Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

danka2105
13. sep 2012

@maria.vinea Tak gratulujem k babatku 🙂

mg25
14. sep 2012

Niekto sa tu pytal na samostatne izby, nemam pri malom cas hladat kto...su take 🙂Stoji 50 eur na noc. Ked ma prevazali z JIS, ina volna nebola, tak som vzala tuto a vobec nelutujem. Vobec mi nechybala "pomoc" spolubyvajucej, maleho som dala na novorodenecke,ked som potrebovala klud a pri tych sialenych bolestiach som bola naozaj rada, ze som sama a ze moze byt pri mne cely den niekto z rodiny. Pridavam fotku izby. Ale cena je teda naozaj brutalna.

lenoch777
14. sep 2012

@mimka1
@mimka1
@mimka1 aj jaaa idem ku nej

henrike
14. sep 2012

@maria.vinea - velka gratulacia k babu!!! Dakujem za info ... Ved ja som prave preto chcela jednopostelovu izbu, ze sa doslova desim toho, ze so mnou bude na izbe nejaka TV maniacka a ja sa chcem venovat babu a nie pozerat TV (ani doma TV velmi nepozerame). No ale 50 Eur je fakt dost vela ... 😠

atka001
14. sep 2012

@henrike
No tak to potom dufam, ze budeme na izbe spolu 🙂 Mozno to aj tak vyjde, pozeram ze si v rovnakom tyzdni ako ja. Uz si bola v poradni v saci?
Ja som bola vcera prvykrat, ale lekar mi robil iba monitor srdiecka babetka a usg vobec. Tak som z toho trochu nervozna. Od 30. tyzdna neviem o malom nic.

henrike
14. sep 2012

@atka001, aj ja som tam bola vcera - od 9-tej do nejakej 11-tej urcite. Mala som oblecene biele tricko a dlllhu bielo-modru suknu. 😉 Ja som tam bola uz druhy-krat, ale prvy-krat som bola vecer za Dr. Orkutyovou. Ja som vcera absolvovala aj utz, lebo posledny som mala niekedy v juni. Tak uvidime, bola by som rada, ak by som mala na izbe mamicku, ktora sa chce tiez prioritne venovat babu a nie telke a hromadnym navstevam!!! 😀

maria.vinea
14. sep 2012

@henrike
Je to velmi vela dat tolko za izbu ja som natrafila na super babu na izbe cize nestazujem sa a treba sa vzdy dohodnut, aj take veci ci otvorit okno, kedze na izbe bolo strasne teplo a ja som bola mokra jak mys.. A potom som bola jednu noc sama akurat ked som mala maleho prvu noc pri sebe cize tak.. Staci ti izba takato podla mna 50 je strasne vela naozaj. Napriklad aj 140 eur za epidural je dost ale nesla by som bez. Neho zmiernil mi bolesti a bola som vysilena kedze moj porod dlho trval... A inde stoji 80 eur aspon v starej nemocnici ale couz .. Je to velka pomoc mne pomohol velmi lebo som naozaj zo silami bola v koncoch

henrike
14. sep 2012

@maria.vinea a mala si vyvolavany porod??? Lebo pri nevyvolavanych porodoch su bolesti zvycajne znesitelne ... Ja vyvolavanie odmietam, takze nad epiduralom ani len neuvazujem. No ale tak u mna to moze skoncit vselijak - som pripravena na vsetko (teda presnejsie ratam so vsetkym). Ale tu nadstandardnu salu by som tiez rada vyuzila - dufam ze bude volna. Radsej by som investovala do toho ako do izby 50 Eur za noc. No uvidime ako to vsetko dopadne.

maria.vinea
15. sep 2012

@henrike
Mala som vyvolany, pri druhom by som sa uz rozhodla ako ty a mozno porodila aj rychlejsie. Na izbe so mnou bola baba kt. Prenasala 12 dni a odtiekla jej voda sama. Do 5tich hodin porodila. Ja som sa vytrapila fest. Bolaa som nervozna ked to neslo samo no ale uz by som asi dva tri dni pockala este

mravvcek
16. sep 2012

@atka001 ani ja som nemala usg od 30tt ☹ a bola som 3 krat na poradni a ani jeden nebol ☹ zrejme ctg im ukaze co potrebuju vediet....

melanka21
17. sep 2012

@mg25 a kolko si lezala v nemocnici??? kolko dni po porode ta prepustili????

mg25
17. sep 2012

@melanka21 jedna noc na JIS + 3 noci na izbe 🙂

melanka21
17. sep 2012

@mg25 a to na tej JISKE lezia vsetky??? dakujem 🙂

lydia1
18. sep 2012

@melanka21 nie len po sekcii 😉

mg25
18. sep 2012

@melanka21 ano, len po sekcii 🙂

melanka21
18. sep 2012

@lydia1
@mg25 aha 🙂 tak vam pekne dakjuem 🙂 a neviete nahodou ako tam lezia zeny dlho po spontannom porode????

steva
18. sep 2012

@melanka21 na stvrty den,ked je vsetko v poriadku,pustaju domov.den ked rodis sa nepocita 🙂

sarah02
18. sep 2012

Tak uz sme doma. 🙂 13.9.mi robili sekciu,jeden den na jiske a na 3den ma pustili domov. lezala som na izbe spolu s jednou mamickou ,izba stala 35eur.ponukli mi ju ked som isla na prijem.Maly Adam sa nam narodil v 38.tyzdni a 2den ,mal 4100g a 53cm dlhy.velmi ho lubime a drzime vsetkym mamickam vela stastiaaaaaaaaaaa

bonnie1
18. sep 2012

dievcata ako to je s nocnou koselou poporodnymi vlozkami a podlzkami pod leziaceho pacienta?daju vam ich v saci alebo treba priniest?dakujem

sarah02
18. sep 2012

@bonnie1 ja ked som lezala na nadstandarte tak sme vsetko dostali 🙂 nocnu koselu som mala svoju.

bonnie1
18. sep 2012

@sarah02 myslis tu za 50 eur?

sarah02
18. sep 2012

@bonnie1 ja som bola za 35eur, v izbe sme boli dve mamicky

erikajenifer
18. sep 2012

a kolko ste platili lekarovy?

erikajenifer
18. sep 2012

to ste mali objednaneho lekara či ako ?

sarah02
18. sep 2012

lekara som objednaneho nemala,do poradne som sa objednala v 36.tyzdni,sluzbu mal dr.dosedla a ten mi naplanoval sekciu z dovodu velkeho plodu a myslim si,ze aj preto lebo pred 5rokmi som mala robenu sekciu.

anculala
18. sep 2012

ahojte. zaujimalo by ma, kolko vas vlastne vysiel porod v saci dokopy. je mi jasne, ze zalezi od izby atd, ale tak zhruba zhrnutie by padlo vhod. dakujem 🙂

maminka89
18. sep 2012

Mile mamicky, docitala som sa na nete ze otvorili v saci nejake nadstandardne oddelenie sestonedelia, viete o tom nieco? Ake su tam izby okrem tej kde je mamicka sama? a kolko sa plati? Ja som tam rodila pred dvoma rokmi necelymi a mala som nadstandardnu izbu za 30eur na noc, no oproti foto ktore som videla nedavno to bol dost rozdiel. Mam planovanu sekciu ale o izbach som sa neinformovala zatial. Zajtra mam poradnu, myslite ze si mozem ziadat pozriet izby?

atka001
18. sep 2012

@maminka89
Jasne, ze si mozes ziadat pozriet izby. Ja s manzelom sme si ich boli pozriet uz v juni, ale tie na novom sestonedeli sme nechceli vidiet, kedze mne bude stacit, ta na starom - teda ked bude volna. Ale setricka bola velmi ochotna a poukazovala nam aj porodnu salu.

kacenka78
19. sep 2012

@anculala povodne som ratala, ze si pripravim cca 250 € a viac na poplatky v porodnici, kedze som chcela mat manzela pri porode (20 €) ako aj pripadne s epi som ratala (140 €)... nakoniec to bolo vsetko inac, manzel pri porode nebol a epiduralku sme nestihli, takze som platila len za 5 nocí na izbe za 18 €, takze pri odchode som uhradila sumu 90 €....

kacenka78
19. sep 2012

@maminka89 ano, od februara je k dispozicii mamickam aj tzv. nove sestonedelie, kde su krasne izbicky.... ale aj ceny su krasne 😀 tie izby su v inej casti ako stare izby.... cena je 35 € za dvojpostelovu izbu, 50 € za jednopostelovu a 70 € za apartman, kde moze byt s tebou cely cas napr. aj manzel.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre