Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

noellia
24. dec 2009

baby aj ja vam prajem prijemne sviatky,...mozem sa nieco spytat v saci to je ako s vyvolavanim?musim byt hospitalizovana jeden den predtym alebo to zrobia hned na ten den a manzel moze byt somnou vtedy??

garonka
24. dec 2009

ahojte maminky a tehuľky, želám vám krásne Vianoce 😵 😵 😵 😵

tarra
25. dec 2009

ahojte, takze konecne to mam za sebou Tanicka sa narodila 13.12.09 o 8.30. Porod bol tazky 😢 12 hodin som sa otvarala velmi pomaly, doktorka ma nakoniec nestihla nastrihnut a trosku sa mi to tam roztrhlo lepsie povedane az po konecnik, takze som zastopkana...vsetko sa zahoji hlavne ze malinka je zdrava a je v poriadku. Ak by som isla este raz rodit urcite len s epiduralkou 😝 vsetkym tehulkam prajem vesele sviatky 🙂 🙂

ined
25. dec 2009

Ahojte,
aj ja prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov 🙂 a hlavne vela trpezlivosti v cakani na babetka 😉

tarra: pri ktorej lekarke si rodila?

Inak musim povedat, ze naposledy, ked som bola na kontrole, tak ma vysetrovala Dr. Petrickova a ma sikovne ruky. Vysetrenie krcka som takmer necitila, takze som bola rada. Aj som ju pochvalila, tak sa usmiala 🙂

ined
25. dec 2009

Zajtra idem za svojim lekarom, v podstate prvy krat, kedze mal dovolenku, tak som zvedava aky bude osobny kontakt a vobec na com sa dohodneme. Este som si nikdy lekara na nic nevybavovala...

Ozaj, mamicky ktore uz rodili (prip. budu rodit) sa s lekarom dohadovali aj na niecom konkretnom? Napr. co by chceli/nechceli (nastrih, oxytocin a pod.).

noellia
25. dec 2009

baby je tu taka z vas co nebola otvorena a sla na vyvolanie porodu???moze mi napisat ako co sa tam robi?ako to postupuje???ci to robia uz hned na ten den co je hospitalizovana alebo ako to je..prosim napiste

tarra
26. dec 2009

ined: rodila som pri dr. Pankuchovej bola zlata. Ja som si tiez nikoho nevybavovala ale porod som mala ovela tazsi ako pri prvej dcere... no co uz nikdy nevies ako to dopadne... 😒

noellia
26. dec 2009

baby dakujem za odpovede, dam vediet ako to dopadlo, este sa chcem nieco spytat, za nadstandard.izbu salu a epi sa kedy plati?? ci treba dopredu nieco platit alebo az vtedy ked idem domov?

jawan
26. dec 2009

noellia: ty co tu este robis?? ja som myslela ze si uz poroila a ty este stale pises. a ohladom izby tak plati sa az ked ides domov a za epi a porodnu salu neviem ale asi tiez sa bude platit az ked ides domov myslim ze vsetko mas zapisane v karte a potom ked ta pusti tak ti sestricka prinesie papiere a pojdes ich vyplatit na recepciu.

noellia
26. dec 2009

jawan. tak vidis este stale nic, v pondelok idem az do poradne, ale mi kazali doniest veci zo sebou, asi ma hospitalizuju, ale neviem ci este v tento den vyvolaju porod?? alebo az druhy den nevies nahodou? dakujem za odpovede

jawan
27. dec 2009

noellia: to neviem ale ked som ja rodila tak tam boli dve dievcata ktorim vyvolavali porod ale do nemocnice prisli uz den predtym. a aj mne doktr povedal ze ma prime a tak nieco bude somnou robit ale nakoniec mi odtiekla voda este doma takze som rodila v ten den. a mozno do pondelka aj porodis drzim ti palce lebo ani ja som nehcela ist do porodnice skor 😢 😢

noellia
27. dec 2009

jawan..tak to nevyzera ze do pondelka porodim 😝 tak asi pockaju den a na druhy to budu robit, ah jaj stale este to natahovanie strasne 😒

ined
27. dec 2009

tarra : a cim bol porod tazsi? Predsa mas vecsi vekovy rozdiel... zeby v tom, ze si sa na prvy porod az tak nepamatala? 😅
noellia : drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a daj urcite vediet, ako dopadnes...

suzan280
28. dec 2009

Ahojte baby!!! Konecne sviatky za nami! 😎 Kapustu uz ani vidiet nechcem!

noelia : aj ja ti drzim palce,neboj sa vsetko bude ok!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

tarra
29. dec 2009

ined: na take nieco ako je porod sa nezabuda...pri prvej to slo naozaj ako z knizky, odtiekla mi voda, prisli kontrakcie pekne som sa otvarala a samotny porod bol v pohode ...ale teraz ten krcok sa nie a nie otvarat no proste hruza...mozno bola chyba, ze som si vravela ked prvy som zvladla tak uzasne tak preco by mal by druhy horsi... 😉 asi tak.... 🙂 🙂

aeouliana
29. dec 2009

tarra: GRATULUJM k Tanicke 😀 prajem obom zdravicko a veeeeela mliecka 😀 😀 😀
ined: kedze som rodila sekciou, ja som sa s nim dohodla na datume (resp. on mi navrhol) a este na type anestezy. podla mna sa kludne mozes dohodnut co chces a co nechces pri porode. a este som sa s nim dohodla, ze mu budem volat hoc aj o 2 rano ak sa mi to spusti samo... 😒

NOELIA to uz asi ma za sebou...

miriamah
29. dec 2009

ahojte baby, chcem sa spýtať tie z vás ktoré písali maily doktorom aby sa s nimi dohodli že chcú pri nich rodiť, za ak´ý čas vám odpísali?dakujem.

ined
29. dec 2009

miriamah : ja som pisala dr. Tothovi doobeda a odpisal mi v ten den vecer. Mala som vsak stastie, pretoze hned na druhy den nastupoval na dovolenku 😉

tarra : mozem sa este opytat, co ti pomohlo (resp. cim ti pomohli), aby si sa otvarala? A este jedna otazka. Davali ti infuziu a oxytocin? Ja by som sa totiz akemukolvek pichaniu nej. latok radsej vyhla 😅

noellia
29. dec 2009

Caute baby, som noelliin manzel, tak ma to konecne za sebou ale bol to jeden z najhorsich dni v nasom zivote. Podrobnosti vam napise neskor ona. Porod trval 15 hodin lebo sa neotvarala vobec a nakoniec bolo nutne aj tak ukoncit sekciou...hroza
Inac su v poriadku maly ma 3,8kg a 54 cm. Pozdravujem

aeouliana
30. dec 2009

NOELLIA: gratulujem!!! tak to uz mas za sebou...drzim palce nech sa skoro date do poriadku 🙂

ined
30. dec 2009

noellia : blahozelam!!! Malickemu prajem vela vela zdravicka, mamicke skore zotavenie po porode a nech ste cim skor doma 🙂 Dufam, ze stihnem precitat detaily tvojho porodu 😉 Drzte sa!

marunka71
30. dec 2009

noellia:Blahoželám 😵 Hlavne, že ste v poriadku. 😅 Veľký macko....

ined:ja mám naplánovanú sekciu na 7.1. Možno sa stretneme

ined
30. dec 2009

marunka71 : ahoj, konecne nej. cakatelka v mojom termine 😉 Ja som vsak uz nervozna, lebo v pondelok na kontrole mi lekar povedal, ze sa to uz pohlo (ked ma pozwral zospodu) a je sice tazke povedat, kedy to pride, ale mozem kontrakcie ocakavat kazdym dnom 😉

ined
30. dec 2009

marunka71 : u koho mas inak planovanu sekciu?

marunka71
30. dec 2009

ined:sekciu mám plánovanú u dr.Tomašu.V pondelok ešte idem na kontrolu, či to náhodou nebude skôr.Ty budeš rodiť u koho?

jawan
30. dec 2009

noellia: tak aj ti gratulujem a prajem skore uzdravenie.

Ja neviem ale aj ja ked som rodila tak skoro kazda mala problem s otvaranim no a samozrejme aj ja som nebola vynimka rodila som 20 hodin a az po 16 hodinach som sa otvorila na 7pol palca inac som bola stale na 2 palce otvorena no bolo to hrozne. ☹ ☹

delina1
30. dec 2009

jawan: nestras, ja mam sice termin "az" 17.1., ale uz teraz zacinam mat bobky z porodu... hoci uz som to raz absolvovala a mozno prave preto mam vasci strach ako ked som nevedela co ma caka 😅 No snad to zvladneme tak dobre ako prvykrat (pri dcerke) 🙂

ined
30. dec 2009

marunka71 : mala by som rodit u Dr. Totha. Ale Silvestra a Novy rok mi neslubil, ked som sa ho pytala, ci by prisiel 😒 Aspon bol uprimny...

delina1 : Aj ja sa bojim velmi porodu, uz to chcem mat za sebou a dufam, ze to nejak prezijem. Pri dcere som nemala nijaky vacsi problem, aj ked bolest bola neznesitelna (nemala som epidural), tak dufam, ze to aj teraz bude v pohode 🙂

aeouliana
30. dec 2009

marunka: dobre si si vybrala. mne Tomasu odrodil 2 sekcie a bola som maximalne spokojna 😀
ined, delina a marunka: nebojte babule..zvlanete to 🙂 drzim palce 😅

marunka71
30. dec 2009

ined:Myslím si , že sa nemáš čoho obávať.Tam sú všetci doktori na úrovni. A cítiš, že by to už malo byť na Silvestra al. Nový rok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre