Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

tinka274
28. dec 2010

@motylikova ahoj kolko dni vopred si si objednavala izbu..?

piacere
28. dec 2010

@tinka274 izbu ti sestrička "objedná" v deň príjmu na pôrodnú sálu 🙂

nunusimi
28. dec 2010

@tinka274 jeeej mame rovnaky termin a tiez sa chystam do Sace 😎 som zvedava ktora skor porodime 🙂

viem ze sa to tu uz x krat kocky pytali, ale v ktorom tt sa treba objednat do Sace do poradne?

cukor
29. dec 2010

@nunusimi ...ukončený 36tt......a nemusíš sa objednávat,stačí tam príst. 😉

tinka274
29. dec 2010

@nunusimi no tesim sa aj ja som zvedava... :D držim palce 🙂

tinka274
29. dec 2010

@piacere no aj som si myslela len tam kocka pisala že mala objednanu ta som sa zlakla ... :D

zuzu_h11
29. dec 2010

@cukor ahoj dakujem , porod bol velmi rychly a kratky doma mi odtiekla plodovka o 16.00 a uz o 18:25 bola mala na svete. Rodila som normalne bez epi a doktora som tiez nemala vybaveneho odrodila ma doktorka ktora mala v ten den sluzbu , inak velmi zlata bola. A co sa tyka izieb tak neviem lebo som mala tu za 30 ecok na den a bola super lebo akurat ta za 15 ecok bola obsadena. Tak a boli sme dve na izbe, mali sme telku, chladnicku wc so sprchou a jedlo nam nosili na izbu takze to bolo tiez super lebo teraz su tam vela ciganok a chodit do spolocnej miesntosti s nimi to nie je nic pre mna. Fakt sa oplatilo 🙂

cukor
29. dec 2010

@zuzu_h11 ....tak to bola fakt rychlovka....a čo kojenie?ide to? z toho mam tiez obavy či to zvládnem 😀

cathy77
30. dec 2010

tinka, nunusimi - snáď sa tam stretneme🙂) Ja idem dnes do šace na usg, od morfo som nebola tak som zvedavá, koľko drobec váži🙂)

tinka274
30. dec 2010

@nunusimi dnes mame krasnu 100čku .. :D

nunusimi
30. dec 2010

@tinka274 ano uz od rana na to myslim 🙂 uteka to, teraz uz len dole z kopceka a budu tu nasi krpci 😎 Neviem sa dockat.

nunusimi
30. dec 2010

@cathy77
@tinka274 no som teda zvedava ci budeme v porodnici naraz aspon 2 z nas 😀

tinka274
30. dec 2010

@nunusimi
@cathy77 no uvidime....ale aj ja som zvedava.. 🙂 🙂

cukor
31. dec 2010

vie mi niekto povedat ako je to s izbami v šaci?na normálnej izbe su detičky s mamičkami alebo ich nosia?

zuzu1111
31. dec 2010

@cukor - aj na normálnej izbe sú detičky s mamičkami - pokiaľ nie je nejaký problém - zltačka a pod. Ale kedykoľvek, keď si myslíš, že to nezvládaš alebo si chceš oddýchnuť alebo sa v noci vyspať, môžeš bábo odniesť na novorodenecké 😉

motylikova
31. dec 2010

@tinka274 noo Ty sama si ju objednat nemozes,ale ak mas vybaveneho lekara,popros jeho.aj to sa nie vzdy da,moja lekarka mi kazala v den prijmu prist ked urobi vizitu,a hned ako pacientku prepustili povedala sestrickam ze ma svoju pacientku'mna,a dali mi ju,inak tam bol vtedy naval ...

lusinkaj
31. dec 2010

@tinka274 mati,ak prides na prijem povies ze chces nadstandard a ak je volna mas...bez problemov...ja ked som prisla na prijem som to tak povedala a som mala bez problemo rezervovanu lebo ja som mala sekciu cize som tam bola az na druhy den 😉

cukor
1. jan 2011

všetko dobré do nového roka...hlavne vela zdravíčka pre maminy aj babätká 😉
......mna v pondelok čaká sekcia.....tak mi drzte palceky 😉

magre
1. jan 2011

Baby, chcem sa opytat, ak sa dohodnete s niektorym lekarom (ja napr. s Dosedlom), tak sa nieco plati aj oficialne nemocnici? Ci dobrovolne dokimu, ak si spokojna 🙂? Dakujem.

tinka274
1. jan 2011

@lusinkaj no .. a tu jedna pisala že mala objednanu izbu .. ... 🙂

tinka274
1. jan 2011

@motylikova no ta dufam že bude volna dajaka nadstandartna bo..ked dne ta ma porazi asi ... 🙂

zuzu_h11
1. jan 2011

@cukor ahoj no na kojenie sme si museli zvyknut lebo mala je strasne hlatava a nervozna ked hned nedostane cicik a potom aj place ale da sa to zvladnut 🙂

lili_mia
1. jan 2011

@cukor ahoj, budeme ch drzat silno, velmo silno, potom sa nam pochval 🙂

meduliacik
1. jan 2011

@tinka274 skor bude asi problem dostat sa do tej "obycajnej", co je gratis, kedze obycajna je len jedna a vsetky ostatne su nadstandard 🙂

magre
2. jan 2011

Baby, za vybaveneho lekara sa plati zvlast? Som myslela, ze sa mozem dohodnut s hocikym...?

piacere
2. jan 2011

@magre jasné, že sa môžeš dohodnúť s hocikým... a ak súhlasí, že ťa odrodí, tak je už len na tebe, či mu po pôrode dáš nejaké "všimné" alebo nie... 🙂

magre
2. jan 2011

@piacere Dakujem...🙂

piacere
2. jan 2011

@magre 😉

misinka22
2. jan 2011

ahojte,
trocha neskoro som nasla tuto temu. Aj budem rodiť v Šaci a už to tak vizera že cisarskym pretože je malinky otočený naopak (poloha KP), Chodievala som doteraz k Dr. Luptakovi aj som ho k pôrodu tak som objednana na vyšetrenie v stredu 5.1. Je tu niekto kto bude mať tiež cisarsky? Zaujimalo by ma kolko týždnov pred terminom sa planuje cisarsky lebo ja ešte nemam predoperačne vyšetrenia...

lauraespozito
2. jan 2011

@misinka22 predoperačné ti spravia až ked budeš v nemocnici takže si nerob starosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre