Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

amy14
7. jan 2013

@blackcat8885 ahoj ja mám termín 28.1.

amy14
7. jan 2013

@anastacia242 ahoj túto izbu som bola pozrieť a dúfam,že ked to príde tak bude voľná....teraz tam boli na oddelení len dve mamičky,tak uvidíme....ale na novom oddelení sú všetky izby krásne..

amy14
7. jan 2013

neviete náhodou niekto cenu za nadštandardnú pôrodnú sálu a otecka pri pôrode?

blackcat8885
7. jan 2013

@amy14 Aj ja mám 28.1 teraz vo štvrtok mám poradňu skúsim zistiť tie ceny aj mňa to zaujíma

anastacia242
7. jan 2013

@amy14 myslim,ze nejak 20eur a aj otecko tiez 23eur..
http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...
a tu este nove 600nedelie foto
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.101505...

amy14
7. jan 2013

@anastacia242 dakujem pekne....na novom oddelení som sa bola pozrieť,takže viem ako to tam vyzerá,je to tam fakt krásne....no a suma za pôrodnú sálu a otecka je v norme,takže paráda,už len dúfať že to bude voľné....

amy14
7. jan 2013

@blackcat8885 no mne ešte treba stihnúť poučenie pre epi,keby sa to veľmi ťahalo...ale malú som odrodila bez epi a dalo sa,ale bolo to rýchle,takže mi ju nestihli dať...ja mám poradnu v piatok,ale ańeude môj pôrodník,až 18.1.
ale v piatok sa popýtam aj ja,lebo chcem muža pripôrode,ale aj počas celej doby pôrodnej....

alenka1111
8. jan 2013

Ahojte dievcata,prosim vas pracuje v saci este dr.Lendak?Rodila ste niektore pri nom,teraz niekedy?Dakujem 🙂

zuzkahsz
8. jan 2013

@alenka1111 ano pracuje 🙂

alenka1111
8. jan 2013

@zuzkahsz Dakujem 😵

zuzkahsz
8. jan 2013

@alenka1111 za malo ;)

alenka1111
8. jan 2013

@zuzkahsz a ked sa smiem opytat,ty pri nom budes rodit?Pozeram,ze ste v ocakavani,kazdu chvilku 🙂

zuzkahsz
9. jan 2013

@alenka1111 ano, pri nom budem robit ;) som zvedava, kedy uz mojho zlatka uvidim 🙂

alenka1111
9. jan 2013

@zuzkahsz tak ti drzim prsty,potom sa podel so zazitkami.Som zvedava aky je teraz dr.Lendak.Ja som pri nom rodila pred 4r.dcerku a bola som veeeelmi spokojna,bol skvely.Aj teraz sa chystam,tak uvidime 🙂 A kedy si za nim isla prvy krat do poradne,lebo ja som uz zabudla, kedy sa mu mam ozvat?myslim,ze staci v 34.tt.Ale uz si nie som ista,uz to bolo davno 🙂

zuzkahsz
10. jan 2013

@alenka1111 dakujem krasne 🙂 napisem co a ako bolo ;) lendak je mojim obvodnym gynekologom, takze my sme sa len dohodli, ze aj na poradnu chcem ku nemu chodit aj rodit pri nom. poradne sa zacinaju od 36.tyzdna, tak mozes sa pred tym s nim dohodnut, alebo sa objednaj na stredu ;) kazdu stredu je v saci, aj ja ku nemu chodim stredy;) sice ti budu robit usg v 36.tyzdni, tak radsej mu zavolat ;)

alenka1111
10. jan 2013

@zuzkahsz Dakujem 🙂 Drzte sa obaja,aj s babatkom 🙂

zuzkahsz
10. jan 2013

@alenka1111 keby niejake otazky, kludne mi napis aj inokedy ;)

alenka1111
10. jan 2013

@zuzkahsz Dakujem,napisem 😉

sendy111
10. jan 2013

@blackcat8885 no ja pojdem niekedy v januari ale kedy zatial nevieme

dadatal
10. jan 2013

Ahojte, ja mám termín 10.2, tiež sa chystám rodiť v Šaci. 14.1 tam idem prvý krát do poradne, tak som zvedavá ako to tam vyzerá... A chcem sa opýtať tých čo už tam rodili, či nechávajú dotepať pupočník...

vitacalcin
10. jan 2013

Ja som mala tiež dohodnutého dr. Lenďáka, lenže nestihol ku mne dojst, lebo som do pol hodinky porodila, ale ako gynekológ je veľmi dobrý, odporúčam ho, ja do dnešného dňa k nemu chodím a som s ním spokojná,keby všetci lekári boli takí ako on svet by bol oveľa krajší a lepší, poradí a pomôže vo všetkom

bonnie1
11. jan 2013

@vitacalcin mozem sa spytat kde ma ambulanciu?

vitacalcin
11. jan 2013

@bonnie1 3 krat do tyzdna je v Turni nad Bodvou

bonnie1
11. jan 2013

@vitacalcin skoda ze az tam. hladam si gynekologa v KE a zatial ma nikto nezaujal..a potrebujem prehliadku po sestonedeli..

vitacalcin
11. jan 2013

este Vam viem doporucit dr. Rosochu, ale presne neviem, kde sidli, ale viacere moje zname s nim boli velmi spokojne

vitacalcin
11. jan 2013

@bonnie1 este vam viem doporucit dr. rosochu, on ordinuje v KE, ale neviem, kde presne s nim boli tiez velmi spokojne moje kamaratky

dada13383
11. jan 2013

Ahoj, ak môžem za seba ja som sa na východ presťahovala pred 2,5 rokom Žiliny a gynekológa mám dr. Hoppana má ambulanciu priamo v KE na sídlisku nad Jazerom a musím povedať, že je to veľmi príjemný a zodpovedný lekár. Nič nepodceňuje a vie byť veľmi flexibilný a otvorený novým metódam. Ja mám termín 21.01. a mala som zdravotné problémy a vizeralo to tak, že aj dcérka by mala, nakoniec všetko dobre dopadlo a som presvedčená, že má na tom veľký podiel nakoľko nič pri mne, ani pri malej nepodceňoval a radšej sa poradil. Dá sa u neho objednať cez mail a aj stánku ambulancie, tak si môžeš pozrieť na nete. Dlhé roky robil aj pôrodníka, ale v Novej nemocnici, teraz rodí, už len na zmluvu.

dada13383
11. jan 2013

Inak, Vám poviem, že už neviem vydržať, hrozne sa tieto dni nudím, nie som zvyknutá, len tak sedieť doma a čakať. Neviem si pomôcť, ale pri mojej staršej dcérke mi to išlo akosi rýchlejšie.

blackcat8885
13. jan 2013

@dada13383 Ja si nudu v tieto posledné dni užívam,čítam,spím,čajíkujem-onedlho nudu poznať nebudem 🙂

dada13383
14. jan 2013

U mňa to vyplýva skôr z povahy. Žijem dosť spoločenským životom, takmer stále bývam s ľudmi a tým, že sme sa presťahovali na dedinu mi jednak chýba mesto a na druhej strane mi chýba moja práca. Nie som zvyknutá nič nerobiť a len oddychovať a ak bude Zojka ako naša Nelka, tak to bolo hrozne dobré bábo, ona len spinkala a papala. Aspoń, že dnes sme boli v KE mala som poradňu a potom sme boli ešte nakúpiť veci do domu, tak mi celkom dobre ušiel deň. Doktor mi povedal, že tento týždeň, to ešte asi nebude, tak som zvedava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre