Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cervena_ciapocka
23. jún 2011

@ingemor Ach jaj 😀 budem mať doprovod tak hádam nepoblúdim. A potom po ctg ísť do tej ambulancie a zaklopať alebo zas čakať na chodbe kým ma nezavolajú? Prepáč, že toľko otázok 😅

ingemor
23. jún 2011

@cervena_ciapocka ..niekedy ta hned vezmu, inokedy treba cakat..este to aj zalezi ci chodis ku niekomu konkretnemu, pretoze ten dotycny moze mat prave v tom case nieco nepredvidane (sekcia, porod, porada..)..

cervena_ciapocka
23. jún 2011

@ingemor ja len že či si môžem dovoliť po tom ctg zaklopať na ambulanciu či radšej čakať, alebo už som inde zažila nepríjemné sestričky, čo na mňa vybehli, že nech čakám a neotravujem 😒
A to keď má lekár službu na poradni, tak ho ešte aj do do nemocnice k prípadu môžu zavolať? (či len keď si ho dakto vyslovene zaplatil a práve to na neho prišlo?)
A čo sa týka ultrazvuku, to som sa objednala tiež na ten istý deň, a chcela by som vedieť, či to robí tiež nejaký lekár od nich alebo niekto kto je len tam na tom jednom pracovisku a vyslovene len tie ultrazvuky robí?

janka196
23. jún 2011

inak baby neviem ci tym ctg myslite monitor lebo to maju na poradni. jedne dverre je kabinka na prezlecenie a v druhych robia monitor

cervena_ciapocka
23. jún 2011

@janka196 @ingemor baby a ako riešia v Šaci streptokoka? Infúzkou pri pôrode alebo ešte predtým liekmi? Lebo ja ho mám 😖 a vraj masívny nález 😒

janka196
23. jún 2011

@cervena_ciapocka juj tak to teda neviem vobec

ingemor
23. jún 2011

@cervena_ciapocka ..tak radsej pockat, pretoze sestricka bude mat tvoju teh.knizku a zavola ta..ja som chodila iba za primarom a to v piatky, den vopred som mu stale volala, o kolkej mam prist a dohodli sme sa na case, ale to bol iba orientacny cas..ako to je s usg, to neviem, ale tusim, ze to stale robi iny lekar, nie ten, kt.robi v tom case aj poradne-ale to nie som si ista..
.aj ja som mala taky nalez co sa tyka streptokoka a atb mi podali vo forme infuzie este pred vyvolavackou.. pokial viem, tak sa to robi, neviem, zeby sa to liecilo skor..

ingemor
23. jún 2011

@janka196 ..ano ctg myslim monitor..robia ho aj pri vzdycharni..

cervena_ciapocka
23. jún 2011

@ingemor sa preto pýtam ,lebo moja lekárka, že buď sa to rieši tak alebo tak, a že keby chceli liekmi ešte predtým, že musím zas k nej, že mi ich musí ona predpísať, ale asi tou infúzkou je to istejšie.
Som zvedavá na akého lekára natrafím v ten piatok 1.7.

tomislava
23. jún 2011

caute ako sa cítite mňa od rána bolia kríže a podbruškom zajtra idem do poradne tak uvidím čo z toho bude

lucia1407
24. jún 2011

Ahojte, aj ja uz som sa objednala do Sace na prvu poradnu 7.7., hned na prvy krat mi to zodvihla, taka mila sestricka vsetko mi vysvetlila, co mam zo sebou doniest a tak , ze mam aj zaplatit na recepcii tych 6 eur poplatok a dnes po 13:00 sa mam este objednat aj na ultrazvuk a potom ist najprv tam a az tak do poradne.

kvietocek55
24. jún 2011

@lucia1407 mne povedala to isté 🙂 len ti odporúčam na utz sa objednať skôr, lebo po tej 13.00 neviem či tam niekto bude.. ja som sa tak objednávala a už mi nikto nedvíhal. Tak som sa na ďalší deň objednala doobeda. 😉 vyskúšaj a uvidíš.

lucia1407
24. jún 2011

@kvietocek55 ja som tam uz volala a ta sestricka co mi to zodvihla na tom ultrazvuku tak ona mi povedala ze mam volat po 13:00. Aj ked je to take divne, ved ked sme uz spolu hovorili tak ma mohla aj rovno objednat si myslim.

kvietocek55
24. jún 2011

@lucia1407 🙂 no to hej.. to teda mohla..

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@lucia1407 @kvietocek55 ja som aj do poradne aj na utz volala skoro o 14:00 a hneď všade dvihli.
A dievčatá treba na poradňu doniesť aj moč? Lebo to sestrička nespomínala, ale niekde som to tu čítala.

kvietocek55
24. jún 2011

@cervena_ciapocka hej ja asi radšej vezmem..

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@kvietocek55 no, ja pre istotu tiež

tomislava
24. jún 2011

moč vám netreba doniesť sestrička vám tam dá pohárik a pôjdete sa vymočiť ja idem na cisársky lebo malá sa otočila..

kvietocek55
24. jún 2011

@tomislava ej ha, to ešte mala dosť miesta na otočenie? no teda. Ja tam idem v pondelok, tak som zvedavá čo bude..

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@tomislava a bude vadiť keď si ho donesiem? Predsa len to bude pre mňa pohodlnejšie ako cikať niekde do pohárika 😒

tomislava
24. jún 2011

@kvietocek55 no ved aj ja som prekvapená lebo v 31 tt bola dole hlavičkou tak uvidíš

tomislava
24. jún 2011

@kvietocek55 no ved aj ja som prekvapená lebo v 31 tt bola dole hlavičkou tak uvidíš

tomislava
24. jún 2011

@cervena_ciapocka určite nevadí sestrička je inak veľmi milá

cervena_ciapocka
24. jún 2011

@tomislava 🙂 😵

ttina
24. jún 2011

ahojte dievcata...aj ja idem buduci tyzden do Sace...na cisarsky rez, mal by ho robit Dr. Dosedla, tak dufam, ze bude vsetko ok...neide tam niekto buduci tyzden?

lucia1407
24. jún 2011

@cervena_ciapocka ja som sa jej na to pytala a povedala ze nemusim nosit ale potom dodala ze ak s tym nemam problem je vzdy lepsie doniest ten prvy ranny moc,staci im malicko 10 mililitrov povedala. Takze ja ho donesiem.

lucia1407
24. jún 2011

@kvietocek55 daj potom vediet ako to tam vsetko prebiehalo.A to ides na prvu poradnu ?

tomislava
24. jún 2011

@ttina tak ti držím palce ja nám až týždeň po tebe a tiež by ho mal robiť Dr.Dosedla

ttina
24. jún 2011

@tomislava ano?..tak sme na tom rovnako🙂..len ja idem sekciou..co ty?..chodis uz k nemu na kontroly asi ze?...ako si spokojna?

tomislava
24. jún 2011

@ttina chodím k nemu a zatiaľ je to ok som spokojná a od viacerých počujem len chváli tak dúfam že to tak bude a ty si spokojná

tomislava
24. jún 2011

@ttina chodím k nemu a zatiaľ je to ok som spokojná a od viacerých počujem len chváli tak dúfam že to tak bude a ty si spokojná

janka196
24. jún 2011

baby ja som si moc doniesla. predsa ten ranny je najlepsi na vysetrenie. akurat sa smiala sestricka ze tri deci :D tak na buducu poradnu mi uz dala ich skumavku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre