Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

siu3333
26. júl 2009

ahoj zuzkaadusko,,,ja som rodila vo stvrtok 16.jula a prijal ma Lendak ja som sla s domu uz s bolestami,,,ale ja som ho aj chcela mat pri porode,,,cize siel domov,ale potom sa vratil a bol tam somnou kym som neporodila...porod bol o nieco lepsie aky pri prvom babetku,,no rychlejsi...
preco ides na sekciu?

siu3333
26. júl 2009

neboj stovka ak by to na teba prislo prides na to....je to individualne mne povedal doktor,ze mam kratke kontrakcie,preto mi pri porode nieco pichli aby som ich mala dlchsie,,ak mas take bolesti casto a sa ti zda,ze sa opakuju po niekolkych minutach tak este pockaj aspon dva hodky a uvidis,,ale len ked sem tam nejaky krc tak asi este sa nic nedeje,,ale neboj prides na to,,,,aj ja som sa bala,ze ako na to pridem ze uz idem rodit a prisla som na to ked som sa zacala vyprazdnovat a samozrejme tie bolesti ako keby som mala dostat menzes

Viktorko sa ma dobre,,len mu nerobia dobre tie horúčavy .....teraz ked sa ochladilo mi spinka pekne cez den,ale ked je tak horuco tak sa budi a je nervozny,,,ale je zlatucky,, 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikajanko
26. júl 2009

Mam take tuseni, te Cathu je uz v nemocninci 🙂 Zvykne sa ozvat ano a pooobede a dnes este nic...tak ak ano tak na nu myslite 🙂

siu3333
26. júl 2009

ze by som mala pravdu a by ju to chytilo?lebo ak to bola ta zatka co tu pisala tak je to mozne,,ze uz ma babetko pri sebe..

cathuska
26. júl 2009

caute holky> Nika> Siu: ozyvam sa az takto neskor, lebo sme s manzelom boli na prechadzke (boze uz som nevladala, ale som sa prekonala) a potom sme kukali film a tak som az teraz zasla medzi Vas, este nie som v nemocnici 😕 aj ked by som rada bola, dnes mam od rana bolesti v podbrusku, som myslela, ze to urcite pride, ale nie je to v pravidelnych intervaloch, tak som volala dokimu (ale to som aj tak mala, mali sme to dohodnute na 18tu dnes, ze mu mam volat), sme sa porozpravali a povedal mi, ze ak odisla zatka tak by sa mali zacat pravidelne kontrakcie do dvoch troch dni, ale aj nemusia...ze v utorok mam prist za nim do poradne a ak dovtedy neporodim, tak sa dohodneme na planovanom porode, a teda, ze ma zoberu na vyvolavacku...Tak ale uvidime, lebo dnes mam tie bolesti dost silne a opakuju sa, ale musi sa to zintenzivnit ...a spravidelnit...

cathuska
26. júl 2009

Stovka> tak cauko spolucakatelka 😉 verim, ze to na nas skoro pride, ja dnes mam take daco ako pise Siu, ze vyprazdnovanie a take menzesove bolesti a su dost intenzivne, ale nemam to pravidelne, tak uvidim....ale ked sa nad tym zamyslim, tak aj pravidelne su, ale asi v hodinovych intervaloch, tak snad sa to zacne skracovat, nech nemusim na vyvolavacku v stredu resp stvrtok, vies maa je dost velka, tak ma doki nechce nechat ju "vypast" na este vacsiu 😕 😅

nikajanko
26. júl 2009

jooooooj tha vy napinate 🙂

jankaborka
26. júl 2009

ahojte,cathuska,mozno sa stretneme v saci,mas take dlhe cierne vlasy ako na foto?alebo je to starsia fotka?zajtra mam prist do sace aj s taskou a najneskor v utorok mi da moj doki vyvolavacku.tak uz som zvedava a strasne sa bojim

cathuska
26. júl 2009

ahojky este raz 😉 , s dokim som volala, mam v utorok na 7,00 rano prist do porodky na vyvolavacku. Tak verim, ze uz Nelku konecne budem mat pri sebe a ze bude vsetko ok a nebudeme viac musiet cakat a analyzovat, ze kedy to pride atd atd, lebo kontrosky mam ozaj velmi nepravidelne a potom vymiznu atd, malinka je dost velka, vsetko je pripravene, tak tomu treba trosinku pomoct, tak ideme na to. Stretnem sa tam aj s Lenkou. Stovka poslem Ti smsku po narodeni Nelky, tak potom prosim hod infosku tuto na konika, lebo kym sa dostanem k netu tak to potrva, nakolko minimalne styri dni nemocka po porode. Drzim palce cakatelky,nech to na Vas uz pride a maminkam vela mliecka a radosti z babatiek. 😝

cathuska
26. júl 2009

Ahoj Jankaborka 😉 fotky v albume mam aktualne, tie s bruskom, tak presne vyzeram 😝 tak to sa stretneme urcite, nakolko aj mne maju dat vyvolavacku, mne doki povedal, ze mam dojst v utorok o 07,00 ako pisem vyssie a teda sa urcite uvidime. Aj ja sa bojim 😕 ,ale snazim sa na to nemysliet, proste sa porodu nevyhneme, tak nech to mame cim skor za sebou.

jankaborka
26. júl 2009

uz som pozerala albumi-tak ja sa k tebe ozvem,inak neviem preco mam prist zajtra medzi 8-9tou s taskou povedal mi ze mi vyvola bud zajta alebo najneskor v utorok,tak neviem ci ma tam chce nechat z pondelka na utorok?ale kazdopadne to vyzera tak ze budeme spolu na vzdycharni 😀 hlavne nech to uz mame za seboua male babule pri sebe 😎

stovka
27. júl 2009

Ahojte,
CATHY, drzim palce, zajtra mozno bude Nelka na svete, zvlastny pocit, ze? 😵
Sms posli hodim info - teda ak budem doma, pretoze aj ja mam prist zajtra na kontrolu 😎 Sice mne o vyvolavacke nic nehovorili, ale pre istotu beriem so sebou aj tasku. Dnes mam oficialny termin podla MS tak uvidime ako bude, od vcera mi je trochu zle od zaludka, vacsinu dna prelezim, necitim sa dobre, pichanie do podbruska, krizov, slabin mam uz vyse 2 tyzdnov, to uz ani nepisem 😖
JANKABORKA, aj Tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

Juj, dievcata, v dobrom zavidim, aspon viete, ze nebudete dalej cakat, to cakanie je najhorsie. Momentalne ma kazdy natahuje tymi otazkami - este nic? Niekolkokrat do dna odpovedam na to iste - este nic, dam vediet 🙂

Od zajtra maju byt zase horucavy 😒

Vsetkym prajem pekny den.

siu3333
27. júl 2009

drzim vam palce aby vsetko bolo ok a aby ste uz mali deticky pri sebe 😵 😵 😵 😵 😵
dajte vediet,ze ako ste dopadli...

cathuska
27. júl 2009

cauko holky, STOVKA> no jo, mas to presne ako ja, vsetky tie priznaky uz vyse dvoch tyzdnov,ale porod stale nikde...nuz som rada, ze lekar sa tak rozhodol, ze mam zajtra rano dojst o 7.00 na vyvolavacku, lebo raz sa mala narodit musi a uz som po termine, takze asi treba pomoct..Ved aj zatka mi odisla a nic..iba silnejsie menzesove bolesti, pichanie dole...atd.. Tak drz palceky, nech sa to rychlo zajtra spusti a nech to ma cele rychly priebeh..poslem sms...a budem aj ja na Teba mysliet nech Ti na kontrole pripadne tiez povie o vyvolavacke, alebo nieco co Ta potesi...SIU> dufam, ze to pojde rychlo, lebo ako prvorodicka zacinam mat dost strach, ale snazim sa mysliet len na malinku a vtedy mi je lepsie... 😅 JANKABORKA> asi si uz v nemocke, tak sa tam uvidime...zatim papa...zajtra snad uz budem mat Nelku v naruci, ved uz je cas... 😝

cathuska
27. júl 2009

a STOVKA, veru zajtra uz zacinaju horucavy, no des a hruza 😕 ale co uz musime zvladnut....nuz a co sa tyka tych otazok, ktore momentalne dostavas, ze ci uz, kedy atd...tak to je ozaj na nervy..poznam to...tak Ti zelam, nech rychlo prides za nami..ja neviem ako vyzeras, ale mna by si mala spoznat podla tych poslednych fotiek, takze kludne sa potom ozvi ku mne, budem len rada 😉

siu3333
27. júl 2009

cathy neboj,,,nejaku tu bolest vydrzis a potom uz bude dobre,,,,inac su aj take prvorodicky co vobec nemali nejaku neznesitelnu bolest pri porode a nikdy neviez ci to nebudes prave ty...drzim palce,aby vas to tak nebolelo,ale stoji to za to 😵 😵 😵 😵 tie nase deticky su zlatucke...a nemaj strach,bude to raz dva...drz sa nam zajtra a ked vas pustia tak daj vediet aky bol porod a vsetko okolo toho a hlavne ako sa ma babetko... 🙂 🙂 🙂 🙂

jankaborka ma moje cislo ale zatial nic nepisala aj ja som uz zvedava,ze co ma nove,,,mozno prave rodi 😅 😅 😅

maycuk
27. júl 2009

cathus, drzim palce nech to ma rychly a bezkomplikacny priebeh. hlavne sa neboj, fakt mysli na ten zazrak, co z toho vsetkeho vzide. Vas maly zazrak🙂 jej. noo, drzte sa!

cathuska
27. júl 2009

Ahojte SIU a MAYCUK, dakujem za podporu a ozvem sa uz ked budem "po". Pevne verim, ze to bude vsetko OK. Potom Vam to popisem, ze ako a co bolo. 😅

jankaborka
27. júl 2009

ahojte baby dakujeme za podporu,som taka nervozna ze snad ani nezaspim,
cathuska tak sa tam zajtra rano stretneme,som zvedava co tam snami budu robit 😝
siuurcite ti napisem sms,tak zatial.papa

maycuk
27. júl 2009

nebojte baby, bude to dobre! urcite to zvladnete 🙂 vela sil prajem a radosti z ocakavania🙂 a ktovie, mozno vas este niektora z nas tu stihne na sestonedeli. to by bola sranda🙂
mna dnes nas Kubik taaak kope do mechura, ze hruza, aj mu dohovaram a nepocuva🙂
no nic, snazte sa zaspinkat, nech mate silu zajtra, drzte sa!

siu3333
28. júl 2009

baby drzim palce 😉 😉 😉 😉 😉

stovka
28. júl 2009

Ahojte,
Cathy sa zatial neozvala, ak tak urobi dam vediet..
Dnes po poradni som prisla este domov, ale rano nastupujem na prijem, porod mi vyvolaju, takze Cathy aj Janku urcite stihnem 😉
Maycuk, nepridas sa? 😎

Pekny den - pre mna dnes posledny s bruskom 😵

siu3333
28. júl 2009

tak drzim palce aj tebe stovka zajtra 😵 😵 😵 😵

kristinka sa nam ani neozvala neviete nic o nej?

jarimka
28. júl 2009

ahojte drzim vam všetkým palčeky nech vsetko dobre dopadne a uz to budete mat za sebou ja sa tiez chystam rodit do sace ale malinkemu sa nechce tak este cakame lebo mam terminy 2.augusta a 10.augusta ale doktor povedal ze to bude skor tak ked ma niekto tak terminy nech sa ozve a mozno sa stretneme v pordnici
🙂 🙂 🙂

siu3333
28. júl 2009

pisala mi jankaborka uz ma SOFIU narodila sa o 14.00 hod vaha 3350g a 50 cm,,obe su v poriadku...ak budem mat nieco nove napisem,,budeme si este volat... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

stovka
28. júl 2009

Jankaborka gratulujem k dcerke, krasna sprava 🙂
Prajem rychle zotavenie a tesim sa na podrobnosti 😉
Teda si rodila az dnes..

siu3333
28. júl 2009

dnes isla na prijem jankaborka vcera ju poslali domov,,,uz som s nou volala tak maju sa dobre,,,ze sa jej hrozne tocila hlava,,ale zvladla to...

nikajanko
28. júl 2009

Ahojte,

Mne pisala Cathush ma narodila sa jej dnes Nela 3550g a 52 cm ... gratulujem a vitam Nelinku 🙂

nikajanko
28. júl 2009

Bozeeee ja tu snad budem rodit posledna 🙂)))

stovka
28. júl 2009

Cathy gratulujem, krasne miery ma Nelka, tak predsa je tam odchylka vo vahe 🙂

Nikajanko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre