Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lucka87
1. aug 2012

ahojte tak lekarke som volala a mam volat v pondelok ak sa nic nerozbehne a dohodneme sa na kontrole...jooooj cakat az do pondelkaaa....ja uz chcem mat maleho domaaa ☹

muffinka8
1. aug 2012

Práve som si pozerala stránku Šace a tím lekárov. Sú tam asi dvaja nový a lekárky sa povydávali 🙂 ale nenašla som tam doktora Karola Vrabela 😕 už tam nepracuje? Niektoré ho tu ešte spomínali skôr.

sunny15
1. aug 2012

@lucka87 tak to ti verim moja...ale musis verit ze sa to rozbehne...a ked do pondelka nic tak uz to budu urcite riesit lebo budes po termine...

lucka87
1. aug 2012

@sunny15 ja verim ze sa to este rozbehne a nebudem musiet cakat....dnes pride svokra tak mozno mi vyvola porod ona 😀

sunny15
1. aug 2012

@lucka87 noo ako, podarilo sa svokre vyvolat porod? 😀

monculka
1. aug 2012

baby mam taku otazku...ked chcem nadstandardnu izbu a porodnu salu musim to povedat skor?alebo staci ked pojdem na prijem?

monculka
1. aug 2012

ako tu porodnu salu myslim co sa plati za nu 25 ci kolko eur

kacenka78
1. aug 2012

@monculka pokial viem, izbu a salu si nemozes rezervovat...ak bude k dispozicii sala, ked prides a izba, ked porodis, tak ju mozes mat...

monculka
1. aug 2012

@kacenka78 aha...a ja som si myslela ze ked si zaplatim tak odrodim tam....dakujem

kacenka78
1. aug 2012

@monculka - no ked prides a bude volna, tak ju mas k dispozicii...pocas prvej doby porodnej....neviem, ake to je s porodmi na tej nadstand.sale v sucasnosti, ja osobne som mala nadstandardnu salu k dispozicii celu noc a doobeda (pred 6.rokmi), teda pocas prvej doby porodnej, ale samotny porod prebiehal v klasickej porodnej sale... v tej nadstandardnej som bola cely cas s manzelom a mala som sukromie, ale na porod sme sa potom presunuli ....

lucka87
1. aug 2012

@sunny15 😀 zatial este nie :D prisla zo zahranicia a zdrzi sa asi do utorka tak este ma kedy 🙂 a kontaktovala som dr. dosedlu lebo som mala chaos v tom komu volat v pripade nudze tak som sa dozvedela ze do piatku je k dispozicii a od 19.00 je off...takze tomuto uz nejak neverim ze stiham 😒 esteze mam druhu lekarku, aj ked som sa s nou este nestretla verim ze vsetko bude tak ako ma byt 🙂

inak este keby ste mi vedeli niektora povedat ci sa viem dat prelozit z drahsej izby na lacnejsiu...v pripade ze som po porode a nieje k dispozicii lacnejsia izba len draha ci sa viem dat prelozit po uvolneni tej lacnejsej...dost komplikovana myslienka ale hadam mi rozumiete 😕

muffinka8
2. aug 2012

@lucka87 dá sa preložiť. Aj keď chceš drahšiu a nie je, treba sa len priebežne pýtať a dajú ťa tam kam chceš keď bude voľno. Nie je nutné aby si bola celý čas na jednej izbe.

iivvkkaa
2. aug 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, vcera ma poslala moja gyn. na USG prietokov v 30tt a povedala ze mam ist tam kde budem chciet rodit. Chcem v Saci len neviem ci sa na to USG musim objednavat alebo staci ked tam pridem... neviete mi poradit ? dakujem pekne

sunny15
2. aug 2012

@lucka87 uff...tak nevadi..mas druhu dr. a ona je zlata,uvidis ze budes s nou spokojna 😉

sunny15
2. aug 2012

@iivvkkaa to zavisi od toho ci to chces mat zadarmo alebo si budes u dr. Dosedlu platit

iivvkkaa
2. aug 2012

@sunny15 a vies mi povedat aky je v tom rozdiel ?

sunny15
2. aug 2012

@iivvkkaa v podstate ide len o to kto ti bude robit usg...ak dr.Dosedla tak platis 25eur za usg-spravi ti prietoky a skontroluje bábätko a musis sa tam telefonicky objednat...
a ked nejdes k nemu tak to viem len tolko ze na recepcii zaplatis poplatok za usg okolo 1,90eur to stoji a ides na usg...ten je zadarmo ale k tomu ti viac neviem napisat lebo ja som bola u dr.Dosedlu...skus pozriet na http://www.nemocnicasaca.sk/lekarske-pracoviska...

iivvkkaa
2. aug 2012

@sunny15 aha uz tomu rozumiem tak dakujem pekne za pomoc, mam v tom trochu chaos 🙂 asi je lepsie zaplatit aby sa ti venovali na 100% 🙂

lumine
2. aug 2012

Ahojte....tak ja som pred 2 tyzdnami rodila v Saci a bolo to zaujimave pretoze bolo tolko porodov,ze som myslela ze porodim na chodbe a nebudem mat izbu ale nedopadlo to tak....nastastie...Nemala som dohodnuteho ziadneho lekara,ale porod prebiehal velmi dobre na moje ocakavania ako prvorodicky velmi rychlo...Chcela som rodit v ,,VIP´´ porodnej sale ale bola obsadena...ale v tej rychlosti ako som rodila mi to bolo jedno pravdu povediac...dalej som chcela izbu za 18 eur ani tie neboli volne,najprv ze je volna neaka izba za 50 eur ale kym som dorodila tak sa uvolnila izba za 10 eur a bola uplne super... telka sprcha postel a boli sme 2 na izbe a nelutujem....jedine co tam bole zle ze se musite ist najest do jedlne ak viete chodit posvojich....ale prve 2 dni mi jedlo doniesli....jedine co ma tam prekvapilo bol personal(sestry co chodia na izby) nebol az taky milí,ale to prisudzujem aj plnemu stavu porodnice..mali toho asi tiez vela....ale novorodenecke sestry velmi mile....Odrodil ma DR Juhas...bala som sa lebo vraj tam nie je dlho ale pohodicka....co mi robil on nic ma nebolelo...🙂)) takze vrelo odporucam tuto nemocnicu 🙂 😉

sunny15
2. aug 2012

@iivvkkaa nemas zac 😉 jasne,takto ta objednaju na presnu hodinu a po usg zaplatis 25eur na recepcii...

sunny15
2. aug 2012

@lumine blahozelam k malemu a dakujeme ze si sa s nami podelila o skusenosti 😉

gabikapatrik
2. aug 2012

@iivvkkaa Ahoj aj ja sa mam objednat v 30tt na usg u Dosedlu, sestrička mi povedala že sa treba objednavať hneď začiatkom mesiaca dala mi tel.číslo

lucka87
2. aug 2012

@muffinka8 dakujem velmi pekne ...zaujima ma to v tom pride ak budem musiet naaaaahodou ostat dlhsie v nemocnici...co dufam ze nebudem 🙂

lucka87
2. aug 2012

@sunny15 ved v podstate tam su vsetci dobrí tak sa toho neobavam 🙂 budem priebezne informovat 🙂

monculka
2. aug 2012

keby som chcela na druhy den po porode opustit nemocnicu dalo by sa?funguje tu nieco take??,ze by som tam nebola 4dni ale den

14petulka88
2. aug 2012

@monculka hehehe neda sa :D oni teba pustia ale mimco nie 🙂

monculka
2. aug 2012

@14petulka88 no skoda 😀

14petulka88
2. aug 2012

@monculka Podla mna to bude tym ze deti zvyknu az na 3ti den dostat novorodenecku zltacku.

monculka
3. aug 2012

na epiduralku sa robia nejake krvne testy?

steva
3. aug 2012

@monculka nerobia,len poucenie potrebujes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre