Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

ivka29
20. sep 2009

tinka: nebud smutna aj mna tak trapi moja mala ja som uz 7 dni po termine tak dufam za ked do rana sa to nerozhybe tak si ma tam zajtra nechaju a nieco budu robit lebo uz fakt nevladzem, snezim sa vela chodit aby som sa zacala otvarat lebo to vraj pomaha a mam taky pocit ze uz sa ta moja aj snazi dostat vonku ta bolest sa pomaly stupnuje 😔
dam vediet keby nieco dobru nocku

svezami
20. sep 2009

ivka29: hoci som tu nová, držím prsty, keď je to už také neznesiteľné, aby to bolo čím skôr 🙂

tinka2604
20. sep 2009

Ivka: aj ja chodím celý deň, no on nič, nechce klesnúť. 7dní je už dosť, to si ťa tam určite nechajú a my sa stretneme možno na vrátnici, keď ty budeš odchádzať s bábom a ja ešte len nastupovať. 😀
Svezami a mohla by si nám napísať meno tej doktorky. Díky

svezami
20. sep 2009

tinka: rada by som napísala, no nepamätám si ho, ak nezabudnem tak sa opýtam kolegyne, aj vravela, že kam odišla...ak na to nezabudnem, lebo už od zajtra nastupujem na MD, tak sa s kolegyňou neuvidím

jawan
20. sep 2009

no dievcata tak to vam nezavidim tie dni cakania a chodenia do nemocnice a stale nic drzim vam vsetky palce nech to mate uz za sebou.

svezami: kedy mas termin ked zajtra ides na matersku ja idem uz tiez ale az v piarok a termin mam 4,12 09

valhali
20. sep 2009

jawan,s tou amnio si urobila dobre, apson si mala 100% istotu,ze je maly OK. Ak by mne vysli zle vysledky,tak by som nevahala a sla tiez na amnio. No ked tak citam,naozaj si si s kazdym dietatkom uzila svoje. Ale nastastie mas krasne dcerky a vidim v albume,ze nezbednicky,ked robia take kusky na skejtoch 😀

svezami, urcite si sa rozhodla dobre, Saca je fajn. Ja som bola tiez velmi spokojna a vsetci lekari su tam dobri. Preto som si pri prvom porode ani nikoho nevyberala,lebo som si povedala,ze ked to na mna pride,musi ma odrodit hocikto,kto bude mat sluzbu. A natrafila som na uzasneho lekara a teraz ho uz pri druhom porode chcem mat 🙂

valhali
20. sep 2009

ivka, drzim palce,aby si do rana uz mala malicku pri sebe 😉

queenka
20. sep 2009

ahojte🙂)) urcite ste sa tu uz o tom bawili ale je tu toho hrozne wela napisaneho tak sa chcem spytat ako je to s izbami...chcela by som rodit w saci ale kedze bywam mimo kosic tak by som chcela ist do nemocnice uz skor este pred terminom nejaky tyzden....podla situacie samozrejme🙂 ale wlastne ako je to s tymi izbami je to mozne aby som tam bola skor a kolko sa plati??

svezami
20. sep 2009

jawan: ja mám termín 21.10. takže o mesiac

svezami
20. sep 2009

valhali: no uvidime, potom dám vedieť čo za "zábavné zážitky" tam zažijem ja, treba brať všetko s humorom, stresovať budem až potom a tam 🙂

aeouliana
20. sep 2009

queenka: pozriet si mozes ist kedykolvek a co sa tyka izieb pozri http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne.... prvy a treti obrazok su z 2-postelovej nadstandardky. 🙂

aeouliana
20. sep 2009

jawan: zaujimave s tou materskou. ja mam termin 12.11 a na matersku ma vypisal od 1.10.

aeouliana
20. sep 2009

svezami: aj aj odporucam Sacu. rodila som tam pred troma rokmi a teraz sa chystam zas 😉

queenka
20. sep 2009

aeoluliana...dakuejm🙂tu stranku som uz pozerala ale newiem aku cenu mam pozerat ci tu co je pri gynekologii alebo sestonedelie....???

svezami
20. sep 2009

aeouliana: ja som si matersku skratila o 2 tyzdne, cize nastupujem na nu neskor, kvoli praci, citila som sa dobre, doma sa viac narobim 🙂

aeouliana
20. sep 2009

queenka: urcite sestonedelie. neviem, ci su ceny aktualne, ale zanzi tu minule pisala, ze tusim platila 400,- skk za 2ku. ja som pred troma rokmi za 1notku platila tych 1200,- skk. tych 550,- bolo za taku malu 1tku...este by mala existovat. okrem totho tam boli dve velke 2-izbove jednotky, ale uz je len jedna (obe boli za 1200). 2ky a 3ky su ako ostatne izby, len maju tusim telku, chladnicku, konvicu, lepsi nabytok a hlavne navstevy mozu prist kedykolvek. nie som si ista, ci maju aj samostatne WC. ta velka 1tka ho ma (teda aj so sprchou). normalne izby maju 2 izby jedno spolocne WC a sprchu (neviem ci ich tam je viac, myslim tym ze maju jednu "hygienicku miestnost pre dve izby). 😀

aeouliana
20. sep 2009

svezami: no mna skor zarazila jawan kedze ma termin az v decembri. ale oni vedia co a ako... 😀

svezami
20. sep 2009

aeouliana: tie ceny su za jeden den?

svezami
20. sep 2009

aeouliana: da sa ist aj skor ak ide o rizikove tehotenstvo, aj mna to zarazilo

aeouliana
20. sep 2009

svezami: ano...za noc... 😒 ja som tam stravila 7 deni (z toho 2 na JISke)..zvysok na velkej 1ke..takze som si cvakla ako za hotel

svezami
20. sep 2009

ti poviem, že ten pôrod je v súčasnosti riadne drahá záležitosť, to čo je v iných krajinách štandard, u nás si musíš zaplatiť a aj tak to nemá takú úroveň....to človek aby šetril vôbec na to, aby mohol mať dieťa...jasné, že sa dá byť aj bez týchto "vymožeností"....dám si to preplatiť ako služobku 🙂 😀

aeouliana
20. sep 2009

svezami: dobry napad...vyskusaj 😉 mne to stalo za to...aj teraz by som chcela ked sa bude dat a nebude obsadena....mala som klud a hlavne nvstevy kedykolkvek 🙂 a priamo na izbe.. 😀
no babule..drzte sa..idem sa dat nieco na palenie zahy a snad sa mi podari zaspat...bruuuuuu 😎

svezami
20. sep 2009

daj potom recept co na zahu...mne uz nic nezabera ☹ tak dobruuuu

aeouliana
20. sep 2009

svezami: neviem, teraz som citala, ze mandle (nemam doma)..ale aj chlieb s horcicou..tak idem vyskusat aspon ten 😉

ivka29
21. sep 2009

ahojte ja len take rychle info o 6:24 mi zacala odtekat plodova voda tak startujeme auticko a bezime do porodnice drzte sa 😵

jawan
21. sep 2009

ivka: drzim palce a prajem ti krasny dnik
ahojte dievcata
neviem ci som dobre pochopila ale nechapete preco idem tak skoro na matersku no tak mne vypocitali termin porodu 20.11.09 to je podla kramoch a potom ked som chodila po tych vsetkych vysetreniach ohladom amnio tak sa zhodli lekari ze to mam posunute o dva tyzdne preto mi zle vysli aj tie testy ale termin nastupu na maersku sa stale berie podla poslednej menstruacie tak idem 8 tyzdnou skor a preto to nepasuje lebo do 4 decembra je to 10 tyzdnou. nemam tazku robou ale uz mi je tazko pripdam si ako keby som mala minimalne 80 rokov. takze asi takto je to somnou 😀 😀 tak a ja utekam do prace uzit si este posledne styri dni uz striham posledne kusky metra 🙂 🙂

aeouliana
21. sep 2009

ivka: nech to zbehne rychlo a lahko 😀 ...drzim palceky 🙂
jawan: presne si to pochopila...presne to som myslela...uzi si posledne dni v praci a potom oddychuj. uplne chapem co myslis..ja sa uz citim ako velryba. vcera som spravila pokus o pedikuru, ale nejak to nevyslo...uz aj ponozky obliect si je problem 😀 ))))

nikush
21. sep 2009

na to palenie zahy mojej kamoske pomohli pukance 🙂 skuste, mozno je to ozaj pravda...mna zatial nic nepali a dufam, ze ani nebude. sa spolieham nato, ze bude holohlave tak ako ja 😀 . inac,je pravda, ze teraz uz mas babo pri sebe aj v noci? a keby som chcela aby ho vzali, tak nevezmu? a este - kolko zien je na obycajnych izbach? ja idem v stredu po 1.krat, ale som nedockava 😉
inac svezami: mozno sa stretneme...aspon termin mam presne ten isty, len ja by som brala aj tyzden skor, mne sa to brucho uz so sebou velmi tahat nechce.
a este jednu otazku mam...ked mam skoro cely krcok spotrebovany a by som sa prilis hybala tj. chodila vela na prechadzky a tak, je mozne ze by som sa zacala otvarat? este to nechcem samoska. tak len pre istotu sa pytam, nakolko je to po prvy krat.

nikush
21. sep 2009

a este nieco...dnes som dajaka zaotazkovana...je v saci nutne dat si klystir, respektive, je lepsie si ho dat? mna by asi kleplo, keby som mala nehodu, ja viem, ze mi to v tej chvili bude egal...ale ta pre istotu 😢

svezami
21. sep 2009

no ja som čítala o tom klystíre na stránke nemocnice, že ho nemusíš mať, ale fakt je lepšie si ho dať, kvôli tým nehodám 🙂 no nikush, je celkom možné, že aj skôr sa stretneme, včera som bola pozrieť jednu babu, čo pred 2 týždňami rodila, opisovala svoj rýchly pôrod a ja som prežila blbú noc...som sa každú chvíľu budila a dokonca ma zobudili kŕče v ľavom boku, teda ľavej časti brucha, šla som na WC a potom to už bolo ok, takže psychiky pracuje...ja by som už tiež bola rada, keby som to mala za sebou, občas nestačím s dychom, no občas mám energie veľa 🙂 no potom si poviem, len vydrž, nech je malý v brušku koľko má, aby bolo potom všetko v poriadku...mám trošku strach, lebo ja som v auguste minulého roka potratila v 5. mesiaci ☹((( neviem či by som prežila keby sa niečo stalo malému, ale nemyslím na to a vôbec si nepripúšťam nijakú komplikáciu, verím, že všetko bude ok...no a tie receptiky na tu zahu som už odskúšala, raz to zaberie, inokedy nie ☹ joj, tak sa mi zle sedí za PC a ja by som len písala a písala...tiež mám plno otázok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre