Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

adjuskax
17. jún 2011

@angelikabh u mna je hrdlo na 1,5cm a otvorena na prst. tak sa uvidi 🙂

adjuskax
17. jún 2011

@janka196 nastastie mna brusko pri sedeni este tak neboli. Dokonca este stale zvladam aj soferovanie. aj dnes som musela do KE nieco vybavit takze jasne ze som si to odsoferovala kedze moj milovany bol v praci. Tak ale myslim si ze uz dlho frajerka nebudem kedze sa mi to celkom ze krati... 😉

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax tak uvidime kedy sa im bude chciet von. tie bolesti čo mám su také menštruačné presne tak ako píšeš. je to tá príprava na porod. dufam len aby nám odtiekla normálne plodová voda a žiadne vyvolavačky.

adjuskax
17. jún 2011

@angelikabh nuz v to dufam aj ja. tak snad to tak aj bude 🙂 Uvidime. a mozno fakt sa vidime v porodnici 😉

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax no to uvidíme. ty kedy ideš na dalsiu poradnu? ja o tie dva týždne. tak si dáme vediet ako sme dopadly 🙂

cervena_ciapocka
17. jún 2011

Baby čo chodíte už do poradne do Šace, a ktorými lekármi ste sa tam stretli? Menia sa nejak podľa služieb, alebo robia poradne len niektorý?

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax ale čo to vlastne znamená aké ma byt to hrdlo,????? ty si už v ktorom týždni??? ja v pondelok končím 40tt 😎

adjuskax
17. jún 2011

@angelikabh no ja mam dalsiu poradnu v den terminu mojho porodu. cize 23.6. a to mam prist rano na 7dmu kedze som rovno objednana k doktorke. tak uvidime. neviem ci to hrdlo to nie je skracovanie krcka maternice. ale neviem ti povedat. som prvorodicka takze tazko ti to vysvetlim. skor nejake odbornicky co su v tom zbehle by nam vedeli poradit. a mozno sa mylim 😉 A a inak ja som tiez v 40 tyzdni a ako som ti uz pisala TP podla menstruacie a aj podla utz mam 23.6. i ked podla utz sa neskor ukazovalo aj na 15.6 ale ten termin uz mame po 😉 Takze uvidime kedy 🙂

adjuskax
17. jún 2011

@cervena_ciapocka ahojky. tak poradne robi vzdy iny sluzbukonajuci lekar. a stretla som sa tam uz s Olsavskym, Pankuchovou, Tomacu a Tomastikova 🙂

rabiva
17. jún 2011

@ingemor gratulka k dcerke, no ten porod si teda si nemala moc jednoduchy, uz sa asi ani nemozno spolahnut na to ze 2.porod ide rychlejsie a lahsie... 😅 ale hlavne ze ste v poriadku obe, krasne fotky, pozeram ze malu nedavaju hned po porode na brucho mamicke?

@kvietocek55 no my mame rovnaky termin, ja som sa obj. dnes do Sace a dali mi termin na poradnu az 8.7. 😕 co teda uz budem na konci 37tt sa mi to zda neskoro... proste sestra mi nedala skorsi termin, vraj naco ak sa este v 36tt mam hlasit u svojho obv. gyn a ten mi este ma urobit vyter na streptokoka, a s tym vysledkom o tyzden k nim 😕 😕 hm tak neviem no

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax aha tak ja som druhorodička ale neviem tiež že čo to znamená to hrdlo aké to má byt na porod treba to dajak zistit
tak držme si palce a uvidime
😉

adjuskax
17. jún 2011

@angelikabh presne tak. drzime si palce a dame si potom vediet ze co a ako 🙂

janka196
17. jún 2011

@adjuskax iba ked sedim tak ho takto citim hore az pod prsiami, skrateny mam krcok maternice na 2cm tak mi nariadil prisny kludovy rezim lebo to uz mam takto asi 2 tyzdne teda od poslednej poradne
@ingemor krasne fotecky. zavidim v dobrom samozrejme ze to uz mas za sebou.

adjuskax
17. jún 2011

@janka196 tak to teda pekne lahnuuut a nohy hore 🙂 A ono sa to vsetko da dokopy 🙂 Ja svoje tehotenstvo som cele zvladala velmi dobre ale teraz posledne dva tyzdne je to uz veru poriadna zataz na klby a pre cele telo. doteraz to bolo tak v pohode ze kebyze nemam velke brucho tak sa tehotnou ani necitim, ale teraz uz priznavam aj ja ze je to zaberak aj pre mna 🙂

janka196
17. jún 2011

@adjuskax no ja som to takto mala pri malej uplne bez problemov a teraz to nejako horsie znasam. hej veru musim lezat aj ked sa priznam nie vzdy sa da sak pri malej tazko hlavne ked je muzicek v robote este ze velmi nezlosti ze je to zlate dievcatko.

adjuskax
17. jún 2011

@janka196 veru, esteze tvoja mala tak velmi spolupracuje a chape ta. Urcite sa uz velmi tesi na braceka ze? 😉 to bude radostiiii! 🙂

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax ok tak sa zatial držte a potom sa ozvy ako ti dopadla poradňa pa 😝

adjuskax
17. jún 2011

@angelikabh aj vy sa drzte a jasne, dam vediet po poradni, cize o tyzden 😉 papa

angelikabh
17. jún 2011

@adjuskax ok tak sme dohodnuté pa pa 😅

lili_mia
17. jún 2011

Ahojte, viete mi poradit, teraz za každé vyšetrenie v Šaci pýtaju to 1,20€? Potrebujem bežný ultrazvuk prsníkov a v meste na Komenského je strašná plnka. Prípadne ak viete, kde inde ho môžem absolvovať, ďakujem.

janka196
17. jún 2011

@adjuskax hej strasne je zlata. ked vidi ze mi nieje velmi dobre ta si pekne sadne kumne hladka brusko a sa prihovara ze davidko nekopkaj mamku sak ju to boli 🙂

ingemor
17. jún 2011

@rabiva ..nie nedavaju, aspon nie mne, ale mozno preto, ze som sa citila zle..uz pocas porodu, ked som musela skakat na lopte a po case vyliezt na stol, aby ma skontrolovali a naspat dole zo stola som odpadavala, nemala som ziadnu energiu, dostala som zimnicu..tesne pred samotnym porodom, lekar poslal manzela, aby mi kupil horku cokoladu a hroz.cukor, kt.nemali, len tu cokoladu a z tej som si kusok dala, ale nesla do mna..a po porode som dostala opat zimnicu a to zistli, ze mam horucku-no hruza..a to som aj dost krvacala, zdalo sa, ze je nejaky problem, ale nastastie bolo vsetko ok a po porode mi davali zelezo..ale musim este raz podotknut, vsetci okolo mna boli zlati, perfektni, jednoducho super..

adjuskax
17. jún 2011

@janka196 straaasne zlatunkaa! 🙂 musis mat z nej velkuu radost! 🙂

adjuskax
17. jún 2011

@lili_mia ahoj. ano za kazde vysetrenie v Saci sa plati 1.20 eur dole na recepcii. co dvere to 1.20 eur 😒 zial! ☹

cervena_ciapocka
18. jún 2011

Baby prosím vás, v akých časoch môžem volať keď sa chcem objednať na poradňu? A na aké čísielko? Stačí povedať v ktorom som týždni a že chcem ísť k ním do poradne?

janka196
18. jún 2011

@cervena_ciapocka http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=poro...

ja som sa tam dovolala okolo desiatej aj na poradnu aj na ultrazvuk ale predtym ked som tam bola 2x na utz tak som sa dovolala az po jednej

cervena_ciapocka
19. jún 2011

@janka196 ďakujem 🙂 a čo je to to "potvrdenie od ambulantného lekára" ? to ako od gynekológa alebo obvoďáka? 😕

"So sebou si vezmite „výsledky vyšetrení od svojho gynekológa, vrátane výsledku kultivácie pošvy“, tehotenskú knižku, potvrdenie od ambulantného lekára a moč. "

cervena_ciapocka
19. jún 2011

@janka196 pozerám, že máme rovnaký termín 🙂 nebodaj sa tam stretneme? 😀

janka196
19. jún 2011

@cervena_ciapocka to som ani ja dajako nepochopila.ale v telefone sestricka vravela ze mam mat vyter posledny aj vsetky vysledky, tehotensku knizku a moc. tak uvidim v pondelok co povie

no a moze byt ze budeme spolu tlacit 🙂, aj ked mne sa davidko dajako uz pyta skor ale mozno som to ulezala sama som zvedava ako to vyzera somnou

adjuskax
19. jún 2011

jeej to je super baby ze sa tam mozno fakt stretnete spolocne 😉 fajne fajne 🙂 Drzim palce aby ste dobre dopadli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre