Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

martinuska
6. júl 2017

@pupavka37 no ved v utorok alebo v stredu sa s nou vies skontaktovat. Isto ti ju niekde najdu na oddeleni

mravvcek
21. aug 2017

Baby rozmyslam ze oslovim dr.Tomasu alebo prednostu Richnavskeho. Prvy som mala cisarak tak aj druhy urcite bude. Ktoreho by ste odporucali? 🙂

lafia
22. aug 2017

Richnavskeho, je pedantny a mily.

gabikahlivistia
22. aug 2017

@mravvcek ja som chodila k doktorovi Tomasu aj on mi urobil cisarsky spokojna som snim velmi .odporucam ho

mravvcek
23. aug 2017

@gabikahlivistia a mas prosim konrakt nanho? Na stranke nema

mravvcek
3. sep 2017

@lafia rodila si pri nom? Ako to funguje. Ja uz som zabudla. Moj gyndos mi musi dat nejaky papier do porodnice. Ci rovno sa objednam do Sace? Treba mi nejaky papier?

gabikahlivistia
3. sep 2017

@mravvcek mam kontakt ale na mobil priamo nanho na ich oddelenie nemam

lafia
4. sep 2017

Uz nepamatam, ale myslim, ze nie. Zavolaj tam alebo sa opytaj gyndosa. Tusim od 34 tt budes chodit tam do poradne. Rodila som u neho, cisarsky.

karmela
30. sep 2017

ahojte máte niektorá termín pôrodu v decembri ?

matulka537
4. okt 2017

@karmela ahojky ja mam termin v decembri 🙂 zaciatkom decembra

morandia
31. okt 2017

Ahojte buduce mamičky, caka ma sekcia ,tak sme sa rozhodli pre Sacu, manzel pozna doktora Richnavskeho.Predny termin zatial nemam ,som v 23t.,tento piatok 24t., bola by som rada ,ak sa tu najdu mamicky ktore mi vedia opisat postup, kedy sa hlasit u doktora Richnavskeho, ake ste s nim mali skusenosti, aky bol pristup v Saci, popripade aku ste mali sekciu, kedy je potrebne zapisat sa o izbu nadstandart, ci je problem dostat tu izbu pri planovanej sekcii a dalsie podrobnosti, ktore ma mozno nenapadli 🙂 cize Vase skusenosti, budem velmi vdacna aby som vedela co a ako, ako sa pripravit, na co a aky je postup pri planovanej sekcii...dakujem🙂

nikad2
1. nov 2017

@morandia Ahoj, izbu si môžeš vybrať ked ťa budu prijímať, podla toho čo je volne. Ja som bola na JISke a nevedeli kedy ma pustia na izbu, mala som ju ale rezervovanu a platila som aj za tie noci co som na nej nebola

morandia
1. nov 2017

@nikad2 preco si platila za tue h ci ,co si tam nebola..

nikad2
2. nov 2017

@morandia lebo mi drzali izbu. Nevedela som kedy ma budu z jisky prekladat a ci potom bude free izba. Vzhladom k tomu ze som bola dlho v nemocke mala som najlacnejsiu 18 eurovu izbu. A o tie je najvacsi zaujem

15emka4
16. dec 2017

Ahojte maminy,😊niekto s termínom na január?

lemkarasto
21. dec 2017

Baby treba sa objednat na prvu poradnu? a kedy asi? Teraz som v 34+3tt

15emka4
22. dec 2017

@lemkarasto ja som sa objednavala keď som bola v 34 týždni...a dnes som bola už v poradni... Som 35+3

lemkarasto
24. dec 2017

@15emka4 dakujem nestihla som pred sviatkami, nik mi nedvihol telefon, budem skusat hmrd po vianociach

15emka4
25. dec 2017

@lemkarasto vezmú vás aj bez objednania 😊

lemkarasto
27. dec 2017

@15emka4 vazne? Keby som vedela zajdem tam uz dnes. Volala som a konecne mi to vzala sestra. No az na 5.1. ma objednala

lemkarasto
27. dec 2017

@15emka4 a tykaj mi, niesom az taka stara 🙂, kedy mas termin? Ja 29.januar

cka
27. dec 2017

@15emka4 ja mam termin zaciatkom januara, v piatok budem mudrejsia 🙂

lemkarasto
27. dec 2017

@cka jej super tak to budes mat coskoro za sebou... 🙂 to by som brala

morandia
27. dec 2017

A neviete ci Saca je vybavena pre predcasne narodene babatka?

15emka4
27. dec 2017

@lemkarasto 😋dobré 😉coze až na 5??? Ja idem zajtra ... Som veľmi zvedavá či sa niečo zmenilo...pred 10 rokmi som rodila sekciou tak som veľmi zvedavá ako to dopadne teraz

15emka4
27. dec 2017

@lemkarasto ja na 23 január 😊 to máme skoro rovnako 😉

15emka4
27. dec 2017

@cka ja až 23 no som zvedavá čo bude zajtra ... Lebo vraj ak sekcia tak sa to plánuje o niečo skor

cka
27. dec 2017

@15emka4 ahoj, ja idem na programvany porod, prirodzeny, nie sekcia. V piatok asi dohodneme termin, idem na poradnu

cka
27. dec 2017

@lemkarasto ti poviem, ze sa z riadne bojim. Dnes som balila kufor. Mam fajne nervy, riadnych poslickov a stres 🙂

15emka4
27. dec 2017

@cka ja som tiež pred chvíľou dobalila a všetko mi je 😁 joj bojím sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre