Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

katusskaa
23. feb 2012

@silvulik10
@anicka9 v poradni sa caka dlho, to je pravda, lebo ak ma niekto dohodnuteho lekara, ten si zavola svoju pacientku prednostne. plus niekedy cakas najprv na usg, potom cakas do poradne na CTG a na vysetrenie.

silvulik10
23. feb 2012

@teleranka Ďakujem pekne moja za povzbudenie, dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂 Aj Tebe sa to už kráti. Ja ešte musím vydržať dva mesiace.

silvulik10
23. feb 2012

@katusskaa Ďakujeme Katka za info, ja asi budem chodiť do poradne v stredu keď slúži môj gynekológ a dúfam, že nebudem musieť dlho čakať 🙂

katkarv
23. feb 2012

ahojte baby tak ja si to tam idem pozriet zajtra z blizka ☹ Idem lezat na infuzky,ked ma tam uvidite a spoznate kludne ma oslovte 🙂

anicka9
23. feb 2012

@teleranka Ahoj, termín mám 1.apríla plus mínus 5 dní mi bolo povedané 🙂

jjeanny
23. feb 2012

@anicka9 teraz Ti neviem povedat,aky rozmer podloziek mam ja, nedala mi k nim obal .. nukala mi vsak dlhsie a kratsie , vzala som tie kratsie , myslim si, ze max. stacia. Nemam zajednaneho porodnika v Saci, prveho syna som rodila u Mudr. Totha, teraz neplanujem zatial u nikoho. Radsej si priplatim za izbu 🙂

@silvulik10 mozno si tie podlozky brala dlhsie ako ja, to vsade ine ceny, mne poradila @teleranka tie jednorazove nohavicky v zdravotnickych potrebach, inak by som ich kupila v Babetkovo za 8,nieco stoja ..

@teleranka ahoj, dakujem .. uz som zdrava, brala som iba lokalne antibiotika nastastie nebolo nutne viac. Akurat drobec v brusku vystraja cim dalej, tym viac, hlavne podvecer, vecer. Ty ako? Tie podlozky vraj davaju iba par, mne pri prvom tehu, dali 1-2 na vzdycharni , potom som cerpala zo svojich.

jjeanny
23. feb 2012

@katkarv a preco ides? ides na gynekologiu lezat? tiez som bola na infuzkach v 20tt. Drz sa

jjeanny
23. feb 2012

@silvulik10 inak ta kalciova masticka je super na bradavky, ja mam este doma a vlozky mi tiez nukala dlhsie aj kratsie, tak som vzala tie kratsie, pri prvom som tolko nekrvacala, slabulinko, tak verim, ze ani teraz nebudem 😀 Este som kupovala v lekarni Dermochlorofyl na lepsie hojenie rany, odporucali mi vtedy sestricky zo Sace a fakt bol ten sprej super plus kvapky do nosa s morskou solou, vela mamiciek zvykne mat problemy so suchou sliznicou

kikaabed
23. feb 2012

dr.lendaka mam aj ja a som velmi spokojna s nim.............................uz sa mi blizi den d-porodu a velmi sa bojim.................

kikaabed
23. feb 2012

@anicka9 mozno sa tam stretneme..............................

teleranka
24. feb 2012

@katkarv ahoj moja, co sa stalo????? preco ta idu hospitalizovat????

teleranka
24. feb 2012

@jjeanny juj, fajne, ze si uz zdrava.. aj moj drobcek v brusku vystraja a najma podvecer a vecer... casto aj v noci sa mu nepaci, ako lezim, tak ma proste vykope do inej polohy. Moj malý vládca 😎
Kedy ides do poradne? ja v pondelok na CTG a krv, potom az okolo 15.3.

katkarv
24. feb 2012

@jjeanny ja neviem kde kde budem lezat ☹
@teleranka Mam malo plodovej vody a prietoky su na hranici tak to treba sledovat a infuzky mi budu davat.

teleranka
24. feb 2012

@katkarv uf... budem na Teba mysliet! Drzim palce, skore prepustenie, uvidis, ze to dopadne dobre a vsetko sa do poriadku.

silvulik10
24. feb 2012

@jjeanny Ahoj, aj ja som rodila u Mudr. Tótha pred 10 rokmi, teraz to nechám znova na náhodu. Podložky som kupovala tie väčšie a vložky normálnu veľkosť. Ten Dermochlorofyl je len ak rodíš prirodzene? lebo ja idem asi cisárskym ☹ Zo suchou sliznicou mám problém už teraz, môj manžel tvrdí, že v noci chrápem 😀

silvulik10
24. feb 2012

@katkarv ahoj Katka 🙂 tak presne tento problém som mala aj ja pri prvom tehu. Bola som 3 týždne v nemocnici a pichali mi magnézium infúzky. Už bolo, že mi urobia sekciu, ale nakoniec si to rozmysleli a poslali ma domov. Tak držím palčeky, držte sa 🙂

silvulik10
24. feb 2012

@kikaabed Ahoj 🙂 aj ja chodím k Lenďákovi, aj ja som s ním spokojná 🙂 A kedy máš termín, ja musím ešte dva mesiace vydržať.

lucon
24. feb 2012

Zienky prosim Vas, ktore ste rodili pri MUDr. Lendakovi, pripadne ste poculi od.... mozete mi povedat, aky mate z neho pocit ? Hlavne ma zaujima,
1, ci s rodickou komunikuje, alebo je skor tichy.
2, ako ste boli spokojne s technickou - profesionalnou strankou porodu.
Dufam, ze su taketo otazky na fore povolene 🤐 Dikes 😉

silvulik10
24. feb 2012

@lucon Ahoj moja, ja som pri ňom nerodila, chodím k nemu do Turne, ale ak sa podarí tak by som mala u neho rodiť teraz koncom apríla. Potom Ti tie infošky budem vedieť poskytnúť 🙂 Ako gynekológ je super, páči sa mi, že všetko datilne vysvetlí a rád pomôže aj cez víkendy cez telefón 🙂

donalona
24. feb 2012

ahojte, koncom marca mam planovanu sekciu v Saci a rada by som vedela vase nazory - tych, ktore tam rodili teraz po rekostrukcii, ako ste boli spokojne s izbami a personalom. Tiez ak nechcem sa stravovat v nemocnici ale manzel mi bude nosit jedlo, nerobia z toho problem?vdaka 😉

anicka9
24. feb 2012

@kikaabed tiež máš podobný termín?

mili9
24. feb 2012

@katkarv Ahoj Katka,ja som si tam tiež poležala,našťastie nie dlho len 5 dní..držím palčeky,nech ste hlavne v poriadku 🙂 budete v dobrých rukách,neboj 🙂

mili9
24. feb 2012

Ahojte dievčatá,v piatok idem prvý krát do poradne do Šace,neviete kto slúži piatky ?A ako to prebieha,treba mi priniesť aj moč z domu,alebo stačí tam ?Ďakujem 🙂

kikaabed
24. feb 2012

anicka9..................ano mam na 6.4............

kikaabed
24. feb 2012

silvulik 10..................on je super dr....................ja uz to mam za meziac...........na 6.4..................

mexico_16
24. feb 2012

@mili9 Moc nosit nemusis daju Ti poharik tam..A stale sluzi niekto iny,ale vsak zavolaj si na ambulanciu pre tehotne a opytaj sa kedy ma sluzbu lekar,kt. zhanas..Ochotne povedia.

mexico_16
24. feb 2012

@katkarv drz sa 🙂

mexico_16
24. feb 2012

@teleranka Ahoj..Dnes som bola v Saci a pozrela som si aj izby. Su nadherne 😵 tesim sa na pobyt 😵 😵

teleranka
25. feb 2012

@mexico_16 perfektne si to pomenovala, že pobyt 😎
za take peniaze to aj ja budem tak nazývať 😀 aaa veru aj ja sa teším, rátam už dni.. bola si na poradni? robli Ti aj ultrazvuk a prietoky okrem monitoru?

mili9
25. feb 2012

@mexico_16 Ďakujem za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre