Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

diablicka
20. mar 2014

no ja som si to zmylila o tyzden a tak som bola v 35tt ale v pohode ma zobrala 🙂 No ja si myslim ze staci 🙂
@majusa29

helena35
20. mar 2014

@anvg dakujem 🙂

anvg
20. mar 2014

😉

majusa29
20. mar 2014

@diablicka a môžem ešte poprosiť o nejaký kontakt na nu? email alebo mobil. Dakujem krásne. 🙂

diablicka
21. mar 2014

@majusa29 poslem ti cislo v IP

ramzesa
21. mar 2014

@jlp ahoj, ja som tam rodila pred dvoma rokmi a iba som pred porodom povedala, ze chcem malinku hned po porode a aj mi ju dali. Plienku aj decku som mala svoje, ale nebolo treba. Oni mi vsetko dali. A velmi mila sestricka mala prave sluzbu 🙂. Ked to porovnam s predchadzajucimi porodmi, tak sa toho veeela zmenilo a len k lepsiemu. A vsak, mozno sa tam aj stretneme, ked pozeram tie nase datumy 😅 .
Inak ani raz som nemala nikoho vybaveneho a vzdy som bola spokojna... no az na prvykrat, ale to som vtedy vobec nevedela, ako to vsetko chodi 😝 .

majusa29
21. mar 2014

@diablicka Ok dik. Cakám na to číslo. 🙂

jlp
21. mar 2014

@ramzesa ;) tak potom na mna zavolaj ked ma uvidis ... Ja idem v pondelok ku dosedlovi do poradne. Dufam, ze to pride skor ako na termin.

simonka121
22. mar 2014

Ahojte ja som bola včera prvý krát na poradni v Šaci ,,,, poradňu mi robila Falatova a bola som veľmi spokojná s jej prístupom veľmi milá doktorka,,, mne včera povedala že som otvorená na 1 prst neviete mi povedať, že ako rýchlo to teraz pôjde,,, je možné, že porodím skôr ako mám termín???? Ďalšiu poradňu mám až o týždeň,,, Ďakujem 🙂

lenka1993
22. mar 2014

@simonka121 Ahoj, ja som bola na jeden prst otvorená dva mesiace 😀. A nakoniec som rodila akútnou sekciou lebo som sa paradoxne neotvárala.

ramzesa
22. mar 2014

@simonka121 mozes aj nemusis... u kazdej zeny je to ine 🙂... ale myslim, ze uz to nemame tak daleko do terminu a od toho 37.tt by malo byt vsetko OK 🙂 .

@jlp no, ak Ta spoznam, lebo v tomto som ja lava 😅 ... ja idem az v piatok do poradne, ale nemam nikoho vybaveneho, kto tam bude, u toho mam poradnu a tak isto u toho, kto tam bude v case porodu, rodim 🙂. Aj tak to za mna nik nespravi 😝 😅 .

helena35
24. mar 2014

Je tu niektora ktora ma terminv polovici maja?

dafy
24. mar 2014

ahojte 🙂 tie čo ste boli na sekciu akým sposobom bola vykonaná ??.....spinal,epidural, celková narkoza?

simusb
24. mar 2014

@simonka121 ahoj mozem sa opytat ja tam idem prvy krat o tyzden v pondelok ze co ti robili?a ako dlho si tam bola?dakujeeem

gloria9
24. mar 2014

@dafy epidural

dafy
24. mar 2014

@gloria9 podla čoho určuju??....za epidural sa platí?

simonka121
25. mar 2014

@simusb ahoj no tak prv mi robili ultrazvuk a potom som šla na poradňu,,,a tam bežné vyšetrenia,,, vzala mi moč, merala mi tlak,,, vážila som sa,,, klasické vyšetrenia ktoré sa normálne absolvujú pri bežnej poradni u gynekológa,,, 🙂

simusb
25. mar 2014

@simonka121 dakujem si zlata ja tam idem prvy krat takze mam trochu strach ze ako to tam funguje a doktora mas vybaveneho?

simonka121
25. mar 2014

@simusb nie ja idem bez vybaveného doktora,,, je ich tam dosť takže ja som si nikoho nevyberala...

lenkabell
25. mar 2014

rodila som minuli rok,nemala som nikoho vybaveneho a ani nikomu som nedavala vsimne ani pred porodom ani po porode,akurat darcek a kavicku,dezert a somarinky po porode som davala porodnicke aj sestrickam a musim povedat ze sa o mna postarali ukazkovo ako aj o malicku takze ja mozem iba vrelo odporucat 🙂

simusb
25. mar 2014

@lenkabell dufam ze budem mat tiez take stastie 🙂

gloria9
25. mar 2014

@dafy nie ja som neplatila nic

prelulu
26. mar 2014

@helena35 ahoj, ja mam termin v polke maja 🙂

helena35
26. mar 2014

@prelulu a budes rodit v saci?

prelulu
26. mar 2014

@helena35 no potom co citam a ake mam zle pocity z novej nemocnice uvazujem nad tym....zajtra by som sa tam chcela ist pozriet.

helena35
26. mar 2014

Tak ja som jedine za sacu ,inde by som urcite nesla,ties som len zle pocula kosicke nemocnice,v saci aj doktori,aj sestricky v pohode,a takties izby super 🙂

majusa29
26. mar 2014

@helena35 aj ja mam termin 13. maja

any395
26. mar 2014

INTENZÍVNA PREDNÁŠKA - VŠETKO O PORODE 28.3.14 v Košiciach, príprava budúcich rodičov k pôrodu s ukážkami, ktorú vedie pôrodná asistentka s certifikátom, Chceme tým osloviť tehotné žienky a ich partnerov, oboznámiť ich s pôrodným procesom, ktorý vo veľkej miere môžu sami pozitívne ovplyniť, čo je veľmi dôležité pre prirodzený fyziologický plynulý priebeh pôrodu, prihláška: www.porodnaasistencia.sk , 0907025298
.... a ukážeme si, vysvetlíme, ako cvičiť s Epinom...je to ozaj výborná vecička 🙂

lenkabell
30. mar 2014

@simusb verim tomu ze si odnesiete tie najkrajsie spomienky a ze vsetko prebehne lahko,ak mozem poradit : "komunikujte s babatkom pocas porodu,ja som malej stale ked som hladkala brusko od branice smerom dolu hovorila-neboj sa Miuska mamka Ti pomoze,tadial ide cesta von,myslim ze nam to obom velmi pomohlo"a nelezat,stale sa hybat jednak to urychli porod a menej to boli 🙂 zvladnete to, mate jedinecnu sancu prezit to najkrajsie na svete,mate vnutornu silu priviest na svet dieta,Vase dieta,stoji to za tu bolest,namahu...ak mate nejake otazky kludne napiste spravu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre