Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

dadka28
2. sep 2013

@emelia80 a co???ty si za tými žalúziami???skontroluj si napr svojho.....a ostatných nechaj žiť svoj život ako sami chcú...veď si myslím že máš dosť práce...či nieeee???? 😀 😀 😀 😀

bianocka
2. sep 2013

@anaj247 jaj usg tam malo byt 😀 Nie, on Ti nepovie, ak nechces vediet. Ale premeria, ci je vsetko ok a tak... Ale ak nechces, staci aj v tom 36tt ist za nim. Mne na 3D v 30tt povedal, ze mu mam zavolat v 36tt.

bianocka
2. sep 2013

@dadka28 myslim, ze emeliu treba ignorovat... po jej poslednom "inteligentnom" prispevku sa viac s nou nemam o com bavit... je to provokaterka, zrejme znama alebo rodina nejakeho urazeneho doktora...

dadka28
2. sep 2013

@bianocka veru takych je tu vela...ale co uz taky je zivot a s takymi tvormi sa musime pasovat cely zivot 😉 😉 😉

anaj247
2. sep 2013

@bianocka Dakujem🙂

chuchu86
5. sep 2013

ahojte žienky 🙂

potrebovala by som dokbrého gynekologa, chodím do Moldavy ku dr.Fockovi ale nie som s ním spokojná.

Neviete mi niekoho odporúčiť ?

Ďakujem
Anita

aladarka
5. sep 2013

ahojte baby, poprosim vas tie, co uz ste odrodili v saci, dajte nam vediet, ako ste boli spokojne, prip. co vam vadilo. Ja sa tam chystam rodit v januari, ale este nie som definitivne rozhodnuta medzi Sacou a Rastislavkou.... vopred vdaka za kazdy koment...

sharlotta
5. sep 2013

Viete mi odporucit zenu-porodnicku? Dakujem

bianocka
5. sep 2013

@piacere No takze zas sa len potvrdilo, co som si aj myslela 😀

@chuchu86 Odporucam doktora Linkescha, ktory ma ordinaciu vo Vojenskej nemocnici. Velmi mily, ludsky, prijemny, trpezlivy. Vsetko vysvetli a ma aj milu sestricku 🙂

@sharlotta V Saci by som Ti odporucala Mudr. Lenku Kandracovu - sice som pri nej nerodila, ale bola na prijme, ked som prisla do porodnice a bola velmi mila, ochotna, vsetko sa snazila mi vysvetlit.

@aladarka Ja som to tu uz pisala, v Saci som rodila 2x a bola som maximalne spokojna so vsetkym. Doktori uzasni, sestricky mile, izby super, jedlo chutne (aspon pre mna). Keby som mala rodit znova, urcite Saca. V starej rodila nedavno moja sesternica a ked som u nej bola na navstevu, povedala som si, ze tam by som rodit nechcela 😅 Ale to bol skor taky moj subjektivny dojem... Navsteva prebiehala na chodbe a jej babo som ani nevidela...

bonnie1
5. sep 2013

@piacere ved to bolo jasne..nejaka chudera..dufam ze jej nikto neuveril..mne len luto ze jeden z mala normalnych dokorov a takto ho tu ociernuje..

zuzi0110
5. sep 2013

@aladarka ja som rodila aj v Šaci aj na Rastislavke len neviem byt objektívny lebo na Rastislavke to bolo pred 11 rokmi a vtedy to bol otras. 2 sprchy a 2 záchody pre cele oddelenie. Sestričky otrasné. V Šaci rodiť bola balada. Veľa príjemných doktorov, čisto, sestricky zlaté, bonding je samozrejmosť. Záchod a sprcha na každej izbe. Kamarátka ide teraz tiež do Šace lebo na Rastislavke jej dieťa na brucho nedali, iba ho doniesli ukazat a koniec. Sestričky vraj neskutočné nepríjemné a záchody vraj stále nie sú na izbách. A doktor ju totálne odflákol. Veľa asi záleží aj od smeny ktorá ťa rodí ale každopádne v Šaci je väčšie pohodlie.

aladarka
6. sep 2013

@zuzi0110 vsak prave, ze v Saci je asi lepsie pohodlie ( hlavne na vynovenych nadstandardoch ...podla fotiek su tie izby krasne ), na druhej strane v Starej by ma mohla odrodit moja gynekologicka, ktora ma pozna...no to prostredie je tam o nicom ( presne ako pise bianocka - navstevy na chodbe a pod. )....hm, tazke rozhodovanie...

chuchu86
6. sep 2013

bianocka - dakujem pekne, chceli by sme druhé bábo, no mám problem s menzesom, naposledy som mala v júli a odvtedy nič.

chuchu86
6. sep 2013

inak aj ja som rodila v Šaci, je tam veľmi príjemne, síce to bolo pred 4 rokmi,
izby pekné, čisté,
jednu vec by som vytkla a to že vtedy ešte nemali laktóznu sestričku, kedže som nemala mlieko, maličký mi plakal lebo bol hladný. Sestričky iba pozreli moje prsia, povedali, že mám piť veľa tekutiny a že mám byť pokojná, všetko bude v poriadku.

zuzi0110
6. sep 2013

@aladarka tak to ti už neporadím. Musíš sa rozhodnúť sama. Určite sa správne rozhodneš 🙂

blackcat8885
6. sep 2013

@aladarka Rodila som vo ferbruari a bola som veľmi spokojná s lekármi aj sestričkami.Izba -nadštandard uplne super,strava sa dala

daduskam
8. sep 2013

@chuchu86 dr Lendak ma ordinaciu v moldave a rodi v saci ....jeden neskutocny doktor rodila som pri nom aj malu aj maleho ....nemala som ho vobec dohodnuteho neskutocny zlaty clovek srandista a velky profesional ...malu som odrodila vdaka nemu za hodinu a pol tak ma rozmasiroval ....bez epiduralu bez nastrihu na tretie zatlacenie :D parada mam na ten porod krasne spomienky

sunny15
9. sep 2013

@bianocka Odr.Linkeshovi som tiež počula len dobré...a nevieš kedy ordinuje?al.ci berie nove pacientky?

bianocka
9. sep 2013

@sunny15 Myslim si, ze berie urcite, lebo stale k nemu niekoho posielam 😀 Ordinacne hodiny ma dost blbe, lebo popri tom robi aj v Starej nemocnici 😒 Kazdy den je tusim od 6.30 do 9.00 a jeden den v tyzdni je od 9.00 do 13.00 (vacsinou v utorky, aspon ked som bola tehotna, ja som chodila vzdy v utorok k nemu). Ale sestricka dviha mobil aj mimo jeho ordinacnych hodin a povie Ti, kedy ma dlhy den (on vzdy vyvesi ordinacne hodin na 3 tyzdne vopred).

l123456
9. sep 2013

Maminky ktore rodili v Saci viete mi povedat aka je cena za nadstardantnu izbu kde su 2 lozka ? Dakujem

danka2105
9. sep 2013

@l123456 Na starom nadstandarde za 10 a 18e a na novom oddeleni je dvojka za 35e.

l123456
10. sep 2013

@danka2105 Dakujem 🙂

mimka252
10. sep 2013

Ahojte babulky, rodili ste niektora pri dr. Tothovi?Ako ste boli s nim spokojne?Ja zatial chodim ku nemu...

kacenka78
10. sep 2013

@mimka252 ja som rodila u dr. Totha pred rokom v auguste a teraz aktualne idem opať k nemu, aj ked nie na porod ale na operaciu...osobne som bola spokojna 🙂

mimka252
10. sep 2013

@kacenka78 Dakujem velmi pekne...tak ja k nemu chodim od zac.tehotenstva kedze to nemam moc bezproblemove, a odlezala som si tam uz cca 8 tyzdnov, a mam z neho dobry pocit, ako z lekara, len ci taky bude aj pri samotnom porode, respektuje zelania mamicky, ako porod bez nastrihu, a prilozenie dietatka a pod. nevies?Ake si mala skusenosti s porodom s nim konkretnejsie, prosim Ta 🙂

bianocka
11. sep 2013

@mimka252 Aj ja som prve babo rodila pri MUDr. Tothovi. Bola som s nim spokojna, na poradne si ma objednaval a vacsinou som vobec necakala, trpezlivo vysvetlil, ked som sa na nieco pytala... Samotny porod mi vyvolaval (aj ked uz na CTG videl konktrakcie, ale ja som nic necitila), no po celom dni bol vecer ukonceny akutnym SC, kedze porod nepostupoval (dietatko nezostupovalo). SC mi urobil dobre, jazvu mi vobec nevidno. Po porode bol za mnou, vsetko vysvetlil... Po 6 tyzdnoch ma zobral na prehliadku po sestonedeli, kedze moj gynekolog v tom case vazne ochorel. Takze som s nim bola spokojna, len mi bolo luto, ze to skoncilo cisarskym....

mimka252
11. sep 2013

@bianocka Dakujem za nazor 🙂

sunny15
11. sep 2013

@bianocka dakujem,takže treba sa k nemu objednať asi telefonicky...ked ked chcem k nemu isť prvy krat ...

kacenka78
11. sep 2013

@mimka252 aj mne dr. toth vyvolaval porod, kedze to bolo potrebne, bohuzial mala som aj nastrih, ale bol potrebny... neviem, ako pristupuje k zelaniam mamicky, ktore nechcu nastrih...drobca mi tiez najprv vzali odmerat, odvazit, zabalit a potom mi ho na chvilu prilozili...ale hned brali prec....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre