Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cka
9. máj 2011

@sammy244 nie, v pohode 🙂) bude aj horsie 🙂)

sammy244
9. máj 2011

@cka viem ze bude aj horsie 😀 😀

abriela
9. máj 2011

@asandys Ahoj. Chces alebo musis mat druhe dieta rodene sekciou?

1talizmanik1
10. máj 2011

@evka3887 manzel ako doprovod bol s tebou cely cas, alebo mohol ist iba na salu?lebo vraj ak chce byt s tebou cely cas, treba zaplatit sukromnu salu...hm?

1talizmanik1
10. máj 2011

@abika26
@sammy244 zeny, a vraj zdravie si za peniaze nekupime ved ta porodnica vyjde taaaaaaaaaky majland :/
ale po inych skusenostiach a pristupu lekarov aj ja idem rodit do sace.....a epi si dam a ked anesteziolog, tak lenart 🙂

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingemor
10. máj 2011

..caute, tak zajtra som v Saci - moja prva poradna - bojim, bojim.. 😖 ide este niekto zajtra? 😉

martinafin
10. máj 2011

@ingemor ahoj,takb sa asi nestretrneme ja som si dohodla poradnu v saci az na bzd.utorok na 10.00,lebo na 8.40 idem este k svojmu na oposlednu jkontrolu-no krd uz ma chce este vidiet....a potom teda uz len saca...chystate sa este niekto?

ingemor
10. máj 2011

@martinafin ..skoda..ale buduci tyz.by som mala ist znova..teda posledny mes.sa uz chodi kazdy tyz.., nie? len neviem kedy ma opat lekar objedna..dam aj ja zajtra vediet ako bolo na prvej poradni..

martinafin
10. máj 2011

@ingemor dakujeeeem...no jasne kazdy tyzden uz musime chodit... a so mnou to bude celkom srandovne kedze prvykrat tam idem az bud tyzden a kedze sekcie tam planuju na 38.tt tak dlho tam chodit asi ani nebudem...mozno 2x...tak urcite daj vediet a drzkajte sa s buskom plnym babatka🙂

martinafin
10. máj 2011

@ingemor jaj a ked tak sa skus objednat ku mne🙂 aj ked idem prv na UTZ a potom k Dr. som zvedava ku komu sa dostanem...a ty si u koho?

duplinka
10. máj 2011

@sammy244 vieš, ona ti napríklad nedá viac možností, a ja až neskôr zistím, že sa to dalo riešiť aj ináč, poprípade lacnejšie a tak. Taktiež som raz mala problémy pred otehotnením a lekárka nič neriešila. Keď som sa radila s iným lekárom, on len krútil hlavou. Nechápal, ako ma mohla nechať tak.

ingemor
10. máj 2011

@martinafin ..ja idem k Richnavskemu..tak to asi na nom bude zalezat, kedy ma objedna..zatial po telefone sympatak 🙂

sammy244
10. máj 2011

@duplinka no to mi je luto..a nechces od nej odist??ked je takaa???ja by som odisla...su ovela lepsi lekariii...co sa vedia postarat o pacienta..ako naozaj...hlavne je ze si otehotnela...a teraz len davat na seba pozor 🙂

sammy244
10. máj 2011

@1talizmanik1 a to si mozes aj vyziadat akeho anesteziologa chces??

1talizmanik1
10. máj 2011

@duplinka preco si ostala u takej lekarky?

@sammy244 tak ja sa s nim dohodnem, to je dlhorocny rodinny znamy, manzel mamkinej byvalej kolegyne a fasa kamaratky a nasich uspaval na zlcnik, tak snad sa bude dat 🙂

sammy244
10. máj 2011

@1talizmanik1 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.....no ked budem chciet ta sa skusim opytat haha uvidim este ci si vobec dam..

duplinka
10. máj 2011

@sammy244
@1talizmanik1
Dievčatá, ostala som u nej, pretože som nemala dosť odvahy vysvetľovať jej, prečo idem preč, takže som stále u nej. Uvidíme ako to pôjde ďalej. Hlavne, že bábo je na ceste. 🙂 A teraz počas tehotenstva by asi nebolo rozumné meniť lekára.

sammy244
10. máj 2011

@duplinka podla mna stale je rozumne menit lekara ked ma taky pristup...a zvlast ked si tehu...dovod jej nemusis vraviet..jednoducho ked povies ze ides prec k inemu lekarovi tak ona ti v tom branit nemoze...

abika26
10. máj 2011

@martinafin a uz je iste ze ides na sekciu?

abriela
10. máj 2011

@asandys Pytala som sa len preto, ci v Saci su tiez lekari kt. zastavaju nazor, ze ak je prvy porod sekciou musi byt uz kazdy. Dzim palce nech vam vsetko dobre dopadne.

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1talizmanik1
11. máj 2011

@duplinka
@sammy244 mala by si ju zmenit, ja som tiez presla par lekarmi, kym som sa dostala k luptakovi.vtedy este k jeho mame a nevysvetlovala som nic....ved ide o babo a netreba ostat u lekarky, ktora to nerieisi...
sammy, daj vediet, jak po poradni 🙂

evka3887
11. máj 2011

@sammy244 on volal sluzbukonajucej aby vedel , ci ma prist skor alebo vydrzim do jeho nocnej....ked si ho dohodnes pride tak ci tak , len oni si potom volaju , aby zbytocne nechodil skor..ked napriklad vidia ze sa pomaly otvaras , tak pride neskor aby tam nesaskoval 10hodin ked nemusi....:🙂

sammy244
11. máj 2011

@1talizmanik1 no tak uz som doma z poradne...vsetko je ok..vdaka bohu akurat maly este nieje hlavou dolu je priecne...ale ze sa moze este otocit 🙂
@evka3887 ahaa tak to je super potom..dnes som sa ho len tak nahmatkovo pytala..ze ci by siel k porodu tak vravel ze ano ze v pohode...🙂)) len ma trochu vystrasil...ale potom povedal ze to nevadi...ze male ma trosku mierne rozsirenu cievku o 2 mm na oblicke ci co..ale ze to vobec nemam riesit ze to ma polovica tehu zien..a ze niektory lekar to ani nevravi...a ani nezapisuje do papierov...a ze dnes mal na poradni 4 maminy co im to ukazalo na usg a este ma aj sestricka ukludnila ze to nic nieje..tak som si vydychla 🙂 nabuduce idem posledny krat k nemu do poradne 🙂

kasperka1983
11. máj 2011

@sammy244, ahojky, aj ja som dnes bola u Luptáka 🙂
Len naše malé sa nám nechcelo ukázať, takže nevieme ešte čo budeme mat, povedal, že možno dievčatko ale že nevie či na 100 % že tak radšej nič nevravi ☹
Tak som sa tešila

sammy244
11. máj 2011

@kasperka1983 hehe super..a o kolkej si tam bola..ja 12:15 som tam dosla 🙂))

kasperka1983
11. máj 2011

@sammy244, ja okolo jednej som prišla takže sme sa nevideli, ale idem 8.6. o 12-00

sammy244
11. máj 2011

@kasperka1983 asi som prave vysla z ordinacie..alebo sme sa prave minuli..lebo ked som vychadzala nejake mamicky sedeli v cakarni 🙂) mala som zelene tristvrtaky...take kriklave xiix a zlte tricko a cierne rozpustene vlasy🙂 nevidela si ma? 😀

kasperka1983
11. máj 2011

Juj neviem ja som tam bola s drobcom , si nás ty nevidela???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre