Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

motylik22
31. máj 2015

prosim vás sú ešte povinné tie ortopedicke nohavičky a latkove plienky do pôrodnice??
a ešte by som chcela vedieť či sa dá vybrať pôrod myslim tým že nemam na to diagnozu ale chcela by som isť cisarsky, či sa to da.....dakujem

nikad2
31. máj 2015

Ortopedicke a latkovie nie. Je to na mamicke.

erarka
9. jún 2015

@motylik22 ahoj..myslim,ze sposob porodu si vybrat nemozes,teda cisarak sa nevybera,na to musis mat diagnozu. Ja som 1.porod mala sekciou,neplanovanou,a to zotavovanie po operacii trvalo a bolelo dlho..dllho. mamicka,kt.so mnou lezala na izbe a rodila prirodzene,sa uz na 2.den pohybovala ako srnka po izbe a to nevravim ze sa mohla krasne starat o svoje babatko..zato ja som bola na infuzkach,kazdy pohyb bolest a este bez maleho.. ☹

mirca
13. jún 2015

Ahojte, neviete ako je to so ziadostou o sterilizaciu v saci? caka ma tretia sekcia, tak by som to chcela vyuzit. maju oni tlacivo, ktore vyplnim, ci ako to funguje? vdaka

mimka1
16. jún 2015

@mirca žiadost vypisuje gynekolog a pacoentka ju mesoe do porodnoce. tam raz za mesiac zasada komisia ktora to schvaluje. Ja som tam v cca 7mom mesiaci tu ziadost niesla

martina054
19. jún 2015

ja som rodila v kosiciach - saci a som velmi spokojna a inac ku gynekologovi chodim do vranova aj pristup sestrickach a doktoroch je tam SUPER a aj na novorodeneckom je super a chvaly pani primarku Kostelnikovu :D

felixina
21. júl 2015

Ahojte, mala niektora programovany porod v saci, ktory skoncil sekciou?

erarka
23. júl 2015

@felixina ahoj,moje 1.tehu skoncilo neplan.sekciou. 10dni po termine sme sa pokusili vyvolat prir.porod,ale nepodarilo sa. Kvoli inemu postaveniu lon.kosti by som sa ani neotvorila.

erarka
23. júl 2015

Ozaj,dievcence, tak my uz sme dve. Nasa princezna prisla na svet dnes o 8.hod.rano. A sice ubolena musim konstatovat,ze 2.sekcia je o dost narocnejsia pre moje telo,ale som neskutocne stastna. Tak vsetkym tehulkam zelam vsetko dobre.

janulik2008
27. júl 2015

vie niekto cený nadštandardných izieb? teda najlacnejšie koľko stojí. nikde sa k tomu nevie dopátrať :(

jankab86
30. júl 2015

@janulik2008 Ahoj, pokial viem zrusili oficiany cennik zo stranky, ja som sa pytala aj dole na pokladni ale ceny ti len povedia cennik do ruky ti nedaju lebo je neprehladny ci co. Kazdopadne co ja viem izby stoja v starej casti nemocnice 18€ a 25€ (pocet mamiciek na izbe som si nie ista), nadstandard - v novej casti 40€ - 2 mamicky na izbe, 60€ - si sama, 80€ - apartman. Samozrejme vsetko je na noc. Dufam ze trosku pomohlo.

medulienka2011
16. aug 2015

A kedy pustia zo šace domov ak som rodila spontanne? Od čoho zavisi? Maly sa narodil v piatok o 13.25......

diablikovci
16. aug 2015

@medulienka2011 Ja rodila v saci. Maly sa narodil v utorok o 16:30 a v piatok sme isli domov. Vela zalezi ako sa citis ty ako sa vsetko hoji a pod. a potom ako babo pribera. Moj sice vela naraz schudol ,a dets. lekarka nas nechcela pustit domov, ale vela bolo rodiciek a nemali ich uz kde davat tak kazali mi ho nakojit a povazili ho a isli sme domov. :D.

medulienka2011
16. aug 2015

A ak ešte nemám mliečko? Uvidime podla vizity....Asi?

lucka_vengl
16. aug 2015

@medulienka2011 mas kolostrum, to babatku staci. a je normalne, ze po porode deti najskor chudnu. len pekne prikladaj, maj babatko pri sebe, neodkladaj ho na novorodenecke odd. ale to je mimo temu trosku 🙂 pustit by ta mali asi v utorok? 4.den po porode, den porodu sa nerata.

nikad2
16. aug 2015

@janulik2008 najlacnejsia v starej časti 10€ , dve na izbe, záchod, sprcha, telka

medulienka2011
17. aug 2015

A čo ak má dietatko zvyšeny bilirubin???

abigael
17. aug 2015

Ahojte babenky poradte kolko sa dava porodnikovi peniaze dik

misha666
25. aug 2015

@abigael preco chces davat porodnikovi peniaze? to je trestne.. si ho zazmluvni oficialne.. to stoji 300€

pp89
26. aug 2015

asi myslela po pôrode, zaleži od Teba, tých 100-150e myslim, že sa dáva

lucka_vengl
26. aug 2015

@pp89 nic sa nedava. na recepcii pri odchode vyuctuju vsetky nadstandardne sluzby

abigael
27. aug 2015

@pp89
@pp89 ano tak som myslela prepac

gabikahlivistia
7. okt 2015

Ahojte chcem sa spýtať po cisarskom reze ukážu dieta otcovi ???tuto sobotu ideme do šaci a kedže bývame daleko tak chcem vedieť či ma čakať alebo nie dakujem

erarka
8. okt 2015

@gabikahlivistia Ahoj..jasne,ze ukazu babo oteckovi..moze si ho podrzat chvilu,nafotit,ak je vsetko ok,tak s tebou pojde na chvilu aj na JIS

gabikahlivistia
9. okt 2015

erarka dakujem za odpoved a ake skusenosti mate s porodnicov rodily ste tam???

erarka
9. okt 2015

@gabikahlivistia Rodila som tam 2krat,tento a minuly rok,takze cerstva skusenost. Mala som sice zaplateny nadstandart,takze drahsie,ale krasne izby,aj dvojky su super,ak ti nevadi spolocnost 2.mamicky a jej dietatka. Personal je super,lekarsky kolektiv mlady ale schopny,su ozaj odbornici,a co sa tyka sestier,ja sa nemozem stazovat..prisli kedykolvek,aj same od seba,pomahali s dojcenim,vzali babo,ked som sa nevladala starat(bola som po sekcii),ale hlavne sa treba neostychat a pytat na cokolvek.

venividivikinka
10. okt 2015

ahojte baby, chcem sa opytat, podla prispevkov a recenzii sa mi velmi pozdava dr. linkesch. kedze byvam v KE a gyno mam este v PO, premyslam, ze k nemu na tehotenstvo prejdem (som v 6tt). ale chcela by som rodit v saci. da sa to? viem si ho zaplatit, aby ma prisiel tam odrodit? ci ked stamadial odisiel, tak uz tam so mnou rodit nebude? resp. viem k nemu chodit pocas tehotenstva a odrodi ma niekto iny?

salome19
9. nov 2015

ktorého lekára by ste tam odporučili? ja som čítala recenzie a zatiaľ sa mi celkom páčil Mudr. Erik Dosedla... čo vy na to? ďakujem 🙂

erarka
9. nov 2015

@salome19 Ahoj,ja som 2krat rodila u primara Dosedlu.je naozaj skvely odbornik. Ma vsak dost vela pacientok,takze sa obcas nestiha venovat bud.mamickam tak,ako by chceli. Poradne su unho ako na páse 🙂

salome19
9. nov 2015

@erarka to nič.. len nech má čas, keď budem rodiť... a potom už budú aj sestričky a keď zabehne sem-tam.. až tak si na to nepotrpím, ale už som sa stretla (nie pri ňom) s tým, že Dr. nemal čas a tak poslal niekoho iného... a toto neuznávam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre