Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lenka.s
9. jún 2011

@piacere no ja si vlastne nie som ista, kde chcem rodit ... mam urcite predstavy a prioroty, no neviem co mozem od ktorej nemocnice ocakavat ☹

rabiva
9. jún 2011

ahojte, neviem ci to sem patri, ak nie tak ma aj tak zmazu 😕 , ale je tu info pre Kosicanky a okolie, bude sa konat akcia Snura zivota, je to akcia pre tehulky + info o odbere pupocnikovej krvi so zlavou pri registracii, mozete sa pridat tu http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?e...
alebo plagatik je tiez na stranke babetkovo.sk
😎

cervena_ciapocka
9. jún 2011

@lenka.s som na tom podobne ... ja idem ešte k svojej doktorke v 36tt+2 takže až niekedy v 37tt by som sa dostala do nemocnice ... Ale podľa mňa je to jedno, vziať ťa musia všade ... napríklad v SNV je nemocnica kde ideš rovno rodiť a žiadne poradne predtým, to majú priamo na stránke napísané.

sammy244
9. jún 2011

@cervena_ciapocka
@lenka.s ale baby..neviem ci v saci sa netreba nahlasit ze tam chces rodit...ja tiez idem v 37tt este k svojmu ale to dohodnut sa.ma vysetri urobi usg a rodit idem do sace....uz som sa rozhodla...

sammy244
9. jún 2011

@piacere a musim sa hlasit aj tak..ak mam este v 37tt prist k mojmu dokimu a on je porodnik v saci a u neho chcem rodit???cakam este na vysledky steru a krvi....a vravel mi najprv ze sa mam hlasit v prislusnej porodnici....ale potom som mu spominala ci mozem rodit u neho..a tak vravel ze mam prist 20teho este k nemu a sa dohodneme co dalej..tak neviem teraz...

lenka.s
9. jún 2011

@sammy244 no ale co ak budem rodit akutne, pridem tam a oni ma poslu prec, ze nie som nahlasena a nechaju ma porodit niekde na parkovisku ? ..... snaaad nie ... ale teda skusim sa mojej dr opytat, co a ako, ci sa treba hlasit v porodnici, lebo nech uz pojdem rodit kdekolkvek, tak to bude asi rovnake s tym hlasenim ...

sammy244
9. jún 2011

@lenka.s no neivem moja..a nerata ta tvoja lekarka s tym ze budes rodit u nej??

cervena_ciapocka
9. jún 2011

@sammy244 ja som mojej uz hovorila ze chcem v saci a nic mi nepovedala, ze uz tam mam ist, ale predpokladam ze ma tam nabuduce uz posle.

sammy244
9. jún 2011

@cervena_ciapocka no hej mala by ta poslat tam 🙂 boze teraz som bola na wc a tak ma prepichlo zdola ze som myslela ze sa zblaznim..ja neivem ci to male tak dokaze buchnut alebo co to je ☹

piacere
9. jún 2011

mne moja gynekologička na poslednej poradni u nej napísala do tehu knižky: "dátum".. sa hlási v Šaci... 😕

angelikabh
12. jún 2011

ahojte chcem sa spýtať kto rodil teraz niekedy v šaci? niekedy apríl alebo máj? Ako to tam teraz funguje??? Neviete niekto ako a kto ma kedy smeny od pondelka do nedele? Aký lekári? A hlavne či su volné izby lebo v máji bolo tak plné že ženy po porode boli aj na izbách kde čakaju ženy na porod. Ako to tam je teraz??? Ďakujem za info.

marusjacika
13. jún 2011

@angelikabh Ja som bola v Saci na prelome februara/marca. Myslim, ze je to velmi individualne - den, ci dva pred mojim porodom tam bol taky natresk, ze pomaly nemali mamicky kam umiestnit, a behom 2-3 dni sa to tak vyprazdnilo, ze som bola na 2ke izbe dokonca sama. Myslim, ze sa to neda nijak ovplyvnit. Co sa tyka smien lekarov, neviem, kedy ma kto sluzbu, oni sa tam stale striedaju. Kazdopadne drzim palce, nech to vyjde podla tvojich predstav.

piacere
13. jún 2011

@angelikabh ja som rodila v júni, na vzdychárni som bola celý čas sama, malý bol jediné dieťa, ktoré sa v ten deň narodilo a na šestonedelí som bola celý čas sama na nadštandardnej dvojke... je to indi vindi...

janka196
13. jún 2011

no baby tak ja som cely vikend bola v bolestiach v podbrusku. dnes som bola u svoj dr tak nic sa nezmenilo. krcok stale skrateny ale uzavrety. uz som sa objednala do sace na prvu poradnu tak 20-teho mam prist okolo 9-10 nastastie sa mi podarilo aj na utz objednat tak som rada. zatial sestricka po telefone bola velmi mila a ochotna. tak potom dam info ako to prebiehalo. teda ked vydrzime 2v1 🙂

angelikabh
13. jún 2011

@piacere hej tak si mala lážo plážo. dobre ti bolo. A to presne kedy v juni si rodila?

angelikabh
13. jún 2011

@marusjacika no tak uvidime kedy to príde lebo už pocitujem nieaké tie bolesti aj v krížoch a aj brucho ma tak pobolieva. tak uvidime kedy ten náš krpček bude chciet ist von. dnes som ukončila 39tt. moj lekár mi povedal že podla neho to bude do konca tohto týždna.

marusjacika
13. jún 2011

@angelikabh tak drzim palce nech to vyjde podla Tvojich predstav a nech ste obidvaja OK 🙂

angelikabh
13. jún 2011

@marusjacika dakujeme pekne.V stredu idem do šace na poradnu tak som zvedavá čo mi povie nové Dr. Lendák

marusjacika
14. jún 2011

@angelikabh 😉

angelikabh
14. jún 2011

😎

angelikabh
14. jún 2011
martinafin
14. jún 2011

Ahojte zienky🙂 tak sa vam idem pochvalit,nebesa ma obdarovali krasnym anjelikom 23.maja o 15.20...
Vola sa RAFAEL,mal 2950g a 49cm...a na svet sme prisli cisarskym rezom. Prisiel trooosku skor lebo termin sme mali az 8.6....ale ked on uz tak chcel byt s nami... :o)
A co sa tyka nemocnice 1*** .Skvely personal- sestricky na sestonedeli i novorodeneckom i JIS,doktori,sanitarky... Stale boli napomocni,kazdu chvilku sa pytali ci nemame problemy s kojenim ci nas nieco neboli a ako sa maju deticky, vsetky otazky aj tie trapne nam zodpovedali....a hoc som nemala vybaveneho doktora,operoval ma Dr.Toth a zaucal pri tom jednu mladu Dr. tusim Tomasikova sa volala-velmi mila ale ked som bola na stole so spinalkou,tusim som bola jej prva obet🙂..ale rez mam krasny,problemy ziadne na JISke som uz dalsi den sedela a potajomky jedla polievku🙂 co mi sestricky doniesli...Moj nazor nemusite si vobec zajednava doktorov lebo vsetci su skveli!!!

denne73
14. jún 2011

@martinafin tak gratulka k synčekovi. prekrásne meno si vybrala.🙂 Presne ako píšeš aj ja tvrdím , že doktorov si zajednávať vôbec netreba všetko a všetci su skvelí.

piacere
14. jún 2011

@angelikabh 2 dni pred tvojim termínom 😝

janka196
14. jún 2011

@martinafin jeeeej gratulacia ku syncekovi. super ze si taka spokojna. uplne si ma potesila s tymi pozitivnymi spravami 🙂 tak teraz hlavne vela zdravicka

abika26
14. jún 2011

Ahojte mamicky aj ja sa chcem s vami podelit o svoju skusenost s porodnicou v saci.rodila som spontanne,bez epiduralky a malinka Timea Lea sa narodila 8.6.co sa tyka lekara mala som dohodnuteho doktora dosedlu-je to fakt profesional,pomohol mi urychlit porod,boli sme s nim spokojni.asi je pravda ze v saci je vacsina lekarov skvela ale ja som chcela mat pocit ze daneho lekara aspon trochu poznam a mam z neho dobry pocit,tak preto som sa tak rozhodla.porodna asistentka bola tiez velmi mila a napomocna.pri porode som mala manzela tak aby bol so mnou museli sme zobrat nadstandardnu porodnu salu(na vzdycharni boli 2 ,,spoluobcanky")ale stalo to za tych 23e-najma to ze je tam sprchovy kut,lopta,3postele,klima....mne osobne sprcha dost pomahala.izbu som mala nadstandard za 15e-uplne postacuje,akuarat nanovo je vymalovana s novym socialnym zariadenim.co sa tyka novorodeneckeho a oddelenia sestonedelia ocenujem najma pomoc laktacnej poradkyne ale aj inak boli sestricky mile a ked nie mile tak aspon neutralne.so ziadnou neprijemnou som sa nestretla.takze ak bude raz druhe babo vyberiem si zas sacu.drzim palce vam vsetkym co to mate pred sebou!vela sily prajem!

marusjacika
15. jún 2011

@martinafin blahozelam, ja som tiez rodila koncom februara v Saci sekciou a dojmy som mala presne take iste ako ty 😉 drzim palce nech ste obaja zdravi 🙂

@abika26 gratulujem, nech vam mala robi iba radost 🙂 ja som tiez mala vybaveneho dosedlu a spokojnosti sto percent 🙂

ingemor
15. jún 2011

..ahojte..tak aj ja som uz od vcera doma..mame krasne dievcatko Miusik-narodila sa nam v piatok 10.6. o 16.50..mala som planovany spontanny porod..rodil ma dr.Richnavsky a tiez si mozem na neho, anesteziologa Pastira a sestricky , kt.boli pri mojom porode, hlavne mlada porodna asistentka Balogova len pochvalovat-boli uzasni!!! tiez som si vybrala nadstandartnu porodnu salu, aby manzel mohol byt cely cas so mnou..
..aj ked som druhorodicka, porod bol dlhy, ale zvladli sme to aj za pomoci epi..

angelikabh
15. jún 2011

@piacere čo 2 dni pred mojim terminom???

piacere
15. jún 2011

@angelikabh 😀 som ja rodila... 20.6. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre