Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kacenka78
8. feb 2013

@daduska8111 Ja som rodila 15.8. a bola som na izbe c. 8 🙂

bonnie1
8. feb 2013

@valerika02 ani nie toho by som sa nebala zeby si ta nikto nevsimol ja som mala sice vybaveneho ale tam su vsetci profesionalni. zazmluvnenie stoji 240. alebo sa len tak dohodnes a das kolko uznas za vhodne..

danka2105
8. feb 2013

@valerika02 Ahoj, podla mna to nie je pripad Sace, ja som tam rodila nedavno, sice mala som dohodnuteho lekara ale bola som velmi spokojna. Podla mna vsetci lekari v Saci su dobri, to je jedno koho si vyberies. A primarom je od januara Dosedla. Tu mas nejake info ohladom cien, mas tam aj zazmluvnenie lekara apod. http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

stukacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diablikovci
9. feb 2013

Ahojte chcem sa opytat ci je to pravda ze v Saci sa musi platit nielen uz lekarom ale aj sestrickam? Ako suseda rodila cca 3 tyz. a jej sestricky tiez ukazovali dlan ze daco chcu. A nie kavu, ale peniaze.

tianka
9. feb 2013

@diablikovci rodila som tam v novembri a to ze nieco chcu sestricky je teda riadny obr blud, fakt ze normalne som sa az vytocila. Ja som im nanutila cokoladu a horko tazko ju vzali a ani naznak ze by chceli co i len cent. Suseda asi mala vyssiu davku analgetik vsak lebo inemu to neviem pripisat. 🙄

danka2105
9. feb 2013

@diablikovci Ja som tam rodila v septembri a tiez nemam ten pocit, sestricky boli maximalne mile, ochotne a nikdy som nemala pocit zeby nieco chceli. Za 4 dni sa tam vystriedalo tolko sestriciek, ze keby si kazdej mala nieco dat, tak skrachujes 😀 😀 😀

bonnie1
9. feb 2013

@diablikovci to je blud. su zlate a ochotne pomoct to vies kolko sa ich vystrieda za tie 4 dni. ato kazdej dat peniaze ta skrachujes🙂

diablikovci
10. feb 2013

@tianka
@danka2105
@bonnie1

Dakujem Vam baby velmi pekne, mne sa tiez zdalo ze je to somarina ale pre istotu sa opytam. 🙂

eviq
10. feb 2013

Prosim vas, je potrebne sa na poradnu v 36 tt objednat alebo mam rovno prist? Co si treba doniest? Dakujem.

danka2105
10. feb 2013

@eviq Ja som bola objednana a dohodnuta s konkretnym lekarom vopred, mali sme dohodnuty presne aj cas, ale myslim ze ked sa neobjednas nic sa nestane. Ked prides do cakarne, povies sestricke, tak ta v pohode zoberie. Ja som nosila so sebou len tehu knizku 🙂

lylkatomaskova
10. feb 2013

Mám bohužiaľ skúsenosť so Šacou a nikdy viac

danka2105
10. feb 2013

@lylkatomaskova To je mi luto ☹ Ja ju povazujem ze najlepsiu nemocnicu v KE a bola som tam fakt zo vsetkym spokojna. No tak ale kazdy ma inu skusenost.

lylkatomaskova
10. feb 2013

@danka2105 Aj mne je to ľuto lebo dovtedy som ju aj ja tak brala .no ale čo už 🙂nevadí

lylkatomaskova
10. feb 2013

@danka2105 Prepáč za indidkretnu otázku..Bola si na platenej izbe alebo si mala niečo vopred dohodnuté?Lebo pokiaľ som bola ja na platenej tak sestričky skákali okolo mňa ako žeravé uhlíky.Akonáhle som bola v obyč.izbe ledva som sa večer doprosila injekcie proti bolesti

danka2105
10. feb 2013

@lylkatomaskova Ano bola som na platenej izbe a aj lekara som mala dohodnuteho....je to smutne ako to v dnesnej dobe funguje....

lylkatomaskova
10. feb 2013

No vidíš a dostali sme sa v vysvetleniu.Ano je to dosť smutné.Ale čo už zrejme to bude len horšie

pezs
10. feb 2013

@lylkatomaskova Ja som bola na starom šestonedelí a sestričky ma obskakovali počas celého pobytu, boli veľmi milé. Veď im vďačím že mi pomáhali s dojčením a že doma som už nemala žiadne problemy. Keď som mala strasne bolesti hned mi pomohli. Každý má inú skúsenosť ja som tam bola so všetkým spokojná.

amy14
11. feb 2013

@akknaj ja som rodila 27.1.2013,takže pred dvoma týždňami a bola som na novom oddelení,cena dvojlôžkovej izby je 35eur,cena 1posteľovej izby je 50eur a apartmánu je 75eur.....s prístupom personálu,či na novorodeneckom alebo na gynekologii super....sestričky poradili aj čo sa týka kojenia,aj čo sa týka naliatych prsníkov.....nechali mi aj lampu na ohrievanie prsníkov,čo mi neskutočne na tretí den pomohlo.....vrelo odporúčam

amy14
11. feb 2013

@diablikovci ja som rodila teraz a s týmto som sa tam nestretla...akože kávu a niečo saldké sme dali,ale dlan tam neukazovali....jednak som bola na novom a tam si platíš nadštandard,takže nepýtali...

akknaj
12. feb 2013

@amy14 Dakujem za odpoved a pravdepodobne pojdem aj ja tu rodit, posledne som bola v novej, niezeby bolo zle, ale co sa tyka socialnych zariadeni aj ked som bola na nadstandarte tak sa to asi urcite neda porovnat so sacou

akknaj
12. feb 2013

@amy14 Mozem sa este opytak ako dlho si tam bola, po porode a ci su este nejake ine poplatky v nemocnici

akknaj
12. feb 2013

@amy14 Mozem sa este opytat ako dlho si tam bola, po porode a ci su este nejake ine poplatky v nemocnici

akknaj
12. feb 2013

@amy14 A este som zabudla gratulujem k syncekovi, nech rastiedo krasy 🙂

marusik
12. feb 2013

@akknaj bez známostí, na izbe za 10 eur, sestričky, personál milé...nemôžem nič zlé povedať. Prvé som rodila v novej... šaca oveľa lepšia! Aj tretie pôjdem do Šace🙂

amy14
12. feb 2013

@akknaj bola som tam 4dni.....poplatky sú ak chceš nadštandardnú pôrodnú sálu 23eur,otec pri pôrode 20eur....ja Šacu len odporúčam,rodila som tam dvakrát a bola som vždy spokojná...

diablikovci
12. feb 2013

@amy14
Dakujem velmi pekne. Ja mam sice termin az v 26.7. , ale pytam sa uz teraz🙂 Inac vela stastia z malickym babom 🙂 Drzte sa... 🙂

blackcat8885
13. feb 2013

Tak pridávam moju skúsenosť-rodila som 5.2 mala som vyvolávačku.Rodila som u Dosedlu,jeh prístup bol veľmi dobrý,často ma pozeral,pýtal sa na bolesti atd.Nerobil nástrih ale trochu som sa natrhla na pár stehov.Sestričky na novorodeneckom aj šestonedelí boli milé,ochotné,izba na nadštandarde super 🙂

danka2105
13. feb 2013

@blackcat8885 Jeeej gratulujem a prajem veľa zdravíčka tebe aj malinkému....užívaj si ho, lebo vidím na nás ako rýchlo rastieme....už to bude 5 mesiacov....

blackcat8885
13. feb 2013

@danka2105 Dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre