Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cathuska
8. jún 2009

Jankabarborka🙂pekny dnik zelam, nó tak tvoja dcerka je narodena skoro vtedy,kedy ja😉 18.07 budem mat 30,takze by som rada zivy bábätkovsky darecek🙂 hej,uz som volala,som u Dosedlu,v sobotu idem do dalsej poradne. Takze babyboom v plnom prude? Tak bude veselo🙂 ale na chodbe by som nerada bývat. Uvidime. Nuz ja neviem do coho idem,toto je moje prve dietko,takze mam docela strach z porodu,chcela by som s epi. A pichlo ma tiez v rozkroku,ale len raz🙂tak snad to len tak akoze na skusku🙂🙂inac sa citim ok,akurat ten strach co bude na sale🙂

mandyk
8. jún 2009

dievcata. Akurat idem od dr .Mam planovany cisarak a mam si zavolat do porodnice v Saci a dohodnut sa s nimi co a ako. To je ok ale ze vraj je to spoplatnovane.AJ predoperacne aj cisarak aj ked mam dg.Ja viem iba o nadstandartkach..Nie je to nejaka haluz?Toto mam od pani doktorky.Sa mi to nezda. Napiste co a ako.. Diky pa

siu3333
8. jún 2009

ahoj mandyk tak moja sestra tiez mala cisarak ale neviem o tom,ze by nieco platila 😒 😒 😒 a v saci...

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amy14
8. jún 2009

ahojte,
no ja som včera chystala oslavu a potom som už len odpadla do postele...už to chcem mať za sebou,lebo už sa necítim vôbec pružne....ale ja neviem obsedieť....zajtra mám ráno poradňu, tak som zvedavá ako mi dopadne...no ja pociťujem takisto bolesť v rozkroku, ale pri každom pohybe a je to dosť nepríjemné, lebo neviem poriadne chodiť a chodím ako kačička a pomaličky....no ešte tri týždne do termínu, ale mám pocit, že to bude aj o dva týždne, ale to je len pocit a aká bude realita, tak to sa nechám prekvapiť....ja nejako strach z pôrodu nepociťujem, ale mám pred ním rešpekt...neviem do čoho idem, tak je to asi tým, ale toho času víťazí pocit, aby to tu už bolo, lebo neviem sa už ani poriadne vyspať a to neustále behanie na WC je hrôza.....

vitana
8. jún 2009

ahoj asandys. platila si si nadstand. izbu? bola si spokojná? ako dlho si bola v nemocnici, ked si mala cisarsky? mne cisarsky tiez hrozi, tak by som rada vedela ako to je..

siu3333
8. jún 2009

ja som pocula,ze ked rodis normalne tak si tam 4 dni od porodu,ale ak cisarsky tak 5 dni...ale ak je vsetko ok....samozrejme ze babetka zvyknú mat tu žltačku....moja sestra mala cisarksy a bola tam 9 dni,podla toho ako dlho ma babo zltacku a ci rodicka nema najeky problem...

jankaborka
8. jún 2009

MANDYK:VITANA:a preco mate ist na cisarsky,ked sa mozem spytat?mne tiez povedali ze to mozno bude cisarskym,lebo mala ma omotanu pupocnu sn uru okolo krku a ked sa to nezmeni tak pojdem,tak to som zvedava a velmi sa bojim ze ju to dusi,lebo sa mala strasne vrti

jankaborka
8. jún 2009

Cathuska:ahojky,a preco ides do poradne v sobotu,to robia poradne aj cez vikend?neboj,porod bude v pohode,ja som sa pri prvom skoro vobec nebala,skor som sa tesila ze to uz budem mat za sebou a malu pri sebe,len teraz sa bojim hlavne koli tej pupocnej snure

siu3333
8. jún 2009

juj jankaborka tak to ta chapem s tou pupocnou snurou ☹ ☹ ☹ aj ja by som sa hrozne bala....a nehovoria nic,ze ci teraz to malej nevadi?ja som tiez nad tym uvazovala,ci babetko sa vie tomu vyhnut v brusku,lebo predsa je to pri nom...

cathuska
8. jún 2009

Hojky ahojky vsetkym🙂 Jankabarborka>veru,doky dosedla ma objednal na sobotu😉asi ma vtedy sluzbu alebo co. Nuz hej,mam take trosku obavy,ci budem vediet co robit na tej sale a ci sa veci budu odohravat ako maju, dilatacia krcka atd. Ale ano,jasne😉 ta radost z ocakavania je silnejsia. Pekny vecer vsetkym,papam broskynky(davno mi tak nechutili) a idem telkacikovat.

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
traktor
9. jún 2009

ahojte, tak som bola vcera na poradni, vsetko ok, robili mi i ten ster na streptokoka, tak verim, ze bude dobry. inac moja miska dostala kiahne / ostatny dvaja este tiez nemaly/ , tak to je fakt super 🙄 , doky hovoril, ze jedno stastie , ze ja som ich uz mala a ze som uz tesne pred porodom. kvoli tym kiahniam by som mala vydtrzat do pondelka, a v pondelok mam ist do nemocnice. ze predsa len to je tyzden, potom po porode 5 dni v nemocke, tak by sa nemalo nic stat . len si nechcem ani predstavit, co bude, ked, to postupne dostanu aj dalsi dvaja, a ja budem mat prist domou s malym babom.no co uz.... a ako pocitam, tak sa akurat dostanem do zaciatku prerabky v nemocnici.... no ked veselo, tak nech poriadne, ze? 🙄

mandyk
9. jún 2009

janka ja mam ist na cisarak koli nejakym vyrastkom co sa mi objavili v 5 mesiaci,.Najprv ma strasili ze je to hpv ale nakoniec je to nejaka anomalia .Po porode a sestonedeli sa to posle na histo a uvidi sa to. No a pri klasickom porode sa moze dieta nakazit v porodnych cestach.
Zachvilu idem do sace na gyndu ...som vcera volala a dalej uvidime aky je postup. Ratam ze do dvoch tyzdnov je mala vonku.Ach .vsetko by bolo ok aza na tie behacky a cakacky u lekaroch a este k tomu to teplo. No konec.

mandyk
9. jún 2009

vyzera to tak ze na cisarak sa nejde.Ja uz tych lekarov nechapem.Sedela som v Saci 3 a pol hodiny.No ale musim povedat ze boli zlaty aj lekari aj sestricky.

bianocka
9. jún 2009

Madyk> a preco sa to zmenilo? U ktoreho doktora si bola?

siu3333
9. jún 2009

bianocka este si tu?ako to vyzera s tebou?

bianocka
9. jún 2009

Siu> hej, este som tu 🙄 😠 ☹ Zajtra mam poradnu, tak dufam, ze ma doktor potesi, ze som aspon na 4 prsty 😀

siu3333
9. jún 2009

mozno ti povie,ze ked neporodis do pondelka tak pondelok pojdes na prijem.....a este vládzeš?

bianocka
9. jún 2009

Ved prave, ze uz nevladzem. Tie posledne dni, to uz je len prevalovanie z boka na bok. 😖

Myslis, ze ma zavola v den mojho terminu na prijem? A co potom, da mi vyvolavacku, alebo ako to dalej bude...

siu3333
10. jún 2009

ja som mala termin 26.10 a 28.10 pri malej a to som bola 38 tyzdni...a nic tak ma zavolali na prijem 2.11 hned rano..ked som dosla tak som sa musela pezliest do nocnej koseli a brali moc a to normalne vysetrenie okolo toho...potom my pichli injekciu no tu vyvolavacku a uz len cakas na kontrakcie proste ne bolesti...lenze ty uz si teraz v 40 tyzdni tak je to mozne ze ten pondelok pojdes,,,alebo na termin ale 15.juna je pondelok... 😀 😀 😀 😀 daj vediet,ze co nove 😵 😵 😵

mandyk
10. jún 2009

bianocka vysetrenia robil Richnavsky, a sono Dosedla. A to ti poviem ten chlapec je kopec srandy.Dal mi perfektnu fotku.Este aj mala sa usmievala jak herecka.Bud utorok mam ist znova tam do poradne .No neviem ked to ma ist na cisara tak vela casu nemam.taky tyzden..Okolo 38 tt sa robi koli tomu aby nepadlo dieta do panvy..teda aby brucho nespadlo.zAtial sa drzime ale pomaly sa otvaram ..To je take natesno vsetko..

siu3333
10. jún 2009

a ja som bola v tom,ze uz my spadlo brusko dole 😀 😀 😀 😀 a to az okolo 38tt ako pises mandyk...opet nieco nove som sa dozvedela..ja som zvedava na ktoreho doktora natrafim zajtra v saci..

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka0
10. jún 2009

ahojte kocky ahoj Mandyk chcem sa opytat tebe urobili fotku z ultrazvuku? ja som tiez velmi chcela ked som bola na prietoky u dankovcika a vraj sa nedalo,lebo mala je velka.Takze mam este sancu mat foto ak sa mala ukaze.?Som v 32tt a az o 3tyz.sa pojdem ukazat do Sace.Mam z nej zatial len jednu fotecku aj to ked som bola 12tt a od vtedy sA nechcela ukazat,alebo sa nedalo. ☹ .a tak by ma potesila

traktor
10. jún 2009

lenka ahoj, aj ja som bola najprv u dankovcika a tiez mi nedal ziadnu fotku, potom som bola v saci a tam mi dali aj fotku aj zaznam na CD a to som nic nepytala 😀 , velmi ma vsak potesili, robia aj 4D, mrkni do albumu

lenka0
10. jún 2009

ahoj traktorik takze mam este sancu,ze budem mat fotecku 😀 ty asi chodis na poradne do sace uz dlhsie arobili ti foto a cd skor.Mne povedala u Dankov.taka mila mudr. 😠 ak som chcela cd,ze na co mi aj tak tomu nerozumiem.A potom neskor sa uz nedalo.On bol zlaty,ale mala sa nechcela ukazat potvorka.Tak by ma potesili keby mala UROBILA POZU a dala sa urobit foto. 😀

traktor
10. jún 2009

mne na kazdej poradni robia ultrazvuk, co je fakt super, / fotky nemam zo vsetkych ultrazvukou, ved naco aj/, ale pri kazdom ultrazvuku, mi da doky taky papierik, kde je napisane, ake ma babo rozmery , vahu... a take tie ich merania / polovici vsak nerozumiem 🙂 /.i mi sme malitrosku problem, maly si vecsinou pri ultrazvuku / ako na potvoru/ zakryva ruckami tvaricku, tak sme pol hodinu cakali , prevalovala som sa na stole, kaslala....kym sa umudril a konecne sa nam ukazal...ved to vidno i na zaberoch.... ale aj ta kratka chvilka co sa ukazal , stala zato, potom si zas hned chytil hlavu / no co uz s nim 😀 /

marcelko3112
11. jún 2009

Ahojte, vcera som bola na kontrole v saci a opytala som sa na to prerabanie aj sestricky aj primara a vraveli, ze sa to este ponatahuje, ze nie su podpisane nejake papiere, nieco v tom zmysle.. A ak som ich dobre pochopila, tak sa ma "zrusit" len izba c.1 - to je myslim nadstand. 3-ojka a prave ta sa ma spojit s novorodeneckym odd. kde su vsetky babatka, maju malo buniek, teraz je nejake velke babyboom, takze tolko info 😉
Bola som navstivit aj cku no teda ma krasnu dcerku Misku, mala zltacku, tak museli o den dlhsie ostat, a dufam ze uz su stastne a zdrave doma pri tatikovi 🙂

bianocka
11. jún 2009

Marcelko, tak to je celkom dobra sprava s tym prerabanim 🙂
Aj ja som bola a aj som sa chcela popytat, ale samozrejme som zabudla (ze tehotenska skleroza 😀 )

No ale so mnou sa nic nezmenilo, stale este nerodim... Doktor povedal, ze nevidi este ziadnu akciu a kedze oficialny termin mam 15.6, tak az potom s tym bude nieco robit, ked sa dohodneme (asi myslel vyvolavacku).

Aj som myslela na CKU, ze uz sa s nou v porodnici nestretnem, ze uz je hadam aj doma 🙂

Traktorik a Siu, dakujem za Vase rady, ste zlate 🙂 Este musim asi par dni vydrzat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre