Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kacenka78
18. júl 2012

@monika1091 este neviem presne, kedy pojdem, musim si to obvolať, zatial za nikým konkrétnym.....dnes som zacala 36tt, takze v priebehu 37tt by som mala ist....

@sunny15 výmenný lístok netreba, v poslednej sprave od dr. mám napísané, že ma vysiela na predporodnu starostlivost do nemocnicneho zariadenia....

zuzla80
18. júl 2012

@sunny15 ano cisarsky bude robit dosedla 😉 Ja som vymenny listok od doki.dostala, ale doteraz to nik nepytal a nosim ho v tehu knizke.

@majdolena a preco necakane, zle prietoky ci? Ja som sa na tu rezervacku izby zabudla opytat a neviem o nikom z nas kto by mal izbu zatezervovanu. Neboj prvu noc si aj tak na jiske a potom sa isto nejaka izba najde. Inak su tam aj izby za kt nemusis platit, ale tam ste na nej tusim 4 alebo 6 mamiciek. A ak ta zajtra prijmu a v piatok ta budu robit, tak sa vratis spat na izbu z kt si odisla na operacku, aspon pred 2rokmi to tak u mna bolo. Pokial sa ti nebbude pozdavat treba poprosit sestricky o vymenu ak sa nieco uvolni.

kacenka78
18. júl 2012

@majdolena tak sa drž zajtra, nech všetko dobre dopadne ! izby sa vo všeobecnosti nedaju objednávať, možno pri sekcii, keď tam prides plánovane, je to iné, že kým si na JIS, tak ti podrzia izbu, ak je volna.... ale väčšinou berieš to, čo je aktuálne volne... a neviem, ci su vobec k dispozicii izby bez doplatkov....jedna tam je urcite, ale urcena pre romske spoluobcianky, aspon tak dievcata pisali.... a ci je aj dalsia izba bez doplatkov, neviem... su tam izby od 10-70 €....

majdolena
19. júl 2012

dakujem vám za odpovede.tak uvidím čo to tam bude.akurát odchádzam z domu.drzte palce a aj vám vela štastia 😉 😉 😉

sunny15
19. júl 2012

@zuzla80 tak fajn 😉 lebo mne dr.nedal ziadne doporucenie...len na poslednom usg naleze som mala napisane,ze medzi 34-36tt sa mam objednat na prietoky a ctg...ale ked nikto to nepyta tak fajn...
inac dnes som bola u gyn.dala som si vziat krv lebo od 16tt mi ho nikto nebral...sestricke sa to velmi nepacilo...ze aj tak mi odbery musi spravit aj v 36tt--ale nakoniec asi videla ze som nemala ko 100rokov tak mi ho vzala..

jlp
19. júl 2012

@zuzla80 @mg25 Ahojte, tak po dnesnej poradni je vysledok taky, ze som otvorena s privretim 8mich oci na jeden prst. Takze ani nahodou sa nechystame na svet. ☹ Tak cez vikend idem na Spissky hrad a potom buduci tyzden do Tatier na turistiku. Co ma nezabije, to ma posilni. 😉 Matka ako? Zuzi ako?...drzte sa a piste. 🙂

zuzla80
19. júl 2012

@jlp jani takze vyckavacia taktika... No ale nechod daleko, aby si potom stihla dobehnut 😉 A ako to s vami bude ak sa to nerozbehne do terminu, lebo pisala si, ze ta doki nechce nechat prenasat kvoli tym problemom kt sa u maleho vyskytli. Nenavrhol ti v tomto nic, len cakat?
Ktovie, ci Matka uz ma drobceka pri sebe. Vymenili sme si cisla, ale nechcem ju otravovat. Mozno v nedelu sa jej ozvem, ked budem v nemocke.
@sunny15 ja uz som ti minule chcela pisnut, ze sa mi to spravanie tvojho doki nepozdava. Ja som mala niekolko odberov pocas tehu a to nehovorim, ze som kazdy mes chodila este na hemato. Okrem toho sa sleduju aj protilatky ak maju partnery rozne rh faktory. Ale aj tak mi je to divne, ved minimalne zelezo a zrazanlivost by ti mali sledovat. No este, ze ti ju teraz vzali. To chodis do KE?

jlp
19. júl 2012

@zuzla80 hehe no tasku mam zbalenu v aute a chodi vsade s nami. No dohodli sme sa, ze ma nenecha dlho prenasat, nechcela by som aby mal maly viac ako 4kg. Uvidime. Pytal sa ma, ci ho budem chciet vyvolat, ale tak, ked sa do 41tt nevypyta sam, tak uz stratim trpezlivost a vyvolam 🙂

sunny15
19. júl 2012

@zuzla80 ano chodim do ke... a to spravanie sa nepozdava nikomu...skratka ma strasne vela pacientiek a tak to aj vyzera...zanedbava starostlivost pacientiek...ale uz to vydrzim a po porode pekne odidem k inemu gyndosovi...ty chodis tiez do ke?mas nejakeho dobreho gyndosa kt.by si odporucila?

jucuska
19. júl 2012

Ahojte baby, pridám sa k vám, do týždňa by som mala porodiť aj ja, možno sa s niektorou z vás stretnem...dnes som bola na poradni...nič moc...najprv akoby ma doktor ani nechcel vyšetriť...potom som mala 2x zlé výsledky monitoru, tak nakoniec ma poslali na prietoky a tie už boli v poriadku...ja mám termíny 25. a 27. ale dnes začíname sexuálny maratón, tak verím že do najbližšiej poradne/ 25.7 bude malá na svete 😎

zuzla80
20. júl 2012

@jlp Jani bez tašky už ani na krok 🙂 , v tvojom prípade určite, lebo utekať po tašku do MT, v lepšom prípade do PO si ani neviem predstaviť 😀 Veď vieš, že aj napriek tomu, že si otvorená len na špičku prsta sa to môže rozbehnúť kedykoľvek. Držím palce, nech sa malý vypýta čím skôr, tak aby sme sa stretli v pôrodnici 😉

@sunny15 ja chodím k Muranskej a neviem si ju vynáchvaliť, tiež ma toho dosť, ale snaží sa vybavovať pacientky celkom rýchlo, podľa objednania. Ako ja som už vystriedala niekoľko gyndošov, ale táto mi sadla najviac ako mohla, po všetkých stránkach a to som jej doteraz neodniesla ani len čokoládu... Fakt môžem len a len odporučiť. A ty ku komu chodíš?

@jucuska vitaj, vitaj, no tak ty to už máš riadne blizúčko. Tak len makajte, makajte nech už to máte za sebou čo najskôr. Pozerám, že čakáte tiež dievčatko, aj my 😵 Tak ten sexuálny maratón závidím, ja toho môjho neviem k tomu dokopať, horší jak žena, stále unavený 😀 😀 😀

sunny15
20. júl 2012

@zuzla80 no o Muranskej som pocula vela dobreho aj ja...ona ordinuje na Masarykovej, ze?ja chodim na Poštovu k Matyimu...no nic moc...
juuuj tak uz sa blizi moja aj tvoj termin 😀 😀 strasne drzim palceky aby ste boli zdravucky a skoro nam napisali ze ste uz doma a same pekne zazitky nam tu napises 😉

zuzla80
20. júl 2012

@sunny15 ja ti ju len môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť, aj keď poviem ti pravdu, že tu na nete som tiež o nej už čítala aj negatíva, ale to je asi o tom, čo komu vyhovuje. Treba skúšať dovtedy pokiaľ nenájdeš niekoho, kto sa bude tebe najviac pozdávať. Ja som predtým chodila na rastislavku a tam som stále za každým čakala aj napriek objednaniu 2-3hodiny kým som sa dostala na radu...a lekár bol viac unavený ako bolo treba...
Joooj veru kráti sa nám to kráti, ale mne to akosi stále nedochádza 😀 😀 😀 asi mi to dôjde až na pôrodnej sále 😀

sunny15
20. júl 2012

tiez som o nej citala aj negativa,ale aj moja znama chodi k nej a je s nou celkom spokojna..
ja k mojmu dr.chodim uz par rokov a na zaciatku som bola nesmierne spokojna...ale ako mu pribudali pacientky tak to zacal zanedbavat... 😒
noo to je mozne ze ti to dojde az vtedy...tym lepsie aspon sa vyhnes stresom... 😀

jucuska
20. júl 2012

@zuzla80 veru, blíži sa to...musíš manžela znásilniť...ani jemu sa nechce, ale povedala som mu, žeľutujem, ale budem ho znásilňovať, až kým neporodím... 😝 takže do toho 😉 ako sa bude volať vaša princeznička?

zuzla80
20. júl 2012

@jucuska no neviem, ci sa mi ho uz podari znasilnit 😀 uz to nejako do nedele vydrzim, len ci si uvedomuje, ze najblizsie 2mes ani ziadny sex hrozit nebude 😀 😀 Pre malu mame vybrane trosku podobne meno ako vy Lilien 😉 len mi je luto, ze bude meninky oslavovat hned den po narodeninach... A ty sa pri kom chystas rodit? Ked uz tu tak robime taku statistiku 😀

jucuska
20. júl 2012

@zuzla80 ááá možno nie až 2 mesiace...švagriná rodila v máji a keď išla na kontrolu po dvoch mesiacoch/nesexovania, tak sa doki čudoval, prečo ešte nesexovali?! 😀 Krásne meno ste si vybrali, my sme nechceli aby ju prezývali Lili, tak sme váhali medzi menami Lia a Liana...a zostali sme pri Liane, je aj v kalendári a budeme ju volať aj tak Lia 😉
Mojím obvodným je Lenďák, ale nevybavila som si nikoho...chcela som Dosedlu, ale mne je strašne nesympatická jeho arogancia a nebudem plniť vrecká takému človeku...ja sa skôr zameriam na sestričky, na poradni je naša známa a aj ona vravela, že v Šaci sú všetci lekári dobrí, že netreba vybavovať...

jlp
20. júl 2012

@zuzla80 @mg25 vcera som bola v Bardejovskych Kupeloch a pri prameni som sa zgruchotala po schodoch, vyrazilo mi dych a narazila som si riadne chrbat...fasa, maly sa este vecer hybal normalne, ale rano menej - tak som ostala strasne vylakana, takze dnes som si v PO pobehala po sone a ctgcku a nastastie sme v poriadku 🙂 a maminka ani po pade nie je viac otvorena...takze tasku zbalenu hadzem do auta a sup na vylety a po schodoch...snad ked sa to rozbehne, tak stihnem dobehnut do KE. S Dosedlom sa asi dohodnem, ze ked sa to do najblizsej poradne 26.7. nerozhybe, aby mi drobca vyvolal. Ako super datum mi pride 31.7. bolo by to symbolicky na babickin datum umrtia po 23 rokoch...velmi som ju lubila

zuzla80
20. júl 2012

@jucuska sranda, a my sme vybrali lilien tiez prave preto, ze ju okrem lili mozme volat Lia alebo Lien 😀 Inak tiez si myslim, ze je vela dobrych lekarov v saci, tak drzim palce nech natrafis na dobru sluzbu 😉
@jlp jezis jani, to co si pre pana robila, jemine, esteze ste obaja v poriadku. Mne sa toto iste stalo pred necelym mesiacom, vsak som to tu aj pisala, a to som mala aj malu na rukach, len mne sa tak podarilo nastastie padnut, ze sa nik neudrel. Tak len davaj na seba pozor, ked budes zliezat tych kopec schodov nech si nenarobis este vacsiu galibu 😉. No 31.7. Je pekny datum, som ti zabudla napisat, ze aj na svadbu ste si vybrali perfektny, pekny aj z predu aj zo zadu 😀

libus71
21. júl 2012

Caute kocky, pridavam sa k vam ja mam termin 1.8 tak sa mozno stretneme v Saci 🙂...chcem sa opytat ci si beriete tie nadstandardne izby v tej novej casti? su dost drahe ale je to tam ako v hoteli....

zuzla80
21. júl 2012

@libus71 vitaj 😉 no ja osobne, ked bude volny "stary" nadstandard tak by som radsej brala ten, ale ak bude volne jedine na novom nadstandarde tak asi vezmem, lebo nechcem byt na izbe s viac ako s jednou mamickou. Aj ked su dost drahe tie nove izby :-/
@jlp janka vies, ze uz mame v augustovkach 3deticky 😉

tinucha
21. júl 2012

Jeeej Zuzlik, úplne náhodou som natrafila tuto na teba a čo nevidím? Tak zajtra máte deň D? Dievčatku ste vybrali krásne meno. Budem na teba myslieť, určite bude všetko OK a už teraz sa teším na fotky. 🙂

zuzla80
21. júl 2012

@tinucha jeeej tinuska dakujem moja, no veru zajtra je nas velky den, ideme opat sekciou aj ked som straasne nechcela. Tak nam drzte palce nech vsetko dobre dopadne 😉

tinucha
22. júl 2012

jasné, držííííííííííííííme 🙂

jlp
22. júl 2012

@zuzla80 drzte sa dnes ZIzik, myslime na vas. Nevedela som, ze uz mame aj augustove deticky, viem len, ze ked som chcela nahodit info do tabulky, tak mi vyhodilo novu a neviem ako sa dostat do starej. Daj potom vediet ako sa vam dari s drobcekom. Moje cislo mas v IP. Pa

libus71
22. júl 2012

@zuzla80 ahojky, dakujem za privitanie 🙂. drzim ti prsty, ja dnes idem tiez na poradnu, moja dr. mi vravela ze mi urobi nejaky hmat aby sme to trochu popohnali tak sa moznoze aj uvidime 🙂.
Pokial viem tak aj v starom nadstandarde su na izbach max. 2 mamicky, ten novy nadstandard je paradny ako v hoteli ale straaaaaaaaaasne drahy, podla mojho nazoru az zbytocny luxus...tak ti drzim palce nech vsetko dobre dopadne...a u koho budes rodit?

gabikapatrik
23. júl 2012

ahojte a neviete kolko stojí ten nový nadstandard?

kacenka78
23. júl 2012

@gabikapatrik ahoj, mal by stat 30 € (dvojka izba), 50 € (jednotka) a 70 € (apartman)...

gabikapatrik
24. júl 2012

@kacenka78 fúúha to je dosť to radšej investovať do detičiek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre