí,až na obed ked vedeli koho prepúštaju domov tak sa uvolnila izba za 800 sk ,do poobedia kym som sa dostala na izbu som bola na predporodnom.takze je to o stasti kedy budes rodit a aka izba bude volna

kejtty
9. apr 2010

presne tak ako vravi zuzi44 🙂 ja som po porode lezala na vzdycharni celu noc a az na druhy den poobede o 13.00 sa uvolnila izba, ked prepustali - ale tiez len nadstandard za 800Sk 🙂 takze som bola rada ze vobec mam nejaku izbu, po prebdenej noci a dni po porode ☹ hoci aj za tych 800korun...

... zuzi44 tiez si bola na izbe c.2 ??? 🙂

noellia
9. apr 2010

ahojte mamky,neviem ci som tu uz pisala, chcem oslovit hlavne mamicky z detmi,, pisem, citam hladam take diskusie,
moj 3 mesacny chlapcek ma hemangiom, bola som snim ku koznej lekarke, resp, ku plasticke, tam totiz mame znamu, ona hned povedala ze je to hemangiom, a vraj sa to da odstranit, sice je to velmi drasticke, vypalovanim, lenze uz to robila 2x ,, malemu ,, som si myslela ze uz je koniec ale opat sa objavil vo forme 4 botiek, a vidim ze to rastie,,.. darmo to vypaluje ,nema to zmysel,, lenze sa som z toho uz velmi nestastna,, bojim sa ze je to nieco vazne, aj ked ma ubezpecovala ze to nic nieje, lenze ak to odstrani preco sa to objavuje a viac ☹ ☹
prosim poradte mi, ci mala taka mamina podobny problem, ci to je nebezpecne alebo nie..

babulka25
9. apr 2010

ahojte kočky.ako je to teraz z bábatkami? mne malého o pol noci vzali až do rána,ale vraj teraz nechávajú na celú noc.

seuska
9. apr 2010

Baby tak uz sa rozbiehame... pred dvomi hodinami som dostala tu tabletku fo vnutra a teraz mam uz dost velke bolesti take ako na kramy a krize az do stehien... mam nervy jedine na to ze tam mame cigosku co sa tam tam s prepacenim posrala, ze smrdi cele oddelenie... ja neviem ci tchora zozrala ci co?! Drzte mi palceeeeeeeeee!!! este sa ozvem....

babulka25
9. apr 2010

Tak držím palce.Dnes som tam bola na poučenie epi. 😝 takže čerstvý pocit z nemocnice.

bombulka200
9. apr 2010

SEUSKa drž sa !! 😉 vela šťastia 😵

nice202
9. apr 2010

fuha, to niektore piste z nemocnice? tam je wifi? to rodite a pisete? parada 😎

seuska
10. apr 2010

Prepacte to malo ist do inej temy, ale vlastne to bolo aktualne 😀 len som to v rychlosti zle odklepla.... 🙂 Tak mame uz po porode, mala sa narodila o 20:05. Rodil ma Dr. Dosedla, no taky rychly a setrny porod som si nepredstavovala, len odporucam.... 🙂

flamenga
10. apr 2010

seuska blahoželám 😵 😵

bez nástrihu?

zuzi44
10. apr 2010

Kejtty ja som bola na izbe č.5 tiez som bola rada ze aspon idem na izbu z predporodneho je to tam ako na stanici 😀
Babulka teraz nechavaju na izbe babatka aj v noci,pred rokom a pol este brali o 24:00 do 5:00 deti na novorodenecke,teraz mas male na izbe ale mozes ked chces odniest v noci na novorodenecke,s kockou co som bola na izbe sme poprosili aby nam na prvu noc deti zobrali obe sme rodili nadranom a nespali sme pred porod v noci 🙂
Seuska gratulujeme 🙂 🙂 super porod na to ze prve dieta,sikovne ste aj Dosedla 😀 ja som prvy porod taky rychly nemala,nechali ma trapit sa cele poobede a celu noc maly sa narodil az na obed na druhy den,ale to som nemala nikoho vybaveneho ☹

seuska
10. apr 2010

Ja som si tiez myslela ze to bude brutalnejsie a dlhsie, ale Dr. Dosedla fakt vie co robi 😉
Flamenca bez nastrihu 🙂

oacka
10. apr 2010

Ahojte, kočky, čítam vašu diskusiu od strany 120, od cisárskeho smajly a vychádza mi z toho taký pocit, že je lepšie mať vopred dohodnutého porodníka. že sa o vás viac stará, ako keď je len v službe. Súhlasíte s tým, či máte iný nazor? ja som najprv nikoho vybavovať nechcela, ale teraz začínam meniť názor...
ja by som chcela kľudného milého doktora, ktorý mi všetko vysvetlí a nebude mať moc sarkastické poznámky, lebo ja sa doktorov hrozne bojím a vypína mi pri nich mozog... koho by ste radili?
a čo mladé doktorky? nie sú také šikovné ako doktori? dík za akýkoľvek názor!!!! rodím koncom júna asi cisárskym.

bombulka200
11. apr 2010

SEUSKA aj mna rodil dosedla aje fakt supeeer tiež som bola bez nástrihu iba s jedným stehom .... takže tiež odporučam 😵
OACKA no ja mám taký názor že ked budem ešte niekedy rodiť tak si určite vybavím lebo inak tam o mna ani nezakopli dva dni ked som nemala nikoho vybaveného aspon moja skusenosť je taká 😔

kejtty
11. apr 2010

oacka ja urcite odporucam mat vybaveneho doktora a ucite v Saci odporucam dr. Dosedlu, mlady, vtipny, sikovny, super clovek aj porodnik. Aj ked ja ako prvorodicka som mala dost tazky porod, no bola to moja chyba, nie doktorov. Co sa tyka doktoriek v Saci tak su tiez strasne milucke...
... a ked budes rodit cisarskym, tak ti to je jedno, kto ta odrodi, tam su vsetci dobri...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre