Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

henrike
28. okt 2012

Jeeej, @papuckam blahozelaaam! Trafila si moju najoblubenejsiu Dr. zo Sace!!! 😉 Suhlasim, ona je straaasne zlata a mila a ustretova ... Tesim sa.

papuckam
28. okt 2012

@henrike dakujem 🙂

govinda
29. okt 2012

@chlpacik v 34tt idem do poradne ešte k svojmu lekárovi a on mi potom už asi povie, že nech sa objednám na ďalšiu poradňu do pôrodnice, kde plánujem rodiť. Uvidím, ale pokiaľ viem, tak sa do pôrodnice chodí na poradňu až od 36 tt 🙂
@papuckam gratulujem k dcérke 🙂 A dobré je aj to, že máš dobré skúsenosti 🙂 A akú si mala izbu? Otázočka, platila si niečo po pôrode alebo tak, ak si teda nemala zazmluvneného lekára?

papuckam
29. okt 2012

@govinda dakujem, ja som si zaplatila aj tu salu nadstandard, kde ma vlastne uz v noci prijali a tam som bola az do porodu, manzel prisiel rano a bol so mnou cely cas, izbu som mala nadstandard za tych 50, kde som bola sama, sestricky boli vsetky skvele, ci uz moje alebo pre malu, neplatila som nic, manzel zaniesol potom pre doktorku a sestricky nejake kavy a cokolady, aspon trosku podakovanie

govinda
29. okt 2012

@papuckam ďakujem za info. Nie som nejako stotožnená s myšlienkou dávať lekárovi za pôrod peniaze, ty si to mala dobre vyriešené. Ale v Šaci sú aj iné izby nadštandard, nie? Lebo známa tam bola a platila nejakých 20 eur za izbu nadštandard, tak teda neviem 😒

papuckam
29. okt 2012

@govinda ved ani my nie sme za peniaze, preto len tak symbolicky. Co som tu citala, tak su izby na starom sestonedeli a na novom, nove je drahe, tam je ta izba co som ja mala a dvojky su za 35 a na starom su vraj po 10 a 18, ale to neviem kolko posteli tam je, ale jednotka tam isto nie je

anculala
29. okt 2012

@govinda ani ty? ja som vravela, ze ked, tak uz lekara zazmluvnit (aj ked teraz si ani tym nie som ista - ako som uz spominala), ale nechcem davat uplatky. Je to ich praca. Mam nesmierny respekt pred nimi, ved maju moje babo a telo "v rukach"... ale peniaze nechcem dat. no nebudu to odo mna vyslovene ocakavat?

ozaj, je v saci v pripade problemov nejaka jiska?

govinda
29. okt 2012

@anculala pokiaľ viem, tak pre bábo je najlepšia nová nemocnica, pre predčasne narodené detičky a tak. Vraj ak je nejaký problém, tak prevážajú detičky aj zo Šace a aj zo starej nemocnice do Novej, tam na to majú prístroje. Aj pre toto som zvažovala Novú nemocnicu, tak neviem.

anculala
29. okt 2012

@govinda takze dalsi chrobak do hlavy ☹ preco som takaaa nerozhodna?!

govinda
29. okt 2012

@anculala tak to sme nerozhodné dve 😀 . Ja taktiež tak 😀 . Ešte sa chcem porozprávať so svojím gynekológom na poradni v 34tt, uvidím, čo mi povie on, či niečo odporučí alebo tak 🙂

ela_26
29. okt 2012

ahojte, baby. prosim vas, neviete kolko je nadstandardnych jednopostelovych izieb na 600nedeli v tejto nemocnici? a ako to je s nasou romskou mensinou v saci? promenaduju sa kade-tade? jedna mamina pisala, ze ked bola v jednej z kosickych porodnic (nepamatam v ktorej presne, ale asi tu bude vsade, nanestastie), chodili nakukat do jej a aj inych izieb (zrejme chceli kradnut). dakujem pekne za info. a vela stastia a hlavne zdravia terajsim/buducim mamickam 🙂

anculala
29. okt 2012

@govinda ja som sa uz toho svojho raz pokusala spytat, ale tvaril sa velmo indiferentne a nic som nezistila ☹ A sestricka zase povedala neurcito, ze radit mi nechce, ze pocuva dobre aj zle na kazdu nemocnicu, zalezi od mamicky. takze mudrejsia nie som ani o kus

henrike
29. okt 2012

@ela_26 , kolko je jednopostelovych izieb v Saci sice neviem, ale ja som bola na jednopostelovej izbe na novom oddeleni a nikoho z romskej mensiny som na tomto oddeleni ani len nezahliadla!

govinda
29. okt 2012

@anculala no ja som sa svojho tiež pýtala, ale už dávnejšie a ten mi povedal, že to budeme riešiť na poradni v 34tt, zbytočne skôr 🙂

bubus2211
29. okt 2012

@henrike Ahoj ,a kolko si platia za tu izbu na den?ked mozem vediet ? 🙂

jankaroy
29. okt 2012

Ahojte, mam otazku: podarilo sa vam bezproblemov dovolat do poradne? Dnes tam volam od desiatej do obeda a nepodarilo sa mi tam dovolat. Nikto mi nezodvihol.

henrike
29. okt 2012

@bubus2211 , na novom oddeleni stoji jednopostelova izba 50 Eur na den. Kedze som neplatila ziadnemu lekarovi, dopriala som si tento luxus a neolutovala som, lebo dcerku som chcela mat hned pri sebe a nemusela som mat zly pocit z toho, ked plakala ... nevyrusovali sme nikoho.

danka2105
29. okt 2012

@ela_26 Ja som bola na nadstandarde na starom sestonedeli a nikoho z romskej mensiny som tiez nevidela, oni maju vyclenenu specialnu izbu a navstevy maju len v cakarni, nie na oddeleni kde su izby. Ked si na nadstandarde nemusis ani vychadzat z izby, aj jedlo ti donesu, tak ti nemaju co ukradnut, ked si stale tam 😀

mata884
29. okt 2012

@danka2105 Kolko si platila za izbu na starom sestonedeli? dakujem

danka2105
29. okt 2012

@mata884 Bola to dvojka za 18 eur, ale bola som tam skoro cely cas sama 🙂 Ak si pozries spätne forum o par stran, najdes tam par foto co som pridala aj z izby aj z kupelne 🙂

14petulka88
29. okt 2012

Ja som tiez lezala na starom nadstandarde a tiez som poriadne ani nevychadzala z izby 🙂 pri prvej dcere som lezala na obycajnej izbe a taktiez som romske spoluobcianky ani nevidela 🙂

mata884
29. okt 2012

dakujem

mata884
30. okt 2012

mate termin niektora koncom novembra?

govinda
30. okt 2012

@danka2105 úplne v pohode izbička, úplne stačí a vyhovuje 🙂

14petulka88
30. okt 2012

Baby, neviete mi vysvetlit ako sa v saci dostanem na ot nove oddelenie? da sa tam nejak prejst cez to stare? alebo ako to je?

monculka
30. okt 2012

@14petulka88 nooo nepojdes tym smerom na stare ale opacnym smerom po chodbe a tam su jedny sklenene dvere a potom jedny odsuvacie a si tam 🙂 dufam ze som to dobre vysvetlila 🙂

14petulka88
30. okt 2012

@monculka Ale pojdem tym istym malickym vytahom? 😀

monculka
30. okt 2012

@14petulka88 hej hej 🙂 a nepojdes tam kde sa chodi na USG ale opacnym smerom 🙂 ja ked som odchadzala s tade tak som sla aj s tade dole vytahom...nie tym ktory ty myslis ale druhym...ten je niekde na konci tej chodby oproti recepcii...ked si dobre pamätam 😉

14petulka88
30. okt 2012

@monculka Dakujem 🙂

monculka
30. okt 2012

@14petulka88 no dufam ze som dobre poradila 🙂 neze zabludis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre