Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

janka196
3. jún 2011

@lusinkaj dakujeme 🙂🙂 a veru pri rizikovom a dvojickach by som to asi tiez riesila inak

@cukor dakujem, tak teda zbalim len tie nocne kosele. dnes som akurat este dokupila tie podlozky jednorazove do postele. mne tie nakazal magne 6 ale sa mmi zda nejako vela. 3xdenne po 2 tabletky :(

inak baby brali ste si do porodnice aj pribor a pohar ?

cukor
3. jún 2011

@janka196 ...aj ja som tolko brala magneb6.......pohar ani pribor ti netreba.

lusinkaj
3. jún 2011

@janka196 tak ak budes jest nieco z domu,na izbe treba ti pribor ...ale ak pojdes na obed tak tam davaju...
a pohar tiez je na izbe ale svoje je svoje 🙂
no ja som tak brala magne 3x2tb.

janka196
3. jún 2011

@cukor
@lusinkaj dakujem kocky tak pre istotu si zabalim 🙂 aj s tym magne ste ma upokojili lebo fakt sa mi to zdalo volajako vela

cukor
3. jún 2011

@janka196 ...len to magne b6 treba po pôrode postupne vysadzovat.cize mensie dávky a postupne.lebo mne povedali,ze dost ,ja som vysadila a malá mala také tiky ...trhavé pohyby...a potom mi dr. na novorodeneckom povedalaze je to preto,ze som to naraz vysadila.takze som to brala potom aj po pôrode a postupne som zmensovala dávky.mala také abstáky...... 😠

lusinkaj
3. jún 2011

@cukor
@janka196
no presne moja Karin to mala,tiez kedze som brala uz od 5m.a velke davky tak tiez trhalo s nou a podobne...potom jej dr.nasadila pyridoxin lebo jej to chybalo.. 😖

janka196
3. jún 2011

@lusinkaj
@cukor boze baby to fakt :( ta nechcem z maleho robit zavislaka este ani narodeny nieje

sammy244
3. jún 2011

@janka196 aj ja chcem normalne tak tiez dufam ze uz tak budem..uz by sa nemalo male otocit inak..nie??
@cukor no pri prvom som aj ja bola otvorena od 23tt a este som prenasala 😀
@lusinkaj tak si mala pri jednom hned dve deticky xiiix

sammy244
3. jún 2011

@janka196 magne by sa nemalo brat uz mesiac pred porodom koli abstakom

wewerka000
3. jún 2011

ahojte,ake mate skusenosti s cisarskym v saci??

janka196
3. jún 2011

@sammy244 nemalo by sa lebo uz ma predsa menej miesta. ja som bola v 31 tt na 3D a uz bol dolu hlavickou a tak aj ostal

lauraespozito
3. jún 2011

@wewerka000 ja som mala cisarsky minulý rok a v pohode len mi bolo trošku zle počas neho ale inak všetko ok žiadny problém až na jeden den nepohnutia sa z postele

marusjacika
3. jún 2011

@wewerka000 Len tie najlepsie, rodila som koncom februara, sice som chcela normalny porod, ale bohuzial, neslo to, tak musela byt sekcia. Ale bolo to skvele, od lekara, cez sestry ... nemozem povedat jedno zle slovo.

sammy244
3. jún 2011

@janka196 tak dufam ze uz tak ostane hehe ...ono skor sa otoci este ked nieje dolu hlavkou ...akoopacne 🙂

sammy244
3. jún 2011

@lusinkaj ja teraz este beriem magne 4 x1 😒

wewerka000
3. jún 2011

@lauraespozito
@marusjacika a u koho ste rodili?ako to prebehlo,prisli ste na stanoveny termin,netlacilo vas predcasne?ja som totiz s dalej od šaci a bojim sa ci to nepride skor a nedojdem do saci 🤐

marusjacika
3. jún 2011

@wewerka000 uz som to tu niekde pisala, rodila som u dr. dosedlu, porod bol vyvolavany v 38.tt, ani po 8mich hodinach som sa neotvarala, tak sa doktor rozhodol pre sekciu. prebehlo to uplne v pohode, napisem do IP

cukor
3. jún 2011

@wewerka000 ...aj ja som mala sekciu..v januari.robil mi ju primár.....a celkom pohoda.neviem si predstavit normálny pôrod v bolestiach.

mon77
3. jún 2011

@kvietocek55 Ahoj, ano ja som si ho vybrala za porodnika a chodim k nemu do poradne od 36 tyzdna, predtym som chodila iba na USG.

lusinkaj
3. jún 2011

@sammy244 no ja som brala uz aj 3x3 tab.
@janka196 cize dost to uz bolo,ale ked som chcela vydrzat co najdlhsie musela som
@wewerka000 ja som mala sekciu,co potrebujes vediet???

kvietocek55
3. jún 2011

@mon77 a ideš si ho aj zazmluvňovať alebo len tak súkromne ste sa dohodli?

sammy244
3. jún 2011

@lusinkaj a to koli comu az tolko ti dali 😕

sammy244
3. jún 2011

@lusinkaj a moja..kolko dni sa lezi v saci po porode...pocula osm ze len 3dni pokial niesu komplikacie.je to pravda??

lauraespozito
3. jún 2011

@wewerka000 ja som rodila predčasne v 34 týždni lebo som začala krvácať takže som bola v nemocnici od štvrtka a v pondelok ráno som už musela mať sekciu lebo som už mala silné kontrakcie ale mala som plánovanú sekciu aj keby som rodila načas a doktor Toth mi robil sc super doktor aj ma dobre zašil nič nevidno stehy mi dal také čo samé vypadnú nie každému také dávali neviem podla čoho to dávajú

abika26
4. jún 2011

chcem sa vas opytat baby co chodite do poradne do sace 36tt a vyssie ake vysetrenia vam robia?lebo mne len raz urobili usg a potom uz len ctg a tlak zmeraju.

cukor
4. jún 2011

@sammy244 ...ja som mala v pondelok večer sekciu a v piatok ma pustali domov.
@abika26 ......tak ako píses.este mi brali moč a vysetrenie zo spodu.

mon77
4. jún 2011

@kvietocek55 ... zatial sme sa len tak dohodli 🙂 je dobry, ochotny a vtipkar ... jedina vyhrada (nie na lekara) je, ze tam treba stale cakat aj 2-3 hod aj napriek dohodnutemu casu ... tie lavicky su tam dost tvrde 🙂

ingemor
4. jún 2011

..caute baby..vcera som bola v poradni a ked do stredy vydrzim, tak vo stvrtok idem na prijem a v piatok by som mala rodit..tak uz len vydrzat 😲 bojim, bojim

kvietocek55
4. jún 2011

@mon77 uuu tak to je teda dosť dlho pre pána... ja ešte uvidím, objednám sa najprv normálne do poradne v 36 tt, uvidím na koho tam natrafím a keď sa mi niečo nebude zdať tak až potom dohodnem lekára.

lusinkaj
4. jún 2011

@sammy244 tak ja pri dvojickach som musela aj take davky brat obcas... 😒
ale uz to preslo... 😀
ano ak je vsetko ok.tak tam nedrzia...pustaju domov....ak nebudete mat silnu zltacku,nemaju domov drzat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre