Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bubus2211
5. okt 2012

Ahojte,to znamena nieco ked v 34tt niekedy citim take slabucke krce?trva to niekolko sekund a potom to preide

bonnie1
5. okt 2012

@drobcek76 my ked sme boli v 20 foto sme nedostali a nam poradili ze sa mame pekne spytat ze on vytlaci.tak teraz sme pytali.skuste aj vy🙂sice z tej kvality som sklamana ale ako hovori moj manzel hlavne ze je mala ok..

maria.vinea
5. okt 2012

@bubus2211
pokial to nie je extra silne tak je to normalne v deviatom mesiaci uz su caste taketo falosne kontrakcie, je to ok 🙂

maria.vinea
5. okt 2012

@matamoh
pomaha aspon mne teda lebo som mala dlhy a vycerpavajuci porod a na 6 hodin mi to zjemnilo silne kontrakcie. mne epidural dopichovali trikrat a naozaj bola to pre mna ulava. stoji 140 euro ako sa tu pisalo a ak by nahodou bola sekcia neplatis za spinal nic

zigzag
5. okt 2012

@maria.vinea ja som rodila 15 hodin od pravidelnych kotrakcii ked zacala byt pravidelne cca kazdych 20 min,, a zvladla som bez epiduralu, aj oxitocinu, z toho v porodnici sme boli poslednych 6 hodin, malemu sa nechcelo :D ale vsetko super dopadlo, nebol som strihana ani sita, super porod,hoci ku koncu som uz bola velmi vycerpana,,, ale velmi zlaty bol aj personal, lekarka, nemala som nikoho zazmluvneneho... keby,ze mam rodit zase,tak urcite saca 😵

drobcek76
5. okt 2012

@bonnie1 Tak to sa teším aj ja že je mala ok! mne ta foto aj tak nejak nechybala,ale teraz skusim aj ja povedať nech nejaku vytlači 🙂 Ja som tak počula že ked lekar nevidí to babo tak dobre, tak potom tu foto nedava tej mamičke . ale dame sa prekvapiť 😀

melanka21
5. okt 2012

Baby prosim Vas nema niekto sukromny email na Dr. Dosedlu??? On sa specializuje na amniocentezu v ke v saci a mala by som zopar otazok no neviem ako sa s nim spojit. Nepomohli by ste mi niektora??? Mam vysoke hodnoty NT potrebovala by som to s nim nejako prebrat a ziaden kontak nemam. Dakujem ak by sa nasla niektora z vas , ktora by bola ochotna a dala mi kontakt na neho.

bonnie1
5. okt 2012

@melanka21 edosedla@gmail.com.a co su to vysoke hodnoty NT?

danka2105
5. okt 2012
drobcek76
5. okt 2012

@danka2105 mozem potvrdiť na tento mail aj mne odpisal ...pisali sme mu doobeda okolo 10hod. a odpísal hned večer okolo 22.00 .on az tak neskoro odpisuje...držim palce

drobcek76
5. okt 2012

@danka2105 Ježiš.... ja som to chcela napisať melanke 21 sory.. 😀

danka2105
5. okt 2012

@drobcek76 v pohodke 😀

blackcat8885
5. okt 2012

Viete odporúčať konkrétneho lekára/ku v šaci?Chcem tam rodiť ale neviem kto je taký že fakt v pohode.Nechcem si vybrať lekára len tak,že kto príde ten bude chcem niekoho dopredu dohodnúť.

melanka21
5. okt 2012

@blackcat8885 ja odporucam Juhasa, Dosedla ma uz vela pacientok :D

melanka21
5. okt 2012

@bonnie1 NT hodnoty znamenaju mozne riziko na dawnov syndrom ak su privysoke hodnoty. Dakujem za informacie 🙂
@gabikapatrik dakujem pekne ale nejako to neotvara :D
@drobcek76 dakujem pekne skusim mu napisat, ja v podstate potrebujem len jeho vyjadrenie :D lebo niekde sa pise ze hodnoty do 2,5 az 3 mm su v pohode a ja mam 2,4.

jjeanny
5. okt 2012

@blackcat8885 Mudr Toth 😉 Mudr Dosedla .. ale ten je zjavne vytazeny 🙂

melanka21
6. okt 2012

@bonnie1 a on mi na tento mail aj odpise??? to je asi jeho suktrmny nie???? lebo tie ostatne co mi poslali su ine. amm mu poslat na tento????

kacenka78
6. okt 2012

@blackcat8885 taktiež odporúčam MUDr. Totha... 🙂

bonnie1
6. okt 2012

@melanka21 ja som dostala asi ten a pisala som mu ohladom usg a odpisal mi priebehu dna.nepatrala som ci je sukromny..dolezite bolo ze som vybavila co som chcela🙂

melanka21
6. okt 2012

@bonnie1 tak dakujem velmi pekne, uz som mu napisala tak snad mi odpise :D

blackcat8885
6. okt 2012

Vdaka za odporúčania 🙂 ako je to vlastne,ked budem chcieť posledný mesiac chodiť do poradne do šace tak sa objednám napr k MUDr. Tothovy a toho si potom dohodnem aj na pôrod?Alebo budem chodiť do poradne k tomu čo má službu?Možno blbé otázky ale vôbec neviem ako to funguje

kacenka78
6. okt 2012

@blackcat8885 objednas sa teda napr. k MUDr. Tothovi a povies, ze by si chcela chodit do poradne posledny mesiac k nemu a potom nejak automaticky dohodnete aj porod 🙂 mne pri poradni povedal, ze na dalsiu si uz mam doniest aj veci a ze to odrodime...

blackcat8885
6. okt 2012

@kacenka78 dakujem 🙂

melanka21
6. okt 2012

@bonnie1 uz mi odpisal, no zatial sa ma len spytal kto je moj obvodny gynekolog :D

mimka1
6. okt 2012

ja som rodila minuly tyžden a všetci lekari su super, ja osobne by som si nikoho nevyberala a prišla k tomu kto mas lužbu, najma tie mlade lekarky a lekari su velmi milí a všetko vysvetlia. Zažila som ich na vizitach a fakt ani pri jednom za cely tyzden som nemala nejaky zly pocit

erika121o
7. okt 2012

tehulky, ktore sa chystate do Sace, tak tu je taky sumar o nemocnici a porode z oficialneho sprievodcu porodnicami, mozno to pomoze 😉 http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...
tu najdete aj odpoved na to, ci moze byt otecko pri cisaraku 🙂
jedine tu este nie su sumy za izby na prerobenom oddeleni gynekologie (2-postelova-35€, 1-ppostelova-50€/noc)

pezs
7. okt 2012

@blackcat8885
Ja som bola dohodnuta s Dr. Juhasom. Vsetko mi pekne na poradni vysvetlil, mohla som mu hocikedy zavolat, odporúčam ho, viedol super pôrod, zasil ma tak dobre, ze na druhy den som mohla sediet bez bolesti na tvrdej drevenej stolicke a dobre spolupracoval so sestrickou, ktora mi mojho Radka za par minut pomohla vytlacit. Poradne ma kazdy stvrtok.

erika121o
8. okt 2012

tak nam sa to uz krati 🙂 vo stvrtok ideme do nemocnice a v piatok rodime, tak drzte palce, aby sme to mali rychlo a uspesne za sebou 😉 potom dam vediet, ze co a ako 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre