Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

katkarv
18. okt 2011

@delina1 ja mam odskusany aj vyvolavany porod aj klasicky a tej vyvolavany prebehol rychlejsie a myslim ze aj menej bolestnejsie ako klasicky,ale myslim ze to zavisi od viacerych okolnosti.

duplinka
18. okt 2011

Ahojte. Tak dnes opäť pár príjemne strávených hodín v Šaci. Už mi dali aj termín sekcie, aj keď mám pocit, že porodím skôr ako k tomu dôjde. Nastupujem 2.11 a sekcia bude 3.11. Som trošku sklamaná ale čo už. Držte sa dievčatá, dúfam, že sa dočítam ešte nejaké dobré správičky 😵

cervena_ciapocka
18. okt 2011

@katkarv určite je to veľmi individuálne a ovplyvňuje to veľa faktorov.

svezami
18. okt 2011

@duplinka
ahoj...ale aspon rychlejsie zbehli tie hodiny ako keby som tam mala cakat sama....

duplinka
18. okt 2011

@svezami ahoj, tak ale vážne som rada, že sme sa tam stretli, sama by som to tam asi tak ľahko nezvládla. Mne dnes už j kotníky stihli opuchnúť, tak som teraz ako maco. Dúfam, že to nemá niečo aj s tým tlakom. Dva týždne budem trpieť. Ináč ak môžem, tak si s tebou takto koníkovsky potykám 😀 Dana, teší ma 😀 😀 😀
Tak sa mi dievčatá držte a dúfam, že to do pondelka vydržíte a potom sa ozvete 🙂

svezami
18. okt 2011

no hej, bolo by čudné si tu vykať 🙂 ja som Svetlana....mňa malá dosť kope, ale hádam vydrží do pondelka hoci by som to rada mala za sebou, no pekné bude ak budú obe moje detičky oslavovať v jeden deň 🙂

zenabla
18. okt 2011

@duplinka Ahoj, mne len prišlo trošku úsmevné to s Tvojimi členkami. Ja som si členky kvôli opuchom nevidela pár mesiacov a keď som prišla do Šace na poradnu a skúmavo očumovala členky ostatných mamičiek, tak som skoro odpadla, lebo ani jedna jediná opuchnuté členky nemala(a tobol júl). Takže si ich užívaj, lebo asi si v tomto ohľade VIP, nie je každý vyvolený, aby mal opuchnuté členky🙂

lenuska101
19. okt 2011

@delina1 ja som rodila 10.10., bola som na izbe č. 8 a ta stoji 30 EUR 😉

lenuska101
19. okt 2011

Ak by nahodou niekoho zaujimalo, ako vyzera izba za 30 EUR, tu je foto

rabiva
19. okt 2011

@lenuska101 🙂 ta sprcha je masazna? 😉 vyzera ovela lepsie ako na izbe, na kt. som bola ja 😅 😅 na tej sa pomaly ani dvierka nedali zatiahnut 🙂

lenuska101
19. okt 2011

@rabiva ano, je masazna, ale my sme ju pouzivali vylucne ako obycajnu. Ja som ju aj skusala spustit, ale neslo mi to a sestriciek som sa na to nepytala, lebo ani som nemala cas, aby som si pripadnu masaz sprchou vychutnala 😝 Okrem ineho mam totiz take "stastie", ze len co idem do kupelne, tak dojde nejaka vizita 😉

piacere
19. okt 2011

@lenuska101 na tej som ležala 😀 😵

delina1
19. okt 2011

@lenuska101 ups... tak to pomenili potom, ja som v aprili 2008 bola na tej izbe a vtedy stala 700 Sk, tak som predpokladala, ze teraz bude tak za 20 Euro, ale dali novy sprchovaci kut a uz stoji 30. 😀

svezami
19. okt 2011

@delina1 ...ja som tam, teda aspon si myslim, ze je to ta, lezala v 2009 a stala asi 24 eur...som si myslela, ze ta 30 eurova je lepsia...

kvietocek55
19. okt 2011

@rabiva @lenuska101 sranda.. ja som v júli tiež ležala na izbe za 30 eur, ale sprcha tam bola otrasná 🙂 to jak to?

piacere
20. okt 2011

no baby, ja neviem, či práve toto je až taká super sprcha do izby pre ženu po pôrode... mne sa napr. prvé dni dosť točila hlava a bol to sakra problém vyštverať sa do sprchy a ešte v gumených ťapkách, ktoré sa šmýkali 😅

lenuska101
20. okt 2011

@piacere presne tak, ako vravis, spolubyvajuca s nou mala tiez problem

kvietocek55
20. okt 2011

😀 sprcha nesprcha.. hlavne že tam nejaká bola, no nie??

julinkaaa11
20. okt 2011

ahojte baby, chcela by som sa spytat, ked ste sa objednavali na prve poradne do Sace s tym, ze chcete tam rodit, aj Vas objednali najprv na fetalny screening? Mne moja dr. vravela ze nechape preco ma objednali na screening, ked ten sa robi v 1. trimestri.... 😒 , mam ist zajtra

kvietocek55
20. okt 2011

@julinkaaa11 julka, to ti budú robiť len klasický ultrazvuk, oni asi chcú mať svoj.. ja som pred prvou poradňou tiež šla najprv na utz. Ale to som všetko absolvovala v jeden deň. Resp. tak som sa objednala, aj na utz aby som nemusela chodiť na dvakrát.

julinkaaa11
20. okt 2011

@kvietocek55
ahoj Gabika....no myslela som si to tiez, ale potom ked mi dr. vravela ze tomu nerozumie ze preco, tak som nad tym zacala rozmyslat, ci to vsetci absolvuju.
Pisala som Dosedlovy mail, vravel ze sa mam len objednat na screening, ale nevravel nic viac, ze uz na poradnu a pod., tak uvidim ci mi hned spravi poradnu, alebo nie....a budem tam zas o par dni chodit 😒 😠
A ako sa mate? ako drobcek?

kvietocek55
20. okt 2011

@julinkaaa11 no keď si s ním dohodnutá, tak by ti mal aj poradňu urobiť.. Ale vie že kedy si objednaná? Choď tam pre istotu skôr, lebo ja som tam stále nenormálne dlho musela čakať 😒 My celkom fajn, len pri ňom nič neurobím 😀 v kuse sa mu treba venovať.. nedá mi ani navariť.. xi xi teraz je mijko na služobke tak sme v "núdzovom" režime 😀 držím zajtra palčeky a daj potom vedieť ako si dopadla 😉

julinkaaa11
20. okt 2011

@kvietocek55
no, idem tam na 7:30h. tak som objednana...ale netusim, ci on vie, ze o kolkej ma sestricka objednala 😕
jasne, dam vediet ze ako to dopadlo a o co vlastne slo 🙂
jooj moja, to ti verim...ze klokanku treba a bude pomahat varit 😀

14petulka88
20. okt 2011

@lenuska101 No pekna izbicka :D ja som tiez mala za 30e ale taka pekna nebola 🙂

kvietocek55
20. okt 2011

@julinkaaa11 jeminečku daj pokoj... i bez toho ma bolia kríže jak šľak 🙂

julinkaaa11
20. okt 2011
gabi8254
21. okt 2011

Baby, rodila teraz niektora v Saci sekciou?...

martinafin
22. okt 2011

ahojte po dlhom case konickarky @gabi8254 ja som tam mala sekciu 23. maja.

gabi8254
22. okt 2011

@martinafin a vies mi, prosim, povedat, ako dlho po sekcii prinesu babatko mamicke? a na sale okrem ukazania babatka ho aj prilozia k mamine? a mala si planovanu sekciu? ak ano, ako prebieha priprava? dik za odpoved. 🙂

bboossoorka
22. okt 2011

@julinkaaa11 ja si myslim že ked to ma dopadnut dobre tak to tak aj dopadne A za tie peniažki možeš kupit strašne vela vecičiek pre babo.....ja to asi beriem takto....a ak tam bude predsa aj ta neochota tak to treba na druhi den riešit u riaditela nemocnice a nedat sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre