Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

maryennn1
29. jún 2013

@mimka1 hej? takže aj napriek tomu, že nebývame v Šaci treba ísť na matriku tam?

lilstuk
29. jún 2013

dáte mi niektorá kontakt na pani dr. Vargovú prosím,zachvilu mám termín a nemám doktora, bola som v šaci raz na poradni a presvedčíla som sa že treba niekoho mať, ďakujem krásne 🙂

lilstuk
29. jún 2013

a ešte sa chcem opýtať, keď pôjdem na poučenie o epidurálke, tak mi treba aj odbery krvi u gynekologa, ale ako sa to rieši?

terezka1947
29. jún 2013

@lilstuk tak ja som bola na pouceni pred 2 rokmi a nic take mi nebolo treba...cislo na dr.Vargovu ti mozem poslat do IP...

bonnie1
29. jún 2013

@lilstuk k pouceniu o epi ti nic netreba len vyplatit na vratnici poplatok

bonnie1
29. jún 2013

@maryennn1 ano . ked budes lezat po porode pride za tebou pani z matriky . nadiktujes udaje a potom ked budete ochadzat vyzvihnete si ho . popripade otec babetka skor 🙂

papuckam
30. jún 2013

@lilstuk co ta presvedcilo, ze treba mat niekoho dohodnuteho?

lilstuk
30. jún 2013

@bonnie1 a vyplaca sa ten poplatok hned po pouceni, alebo až po pôrode ked epiduralku pouzijem?

papuckam
30. jún 2013

@lilstuk ja som platila vsetko az po porode, ked uz som sa chystala odist

lilstuk
30. jún 2013

@papuckam , TAK TO JE SUPER, ZE AZ POTOM SA PLATI, JA NEVIEM CI CHCEM ALE PREISTOTU, KED BY SOM NEVEDELA VYDRZAT NAHODOU, LEBO MALY MA UZ 3400g, A ESTE DALEKO DO 15 TEHO 🙂

georgia333
30. jún 2013

@lilstuk mal by sa vyplácať až po pôrode

tanickaskorokubikova
30. jún 2013

kočky a kolko stojí epi?

lilstuk
30. jún 2013

@tanickaskorokubikova V SACI STOJI 140 EUR

tanickaskorokubikova
30. jún 2013

@lilstuk super dakujem krásne za info 😉

lilstuk
30. jún 2013
bonnie1
30. jún 2013

@lilstuk na to poucenie uz ides s blockom stoji asi 1,20 nepametam presne

lilstuk
30. jún 2013

@bonnie1 ano tak stoji, 1.20 ten blocek, diky 🙂

kumbo
1. júl 2013

Ahojte, môžem sa pýtať, ako je to s kontrolami PN v Ke a okolí,neviete? je tu niekto odtiaľto??? A má nejaké info? čaká na celé leto na PN :( a potom v septembri termín v Šaci 🙂

bonnie1
1. júl 2013

@kumbo ja som bola PN a ma neskontrolovali od jula do decembra

danka2105
2. júl 2013

@kumbo Ja som bola PN dva mesiace a tiez ma neskontrolovali....no velmi by som sa na to nespoliehala...

smile4
2. júl 2013

Este som nepocula, aby kontrolovali ... A keby, vzdy mozes byt na kontrole, aj u zubara napr....

selinka11
2. júl 2013

Žienky,nebude náhodou niektorá z vás rodiť v Šaci v Decembri??🙂)

svenka
10. júl 2013

ahojte, nepoznate resp. nerodili ste niektora u dr. martiny vargovej? velmi by mi pomohla akakolvek informacia, ci uz pozitivna, alebo negativna... dakujem 🙂

lilstuk
11. júl 2013

@svenka AHOJ, JA CHODIM KU NEJ DO PORADNE A BUDEM PRI NEJ RODIT, DUFAM ZE KAZDU CHVILU 🙂 , TAK TI DAM VEDIET

svenka
11. júl 2013

@lilstuk budem velmi rada, ked mi potom napises 🙂 a drzim prsty, nech to ide rychlo a lahko 😉
a co sa poradni tyka aka je?

lilstuk
11. júl 2013

@svenka JE VELMI MILA A VSETKO VYSVETLI, A MOZEM SA KLUDNE BEZ STRESU OPYTAT NACOKOLVEK,
JASNE ZE NAPISEM, LEN DUFAM ZE NEBUDEM PRENASAT 🙂 A DIKY

usiko
11. júl 2013

@sandra163 som rada ze niekto ma s nim aj negativnu skusenost...ja som mala informacie z oddelenia, ze je tochumaj,sice profesionalne na vysokej urovni ale po prve; karierista, po druhe arogantny somar...samozrejme ze nebol taky od zaciatku, ale staolsa z neho takyto clovek, ked si uvedomil, ako ho pacientky chcu...si viete predstavit, ze on vo vas vidi iba eura...ze pozrie sa na vas a vidi stovku,alebo dve, alebo tri...si predstavte, kolko nahrabe za mesiac pomimo a este sa sprava tak ako sa sprava.....ja som mala stastie,ze aj ked som ho chcela pri prvom porode a uz sme sa aj dohodli, tak mi pri UTZ povedal, ze mozem rodit u neho, ale on vtedy nebude v nemocnini lebo ide na staz.....idiot....a vtedy som sa dohodla s richnavskym, urobilo mi sekciudvakrat a nemozem sa stazovat na vobec nic......takze vdaka nejakej super nahode som nerodila pri dosedlovi a som velmi spokojna ze to tak bolo.....

radkanika
11. júl 2013

Ja som rodila v 2007 pri Mudr.Tothovi...mnohí píšu,ze je taký či inaky...nemá extra nadanie na konverzaciu a moze posobit namyslene, nevrlo ci dolezito...ale ja som sa vždy pýtala a vždy všetko vysvetlil. Neskutočne sa o mna počas celého rizikového staral, áno, občas som si pockala, kým sa uvoľnil z nejakého pôrodu, ale kedykoľvek čosi bolo, mohla som sa na neho spoľahnúť. Dokonca predo mnou vravel sestricke, ze mi treba doniest posteľ na vyvysenie nôh a sestricka čosi povedala,ze dobre,len ešte musí čosi iné zariadiť, tak sa vzal a priniesol mi tu posteľ sám. Pri pôrode sa odo mna nepohol, prebehlo to bez problémov a aj potom sa za nami prišiel pár krát pozrieť, či sme OK. Aj teraz keď som počas Vianočných sviatkov zistila,ze čakám druhé babo, volala som mu na 1.sviatok vianočný a povedal,nech prídem,hoci moja gynekologicka je úplne inde.Teraz sa za ním chystam a dúfam,ze v tom čase keď budem rodiť,nebude mat dovcu.No ale ak,nevadí,myslím ze všeobecne v Saci su všetci OK...a možno to ani nestihnem a budem rada,ak dojdem do starej nemocnice 🙂

svenka
11. júl 2013

@sandra163 dobre si to vystihla 😉 tiez som pri nom rodila dva krat a rozdiel v jeho spravani neskutocny... 😠
len on je v ke "vip porodnik" takze vsetky buduce maminky si kludne nechaju aj po hlave skakat, hlavne ze sa potom mozu pochvalit, ze ich rodil dosedla... 😀

ale na druhu stranu, odbornik je to velky, a ozaj velmi sikovny doktor, bodaj by vsetci boli taki dobri lekari /po profesionalnej stranke/ ako on...

kari55
11. júl 2013

@svenka Ahoj, rodila som pri nej dvakrát. Je super, milá, nestresuje všetko vysvetlí a zostala so mnou aj keď jej už končila služba. A působí veľmi upokojujúco aj v tom tzv.najhoršom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre