Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

janka08
19. nov 2007

ja som bola v izbe s 2 kockami tiez som chcela nadstandart ale rozmyslela som si to sama na izbe onicom

petka.m
19. nov 2007

danuska24, v saci je na každej izbe sprcha a WC bez rozdielu či to je, alebo nieje nadštandart. horšie to už je s tým manželom, ten k tebe môže prísť kedykoľvek len v prípade, že budeš mať štandardku. tak držím palce, aby bola nejaká voľná, keď budeš rodiť. a sú tam aj štandardky, kde budete na izbe 2.
ved ked pôjdeš do poradne kľudne popros, aby ti ukázali izby a dajú ti aj bližšie info 😉

sisulik
19. nov 2007

ahoj petka..moja spolutrpitelka 😀
mam pocit ze si chcela pisat nadstandardka a nie standardka 😅

petka.m
19. nov 2007

jeej ahoj sisulik, ako sa máte?
no ano chcela, len sa mi nechcelo to vypisovať 😉
ale dobre opravujem, má tam byť nad...

janka08
20. nov 2007

Ahojte nie je tu nejaka kocka ktora rodila v juli

danuska24
24. nov 2007

ahoj
petka.m v utorok idem do poradne do KE, Dr. vravel ze mame ist na poucenie - ak chce byt manzel pri porode, pupocnikova krv, epidural, nadstandard.....
tak skusim mrknut aj na tu izbu ak bude mozne 😉
(a dufam ze potom bude fakt volna 🙂 )

sarka211
24. nov 2007

ahojte...normalne jak tu citam, tak lutujem, ze rodim v PO 😖

danuska24
24. nov 2007

tak pod so mnou do KE 😉

sarka211
24. nov 2007

asi je uz dost neskoro ☹ pri druhom tam pojdem....nemozem nechat dr. len tak 😅 ale mala som asi pockat

danuska24
24. nov 2007

sarka - ok, ja idem urobit prieskum 😉

sarka211
24. nov 2007

aky prieskum? 😕

danuska24
24. nov 2007

odrodit tam bejby

danuska24
24. nov 2007

😉 😉 😉 😉 😉

danuska24
27. nov 2007

ceny za nadstandard idu od 1.12. hore o 200 sk

sarka211
29. nov 2007

ok som zvedava...kolko to bede stat o min.3 roky 😅

danuska24
29. nov 2007

izby sme videli, len mam trochu z toho chaos. nadstandard 2-ka s telkou, bez chladnicky stoji 350 (myslim) a s chladnickou 500. (no teraz este + tych 200)
inac co mne sa v saci pacilo bol porodny box.

saliv
29. nov 2007

danuska24 - ako vyzerá ten pôrodný box? Ja som tam rodila pred 3 rokmi, ale neviem, či tam už bol. Je to tá nadštandard izba na pôrod? A koľko stojí? A ešte by ma zaujímalo, čo si sa ich pýtala na epidurálku.

danuska24
29. nov 2007

vojdes do ,,chodby,, alebo co to je, na jednej strane je nadstandard box a na druhej strane porodna sala. bola som na are - na ,,prednasku,, o epidurale, ja som sa nepytala nic, on mi nieco porozpraval a dal mi papiere ktore si mam precitat - no este som sa k tomu nedostala.

danuska24
29. nov 2007

za box spominala sestricka 500 sk - (myslim) - s tym ze vlastne manzel tak je s tebou od zaciatku. je tam postel, rebriny a fitlopta - co som si tak narychlo vsimla. ak to bude volne tak chcem ist tam - vravela ze ,,zarezervovat,, si ho mozem v tom pripade ze by som bola sponzor nemocnice.

saliv
29. nov 2007

heh...to akože prispieť? vravela koľko?

danuska24
29. nov 2007

to netusim. ja musim vysondovat od svojho sefa co a ako - oni od nas beru tovar

saliv
29. nov 2007

niekde som čítala, že jedna baba dala 10 tis. ako sponzorské. A vraj v tom mala aj výber pôrodníka a tak. Ale už si presnejšie nespomínam..škoda
A k tej epidurálke? Nepýtala si sa nič?

danuska24
29. nov 2007

nie nepytala. ja si neplanujem davat epidural, ja som tam bola preto lebo ma poslal Dr.

saliv
29. nov 2007

aha. aj tak ďakujem. A keď budeš vedieť niečo o sponzorskom, daj vedieť 😀

danuska24
29. nov 2007

opytam sa v utorok Dr. na ten prispevok a dam ti v utorok vediet, ok?

saliv
29. nov 2007

ok, veľmi pekne ďakujem.

zuzpidka
29. nov 2007

Babenky, ja som tam rodila v apríli a neplatila som okrem nadšandartnej izby nič viac. Ani korunu. 😒

saliv
29. nov 2007

zuzpidka - to áno, ale my sme sa bavili o tzv. "sponzorskom", ktoré slúži na zarezervovanie si pôrodného boxu. 🙂

janka08
29. nov 2007

Ten box je super ale objednat do predu sa neda

danuska24
30. nov 2007

Jani neda, ale ked si sponzor nemocnice tak ti ho ,,rezervuju,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre