Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

katkarv
7. apr 2012

@teleranka ahojky,no lekar mi povedal ze aj o 2h v noci si mozem nieco dat len to nemam povedat anesteziologovi,vraj aby mi neprislo zle 🙂 No mam ten Yal roztok takze dufam ze tento mozem pouzit.Inak nemam ziadne kontrakcie,citim sa ako keby som nebola tehulka 🙂 Ale nervozita urcite pride hlavne v noci,nepocitam stym ze budem spat ☹ A ty ako,brusko netvrdne?

teleranka
7. apr 2012

@katkarv ten yal gel sa moze pouzit.ja sa tiez citim dobre,akurat vecery a noci su zle a bolestive. Od stvrtka sa napchavam,vsetko zaradom,lebo uz len zajtra mozem, v pondelok uz len nalahko :( pocasie na prd, tv program o nicom, nudim sa strasne,resp. Na nic sa neviem sustredit. :( co beries do nemocky pre Adelku okrem plienok,vlhkych utierok a kremiku na zadocek? A plienok kolko?

katkarv
7. apr 2012

@teleranka mam vlozene asi 20 plienok,ked este bude treba tak manzel doplni 🙂 A okrem toho este deku do postielky,ciapocku a cumlik.Neviem ci ho vyuzijem ale pre istotu 🙂 lebo som mala na izbe mamku co si jej maly robil cumlik z prsnika 3xpotiahol a zaspal,takto kojila chuda asi hodinu.

mirka_aa
7. apr 2012

neviete nahodou ci treba brat original sobasneho listu ci staci len kopia? a ze ci babätko je pocas pobytu v nemocnici oblecene v nemocnicnych veciach a nase staci doniest az pri odchode? dakujem 🙂

teleranka
7. apr 2012

@mirka_aa treba vziat original sobasneho listu. Pocas pobytu v nemocke je babo v nemocnicnom oblecku,tvoje staci az pri odchode domkov. Akurat si uz od zaciatku vezmi ciapocku,rukavicky,pripadne ponozky.

teleranka
7. apr 2012

@katkarv Katka, silno presilno Ti drzim palceky, este sa Ti ozvem,dufam,ze stihnem este PRED. Myslim na Teba a velmi sa tesim,ze ked Ta pozajtra uvidim,uz budes stastna mamicka s Adelkou po boku!

katkarv
7. apr 2012

@teleranka dakujem pekne,uz prisli namna stresy aj som si uz poplakala,no co uz dnes vela nenaspim.Jasne ked budes moct kludne sa ozvy budem rada 🙂

kepassa
7. apr 2012

maminy, mozem sa opytat? snad mi budete vediet poradit, som dohodnuta s dosedlom, ze chcem rodit u neho a mala som mu zavolat v 36 tt co bolo vlastne tento stvrtok po poslednej poradni u mojho gynekologa. Dosedla ma objednal k sebe na buducu stredu doobedu na konkretnu hodinu lenze ani neviem poriadne kam mam ist v ramci 3.poschodia... 😕
????
tak tie, kt. k nemu chodievate a bude vas rodit pripadne vas odrodil poradite mi kde ste za nim chodili? Dakujem

dulkagabulka
7. apr 2012

toto je opis NORMALNEHO pôrodu...kasny , že?

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

katusskaa
7. apr 2012

@kepassa ked prides tam, zavolaj mu, vacsinou je na usg, v tej starej casti, pri porodnych salach, on ti do telefonu povie kde je

katkarv
8. apr 2012

adelka sa narodila 9.47 mame 3550g a 51cm pise tato a baby sa maju dobre

alla24
8. apr 2012

@katkarv blahozelam. Nech ste zdrave a cim skor doma 😉

jjeanny
8. apr 2012

@katkarv Gratulujem Katka, vela zdravia a mliecka 😉

anicka9
8. apr 2012

@jjeanny Ahoj, ide ide, dúfam, že už bude lepšie 🙂 Ako kedy, túto noc sa zobudila 2x, no predchádzajúce 3 či 4 noci, sme ťahali nočné, bola nám hore aj 3 hodiny. A ty ako?

anicka9
8. apr 2012

@martinaf. Ahoj zmenila som doktora ja sama, mal byť Dosedla, ale bol Tóth. Termín pôrodu som mala 29.3 ale 28.3 nabehol dr. ku mne na izbu, že sa ide na vec dnes(28.3). Ďakujem a tebe s rodinkou pekné sviatky 🙂

anicka9
8. apr 2012

@katkarv Gratulujem, veľa zdravíčka Adelke a rýchle zotavenie mamičke prajeme 🙂

anicka9
8. apr 2012

@katkarv super správa, ďalšie bábo na svete 🙂

mexico_16
8. apr 2012

@katkarv Gratulujem a vela zdravicka malej princeznej 🙂

rabiva
8. apr 2012

@kepassa ked prides na 3.posch.chod riadne do poradne a ked odovzdas sestricke teh.knizku povedz ze mas dohodnuteho dr - Dosedlu a ona ti uz povie ci ho pockas tam na poradni alebo ta vezme na usg 😎

silvulik10
8. apr 2012

@katkarv Gratulujem ku krásnej Adelke, prajem Vám veľa zdravíčka a rýchle zotavenie po pôrode 🙂

mili9
9. apr 2012

@katkarv gratulujeme a prajeme veľa veľa zdravíčka 🙂

mili9
9. apr 2012

Ahojte,chcela by som sa spýtať,viem,že nás tu pomerne dosť rodilo cisárskym,mám stehy,ktoré vyzerajú ako silon a mali by mi vraj samé vypadnúť,no som po pôrode 2týždne a 3 dni a stehy stále mám,nemáte náhodou niektorá podobné šitie ak áno,aké máte skúsenosti?Ďakujem,prajem pekný zbytok dňa 🙂

martinaf.
9. apr 2012

@katkarv blahozelam ku krasnej princeznicke a prajem veeela stastia a zdravicka obom a vela krasnych a radostnych dnikov

martinaf.
9. apr 2012

ahojte chcela som sa opytat ze stredu idem na predperacne pred sekciou a uz tyzden bojujem s nadchou / vystriedali sme sa inak chori cela rodina takze bacilov sme mali pozehnane/ nebrabala som nic cakala som ze po 7 dnoch ako prisla tak odide, len som kloktala slanou vodou a solny roztok do nosa no a v lekarni mi poradili Septisan na cmulanie a teply caj a citrony.. no a bolesti hrdla sa dnes akosi so silou vratili a ja som zufala ze ci to neovplyvni priebeh a pripravu na sekciu .. nemate niekto skusenost ako to je ked je niekto chorlavý ze ako to beru .. neviem ci by mi teraz tyzden pred porodom davali este ATB alebo ??? Ach jaj

mexico_16
10. apr 2012

@mili9 ahoj ja mam take sitie a vypadlo mi nedavno 😉 cize po 3 tyzdnoch...

mili9
10. apr 2012

@mexico_16 takže tri týždne,fu ja som sa už naozaj začala báť..ďakujem 🙂

silvulik10
10. apr 2012

@anicka9
@katkarv
@kvila
a predpokladám, že aj @teleranka Gratulujem Vám k detičkám a prajem všetkým veľa zdravíčka, maminkám veľa mliečka, trpezlivosti a rýchle zotavenie po pôrode. Ale môj názor je, že stačí ak Vám dieťatko dajú do náruče a hneď človek zabudne na všetky bolesti a starosti spojené z tehotenstvom a pôrodom.
@jjeanny ako sa mi máš? Dúfam, že je všetko v poriadku.
My sme celé sviatky strávili na záhrade, robili sme obloženie chaty zvnútra, zajtra idem do poradne na 9:00 hod. Cítim sa stále horšie, ledva niečo spím. Zistila som, že mi opúcha hlavne pravá strana, asi mi malý tlačí na nejaký orgán ☹ Strašne ma bolí a pichá zo spodu hlavne večer a vtedy ledva chodím a kleslo mi aj brucho, mamka tvrdí, že ešte 10 dní a určite pôjdem. Záha páli naďalej, asi budem musieť vložiť malému aj hrebeň do tašky 😀 😀 😀 Brucho obrovské, z malou také určite nebolo. Obvod pása mám 127cm.

mexico_16
10. apr 2012

@mili9 nic sa neboj u kazdeho inak a keby nahodou aj nevypadli,tak ukazes dr. po sestonedeli 😉

anicka9
10. apr 2012

@silvulik10 Ahoj Silvi, ďakujem pekne. Tak tú trpezlivosť určite v prvých dňoch treba 🙂 Aspoň mne, neviem ako holkám @katkarv, @kvila, @teleranka. Čítam, že máš toho dosť. Tak už len vydrž, držím palce. Čo hrebeň, rovno kefu 😀 Moja má tiež háro, a to ma ani žáha nepálila. @jjeanny ty ako?

tina_ochotnicka
10. apr 2012

ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, ako ste sa nakontaktovali na Dr. Dosedlu, mám síce jeho email, ale zdá sa mi to trochu drzé takto natvrdo sa mu ako neznáma ozvať. Alebo mám hľadať cestičky cez známych?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre