Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

nicka44
5. feb 2012

@katkarv nemozu☹

vladkapri
5. feb 2012

Ahoj. No na izby neviem či môžu prísť,ale keď ti dovolia sestričky keď sa s nimi dohodneš,tak si myslím,že nebude žiaden problém. Ja som väčšinou návštevy mala na chodbe. A niekedy si aj rad,že nemáš návštevu nakoľko si vyčerpaná. Ja som rodila v septembri a s manželom sme chodili vonku na lavičku. Bábätko som odniesla na novorodenecké oddelenie a potom som po neho prišla.
🙂

katkarv
5. feb 2012

@nicka44 no tak v tom je asi vyhoda toho nadstandardu 🙂

nicka44
5. feb 2012

no ano lenze 70 eur na den? cosi:D.. zistujem kolko stoji izba obycajna kde si sama ze moze prist muz aj na cely den..myslim ze kolo 25ci jak

adka.b.
5. feb 2012

@sisapetrigova no ja mam v utorok poradnu a ked vsetko ok tak vo stvrtok idem na prijem 🙂 tak uvidime,tiez som zvedava ...

anpolia
5. feb 2012

@mexico_16 myslim ze apartman ma dve izby - teda lozko s postielkou a potom miestnost obyvaciu zvlast, v jednopostelovej izbe je to vsetko spolu, ale myslim si, ze to uplne staci.
Pokial ide o tie izby, ci jednopostelovu alebo dvojku, ide o to, kto od toho co ocakava. Pri prvom babatku som ja osobne ako prvorodicka jednotku v ziadnom pripade nechcela,ale teraz som skor uprednostnila viac sukromia a to, aby manzel s dcerkou mohli za mnou hocikedy prist a pritom nerusili ziadnu inu "spolubyvajucu" a tiez aby mna navstevy inych v niektorych chvilkach (napr. pri kojeni a pod.) nerusili. Mala som teda tu jednotku a bola som velmi spokojna, fakt odporucam. 🙂

sisapetrigova
6. feb 2012

@adka.b. ahoj tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo papa 🙂

alla24
6. feb 2012

@adka.b. Ahoj takze uz v utorok ides? Tak drzim palce. U nas to este na porod nevyzera. Porodne cesty uzavrete a hlavicka vraj este hore. No co uz asi sa nacakame na tu nasu princeznu. Ja chodim aj na poradnu za Luptakom. Vcera sme mali prvy monitor ktory bol ok. Dnes idem na aro na to poucenie o epi

alla24
6. feb 2012

@nicka44 Manzel za tebou moze prist iba na nadstandard. Jednopostelovy stoji teraz 40 eur ale vraj sa baby bude upravovat cennik ☹

teleranka
6. feb 2012

@alla24 bude sa upravovat smerom nahor? a od kedy, nevies nahodou? 😒

nicka44
6. feb 2012

@teleranka uz je upraveny teraz je 50eur jendopostel a ked aj pre manzela postel tak 70

adka.b.
6. feb 2012

@alla24 zajtra idem este na poradnu..a uvidi sa že co a ako...ale ked nic tak mam vo stvrtok prijem 🙂

teleranka
6. feb 2012

@nicka44 fasa... ☹ celkom dost to bude vychadzat potom...ked doteraz tam mohol byt manžel za 40eur a po novom za 70 😖

nicka44
6. feb 2012

ta hrozne..a mas tam velku plazmu zaclony gauc normalnu postel jak doma samocistiaci zachod a tak:DD

adka.b.
6. feb 2012

Tak akurat som dozvedela tiez ze ceny upravili od 6teho febr. na 35 eu za 2 lôžko,50 za 1 lôžko a 70 za apartman...

littlebaby
6. feb 2012

@adka.b. blazni min rok ma stal apartman 40 € noc

adka.b.
6. feb 2012

Ano ale to su upravene ceny pre nove oddelenie sestonedelia -čo som dala fotky....ale že funguju aj nadstandardy na starom oddeleni

nicka44
6. feb 2012

@adka.b. 35eur dvojlozko akoze moze tam spat somnou manzel?ci,

adka.b.
6. feb 2012

@nicka44 ahoj,nie bude tam s tebou este jedna mimicka

katusskaa
6. feb 2012

@nicka44 nie, to je dvojpostelova - pre dve pacientky. ja som tam bola v decembri, este za 25. no prekvapuju ma tie ceny, je to dost. v decembri bolo 25, 40 a 60 - dvoj, jednopostelova a apartman. asi maju velky zaujem.

alla24
6. feb 2012

Ja som pocula ze vraj od noveho mesiaca tak neviem.... Ale ako 50 eur za jednolozko asi nedam. To pojdeme radsej s manzelom na vikend aj s malou a uzijeme si to a nie dat tolko za nemocnicu! 😎
@nicka44 myslim ze nie. Manzel moze byt tusim iba v apartmane a mozno aj na jednolozku kedze tam je gauc. 35 za dvojlozko je pre jednu osobu na tej izbe takze nakoniec ta to tak ci tak by vyslo na 70 eur 😉 Aspon tak mi to logicky vychadza...

alla24
6. feb 2012

@katusskaa az taky zaujem nie je 😝 teda co ja viem. ked som si bola pozriet izby za tu staru cenu tak mali toho este dost volne

jjeanny
6. feb 2012

No dobre to zvysili 😖 . Ale tak necudujem sa, ja som lezala na novej gynekologii v krasnom dvojpostelovom nadstandarde , na dvojke, kupelna sialena a platila som 17 Eur, co sa mi zdalo malo (teda cakala som viac) za taky luxus , takze bola mozno otazka casu, kedy to pozvysuju .
A neviete niekto zvysia sa aj ceny za nadstandardy v starej casti? Tam su teraz , myslim, za 10 Eur a 15 Eur .. to by mohlo ostat.

alla24
6. feb 2012

@adka.b. vazne od 6. 2? No ale co uz ja som nikdy vela stastia nemala. Mohli este pockat do toho 1.3. ☹

adka.b.
6. feb 2012

hm..ano mohli pockat este ovela dlhsie 🙂 asi je tam velky zaujem

adka.b.
6. feb 2012

@jjeanny tam to zatial nezvysili...tak uvidime či to nie je otazka času

nicka44
6. feb 2012

toto za nadstandard jednolozko 50 eur dvojlozko 70 je naisto potvrdene..krsna mi robi v nemocnici tak sa pytala dnes :-/ ostatne neviem

teleranka
7. feb 2012

dievcata, ktore chodite na poradne do sace uz, nahlasujete tam svoju váhu vy, alebo sa tam odvazite sama alebo vas odvazi sesricka lekar tak, ze oni pozeraju na vahu, ake cislo tam je?

vladkapri
7. feb 2012

ahojte, za tie peniažky ,ktoré dáte za izbu, viete kúpiť svojím bábätkám niečo čo potrebujú.Podľa mňa sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ale samozrejme je to každého osobné. Toto je len môj názor 🙂)
Ani sa nenazdáte a z pôrodnice pôjdete domov raz dva.

14petulka88
7. feb 2012

@vladkapri ja som tiez nechcela nadstandart podla mna obycajne izby su super tiez.... lenze nemocka bola taka plna ze volne miesta boli len pri nasich neprisposobivych obcankach alebo nadstandart tak radcej som si za tu izbu zaplatila ako keby som mala lezat v tom smrade.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre